Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi az ideális gyermekvállalás ideje, avagy örök harc a tökéletes élet után? fórum

Mi az ideális gyermekvállalás ideje, avagy örök harc a tökéletes élet után? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi az ideális gyermekvállalás ideje, avagy örök harc a tökéletes élet után?

2010. dec. 6. 10:23
Én teljesen egyetértek Veled. Jó cikk lett. ;-)
2010. dec. 6. 10:16
Hát tanulságos az "Tökéletes", ha nincs gyerek!Sok lemondással jár viszont rengeteg örömöt és boldogságot ad egy gyerek!Nincs annál szebb szó, amikor téged anyának hívnak!Egy 3 éves és egy pocaklakó anyukája
2010. dec. 6. 10:16

Szerintem egyáltalán nem volt bántó a cikked! :)

Amúgy a hosszúra nyúlt fogamzásgátló szedésen is el kellene gondolkodni. Ugyanis a petefészek működését eléggé kimeríti.

De a PCOS-t is sokszor a megelőző fogamzásgátló szedés okozza.

Én biztos soha többet nem szednék.


Fura, de mostanában amúgy én is sokat gondolkodtam ezen a témán. Első körben én is vágytam ideálisabb körülményekre. Aztán minden csak jól felborult körülöttem. Most már elengedtem az ehhez való ragaszkodásomat. Amúgy is a Baba akkor jön, amikor számára itt van az idő. :)

2010. dec. 6. 10:08
Manapság sajnos elítélik azokat a fiatal, 18-20 éves lányokat, akik saját akaratukból vállalnak ilyen „korán” gyermeket. Mi állhat ennek a szemléletnek a hátterében? Vajon mindent rá szabad fogni a gazdasági helyzetre? Vajon meg kell várni, hogy kialakuljon az a bizonyos TÖKÉLETES háttér, ami soha nem létezett sehol?

Ugrás a teljes írásra: Mi az ideális gyermekvállalás ideje, avagy örök harc a tökéletes élet után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook