Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 23. 17:21
Nekem algopyrin, de kávéval kell bevenni, és ha tehetem sötét, hűvős szobában egy óra alvás.
2009. aug. 23. 16:06
Szedtem már apranaxot, úgy emlékszem előbb a 275-ötöset, azután kaptam az 550-eset. Sima fejfájásra jó volt, de migrénre nem jött be. Egyébként a melegfrontra szinte egyáltalán nem vagyok érzékeny, csak a hidegre. Még migrén-naplót is vezettem, közel két évig, jegyeztem, hogy mikor mi válthatta ki, toronymagasan győzött a hidegfront.
376. dfe0f5c485 (válaszként erre: 375. - Ad96793c81)
2009. aug. 23. 15:53
azért én ajánlanám, hogy próbáld ki amit én szedek, nem vesztesz vele semmit, esetleg kérdezd meg az orvosod. én is így vagyok mint te, csak én nem gondoltam hogy a frontoktól lehet. így is mindig mindent a frontokra fogok.
375. ad96793c81 (válaszként erre: 374. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 15:22
Nekem is a hányinger ellen kell a Daedalon. Voltam már többször neurológusnál, de már feladtam a reményt, mert az utolsó volt olyan őszinte, hogy közölje: nincs rá még gyógymód. Kamaszkorom óta van, de ezt nem lehet megszokni. A legújabb a 3 napos változata, erre viszont semmilyen gyógyszer nem hoz enyhülést. Szerencsére ez évente 2-3 alkalommal fordul elő, de kilókat fogyok alatta. Ha hallom, hogy hidegfront közeledik, rögtön ellenőrzöm a kis gyógyszeres dobozom:) és sokszor van eső előtt is, de szinte rögtön megszűnik, ha elkezd esni az eső.
374. dfe0f5c485 (válaszként erre: 373. - Ad96793c81)
2009. aug. 23. 15:16
azért kérdeztem, mert nekem évekig nem használt semmi, napokig fájt a fejem,a szemeim majd ki ugrottak, és a végén epét hánytam, de iszonyú fejfájással, vagy husz évig bizos.kb. három éve az ideggyógyászaton kaptam apranax-ot.azóta ha fáj a fejem, vagy ha érzem hogy kezd fájni egyet beveszek,és 10 perc múlva már nem is fáj.nagyon ritkánfordul elő hogy nem hat akkor veszek be még egyet. de azóta nem hánytam miatta.
373. ad96793c81 (válaszként erre: 372. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 15:06
Migrénre nekem a következő vált be: 2 Algopyrin + 1 Daedalon. Kb. 2 óra múlva vége a fejfájásnak. De a Daedalon elégé kiüt, így csak akkor alkalmazom, ha otthon vagyok. Egyszer elaludtam a vonaton tőle:)
2009. aug. 23. 14:54
köszi. akkor nemtudom, hogy itt mi lehet a gond. megkérdeztem a hugomat is , ő kecskeméten lakik, és náluk se működik. nálunk reggel esett, azóta nem, de lehűlt a levegő.a sebem nem fáj, de én is migrénes vagyok, reggel arra keltem,hogy fájt a fejem. te milyen gyógyszert veszel be fejfájásra? jó fej a körzeti dokid. a miénk is hasonló. nekem a vérnyomásom magas, néha gyógyszert vált, de semmi kivizsgálás hogy mi lehet az oka, elintéz mindig azzal, hogy magának ideg alapon van.
2009. aug. 23. 14:41
Egyébként felétek milyen az idő? Itt reggel óta esik. Elég lehangoló, de legalább a hőség megszűnt. A te sebed nem fáj, amikor időjárásváltozás van? Nem elég, hogy migrénes vagyok, és ha évszakváltás van, hidegfrontnál szinte mindig migrénrohamom van, most már a sebem is előre jelzi az időváltozást. Mondtam a körzeti doktornak, erre megnézte a kartonom, és "Nahát, maga migrénes? Akkor a sebe is mindig fájni fog" felkiáltással elintézett.
370. ad96793c81 (válaszként erre: 369. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 14:35
Szia! Nálam rendben a Nők Lapja Cafe.
369. dfe0f5c485 (válaszként erre: 368. - Ad96793c81)
2009. aug. 23. 14:24
akkor csak had pihenjenek, legalább nyugodtan netezhetsz. lenne egy kérésem. nem néznéd meg, hogy a nők lapja cafe fórum nálatok működik -e.tegnap este óta most meg az nem működik. a kezdő oldal előjön,utána nem tölt vagy mi.rákattintok ahová szoktam, és semmi.eddig még soha nem volt vele gond. az este írtam, és mikor elakartam küldeni, az már nem ment el.
368. ad96793c81 (válaszként erre: 367. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 14:15
Tegnap elvégeztünk minden elvégezhetőt, még a cipészhez és a tisztítóba is elküldtem:) Semmi tennivaló, ilyen is ritkán van. A mai napot ( a 4-ből egyet...)pihenésre szántuk, de nem egészen így képzeltem... Egyébként most alszanak mindketten, biztos kifáradtak:)))
367. dfe0f5c485 (válaszként erre: 364. - Ad96793c81)
2009. aug. 23. 13:58
szerintem a férjednek adjál egy kis házi munkát,és akkor nem lesz ideje a cicussal kergetőzni. úgy is fáj a lábad, legalább segít egy kicsit. a lábadnak a jég az tényleg jó lehet.
366. ad96793c81 (válaszként erre: 365. - Cs-julcsika)
2009. aug. 23. 13:33
Köszönöm, sajnos az én bőröm nem bírja az ecetet, gyerekkoromtól így van. Tele leszek kiütéssel tőle. A sima vizes borogatást biztos rárakom éjszakára, mert ezekkel a jégtömlőkkel nem bírnák aludni, az biztos. De ahogy látom, használ, bár ahogy csökken a duzzanat, úgy lesz egyre lilább az egész:( Egyébként barátnőm megnézte a papírt, amit kaptam ma és kiderült, csak trombózisgátlót kaptam, fájdalomcsillapítót nem... Pedig kértem.
2009. aug. 23. 13:28

Sziasztok!

Kiszta! enyhe ecetes vizes borogatás a bokádra , ha fekszel napközben is lehet, de éjszakára mindenképen javaslom, nekem sajna már többször is volt ilyen sérülésen, néhány nap alatt elmúlik ha nincs szakadás.

Macskáink nekünk is vannak, 4-en, de nem szoba cicák, kint laknak az udvaron.

364. ad96793c81 (válaszként erre: 363. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 12:50
Akkor max. a hullámos haja hasonlít a spánielre:) A férjem azon dühöng, hogy a félkilós cica simán átveri, ahányszor akarja:) Reggel óta azt hallom, hogy "ezt nem szabad cicus, érted?":) Mondta neki, hogy persze, hogy tudja, mit akarsz, de nem fogja azt csinálni, mivel macska... Egyébként sokkal jobban vagyok, átjött gyógytornász barátnőm és most valami jégtömlők közé rakta a lábam, nem fáj már annyira. Lehet, hogy lefagyott, azért nem érzem...
2009. aug. 23. 12:41
a kolléga kb. 180 magas, jóképű,s. barna hullámos haja van.( cicák, meg a férfiak....)
362. ad96793c81 (válaszként erre: 361. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 11:35

Ez is jó:) A fiad... Hogy néz ki a kolléga?:)))

A cica tegnap nem tudom megszámolni hány alkalommal szívatta meg a férjemet. Felrohant a földigérő sötételő függönyön, megállt a karnisnál és szívettépően nyarvogott. A férjem mindig leszedte, nehogy leessen szegény... Így jár, aki nem ismeri a macskákat. Nem szóltam, kb. a 10. alkalom után jött rá, hogy valami nem stimmel. Amint figyelmen kívül hagyta, a cica úgy jött le egyedül, mint a villám:)

361. dfe0f5c485 (válaszként erre: 360. - Ad96793c81)
2009. aug. 23. 10:59
nagyon vicces férjed van. az enyém nem hiszem hogy játszana egy macskával. a kutyával szokott. szerintem azt azért szereti, mert a kedves kollégájától kapta. szokta is azzal húzni hogy azt mondja neki ha beszélnek róla, hogy a "fiad"
360. ad96793c81 (válaszként erre: 359. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 10:44

A spánielek nagyon okosak:) És amit akarnak, véghez is viszik. Én is ismerek egy spánielt, Brutus-nak hívják, a rosszul látó és halló gazdiját úgy kíséri át a zebrákon, hogy öröm nézni:)Abban nagyon igazad van, hogy vigyázni kell a háziállatokra, és nemcsak azért, mert véletlen baleset érheti őket. Sok aljas ember van.

Az én férjem is érdekesen viszonyul a macskákhoz. Feléjük ugyanis nem szokás házikedvencet tartani, csak haszonállatot... Amíg meg nem ismettük egymást, nem került macska közelébe, nem ismerte őket... A doromboló macskáról döbbenten kérdezte meg, hogy "miért zörög a cica"?! Mondtam neki, hogy azért, mert csapágyas:) Viszont most jól elvan a macsekkal, valami kis gumilabdával játszanak, szerinte tehetséges, a MACSKA NBI-ben játszhatna, ha lenne ilyen... De állandóan Torres-nek hívja szegényt, mondtam neki, hogy fölösleges, anyu úgysem tudja megjegyezni:)

2009. aug. 23. 10:35
nekünk nincsen macskánk, csak egy kutyus. spániel. de olyan kis szemét, hogy állandőan elszökik, átmászik a kerítésen. párom már 3 sor szöges drótot húzott a kerítés tetejére, és még azon is kimegy úgyhogy általában meg van kötve. ha kint vagyunk, és vigyázunk rá akkor tudjuk elengedni egy kicsit, de akkor is bepróbálkozik. sokan kérdezték már, hogy lehet már egy spánielt megkötni. de féltem hogy ha kimegy elkóborol, vagy elüti valaki. egyébként szeretem a cicákat is, de azok biztos, hogy bejönnének a lakásba, párom meg azt nem engedné.
2009. aug. 23. 10:17
Bocsánat: 10 hetes kandúr:)
357. ad96793c81 (válaszként erre: 356. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 23. 10:17
Nincs más választásom... Pedig (és ti értitek, hogy miért), a pihenésből elegem van. De esküszöm, rosszabb, mint műtét után. Akkor legalább tudtam rendesen járni, most meg a mosdóig is nehéz. Egy valami dob fel (Alie nagyon élvezné a látványt). Anyu most költözött, új ház, új település. A régi cicája meghalt, és most kerestem neki egy újat. Narancssárga cirmos, 10 hónapos kandúr. 21-e óta nálam van, mert csak jövő héten csütörtökön állnak majd úgy anyuék, hogy kivihetem. Félelmetes energája van, egy percig sem félt, most is rohangál. Reggel sajnáltam, amikor hazajöttünk az ügyeletből, úgy megörült nekünk. Szegény lehet, hogy arra gondolt, örökre itthagytuk. De egy probléma legalább megoldódott, féltem, hogy unatkozik vagy sír majd egyedül. Most legalább együtt nyarvogunk:)
356. dfe0f5c485 (válaszként erre: 355. - Ad96793c81)
2009. aug. 23. 09:58
szia! nálunk nem kell kerékpár út, jó ha 2-3 autó elkerül, itt olyan nyugis minden. holnaptól én is tervezek egy nagy takarítást. egy nap egy helység. van időm.sajnálom ami veled történt, a műtétből helyre jössz, azután meg " félrelépsz" nálunk még nem volt ilyen nem tudom hogy mit tennék, de szerintem is legjobb lesz ha pihenteted.
2009. aug. 23. 09:29

Sziasztok! Neked is elismerésem Katimamo! Nálunk sajnos nem lehet kerékpározni, kerékpárút gyakorlatilag nulla, így meg életveszélyes:( Zajlik az életem... Tegnap erőt vettem magamon, kiürítettem a kamrát, rendet raktam benne. Egyből egy csomó hely lett:) A gardróbbal ugyanezt tettem, selejtezés, őszi-téli kabátok összeszedése, és tisztítóba vitele, stb. És újrafúrtam a majdnem leszakadt polcokat. Utálom ezt csinálni, de ha kész van, olyan elégedett vagyok mindig...

Ellenben 20-án estefelé sikerült rosszul lépnem, kifordult a bokám. A rendezvényen volt mentő, megnézték, semmi különös. Fájt, meg duzzadt volt egy kicsit, de nem tűnt vészesnek. De tegnap annyit nyüzsögtem, létrára fel meg le, hogy este már dagadt volt. Gondoltam felpolcolom alvás előtt, és reggelre ok. Hajnali fél négykor arra ébredtem, hogy rettenetesen fájt, lila volt és úgy feldagadt, hogy csak a férjem zoknija ment rá. Spuri az ügyeletre, nem kell részleteznem a várakozási időt és az ellátás színvonalát, emberségét. A végeredmény: nincs porcleválás vagy szalagszakadás, állítólag megnyúlt valami ínszalag. Kaptam szurit (ha kutya lennék, megharaptam volna a nővért), és gipsz helyett valami fáslit, amit egyre szorosabbra kell majd tekernem. Fájni még mindig nagyon fáj, és nem tűnik lazának a fásli sem. Azt hiszem sokat leszek ma gép előtt, fekszem az ágyon hasamon a laptoppal. Túl vagyok a pityergős és a dühöngős szakaszon, sikerült lehiggadnom. Volt már ilyen problémátok, és ha igen, mennyi idő múlva jött rendbe?!

2009. aug. 23. 08:54
sziasztok. nem tudtok valamit anycácskáról? már többször kerestem de nem jelentkezik.
353. dfe0f5c485 (válaszként erre: 352. - 4ab67f870d)
2009. aug. 23. 07:28
szia! nekem a virtus mindig bejön, de a hoxa egész nyáron ezt csinálta. 1-2 napig van, napokig semmi,tegnap is d.e. volt, napközben nem, este volt. most meg a nők lapja nem jön, pedig azzal még nem volt eddig gond.és azért bosszant, mert szeretnék írni, vagy éppen valaki válaszát várom, és nem csinál semmit, csak fehér az egész monitor. sokat úsztál, hogy fáj a vállad meg a csípőd? azt mondod bátor vagyok? gondoltam kipróbálom, ha nem megy legfeljebb haza tolom,a temetőbe szoktam csak biciglivel menni, az egy kicsit messze van, k.b. 2-3 km. mútét óta gyalog mentem, ha nem volt senki, aki kivigyen.(párom, fiam, hugom) de úgy is elfáradtam, gondoltam teszek egy próbát, és jobb volt mint gyalogolni.
2009. aug. 23. 06:33

Mamo, nekem a Virtus nem tölt be, ne idegeskedj :-)) A net ördöge ;-)

Ma stúdiófelvétel volt, délelőttös program, nem megterhelő. Az ominózus pancsikolós nap után a vállam meg a csípőm fájt némileg, de a hasam szerencsére nekem sem. A biciklivel bátor vagy, hallod, csajszi :-)

2009. aug. 22. 21:02
sziasztok! már megint sokkot kaptam!!!!!!!!!!! ti itt olyan jól elvitatkoztok, én meg sokkot kapok, mert mindig elmegy a hoxa. már ott tartok, hogy fölrúgom.képzeljétek, hogy ma bicigliztem. és nem fájt a hasam. hogy telt a napotok? voltatok csavarogni? mi nem voltunk sehol, csak délután kecskeméten vásárolni.
350. ad96793c81 (válaszként erre: 349. - 4ab67f870d)
2009. aug. 22. 18:17
Sajnos túl sokat tudnak rólunk, és még többet akarnak. Szép új világ...
349. 4ab67f870d (válaszként erre: 348. - Ad96793c81)
2009. aug. 22. 17:27
Mondjuk, én a véleményemet annak tükrében írtam, hogy tudom, Katimamo fizikai munkára jelentkezik. Szelleminél persze nincs jelentősége, de két-három hónapig fizikainál igen. És természetesen írott önéletrajzba sem tenném bele. Amúgy szerintem ha valakinek ezen kívül nincs baja, rendben, ne reklámozza, de vannak dolgok, amiket muszáj adott esetben elmondani, mert úgyis kiderül. Amúgy a magánélet rémítően nem tabu mostanában. Géntérkép meg hasonlók... Úristen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook