Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
975. virgilius (válaszként erre: 974. - Drtimi1985)
2008. ápr. 8. 22:27
Alul ki fog kerekedni a saját súlyától! A bimbit meg biztos azért rakta lejebb, hogy ne kelljen elvágni a tejcsatornákat. Szép leszel!!!
2008. ápr. 8. 22:25

Nem is az, hogy összement, hanem alul olyan lapos, nem kerek a formája, annnyira torznak tűnik :-(

Meg a mellbimbómat is magasabbra képzeltem valahogy


Jó, tudom 3 hónap múlva nyeri el a végleges formáját, kár volt megnézni még...

973. virgilius (válaszként erre: 972. - Drtimi1985)
2008. ápr. 8. 21:27

Szia Timi! Miért, milyen? ...

Mások is számoltak be döbbenetről, mikor először szembesültek az összement cicikkel.

2008. ápr. 8. 20:42

Az normális, hogy kiakadtam a látványon? Oké, mondta a doki, hogy 3 hónap kell a végleges formához, de valahogy jobbra számítottam :-(


Viszont a varratok nagyon szépek, már most látszik hogy nem fog különösen hegesedni, de a formája...:-(


Írjatok légyszi, hogy normálisak e ezek a reakcióim, ti is így láttátok először?

2008. ápr. 8. 19:23
na, most megyek megfürdetem őket , most először mellcsi nélkül, nagyon parázok... De nem várok holnapig, gyorsan túl esek rajta... :-)
2008. ápr. 6. 18:58

A varratokat 2 hét múlva szedi ki teljesen, tehát a műtéttől számított 3. héten.

Azt mondta , hogy már fürödhetek melcsi nélkül, de én még nem merek, tudom hülyeség, de félek levenni még... Szerdát tűztem ki a nagy napnak, hogy megtegyem :-).


Az eredényel már most elégedett vagyok :-).

969. sarkanylany (válaszként erre: 968. - Drtimi1985)
2008. ápr. 6. 15:24

SZia


Mikor veszik ki a varratokat?

Kiváncsi vagy már az eredményre, nem?

MÉg gondolom nem is fürödhetsz...

2008. ápr. 3. 09:00

szia!


Napról napra jobban, bár ma elkezdett szúrkodni a bal bimbóm körül, nem túl kellemes. Meg egyre jobban húzódik a varratok körül, de ez normális a doki szerint.

967. Ildi0325 (válaszként erre: 966. - Drtimi1985)
2008. ápr. 3. 07:33

Szia!


Hogy érzed magad?

2008. ápr. 3. 07:14

Nekem azt mondta mindenképpen ezt a szorítót vegyem mert még műtét után sem lesz kis mellem és lesz súlya bőven, azt egy sima sport melltartó nem tartaná meg rendesen. Gondolom akinek tényleg kicsire lett csinálva (B,C-re) annak a sportmelltartó is elég.

Megéri megvenni szerintem, tényleg szorít, esélye sincs a mellnek hogy megmozduljon, kénylemes is.

965. Ildi0325 (válaszként erre: 964. - Sarkanylany)
2008. ápr. 2. 18:19
Orvosa válogatja. Nekem pl. sportmelltartót kellett vennem, azt hordtam műtét után .
2008. ápr. 2. 17:07

Lányok ez a szorító melltartó ma már kötelező?

Régen nem volt az...

963. drtimi1985 (válaszként erre: 962. - Sarkanylany)
2008. ápr. 2. 07:18
Hát mert rettegtem :-) Soha nem volt semmilyen műtétem, sőt kórházban sem feküdtem soha eddig. Rettenetesen beparáztam :-)
962. sarkanylany (válaszként erre: 961. - Drtimi1985)
2008. ápr. 1. 22:53

Jól van nagylány, ügyes vagy! Csak óvatosan azért még!

És mondd miért sírtál a műtőbe menet?

2008. ápr. 1. 18:09

Na szóvaé most megpróbálok leírni mindent részletesen.


Tehát reggel 7re bementünk a kórházba, megkaptam az ágyat, 8 körül a doki felrajzolta a melleimet (annyi csikot meg vonalat húzott mint egy matematikai példában :-))

Még megkérdezte, hogy akkor biztos nem e gondoltam meg magam ... jó vicc:-) Soha


Egy másik lánnyal voltam egy szombában, neki szkilikont csinált, vele vártam , engem vittek be előbb, 11 körül, végig bőgtem az egészet, nagyon féltem, de elszánt voltam, csak annyira emlékszem, hogy felfekszem a műtőágyra és kaptam egy erős nyugtatót, ez annyira kiütött hogy az altatásra nem is emlékszem már.


A következő emlékem, hogy sokan állnak körülöttem és hányingerem van, aztán megint semmi, 5 körül tértem magamhoz, kezem levolt kötve , mert viharosan ébredtem az altatásból és féltek hogy kárt teszek magamba.


6kor már teljesen magamnál voltam, akkor ott volt a családom is már, rettenetes szomjas voltam, de nem ihattam másnap reggelig, a torkom fájt és alig volt hangom, fájdalmaim abszolút nem voltak.


Este jött a doki, megnézte a mellbimbóimat, hogy megmaradtak-e , meg hogy jól vagyok. az éjszaka szar volt mert nem nagyon tudtam aludni, csak 1 órákat. HAjnal 4 kor már ki tudtam menni a mosdóba kisérettel, reggel pedig már egyedül is, szóval haza is engedtek, doki átkötözött még egyszer.


Azóta napról napra jobban vagyok és többet tudok mozogni. És állandóan nézegetem őket és el sem hiszem, hogy túl vagok rajta... egy új életet kaptam, de tényleg, most először érzem magam igazán nőnek!!


Szóval hajrá mindenki!

960. Ildi0325 (válaszként erre: 958. - Drtimi1985)
2008. ápr. 1. 14:06

Szia!

Ügyes vagy és gyors gyógyulást kívánok! Itt még nem "beszéltünk", de olvasgatom a fórumot és szorítottam Neked! Én már régi motoros vagyok, tavaly júniusban volt a kisebbítésem, de azóta is áldom az eszem, hogy belevágtam!

2008. ápr. 1. 12:47

Szia Timi!

Látszik ám, hogy lényegesen kisebb, és az is, hogy szép formás lesz! :)))

Csak így tovább! :)

2008. ápr. 1. 12:45
tettem fel szorítómelcsis képet, a foltok már akkor rajta voltak amikor megébredtem, gondolom felrakásnál lett olyan, alul meg egy kicsit átázott a váladékozás miatt, de nem vészes. Így képen hatalmasnak tűnik még mindig, de higyjétek el, nekem ezek már kicsinek számítanak és imádom őket :-)
957. drtimi1985 (válaszként erre: 956. - Agneslidia)
2008. ápr. 1. 12:39
Szia! válaszoltam a leveldre.
2008. ápr. 1. 00:12
Sziasztok! Vannak veszprém és környékbeliek akiknek tb-s m.kisebbítésük volt..?Tudtok segíteni..?Köszi!
2008. márc. 31. 20:55
sokkal kisebb, a fele , de még így is erős D s, cső nem volt bent, kicsit váladékozok, de beszéltem dokival azt mondta az jó, anyu cserélei itthon a gézlapokat meg betadinozza is. az alvás szörnyű...
954. sarkanylany (válaszként erre: 953. - Drtimi1985)
2008. márc. 31. 16:53

NA ez jó hír. Alvás: és a hason almást, na már ha szereted, akkor hetekre (hónapokra) is elfelejtheted.

Neked volt benn cső a műtét után, ami kivezette a trutyit?

ÉS hogy érzed sokkal kisebb lett?

2008. márc. 31. 15:35

hali, már jobban vagyok azért, de még nem 100%, átkötöztük a varratokat, egy helyen váladékozik, más

probléma nincs vele, húzódás van de nem vészes, az alvás szörnyű, max 2 óra egyszerre. Fájdalmaim nincsenek, ma már egyedül ültem fel az ágyból is, egyhajmosás jól esne, de azzal még várok :-)

2008. márc. 30. 15:40

hát lehet éppen pl. zsírfolyás is, nekem mondta a doki, hogy az pl. normális. (nem volt, de mondta, hogy lehet)


Azárt lehet, hogy nem ártana rácsörögni a dokidra, vagy sms-ben megkérdezni.Az, hogy húzodik a varrat teljesn normális, hogy kinek mennyire, az meg elég szubjektv, de az nem baj.


pihenj sokat:-)

2008. márc. 30. 15:28

köszi a jókívánságolat, még gyenge vagyok írni sokat, kérdésem van: sárgás pirosas folt ütött át a mellcsin, váladék? sok lesz? nektek mennyire húzódott a avarrás helyén?


köszi előre is, megyek fekszek vissza

950. e5041cbf7f (válaszként erre: 949. - Ea9c78b99a)
2008. márc. 30. 12:33
Grat az elhatározáshoz!!!!!
2008. márc. 29. 19:30
sárgulok az irigységtől!pedig a jövő héten ha a fene fenét szik is elmegyek végre a doki bácsihoz itt Nagykanizsán. drtiminek mielőbbi gyógyúlást kivánok!
948. sarkanylany (válaszként erre: 944. - Drtimi1985)
2008. márc. 29. 12:59

HAli nagy lány!


Szupi, hogy túl vagy a műtéten. ÉS milyen érzés?

Vigyázz magadra, gyógyulgass!!!

947. e5041cbf7f (válaszként erre: 944. - Drtimi1985)
2008. márc. 29. 11:47

szia timi, grítulálok és kapj hamar erőre:-))


várunk vissza:-))

946. virgilius (válaszként erre: 944. - Drtimi1985)
2008. márc. 29. 11:47

Szia Timi!

Köszi, hogy jelentkeztél! Pihenj sokat, aztán majd írd meg, mi volt!

Biztos szép lettél!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook