Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mélyvénás trombózis után fórum

Mélyvénás trombózis után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
708. mgagi
2015. okt. 29. 07:51
Miután nem volt biciklim szereztünk egyet, de sajnos férfivázas volt de ideiglenesen megtette. Ebből az okból kifolyólag volt pár esésem. Őé az első ilyen eset után a bal lábamon volt egy dudor ami hónapokig ott volt. Aztán elkezdtem inni a fokhagymás löttyött és elkezdett elmúlni. El sem hittem és ez még több erőt adott ahhoz hogy ne hagyjam abba ezt a kúrát és csináljam mert ezek szerint hatásos.
707. mgagi (válaszként erre: 706. - Egyebogyo)
2015. okt. 29. 07:48
1 hónapot pihentem, majd elkezdtem biciklizni (volt hogy 22 km-t tekertünk le). Mivel hordanom kellett a harisnyát így biztonságban voltam és nem zavart semmi abban amit csináltam. Nekem a doki annyit mondott hogy csak óvatosan. A magassággal is. Ettől függetlenül voltak eséseim igaz nem ablakpucolás miatt de sokszor megijedtem.
706. egyebogyo (válaszként erre: 705. - Mgagi)
2015. okt. 29. 07:28

En szerencsesebb vagyok, mert nekem itt vagy.


Ket honap utan...akkor is volt fajdalom?

Vagy akkor mar vissza tudtal terni a regi kerekvagasba kb?

A ket honap alatt sokat edzetted a labad?

705. mgagi
2015. okt. 29. 07:12
En is interneten kerestem a välaszt de miutän nem talältam semmi hasznosat igy itt kiirtam. De itt sem lettem okosabb :( en ket honappal utäna kezdtem el dolgozni.
2015. okt. 29. 07:04
Nyápic, nem nyalic. Bocsanat, felre tapogattam. :)
2015. okt. 29. 06:58

Megmondom oszinten, en olyan "idiotanak" ereztem magam a korhazban... Hiaba kerdeztem, felvallrol kaptam valaszt, vagy nagyon gyorsan es mar rohantak is tovabb, de volt, hogy egyaltalan nem volt valasz.

Kinomban nit csinaltam? Google...:(

De mindenhol ugyanazt olvastam es engem nem az erdekelt, hogy mi a trombozis, mik a tunetei. Engem a felepules erdekelt. Mivel segithetem elo a trombus maradektalan felszivodasat? Mikor normalizalodik a helyzeten, hogy fajdalm nelkul csinaljak dolgokat? Mit es mikor sportolhatok, hogy a verkeringesem jobb legyen es egyre jobb?

Erre...folyamatosan csak a betegsegtudatot erositette bennem a google...

Most tartok ott, hogy kevesebbszer nezem a google-t, setalaskor ugy 10 perc utan erkezik fajdalom, de elviselheto. Ettol fuggetlenul nem eroltetem tul, de estere jol elfarad a labam, akkorra lerovidul igencsak lerovidulnek a setalva eltoltott percek.

Ha kerdezik , hogy vagyok, azt mondom, hogy naprol napra egyre jobban es jobban, mint testileg, mind lelkileg.


Kivancsi vagyok, hogy milyen lesz a mai napom.

Holnaptol egy kicsit egyutt lesz a Csalad, de vasarnap sajnos Apanak mar vissza kell utaznia,de legalabb a Gyerekek mar itt lesznek velem! (Labra se tudtam allni, hogy ellassak barkit is.)


Tenykeg! Valoban hamar visszakuldik dolgozni az embert mvt utan? Mert ha en belegondolok abba, hogy x napig korhazban voltam, kiengedes napjara erosodott fol a gyulladasos fajdalmam...En meg utana keptelen lettem volna visszamenni dolgozni. Sot, meg most se tudnek visszamenni.

Masok meg korhaz utan 1-2 hettel mar mebbek is dolgozni.

Most en lennek ilyen nyalic???? :O

A doki laza kotoszovetekrol beszelt, hogy emiatt is ilyen a felepulesem. Hat...koszi.


:)

702. mgagi
2015. okt. 29. 06:32
Sokäig figyeltem a läbam, a bokäm. Mert ott lättam ha eröltetve van a läbam akkor lilafoltos volt. Egy nagyon enyhe folt most is ott van de mär nem veszes es a ferjem is azt mondta hogy az azert van mert az a kicsi maradek trombus beszervült.
701. mgagi
2015. okt. 29. 06:28
En jol vagyok szerencsere. Nekem tavaly juliusba törtent es az elsö honapok nagyon megviseltek es lehet azert nem volt jelentös javuläs. De utäna azt mondtam magamnak hogy szeretnek rendbe jönni es a kerdeseimre megkapni a välaszt ezert eröt kell venni magamon.
700. mgagi (válaszként erre: 699. - Egyebogyo)
2015. okt. 29. 06:24
Igen, nem vagy leidenes ez biztos es tudom hogy sokminden közrejätszik.
2015. okt. 29. 06:12

Olyan sokminden jatszott kozre...:(


Most az nyugtat egy picit, hogy lehet nincs leiden mutaciom. Fel ev mulva lesz a kivizsgalas.


Te hogy vagy? Mind testileg, mind lelkileg?

698. mgagi
2015. okt. 28. 19:41
Azert irom ezt mert Pl ket csäszärom volt es epidurält kaptam. Szerencsere nem volt problema utäna. De altatäsos mütet utän lett. Pedig ugye azt mondjäk csäszärral nö a trombozis veszely.
697. mgagi (válaszként erre: 696. - Egyebogyo)
2015. okt. 28. 19:12
Ertem. A lenyeg hogy csak voltäl altatva. Azert kerdeztem mert gyanitom az is közrejätszhat benne.
696. egyebogyo (válaszként erre: 695. - Mgagi)
2015. okt. 28. 18:19

Szia!


Nem, nem altatas volt...

A legvegen kellett elaltatni, mert nem sikerult jol az erzestelenites es olyat ereztem,ami keverte a biztositekot nalam....

695. mgagi (válaszként erre: 693. - Egyebogyo)
2015. okt. 27. 20:05
Azt nem is kerdeztem hogy mivel sürgössegi csäszärod volt altatva voltäl?
694. mgagi
2015. okt. 27. 18:08
Keringesed Egy kicsit lassu valoszinü . Nekem is hidegek a vegtagjaim.
2015. okt. 27. 18:02

Amig nem kelhettem fol, borzasztoan rossz volt...

Diazkomfort erzet kemenyen.


Most meg ezek a mellekhatasok... A labaim mellett, a kezeim is hidegek....egyszeruen nem tudom felmelegiteni....:(

692. mgagi
2015. okt. 27. 17:44
Elhiszem hogy pänikoltäl. En örültem hogy elek csak az esett rosszul hogy nem kelhettem fel.
691. egyebogyo (válaszként erre: 690. - Mgagi)
2015. okt. 27. 17:11

Bocsanat, h most irok.


Azt nem tudom.


Valojaban panikoltam, mert ott fekudtem az agyban, mint egy idiota es senki nem tudott felvilagositani, h mi a vihar tortenik velem....

104- es es 90vaLahanyas volt a pulzusom es ezert kaptam....

690. mgagi
2015. okt. 27. 14:48
A magas pulzusra miert kell gyogyszer?
689. mgagi (válaszként erre: 688. - Egyebogyo)
2015. okt. 27. 13:09
MIndenképp szólj neki!
688. egyebogyo (válaszként erre: 687. - Mgagi)
2015. okt. 27. 13:08

Szinten!!!!

Betyar nehez, valoban.


Most beugrott, hogy a korhazban magas volt a pulzusom. Arra kaptam gyogyszert. Reggel kell bevennem egy felet belole. Megneztem a lehetseges mellekhatasokat. Benne van, hogy fazhatnak a vegtagok es hidegek.

Szolok a dokinak!

687. mgagi (válaszként erre: 686. - Egyebogyo)
2015. okt. 27. 13:04
az igaz, de hidd el minden fejben dől el, és én úgy voltam vele, hogy összekötöm a a kettőt mert talán úgy nagyobb a siker. Bár a lelki része nem egyszerű sokáig nehéz volt.
686. egyebogyo (válaszként erre: 685. - Mgagi)
2015. okt. 27. 13:02

:) :) :)


Amit lent mar irtal...lelki oka van a trombozisnak. Elobb azt kell helyre hozni :)

685. mgagi (válaszként erre: 684. - Egyebogyo)
2015. okt. 27. 12:45
1 évre rá kaptam orvosi szakvélemáéyt és lehet. Nem zárkózunk el előle, de egyenlőre még várunk.
684. egyebogyo (válaszként erre: 683. - Mgagi)
2015. okt. 27. 12:43

Uhhh....:(


Es most, hogy tudod van ez a mutacio, igy mertek meg gyermeket vallalni?

683. mgagi (válaszként erre: 682. - Egyebogyo)
2015. okt. 27. 12:36
10 napot feküdtem és négyet még bent maradtam mert szédültem mikor felkeltem és még napokig bennem volt.
682. egyebogyo (válaszként erre: 681. - Mgagi)
2015. okt. 27. 12:34

Oke, nem sietek...igy erzem, meg tudom allni, hogy ne rohanjak :D


Ez a fene labfazas, labujjfazas ne lenne :(


Mondjuk 10 napja meg labra allni is alug tudtam. Most meg percekig kepes vagyok setalni, meg tekerni. :)

681. mgagi (válaszként erre: 680. - Egyebogyo)
2015. okt. 27. 12:30

:)


Ne siess sehová. Biztos rendbe jössz hamarosan és érezni fogod hónapokkal később hogy jobban vagy, de fél évnek biztos el kell telnie.

680. egyebogyo (válaszként erre: 679. - Mgagi)
2015. okt. 27. 12:28

Na ezt a lelki dolgot ne is mondd!!!

Tudnek meselni, hogy mit talaltam trimbozisra, milyen lelki okokat. Dobbenet!


Okes. Most is ugy vagyok, terulok-fordulok, felulok a biciklire, amig birja a labam tekerek, aztan leszallok.

Az tuti, hogy a turdöfranszon nem indulok...még :D

679. mgagi (válaszként erre: 677. - Egyebogyo)
2015. okt. 27. 12:22
Sajnálom hogy ennyi csapás ért :( Az enyém sem volt fáklyás menet és tudod én amondó vagyok hogy lelki dolgok hozták elő. Én is ha nem kerültem volna olyan helyzetbe lehet nem estem volna át ezen de sajnos megtörtént.
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook