Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mélyvénás trombózis után fórum

Mélyvénás trombózis után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
768. mgagi
2015. dec. 31. 08:46
A jövöben ha bärkinek kerdese van csak irjon ide nyugodtan.
767. mgagi
2015. dec. 31. 08:45
BUEK mindenkinek! Mulassatok jol az ev utolso napjän.
766. mgagi (válaszként erre: 765. - 67b6ba0073)
2015. dec. 23. 19:26
Szia Emire! Neked is legyen boldogabb ez a karácsony minta tavalyi. Az én tavalyi karácsonyom sem volt olyan boldog, és sírtam is sokat. De a mostani talán jobb lesz.
2015. dec. 23. 18:49

Békés, boldog, áldott karácsonyt kívánok mindenkinek !


Szia mgagi ! Nagy itt a csend, talán ez jó jel, nincs új sorstársunk :), a régiek viszont eltuntek, csak mi barangolunk erre :). Remélem jól vagy. Kívánok Neked és kedves családodnak boldog unnepeket ! Nekem a tavalyi életem talán legrosszabb karácsonya volt, de bízom benne ránk is várnak még csodás, áldott unnepek! :)

764. mgagi
2015. dec. 23. 16:06
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
763. mgagi
2015. nov. 27. 12:43
Ha vki kiprobälnä akkor kiväncsi volnek az tapasztalatära.
762. mgagi
2015. nov. 27. 12:41
Ujdonsäg. En is kiprobälom. A vadgesztenye kapszulät. 3 honapig fogom szedni. Utäna pedig majd elmegyek kontrollra.
761. mgagi
2015. nov. 23. 06:53
Sziasztok! Mi ujsäg egybebogyo? Mikor mesz ellenörzesre. Kiväncsi vagyok hogy neked miket mond az orvos.
760. mgagi
2015. nov. 13. 09:19
Nálunk reggel ugyan hűvös van, de napközben szépen süt a nap, és én ezt egész télen eltudnám viselni. De hó ne legyen. Vagy legalábbis ne nagy.
759. mgagi (válaszként erre: 758. - Egyebogyo)
2015. nov. 13. 09:04

Na, ez jó hír!

Akkor nyugi minden rendben lesz. Ne parázz! alötty segít. Tudod én akárhányszor reggel kiöntöttem magamnak a lötyit azt mondtam magamban " ez segíteni fog " és bevált :)

2015. nov. 13. 08:37

Szia.

Doki szerint nincs erszukuletem, labfejben a verkeringesem a mvt ellenere csillagos otos.

A stressz, a panik, a felelem osszehuzhatja annyira az ereket, h ellilul a kormom. Ez azert erdekes, mert ejszaka meleg a labam, mikor felebredek, mar ezybol figyelem a labujjam es mar kezd hidegedni. Ha enyhe nyugtato van bennem, szinten melegek a labujjaim. Tudja fene most mar, hogy ez mi. Doki szerint nincs erszukuletem.

Mindenesetre iszom a fokhagymas italt, azzal bajt nem csinalok.


Razzuk mdg magunkat es fel a fejjel! Idovel minden sokkal szebb es jobb lesz. Kell az eso, hogy tudjuk ertekelni a napsutest. En mar nagyin varom a napsutest. Nagyon - nagyon! :)

757. mgagi
2015. nov. 12. 09:05
Mi Németben voltunk mikor terhes lettem. Aztán elköltöztünk Ausztriába és a férjemmel tervezgettünk, aztán hazamentünk pár napra és otthon ért a hideg zuhany. Otthon kellett mindent végig csinálnom ezt az egészet. pár napból 1 hónap otthon lét lett összetörve jöttem vissza Ausztriába :(
756. mgagi (válaszként erre: 755. - Egyebogyo)
2015. nov. 12. 08:59
Ne is mondd mert ha rá gondolok belesajdul a szívem :(
755. egyebogyo (válaszként erre: 754. - Mgagi)
2015. nov. 12. 08:58

Csak a so ne csipne a sebet a szivemben... Erted?! :(


Akkor hazahozatom a bringam! :) :) :) :)


Megyek keszulodni :)

Szep napot, kesobb jelentkezem! :)

Szia

754. mgagi (válaszként erre: 752. - Egyebogyo)
2015. nov. 12. 08:50

Idővel enyhülni fog a fájdalmad :(

Attól hogy elmész arról a helyről nem fogod elfelejteni. Bárhol leszel sosem felejted el!

753. mgagi (válaszként erre: 752. - Egyebogyo)
2015. nov. 12. 08:47

Én még a hó ellenére is biciklivel jártam tavaly. Amíg nincs hó addig nyugodtan járhatsz bringával.


Amíg a trombus ne javul addig veszélyes. Nekem a doki mondta hogy miután 3 hónap után nem sokat változott és még nem kezdett el beszervülni addig bármikor leszakadhat. Ezért veszélyes.

Nekem azt mondták otthon hogy olyan volt a rög hogy féltek nehogy leszakadjon. Szóval ha olyan lett volna akkor meg is műtöttek volna.

752. egyebogyo (válaszként erre: 750. - Mgagi)
2015. nov. 12. 08:44

Most, h jon a tel, nem merek bringazni kint. Felek, nehogy perecelhek egyet.


Azt hogy erted, hogy veszelyes a trombus?


Elvagyok kint, de inkabb jonnek haza. Foleg, hogy meghalt a Kicsi, meg ez a trombus is itt van még.

751. mgagi (válaszként erre: 748. - Egyebogyo)
2015. nov. 12. 08:40
Nem jó Olaszban?
750. mgagi
2015. nov. 12. 08:39
Ajánlanám a biciklivel járkálást. Mondhatjuk úgy is hogy muszáj. Mert azzal nem terheled úgy a lábad.
749. mgagi (válaszként erre: 748. - Egyebogyo)
2015. nov. 12. 08:38
Addig amíg a trombus veszélyes addig 2-es harisnyát kell hordanod, és igen, az szoros.
2015. nov. 12. 08:33

Majd ha mar felszivodott a trombus, majd akkr valtok egyes erossegure. Addig kettesben nyomom az ipart!


A hosszabb seta az nekem kb 2-2,5km volt reggel es delutan. Akkoe az meg ezek szerint korai. A szobabicaj marad akkor.


Ma megyek dokihoz, aztan majd o elmondja mit es hogyan tovabb.


Aztan ha szepen gyogyulok, szeretnek visszamenni dolgozni :)

Nem igazan akarok mar visszamenni Olaszba...:(

747. 67b6ba0073 (válaszként erre: 742. - Egyebogyo)
2015. nov. 11. 21:45
Igen, trombózis után kettes erosségu kell, az egyes inkább megelozo jellegu, én a méretre gondoltam. De az elején én is megijedtem, mert amikor este levettem és zuhanyoztam a lábfejem lilás volt. De aztán egy fórumon olvastam, hogy ez normális az egész napos szorítás után. Egyébként állítólag kényelmesebb, de a lábfej nélkuli harisnyát nem szerettem, én is váltottam :)
746. mgagi (válaszként erre: 745. - Egyebogyo)
2015. nov. 11. 21:27
Napi 1 kupica. Seta meg hosszu tävon nem biztos hogy jo. Mondjuk en 1 honap utän 2km-t gyalogoltam, mert a vasuttol hazäig annyi az ut. De utäna bicikliztem mindenhova. Szinte mär hozzäm nött:)
2015. nov. 11. 21:18

Ooo, a fokhagymas gin tonic :)

"Kovezzetek meg",de nekem izlik! :D

Csak napi egyet szabad belole inni?


Holnap 11-re megyek dokihoz,utana jelentkezem, hogy mi volt.


Amugy engem letiltott a setarol... Pihenes es vebatorna. En meg 3x tettem nagyobb setat. Lehet, hogy nem kellett volna meg? Nem tudom.

744. mgagi (válaszként erre: 742. - Egyebogyo)
2015. nov. 11. 20:56
Igen, nekem is hajszäleres volt. De az hogy csinältam a kurät es szepen fokozatosan elkezdtem mozogni halvänyult.
743. mgagi (válaszként erre: 742. - Egyebogyo)
2015. nov. 11. 20:54
Szerintem azert lila mert a trombustol nem tud akadälymentesen keringeni a verellätäsod. De jobb ha megmutatod dokinak. Nyugi! Ne gondolj a legeosszabbra . Ez Egy hosszu gyogyuläsi folyamat.
2015. nov. 11. 20:36

Az az igazsag, eros a gyanum, hogy megnyomhatt, mikozben gyurogettem, h ne fazzon...

Mert a labujjam puros, meleg, de a kormom lilult. Ez csak az lehet, hogy nyomkodom, meg cseszegettem.

A harisnya kettes erossegu es ugye kint vannak a labujjaim. Lehet, hogy labfejesre valtok. Nem tudom, h szoros-e...

Meg egYes erossegu nem keves erre? Nem tudom.


Neked is hajszaleresedett a belso boka, meg a belso talpel?

Ez azert van, mert trombozis van?

2015. nov. 11. 20:15
Szia, hát ez nem jó hír... Orvoshoz mindenképpen menj el és tudom, hogy mondani konnyu ezt, de próbálj ne pánikolni. Az elején egyébként én is paráztam mindenen, most meg már automatikusan csinálom amit kell és szinte nem is foglalkozok vele. Nem lehet, hogy tényleg megnyomtad vagy utotted ? Hulyeséget sem akarok írni, de esetleg nem túl szoros a harisnya ?
2015. nov. 11. 19:44

Sziasztok!

Technikai akadalyokba utkoztem. Internet.

Hogy vagytok?

En most be vagyok fosva rendesen. A trombusos labamnal a nagylabijj korme lilul, hideg, ejszaka, alvaskor meleg, de sztem lila akkor is. Ha veszek be nyugtatot, akkor folmelegednek a labaim, de a kormom lila tovabbra is. Lehet, h megnxomtam erosebben? Nem tudom. Holnap hazi doki, aztan trombozis kozpont.

739. mgagi
2015. nov. 9. 21:05
Majd meglätod. Ahogy neked jo.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook