Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok a Belara nevű fogamzásgátlóról? fórum

Mik a tapasztalatok a Belara nevű fogamzásgátlóról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2009. dec. 31. 17:33

Bevenni beveheted, de ha kihányod....ne számíts sok jóra:)

SZóval csak tartsd vissza és ne hányd ki:DDD Akkor megmarad a hatása.

2470. Riucbaby
2009. dec. 31. 16:56

sziasztok!

egy kis segítség így az újévi buli miatt: bevehetem nyugodtan este 10kor a gyógyit alkohol ellenében, vagy nem??!! előre is köcce a válasszt!! :D

2009. dec. 28. 16:58

Sziasztok, az antibiotikum csak abban az esetben gyengítheti a fog. gátló hatását ha egy időben szedik a két gyógyszert.

Ha a 7 napos szünet ideje alatt, akkor a köv. ciklusban ismét védett vagy, azaz nem kell kiegészítő védekezés.

A hét napos szünet az nálam is azt jelenti hogy az utolsó tabletta bevétele utáni nyolcadik napon kezded az új csomagot.

azaz pl. ha vasárnap fogyott el, akkor az azt követő hét UTÁNI hétfőn indul a következő ciklus.

2468. Fisica
2009. dec. 28. 11:55
szia. Elvileg a 8. napon kell bevenni és akkor mindig ugyanazon a napon fog elfogyni és mindig ugyanazon a napon kell bevenni az elsőt a következő levélből.
2467. Anita1124
2009. dec. 26. 14:04

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.Asszem kivárom akkor a következő levelet.Biztos ami biztos.Bár nekem a nődoki is csak annyit mondott:"Egyébként is a fertőzések ellen gumival védekezhet az ember..."Nah mondom...köszi,ezt én is tudtam,a válaszomra viszont nem adott kielégítő választ.

Még lenne egy kérdésem:a 7napos szünet azt jelenti,hogy 7 napig nem szedem és a 8.on kezdem el vagy a 7.en már?Mert visszaolvasgattam és mindenfélét írnak,van aki így,van aki úgy.Elég sűrgős lenne holnap telik le a 7.nap.Akkor bevegyem hnap este az elsőt vagy csak hétfő(8.nap)este?Huh.Köszönöm előre is.

Boldog Karit mindenkinek!:)

Üdv:Anita

2466. Fisica
2009. dec. 23. 20:22
Én többször szedtem gyógyszert és semmi gondom nem volt
2465. 7230827147 (válaszként erre: 2464. - Anita1124)
2009. dec. 23. 20:18

Szia!


Antibiotikum szedése alatt nem véd a gyógyszer, és az azt követő 7 napban sem. Én a helyedben kivárnám a következő levél végét:)

2464. Anita1124
2009. dec. 23. 10:15

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem.Most kezdtem Belarát szedni,már egy levéllel beszedtem,közben voltam nődokinál,aki írt fel antibiotikumot.Most vagyok a 7napos szünetben.Arra lennék kíváncsi,ha a szünet alatt szedem az antibiotikumot,mennyire van hatással a foggátlóra?Védeni fog a köv. hónapban,vagy nem?Ha véd akkor mikortól?csak a 7. nap után,vagy egyáltalán nem fog védeni csak a köv hónapban?Köszönöm előre is aki tud segíteni.

Üdv:Anita

2463. Moyra Chic (válaszként erre: 2462. - Fisica)
2009. dec. 5. 17:41

Köszi!!

Ma a 13.napon végre semmi:)

Úgy tudom ez nem egy régen piacra dobott tabi, egyik ismerősöm azok között volt, akiken tesztelték (2éve), neki aztán 2 hónapig nem jött meg tőle:S

Remélem nekem csak jó tapasztalatom lesz, hát majd meglátjuk!:)

2462. Fisica
2009. dec. 3. 21:21
Szia , majd el fog múlni, de pár hónapig lesz ilyen pecsételgetés
2009. dec. 3. 20:16

Sziasztok!


Múlt hét hétfő óta, amióta megjött (10 napja) szedem a Belarát, és a menszeszem még mindig tart, bár nem túl erős, inkább pecsételő vérzés, tegnap volt barna folyásom is. Gondolom ez normális, volt nálatok is hasonló? Kb. mikorra múlik el szerintetek? már "picit" kezd zavarni, hogy állandóan menstruálok. Köszi előre is!!

2460. Fisica
2009. nov. 26. 18:53
hello, sztem ne hagyd abba a belarát, de az alapozás se segít a bőröm, ráadásul sztem még csúnybbank tűnik, nekem se multak el teljesen a pattanások de azért általában alig van
2459. Flower21
2009. nov. 26. 18:33

Sziasztok!


Én is pattanás problémával fordulok hozzátok. Most szedem a 4. levél Belarámat, ez volt az első fogamzásgátló, amit szedek. A problémám az, hogy mióta elkezdtem szedni, nagyon sok akné, pattanás jelent meg az arcomon, előtte sem volt teljesen tiszta, de mióta szedem a gyógyszert eldurvult a helyzet. Voltak itt a fórumon, akik azt írták, hogy először nekik is így reagált rá a bőrük és hogy utána szép lett, de sajnos én nem látom, hogy javulna. Lehet, hogy az sem javít a helyzeten, hogy ha elmegyek itthonról, akkor lealapozom az arcom, mert nagyon csúnyának találom illetve aloe verás krémmel is kenegetem, de semmi nem használ:( Amúgy semmi más problémám nincs a Belarával. Szerintetek váltanom kellene vagy még nem szokott hozzá eléggé a szervezetem? Előre is köszönöm a segítségeteket!

2458. 29
2009. nov. 20. 13:13

Sziasztok!


Én már írtam itt, hogy elkezdtem szedni, nekem a nőgyógyász kifejezetten a problémás, gyulladásra hajlamos bőrömre írta fel.

2 levelet beszedtem, már látok pozitív változást, egyedül mikor menses van, akkor jönnek "jobban" elő a pattanások.

Eddig kétszer bevéreztem ugyan, tényleg nagyon kell figyelni az időre, hogy mikor veszem be, ezek szerint.

Az előzőnél nem volt efféle problémák, viszont az arcomra sem volt hatással.


Anita

2009. nov. 18. 11:31
Vkinek Belara?
2456. Esztike13 (válaszként erre: 2454. - Renkababa)
2009. nov. 17. 18:46
ja, azt kifelejtettem, hogy semennyit nem híztam tőle, sőt, talán könnyebben is megy le ha szeretném.:) és még annyi, h a szexuális vágyat sem csillapította. sőt, nagyon is megnövelte. :)
2455. Esztike13 (válaszként erre: 2453. - 89b99f816e)
2009. nov. 17. 18:45
sziasztok! fél éve szedem a belarát. nekem nagyon bevált, tényleg csak pozitív dolgokat tudok mondani. Ne izgulj, nekem is volt ilyen,h miután elmúlt fájt a hasam elég rendesen. volt, mikor különböző okok miatt kihagytam a gyógyszermentes hetet, azon a héten is végig enyhén fájt a hasam, mikor meglett volna a mensesem. pozitív dolgok között: 2 számot nőtt a mellem és feszesebb is lett :P amit nem csak én vettem észre :) amióta szedem, 1 db pattanás nem volt az arcomon, és minden kicsi bőrhibát elmulasztott. rendesen jön meg minden alkalommal, pénteken abbahagyom és minden alkalommal hétfőn meg is jön. most ugyan váltok, de más okból (kevesebb gond van a nuvaringgel és 1 hónapban csak 1x kell odafigyelni nem nézni minden este az órát,h kb 24 óra teljen el) remélem tudtam segíteni kicsit annak, aki bizonytalankodik, nagyon ajánlom. ugyan több a hormon benne, 30 mikrogramm, amivel az erősebbek közé tartozik és a májat is károsíthatja HOSSZÚTÁVON, mivel az egész szervezeten végigmegy. tényleg jó gyógyszer, semmi problémám nem volt vele. ha kérdésetek van privátban, szívesen válaszolok ;) E.
2454. Renkababa (válaszként erre: 2450. - Reira)
2009. nov. 13. 23:55
hahó..énis nagyon sokat híztam tőle, pedig a munkám miatt van h egész nap nem eszem... na mindegy..most a 90 napossal próbálkozom, igaz 3 hét alatt, de 4 kiló ment le. lassan de azért haladok...esetleg próbáld meg te is!
2009. nov. 11. 20:56

Sziasztok!


Kb másfél hete múlt el a menstruációm, de pár napja olyan enyhe görcseim vannak, mintha meg akarna jönni. Belara-t szedek már jó ideje, azért ebbe a fórumba írtam, mert nem akartam újat indítani..

Szerintetek mi lehet? Terhes biztosan nem vagyok. Megjönni tuti nem fog megint, mert napra pontosan szokott..

2452. Fisica
2009. nov. 10. 19:53
miért kell annyira sietni az együttléttel? nem értelek benneteket...vártok az első levélig aztán tuti véd..
2451. sáraanna (válaszként erre: 2449. - Pampadora)
2009. nov. 10. 17:11
a papírjában le van írva mennyi idő kell. Amúgy én is hezitáltam hogy vajon "már véd??"
2450. Reira
2009. nov. 9. 20:26

Sziasztok!

Pár napja hagytam abba a Belarát, mert ugyabár még a bogyó szedésem elején dobtak, így szedtem 5 hónapig és nagyon sok kiló jött rám, pedig alig ettem, most megpróbálok lefogyni, de a pattanásokat jól eltüntette...

2449. pampadora
2009. nov. 6. 16:35

sziasztok! most kezdtem újra a belarát. a 8. bogyót bevettem, holnap már véd szerintetek?? vagy még kéne más is...

köszi

2448. 29 (válaszként erre: 2447. - Angel Cicc)
2009. nov. 5. 09:39

Szia!


És te meddig szedted?Nekem némiképpen mintha használna, de még nem az igazi:-(

Hízni nem híztam szerencsére, mondjuk én még csak a második levélnél tartok.

2009. nov. 4. 21:00
Hát nekem a pattanásos bőrre nem hatott, csak híztam, állandóan fájt a fejem:(
2446. Fisica
2009. okt. 28. 15:09

Ne áruljatok bogyókat itt a fórumon, mert már volt ebből gond...


2393. Hoxa 2009-09-10 20:50

Emberek!

A fogamzásgátlók receptkötlesek, ezért ITT ÁRULNI TILOS! Értve vagyok?

Aki nem akar kitiltódni, maradjon a legalitás útján!

A hszeket töröltem.

2009. okt. 27. 18:42
Én hajhullásra a HairClinic® kapszula szedését ajánlom! De ez csak az én véleményem!
2444. rovely (válaszként erre: 2443. - 29)
2009. okt. 25. 16:30
Értem, és köszönöm a válaszotokat. A Belara tudtommal egy olyan komponenst tartalmaz, ami gátolja a bennünk lévő férfi hormon káros hatását a hajra és a pattanásosságra. Lehet, hogy elkezdem én is szedni a gyógyszert, csak félek h ha abbahagyom még jobban hullani fog a hajam, de remélem nem...
2443. 29 (válaszként erre: 2440. - Rovely)
2009. okt. 20. 10:49

Szia!


Hát nekem a bőröm miatt írta fel a doki. Előtte a yadint próbáltam, annak semmi hatása nem volt,viszont attól hullott a hajam.

Most viszont nem veszem észre, hogy váltottam a belara gyogyira.

Úgyhogy nekem javított a helyzeten.


Anita

2442. Fisica
2009. okt. 19. 21:35
nekem szedése előtt is hullt a hajam, meg most is, (2éve szedem), de mondjuk azt nem hallottam h haj hullás ellen is jó...de akkor nálam nem működik:)
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook