Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a tapasztalatotok a Gracial nevű fogamzásgátlóról? fórum

Mi a tapasztalatotok a Gracial nevű fogamzásgátlóról? (beszélgetős fórum)


2016. dec. 28. 11:59
Ingyen elvihető egy hónapra való Gracial váltás miatt , Bp. 17. ker.
2014. dec. 19. 13:53
En is Gracialt szedtem. En meg voltam vele elegedve, semmi mellekhatasa nem volt nalam. Elotte valo fogamzasgatlotol kozti verzesem volt es ezert kaptam a Gracialt. Megszuntette a kozti verzesemet.
2014. nov. 3. 18:54

2 HAVI GRACIAL ELADÓ! 2016 július a lejárata!

Budapesten személyesen át tudom adni.

wefoundlove1990@gmail.com-ra írj ha érdekel.

2013. aug. 30. 19:13

Sziasztok.


Én Gracialt szedek pontosan 6 napja és hányingerem van és gyenge vagyok tőle nagyon és étvágyam sincsen :( Meddig tart ez az időszak?? :( Most ugye a kék tabikat szedem és vasárnaptól kezdem el szedni a fehér tabikat. Kérlek szépen válaszoljatok nekem. Nagyon rossz ez a hányinger 6 napja mióta elkezdtem szedni :( Köszönöm szépen előre is a választ.

2012. aug. 6. 12:08
Na a libidómat Nekems is tönkre vágta a Gracial.....:(
2008. nov. 21. 13:20
Én is ezt szedtem a szülésemet megelőzőleg, mellékhatás nem volt, Lodra-val ellentétben a libidóm pedig nem a béka segge alatt volt :D
2008. nov. 21. 09:56

szia!

én graciált szedek már egy ideje, mint fogigátló semmi bajom vele, semmi mellékhatás kivéve hogy a libidóm a béka segge alatt van... bár ennek nem igazán örülök...

2008. okt. 17. 08:09
Sziasztok!Én eddig a Tri-Regolt szedtem,de sok rosszat hallottam róla.Váltanék,a sok közül ezt választanám.Mi a véleményetek?Persze dokival is egyeztetnék,de a tapasztalat a legjobb forrás.Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook