Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért kell puhán maradó anyag, alsó fogsorokba fórum

Miért kell puhán maradó anyag, alsó fogsorokba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért kell puhán maradó anyag, alsó fogsorokba

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2011. aug. 5. 21:01

Szia Andrea! :)

Én írtam Neked, Te válaszoltál! :))

De köszönöm, jól vagyok, csütörtökön megyek varratszedésre, és megbeszéljük a további lépéseket.

Ma éppen azon gondolkodtam, hogy vajon nem gyógyult e teljesen a húsomba a varrat közel 3 hét után?

Azt hiszem nem lesz kellemes a csütörtöki látogatásom sem.

Na, de ez csak egy pitiáner dolog,a többi menjen simán, és kész!

Ez kívánom Neked is Andrea, Lolita, és mindenki másnak is!


Jó éjt, és további gyógyulgatást! :)

460. Bártfai Andrea (válaszként erre: 459. - Lolita63)
2011. aug. 5. 20:18

Szia, jobbulást!

Nem sokára hárman mosolygunk.

Hol van Kakukkfű és Bévi? Tudtok róluk valamit. Nagyon elfoglaltak lehetnek, már írtam a privijükbe, de nem válaszol egyikük sem!

Jó éjt mindenkinek!

2011. aug. 5. 12:06

Sziasztok!

Örülök,hogy jól vagytok.

Én nem mondhatom el,mert fáj az ínyem,egy gennytasak lett rajta:(

458. Bártfai Andrea (válaszként erre: 457. - Marúcia)
2011. aug. 5. 11:01

Sajnálom a családtagjaidat! Remélem, nálad nincs semmi gond és november közepén együtt örülhetünk az új fogsornak s talán egyszer elhalványul a haragom a régi dokit illetően.Persze én voltam a hunyó, miért mentem vissza hozzá Pestre, amikor saját fogászatunk van és felét fizette volna a MedKft.

Azt mondtam, hogy "járt utat a járatlanért" - hát ez nem jött be nálam!

457. Marúcia (válaszként erre: 456. - Bártfai Andrea)
2011. aug. 5. 08:22
Kedves Andrea!!! Nagyon remélem, hogy sokáig örömödet leled majd az új fogaidban :) Szerencsés vagy, hogy nem okoz gondot semmilyen formában. Én anyum nagyon megszenvedett az övével, meg az egyik unokatesóm is sajna... Tényleg sok múlik azon, hogy jó orvosod legyen! Én Szekszárdra járok át, mert itt Baján... no comment :( Na de kellemes hetet mindenkinek!
2011. aug. 4. 20:01

Ahogy kiszedte a szájsebész a varratokat, lenyomatot is vett. Pár nap múlva elkészült az ideiglenes fogsor, párszor harapáspróbát csinált, köszörült rajta valamit és képzeljétek el, semmi bajom életem első (remélem utolsó) protijával. A felsőt csak be kell szívni a nyelvemmel és ragasztó nélkül fent marad, sajnos az alsóhoz kell ragasztó, ha elmegyek, de itthon elvan ragasztó nélkül, nem nyom, nem sérti az ínyemet. Egyáltalán nem bánom, hogy leváltottam a régi dokit, - már akkor kellett volna, mielőtt felteszi a méregdrága porcelán koronákat.

Ráadásul kapzsi is volt, de sajnos ilyen világban élünk, - mindenki az! Tisztelet a kivételnek...

Örülök, hogy rátaláltam erre a csoportra, nagyon jól dolgoznak, kedvesek, aranyosak, gyakran érdeklődnek telefonon.

Remélem, Ti is jól vagytok: Lolita, Kakukkfű, Marúcia és a többiek...

Ha jó az orvos és a technikus, megvan közöttük a megfelelő kontaktus, akkor nincs gond a fogsorral, - legyen az beépített vagy mobil!

Vigyázzatok magatokra, puszillak benneteket!

2011. júl. 30. 17:45
Sziasztok! Tegnap meg volt a varratszedésem :) Minden szuper volt. November 22-én megyek, leveszik a mintát, aztán rá egy hétre minden kész. Remélem addig szépen beépül a csontpótlás... Mindenkinek további sikeres gyógyulást!
454. Lolita63 (válaszként erre: 449. - Kakukkfű)
2011. júl. 25. 10:02

Fura egy doki...

A beültetést állapotfelmérés előzi meg,ahol tájékozódik,hogy mehet e a beültetés,vagy csontpótlás kell.A pácienst mindenre fel kell készíteni...

453. Lolita63 (válaszként erre: 448. - Marúcia)
2011. júl. 25. 10:00
Nagyon szerencsés vagy,hogy ilyen jól vészeled:)
2011. júl. 24. 22:52
1 gramm csont 50 ezer.
451. Marúcia (válaszként erre: 449. - Kakukkfű)
2011. júl. 24. 21:04
Nekem csak a csontpótlás 75 ezer :( aztán 2 implantátum, 3 korona, 1 húzás, meg nem tudom mit nem számoltak még bele ... :)
450. kakukkfű (válaszként erre: 448. - Marúcia)
2011. júl. 24. 20:53
Akihez én mentem az sem a legolcsóbb. :(
449. kakukkfű (válaszként erre: 447. - Lolita63)
2011. júl. 24. 20:52

Aztán közölte, hogy 150 ezerrel többe fog kerülni a csontpótlás miatt, még viccesen hozzátette, hogy van rá most 6 hónapom, hogy spóroljak.

Ezt ő nagyon viccesnek találta.

2011. júl. 24. 20:51
Nekem szerencsém van, mert egy nagyon híres /és sajna drága/ dokihoz mentem. Apósomnak is ő csinálta a fogait és megvolt vele elégedve, ezért vitt engem is hozzá. Előtte csináltak egy CT-t amin látszott, hogy kell csontot pótolni. Erre fel kell készülni én úgy gondolom!!! Majd pénteken megyek varrat szedésre, de már nem is fáj a fogam, és tudok normálisan enni is mindent igaz a másik oldalamon, úgyhogy asszem nem lesz semmi komplikáció :) Aztán úgy néz ki, hogy 4 hónapot várni kell a teljes beépülésre, és meg is lesz minden még karácsony előtt. Egy ideig most nem is kérek semmit, még egy bugyit sem, mert elég húzós lett a végösszeg :( Még jó, hogy anyósék segítenek!!! Nagyon szurkolok mindenkinek!!! puszi, így ismeretlenül is :)
447. Lolita63 (válaszként erre: 446. - Kakukkfű)
2011. júl. 24. 20:41

Nekem kívülállónak,egy etikátlan ember,egy sarlatán :(...

Ez nem csak kapzsiság,hanem nemtörődömség...

446. kakukkfű (válaszként erre: 442. - Bártfai Andrea)
2011. júl. 24. 20:36

Visszamegyek hozzá. A szakmai tudásában nem kételkedek, csak úgy gondolom, hogy kapzsi volt, és azért történhetett ez meg.

Én az ő helyében a 15 ezret sem kértem volna el.


Most pár hónap helyett közel egy év lesz, mire kész lesz a fogam. :(((

Ezért vagyok a legbánatosabb! :(((

445. Lolita63 (válaszként erre: 444. - Kakukkfű)
2011. júl. 24. 20:34

Egy lukat fúrt???

Mi az hogy nem készült csontpótlásra??? Ilyen nincs...

Ezek után még visszamégy???

444. kakukkfű (válaszként erre: 441. - Lolita63)
2011. júl. 24. 20:31

Elkezdte az implantátum beültetését. Miután kifúrta a csontot, az után vette észre, hogy kevés, és bent van egy darab gyökér. Azt kivette, majd befoltozott, mondván,nem készült csontpótlással, mert úgy gondolta van elég.

Igen, visszamegyek.

443. Bártfai Andrea (válaszként erre: 436. - 76ea67e69d)
2011. júl. 24. 19:46
SOK SZERENCSÉT ATI!
442. Bártfai Andrea (válaszként erre: 440. - Kakukkfű)
2011. júl. 24. 19:45
Biztos látni sem akarod többé! Totál kiakadtam!
441. Lolita63 (válaszként erre: 440. - Kakukkfű)
2011. júl. 24. 18:46

Végig vágta,vagy a gyökérnél??

Sajnálom,hogy így megjártad...:(

Mihez kezdesz,visszamész hozzá??

440. kakukkfű (válaszként erre: 438. - Lolita63)
2011. júl. 24. 18:01

Egy régen bent felejtett gyökérdarabot eltávolított. Ennyi volt. Aztán összeöltögetett, majd elkért 15 ezret. :(((

Most szenvedek, olyan fájdalmam van. Ráadásul jól fel is dagadtam, bekékültem. De a lelkem így is jobban fáj. :((

439. Lolita63 (válaszként erre: 436. - 76ea67e69d)
2011. júl. 24. 17:10

Érezd jól magad! Gondolok Rád:)

Sok sikert,valósuljon meg minden terved,azt kívánom!!!!

Puszi

438. Lolita63 (válaszként erre: 435. - Kakukkfű)
2011. júl. 24. 17:08

Csak felvágta az ínyedet és nem csinált semmit???

Jújjj,ezt még olvasni is borzasztó...

Milyen dokihoz mentél aki erre nem volt felkészülve?? Már ott, akkor meg kellett volna csinálnia,nem pedig ekkora traumának kitenni:(

Ez egy sarlatán:(

437. Lolita63 (válaszként erre: 434. - Marúcia)
2011. júl. 24. 17:05

Szia!

Nem mindenki kékül/dagad fel,ez egyéntől függő...

Én sajnos,kaméleont játszottam...

Örülj neki,hogy szépen gyógyulsz:)

2011. júl. 24. 14:21

lolita és andi, köszönöm a jókivánságokat, már telepakoltam a kocsit mintha főzőtáborba mennék:)), holnap indulok, de lehet már szerdán itthon leszek ha nyerek a skandinávon:)) amugy 5 napra megyek próbázni, ha oké leszek akkor maradok és csak fizukor jövök haza, és majd irok .

családi házban leszünk elszállásolva, és lehet lessz internet, de akkor legközelebb viszem a gépet is.

puszi nektek jó egészséget kivánok


ati

435. kakukkfű (válaszként erre: 434. - Marúcia)
2011. júl. 24. 10:45

Szia!

Gratulálok, és mielőbbi gyógyulást kívánok!

Szerintem azért kékülünk be, mert az asszisztens egy eszközzel húzza, nyomja a szánkat, hogy a doki hozzá férjen. Van aki alapból kékülős típus, és van aki nem.

Nekem szombaton lett volna az implantátum behelyezés. A doki a műtét közben vette észre, hogy csontot kell pótolni, és mivel nem készült csontpótlóval, így csak befoltozott, és adott egy új időpontot 3 hét múlva. Nagyon el vagyok keseredve, fáj a képem, és én veled ellentétben jól bekékültem.

Neked mikor helyezik rá a koronát?

2011. júl. 24. 10:23
Sziasztok! Én friss vagyok az implantátumot illetően. Pénteken 9-re mentem a dokihoz több mint 1 órás műtét volt. csontpótlással és 2 implantátum beültetéssel együtt. Jegelem, meg szedem a Cataflamot és antibiotikumot is. Nem tudom, hogy az jó-e, de nálam a várt kékülés-zöldülés elmaradt :( Azt mondta a doki, hogy mára vagy holnapra már tiszta kék-zöld leszek, mint akit összevertek, de semmi.... Holnap reggel felhívom őket, hogy ez normális-e :) Mindenkinek jobbulást, gyógyulást, és szép hetet :)
2011. júl. 23. 20:17

Sziasztok!

Atikám drukkolok Neked, hogy legyen állásod, megélhetésed, fogad.

És drukkolok azoknak, akik pénzszűke miatt nem telik fogsorra!

Csók mindenkinek!

Andrea

432. Lolita63 (válaszként erre: 430. - 76ea67e69d)
2011. júl. 23. 18:15

Nagyon örülök,ennek a jó hírnek:)))

Drukkolok,hogy sikerüljön és hamarosan meg lesz majd a fogad.Figyelj oda,milyen munkaszerződést írsz alá!!Minden legyen lefektetve...


A lottón is szépen ívelsz felfelé,drukkolok:)))

Puszi

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook