Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért kell puhán maradó anyag, alsó fogsorokba fórum

Miért kell puhán maradó anyag, alsó fogsorokba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért kell puhán maradó anyag, alsó fogsorokba

11. Lolita63 (válaszként erre: 7. - Tendor)
2011. jan. 15. 20:26

Szia!

Ez nagyon tetszik:"kedves megrendelővel együtt!"

Fontos,hogy a megrendelő érezze, hogy törődnek vele...az empátia nagyon fontos.

10. 9c8432d068 (válaszként erre: 9. - Tendor)
2011. jan. 15. 18:20
Újonnan készült decemberben ez a problémás "fogmű",és mivel állandóan tört,meg ki is esett szinte a számból,a technikus alábélelte az én külön kérésemre.
9. Tendor (válaszként erre: 5. - 9c8432d068)
2011. jan. 15. 18:01
Valószínű! Szívesen állok rendelkezésre, egyéb "fogas" kérdésben is. A szóban forgó problémás fogmű, alábéleléssel készült, vagy teljesen újonnan??
8. Tendor (válaszként erre: 4. - Lolita63)
2011. jan. 15. 17:57
Bízom benne, hogy segítettem egy keveset.
7. Tendor (válaszként erre: 3. - Cickány64)
2011. jan. 15. 17:56
Ez is csak egy lehetséges megoldás. Bár nagyobb százalékos arányban tényleg segít, de nem mindenkinek sajnos. Vannak extra esetek is, amire külön kell tervezni a művet, a kedves megrendelővel együtt!
6. Tendor (válaszként erre: 2. - Supin)
2011. jan. 15. 17:53
Technikus!!
2011. jan. 14. 18:09

Lehet,hogy rólunk olvastál a fórumunkon,ahol a szenvedéseinket írjuk le?

Személy szerint én december közepén kaptam puhán maradó anyagot az alsó fogsoromba. Sajnos,még mindig nem tökéletes,mert néhol igazítani kell rajta.

Használni így is csak ragasztóval tudom,mert ragasztó nélkül jönnek azok a problémák,amiket a cikkben leírtál a vékony nyálkahártyával kapcsolatosan.

Legnagyobb problémám még az,hogy a gerinc teljesen lepusztult,elhalt a csontszövet.

Nagyon nehezen viselem ezt az állapotot.

4. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Tendor)
2011. jan. 14. 10:34
Köszönjük a cikket,nagyon hasznos dolgokat írtál le,sok embert érintő probléma sajnos:(
2011. jan. 14. 10:13
istenem...és ezt mért nem tudják a fogászok alapból?nekem is van 2 éve,és nem tudom használni.
2011. jan. 14. 10:11
Fogszakember vagy???
2011. jan. 14. 10:08
Egy naplót végigolvasva, gondoltam, hogy segítségül leírok egy rövid cikket, az alsó fogsort viselők szenvedéseinek enyhítésére. Bár az általam is leírt megoldásra jutottak néhányan, véleményem szerint feleslegesen szenvedtek hetekig, hónapokig. Egy jó gyakorlattal rendelkező fogorvos, vagy fogtechnikus, egy-két nap alatt elkészíti a kívánt művet.

Ugrás a teljes írásra: Miért kell puhán maradó anyag, alsó fogsorokba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook