Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mélyvénás trombózis után fórum

Mélyvénás trombózis után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
738. 67b6ba0073 (válaszként erre: 737. - Mgagi)
2015. nov. 9. 20:46
Aranyos vagy igazán :), talán valamikor megírom.
737. mgagi
2015. nov. 9. 19:04
Ha gondolod írhatsz privit szivesen meghallgatlak. Néha ez is többet segít :)
736. 67b6ba0073 (válaszként erre: 735. - Mgagi)
2015. nov. 9. 14:56
Így igaz!
735. mgagi
2015. nov. 9. 14:38
Mäskepp roncsok lennenk ha nem lenne annyi erönk felepülni sem.
734. mgagi (válaszként erre: 733. - 67b6ba0073)
2015. nov. 9. 14:36
Egy biztos. Nekünk erösnek kell lennünk.
733. 67b6ba0073 (válaszként erre: 732. - Mgagi)
2015. nov. 9. 14:13
Sok mindenben egyetértunk... és hát az én szekerem sem olyan szuperul megy... Sajnos voltak a trombózis elott is problémáim, pont ezért vágott oda amikor a mutét után minden lehetséges nyavalya elojott... ezért is depiztem be :(. / És akkor még hallgathattam az okos megjegyzéseket , hogy "hát ezen a mutéten minden második no átesik". Persze, csak szerencsére nem mindegyik végzi úgy, mint például én. / Szerencsére eltalálták a gyógyszeremet és ez feloldotta bennem a "lelki rogoket". Most tudok úgy gondolkodni az élet dolgairól, ahogyan talán mindig is kellett volna. Sajnos megint egy nagy próbatétel elé állította a sors a családunkat, pont akkor, amikor már én sem borzoltam a kedélyeket és úgy gondoltam az életunk visszazokken a megszokott kerékvágásba. Szóval most az életunk, mint már annyiszor, osszeomlott mint egy nyomorult kártyavár. Csak most lelkileg bírom magam tartani, mosolyogni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, pedig nagyon nem így van. Tartjuk magunkat, segítjuk egymást és nem is akarunk belegondolni mi lesz ennek az egésznek a vége...
732. mgagi (válaszként erre: 731. - 67b6ba0073)
2015. nov. 9. 13:20

Jelenleg nincs munkám (1 hónapja), de éppen ma írt a volt kolléganőm hogy napi két órába visszamehetnék. Idáig próbálkoztam minden fele és semmi. Tudod úgy vagyok vele hogy ez is jobb mint a semmi, és remélem hogy ott maradhatok egy darabig.

Én nem akartam soha beteg lenni, és azon is voltam ,de álmomban sem gondoltam hogy trombózisom lesz majd egyszer. De, igen nem szabad feladni muszáj tenni azért hogy jobb legyen. Nálunk sajna nem megy olyan jól a szekér, de talán lassan de döcögősen beindul talán. Itthon vagyok egyedül a két gyerekkel, mert a férjem távolabb dolgozik, de remélhetőleg hamarosan ez is megoldódik. Minden végre a helyére kerül.


Sorstársunk van sajnos lassan már ez is népbetegség lesz ha így haladunk :( (na jó nem szeretnék túlozni)

731. 67b6ba0073 (válaszként erre: 730. - Mgagi)
2015. nov. 9. 11:22

Szia, szerencsére elég jól. Bírom a gyurodést lelkileg is, pedig jonnek a bajol csostol... Néha arra gondolok, talán azért kellett megjárnom ezt a poklot, hogy végre kibékuljek magammal és fel legyek készulve a tobbi csapásra... Egész máshogy állok a dolgokhoz, mint azelott, ha ez hamarabb tortént volna lehet az egész életem máshogy alakult volna. De nem baj, jó ez így.

Sajnos úgy látom megint akadt egy sorstársunk...

Te jól vagy, melóban minden OK?

730. mgagi (válaszként erre: 729. - 67b6ba0073)
2015. nov. 9. 09:47
Szia! Te hogy vagy?
729. 67b6ba0073 (válaszként erre: 728. - Mgagi)
2015. nov. 9. 08:26
Orulok, hogy így rendbejottél :) a fokhagymakúrát pedig én is csinálom félévente.
728. mgagi
2015. nov. 8. 18:51
16 hónapja volt a trombózis esetem, és csodálkozva néztem a lábamra hogy jééé, csak egy kis potocska van a lábfejem belső oldalán. Szóval, fel a fejjel, és egyetek fokhagymát és gyöbért felváltva.
727. mgagi
2015. nov. 2. 12:57
Ekka, neomis, és a többiekre gondolok......
726. mgagi
2015. nov. 2. 12:54
Kivel Mi újság? Mindenki eltűnt. Remélem mindenki rendbe jött már akik régen jelentkeztek.
725. mgagi (válaszként erre: 722. - Egyebogyo)
2015. nov. 1. 11:46
Mi is 1 hónapot külön voltunk(a műtét után)és amikor újra eljött értünk akkor együtt voltunk. Persze csak óvatosan. Ja, és a doki azt mondta semmi ugrálás és nem lovagolhatsz a rázkódás miatt. Séta, futás, biciklizés és úszás
724. mgagi (válaszként erre: 722. - Egyebogyo)
2015. nov. 1. 11:16
Nem én vagyok az egyetlen aki felépült és itt van fórumon. De én azt mondtam magamnak nem akarok beteg lenni , én meg akarok gyógyulni és nem akarom hogy bárki sajnáljon a múltban történtek miatt. Nincs rám írva hogy miken mentem keresztül ezt csak én tudom és azok akiknek elmondtam. De nem akarom hogy pl a trombózis bélyeg legyen és esetleg vmi emiatt ne sikerüljön. Tudod, sokszor az jár a fejembe bárcsak ne történt volna meg. Vagy hogy miért pont én? Hisz van nekem más bajom is ami szerencsére már nem okoz gondot, de helyette van más.
723. mgagi (válaszként erre: 722. - Egyebogyo)
2015. nov. 1. 11:02
Örülök hogy jobban vagy. Igen, sokat számít ha van aki melletted van.
2015. nov. 1. 10:57

Szia!


Itt vagyok, itt vagyok , itt vagyok!


Nekem egyfe tobbet es tobbet bir a labam es a levegoben biciklizest is nyomatom :) :) :)

Meg ugy a komplett venatornat :)


Huuu, akkor kijutott Nektek is a "jobol"...:(

De olyan szepen felepultel a nehezsegek ellenere!!!!! :)


Apa ma megy vissza. 2 het mulva jon ujra.

Olyan jo volt a hetvege :)

Mar varom, hogy ujra egyutt legyunk. Ez tolem es agyovyulasomtol fugg.

721. mgagi
2015. okt. 30. 20:29
Ja, azt elfelejtettem mondani hogy az elejen en a gyerekekkel bicikliztem amig birta a läbam. Tudod mint regen az oviba összetettük a talpunk es tekertünk :)
720. mgagi (válaszként erre: 719. - Egyebogyo)
2015. okt. 30. 19:10
Mi is pont tavaly nyári szünetben otthon anyósoméknál voltunk mikor műteni kellett. Nekem az a nyár egy pokol volt. A férjem meg akkor kezdett új helyen így neki vissza kellett mennie. Mi Ausztriában élünk már 1 éve.
719. egyebogyo (válaszként erre: 718. - Mgagi)
2015. okt. 30. 19:04

Mi Olaszorszagban elunk meg egy darabig. Pont mentunk volna vissza, mikor beutitt a krach.

Igy mig en korhazban voltam, Apa volt a gyerkocokkel a szuleinel. Miutan kiengedtek, ra par napra ki jellett mennie vissza es vitte a gyerekeket. Parom szuleivel voltam itthon.

Annyira hianyoztak, majd megorultem ....


Okes! En nagyon bizom ebben az italban!!!!


Nekem ugye majdnen az egesz bal kabamban van a trombus... Ezert van terdhajlatban (csatlakozasi pont) a fajdalom.

718. mgagi
2015. okt. 30. 18:40
Egyedül voltál két hétig? Hogy bírtad? Nekem is volt hogy 3 hétig tök egyedül voltam (most nyáron volt). Részben jó volt részben rossz. Időnként jó a gyerekek nélkül is, bár én nem tudtam mit kezdeni magammal, ha ők itt vannak akkor legalább nem érzem magam unottnak:)
717. mgagi
2015. okt. 30. 18:35

Igen, novemberben majd én is neki állok újra.

Érdekes mert nekem a bokám dagadt ha sokat talpaltam.

716. mgagi (válaszként erre: 715. - Egyebogyo)
2015. okt. 30. 18:34
Majd beszámolsz a tapasztalataidról, mert kíváncsi vagyok miyen változásokat tapasztalsz.
2015. okt. 30. 18:14

Szia!

Megerkezett a Csakadom vegre...2 hetig kulon voltunk.


Igen, nagyon sokat jelent, h van, aki meghallgat :) koszonom!


Ma kezdtem el inni. Szerintem abszolut nem rossz. Sot.


Most delelott sokat talpaltam, ugy erzem, hatul, a terdhajlatban megdagadt a labam.

Remelem november vegere semmi fajdalmas tunetem nem lesz :).


Te ujra csinalod? Mi bajod lehet? Szerintem jo otlet, plane, ha meg biztonsagerzetet is ad! :)

714. mgagi
2015. okt. 30. 08:29
Minden evben szerintem simän belefer. Nekem ez is biztonsägerzetet ad.
713. mgagi
2015. okt. 30. 08:28
Megcsinältad a fokhagymäs elixirt? Milyen? Azon gondolkodom hogy nekem is ujra csinälni kene Egy kurät. Majd ha a ferjem hazajött akkor el is kezdem.
712. mgagi
2015. okt. 29. 11:56

Sőt én azért is örülök hogy kiírhatom magamból a bajaim, örömöm, bánatom mert azzal is egy kicsit könnyebb, bár mások szemében nyafogásnak tűnik én nem gondolom annak.

Az hogy te is idefordultál és kíirod ide már segítesz magadnak a gyógyulásban. Mert van aki meghallgat. Néha ennyi is elég.

711. mgagi (válaszként erre: 710. - Egyebogyo)
2015. okt. 29. 11:54

Igen, a harisnya nekem is biztonság érzetet adott. Igen, napról napra jobb lesz neked is hidd el!


Sajnos én is tapasztaltam hogy amíg vérhiggitót szedtem és beütöttem vmimet egyből lila lett és fájt.


Muszáj összeszednie magát az embernek, bár az igazat megvallva a sérelmeim mai napig bennem vannak, és fájnak ha rá gondolok.

710. egyebogyo (válaszként erre: 709. - Mgagi)
2015. okt. 29. 10:45

Bitang eros vagy es ugyes!!!!

Azert segitseg nelkul megbirkozni ezzel a betegseggel!!!! Elismeresem!


En nagyon halas vagyok a tamogatasert, a segitsegert!!! :)


A korhazban az egyik noverke mondta, h a verhigito miatt, ha perecelek egyet, v csak beverem valamimet, lassabb a regeneralodas.


Amugy a harisnya nekem abszolut biztonsagerzetet ad! Soha nem gondoltam volna!


Elkiabalni nem szeretnem, de ma mar negint tobbet bir egy picivel a labam :)

709. mgagi (válaszként erre: 706. - Egyebogyo)
2015. okt. 29. 08:20
:) Tudod pont abból kifolyólag hogy előttem nem volt itt senki aki segíthetett volna úgy voltam vele hogy legalább ezzel a fórummal én segíthetek másoknak.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook