Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Belara fogamzásgátló okozhat fejfájást, hangulatingadozást? fórum

A Belara fogamzásgátló okozhat fejfájást, hangulatingadozást? (tudásbázis kérdés)


11. Lolka0817 (válaszként erre: 10. - Lolita2112)
ápr. 26. 12:59
Köszönöm a választ. Most van a 7 napos szünet épp.. Reméltem, hogy elmulik majd, de nem... Nem tudom valóban ennek tudható e be a tartós fejfájás, a jelenlegi helyzetben nem olyan egyszerű ezzel (sem) orvosoktol tanácsot kerni6, vagy vizsgálatot..
10. lolita2112 (válaszként erre: 8. - Lolka0817)
ápr. 24. 09:01
hangulatingadozas,fejfajas…../ez azert van,mert a fog.gatlo bizonyos fontos vitaminokat elvon a szervezetbol.minel tovabb szeded annal tobb mellekhatas johet ki/tapasztalat/.
9. Elliana (válaszként erre: 8. - Lolka0817)
ápr. 18. 18:29
Szerintem nem tesz jót ha egy fogamzágátlót túl sokáig szed az ember. Persze nem vagyok orvos, csak egy laikus.
8. Lolka0817 (válaszként erre: 6. - Elliana)
ápr. 18. 17:41
11 éve szedem, a hangulat változás elég régóta a fejfájás 1 éve kb.. Nemtudtam hova tenni, mert alapjaraton nem igazán vagyok fejfajos..
7. Fisica (válaszként erre: 5. - Lolka0817)
ápr. 18. 17:41
Saját elhatározásból hagytam abba. Igazából nem emiatt, de gondoltam lehet összefüggés, úgy tűnik volt is.
6. Elliana (válaszként erre: 3. - Lolka0817)
ápr. 18. 17:34
Fél évig szedtem. Aztán váltottam. De addig minden nap fenálltak a mellékhatások.
5. Lolka0817 (válaszként erre: 4. - Fisica)
ápr. 18. 17:33
Az orvosod javaslatára hagytad abba, vagy te gondoltad, hogy ez lehet a baj?
ápr. 18. 17:32
A fejem nem fájt tőle, de sokszor voltam hisztis semmiségek miatt. Mióta abbahagytam teljesen másképp reagálom le a dolgokat.
3. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - Elliana)
ápr. 18. 17:30
Szia. És elhagytad a gyógyszert? Neked mennyi idő után jött ki?
ápr. 18. 17:19
Ezt a fajtát nem ismerem. De az első fogamzásgátló amit szedtem a Dianille na attól napi szinten fájt a fejem és nagyon durva hangulat ingadozásaim voltak.
ápr. 18. 16:18
Sziasztok! Elég régóta szedem ezt a típusú fogamzásgátlót, és az elmúlt időszakban rengeteget fáj a fejem, és a hangulat ingadozásokról ne is beszéljünk... Elképzelhetőnek találjátok, hogy a tabletta mellékhatása? Valakinek volt esetleg ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook