Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


320. ad96793c81 (válaszként erre: 319. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 21. 10:25
Szia! Nagyon sajnálom, a korrektség sajnos kiveszőben van. Annyi minimum járt volna, hogy őszinte hozzád. És nem most, hanem már akkor, amikor döntött, szólhatott volna. Sok ismerős mesélte, hogy mindig ezt csinálják, mert ha szólnának időben, akkor az alkalmazott lehet, hoy hamarabb otthagyná őket egy biztos állásért, mint ahogy az ők szeretnék...
319. dfe0f5c485 (válaszként erre: 318. - Ad96793c81)
2009. aug. 21. 10:14
biztos, hogy elküld, és nem vesz fel senkit a helyemre, mert az egyik büfét felmondták, és két embert elküld. ezt eddig is sejtettük, csak most tudtam meg biztosan. a legkedvesebb kolléganőm, mondta, és ő egyenes, sírt is szegény. ő beszélt rá a műtétre is mert már nem bírta nézni, hogy mennyit szenvedek, pedig tudta, hogy ő szívja meg ha én nem vagyok.szegény egész nyáron egyedül dolgozott, nagyon ritkán kapott segítséget. pedig már nem is fiatal. nyugdíj előtt van. és nem is az bosszant hogy elküld, mert kit küldjön el? a nyugdíj előtt álló kolléganőt? vagy a másikat, aki egyedül keres, van három gyerek, a férje gerinc műtött, és nem tud dolgozni? az bosszant, hogy miért nem mondja.hat hét alatt egyszer sem hívott. na, gondoltam felhívom, csak kiböki, és nem. pedig ez az egész 100 % , mert a büfé berendezését már el is adták. hát ezért genya, hogy nem képes szólni.
318. ad96793c81 (válaszként erre: 316. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 21. 09:22
Szia!Örülök, hogy az alacsony fehérvérsejtszám nem jelent rosszat. A főnöködet meg nem értem. Ha nem vett fel eddig senkit a helyedre, akkor nem mindegy, hogy téged alkalmaz továbbra is, vagy új embert vesz fel? Akit ráadásul be kell tanítani? Szerintem attól fél, hogy majd gyakran mész betegállományba. Mondjuk felfoghatná, hogy már nem beteg vagy, csak műtöttek. Én is állandóan kikérem magamnak, hogy betegként nézzenek rám. A műtét előtt voltam az! Nincs más hátra, nézni kell új munkahelyet. Egyébként én nyíltan rákérdeznék, mert köztünk szólva még az is lehet, hogy nem igaz, a kollégák is szeretik gyakran kavarni a sz...-t. Már elnézést a megfogalmazásért. Ne idegeskedj a hoxa miatt, majd keresünk a másik fórumon.
317. dfe0f5c485 (válaszként erre: 314. - 4ab67f870d)
2009. aug. 21. 09:17
szia! örülök, hogy tudtál strandolni. téged mikor is műtöttek? én ma vagyok 6 hetes, és én is szeretnék strandolni, csak nem merek. félek, hogy össze szedek valamit.évek óta mikor strandoltunk, mindig tiszta feszkó voltam, mert bármikor képes volt megjönni. olyan jó lenne már így strandra menni, hogy nem kell parázni.
316. dfe0f5c485 (válaszként erre: 313. - Ad96793c81)
2009. aug. 21. 09:09
a körzeti dokinál megint elfelejtettem a szövettant megkérdezni. egy idióta vagyok. itthon tudom mit akarok, és ott meg elfelejtem. kiakartam sírni még 1 hetet, és kaptam még hármat. a vasam 2. ezért 10 db vénás injekciót fogok kapni, és ez 3 hét. a fehér vérsejt egy picit még magas, de azt mondta, hogy nem vészes, ez lehet még a mútéttől is két hónap múlva megint megnézeti. nagyon rendes volt. egyébként nem tudom, hogy mihez kezdjek, mert megtudtam kolléganőmtől, hogy ha vissza megyek dolgozni, akkor a főnökasszony ki fog rúgni. hát nem genya? legalább fölhívna, hogy te marha keress munkát mert nem kellesz. de nem. mikor megtudtam, felhívtam, hogy még 3 hétig nem megyek. gondoltam, ha már beszélünk, csak mondja, de nem szólt semmit.mikor akarja mondani? majd ha megyek akkor mondja, hogy mehetek is haza? úgy beolvasnák neki. na mindegy ha eltünnék, ne feledjétek,: nők lapja cafe fórumon megtaláltok . tiszta ideg vagyok hogy mikor megy el megint a hoxa.
2009. aug. 21. 08:43
sziasztok! már megint elment a hoxa. minden mást tudtam használni, csak ezt nem. ha megint eltünnék, és szeretnétek beszélni velem, a nők lapja cafe fórumon megtaláltok.
2009. aug. 20. 09:16

Sziasztok!


Képzeljétek, tegnap megesett az első idei strandlátogatás :-)) Mivel rettentő víziborjú vagyok, nagyon hiányzott már, úsztam egy csomót, komolyan, azt hittem, majd nyűgös lesz a hasam, de egyáltalán nem feszült. Most már csak azt remélem, semmi bacit nem szedek össze...


Amúgy nekem Gynevac kúrát csináltak, lópikulát sem ért, pedig arról is ódákat zengtek :-((

2009. aug. 19. 15:21
Szia Katimamo! Mit mondott a körzeti doki?
2009. aug. 18. 19:28
Köszi Kriszta70! lehet benne valami a rokonom sem fiatal már, elképzelhető hogy pont egybe esett a változókorral
311. ad96793c81 (válaszként erre: 310. - Cs-julcsika)
2009. aug. 18. 19:16
Szia! Pont erről a szerről nem hallottam, bár létezik olyan "városi legenda", hogy visszafejlődhetnek ennek vagy annak a gyógyszernek a hatására, de még nem találkoztam nővel, akinek bejött volna bármelyik. Én Gynex-et szedtem, erről is elterjedt, hogy jó hatással van a miómákra, de nem jött be. A változókorral szoktak visszafejlődni néha, de akkor sem mindenkinél. Az orvosom szerint inkább ez az alapja az ilyen híreknek.
2009. aug. 18. 19:06

hali! hallott már valaki a Vitacell nevű szerről???

egyik rokonom most mondta hogy neki is voltak myomái és szedte ezt a gyógyhatású készítményt és vissza fejlődtek neki??

309. ad96793c81 (válaszként erre: 308. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 18. 12:34
Szia! Neked volt már kontroll? Nekem akkor adták ide az eredményt. Van, akinek már a zárójelentésén is rajta van.
308. dfe0f5c485 (válaszként erre: 303. - Ad96793c81)
2009. aug. 18. 07:21
jó reggelt mindenkinek! szerinted a körzeti doki megtudja mondani a szövettant? mert a nődokim a városban van és a magánrendelőjébe jártam. oda meg ezért nem mennék be. hogy lehettem ekkora marha hogy pont ezt felejtettem el megkérdezni?olyan kedves volt, meg viccelődött, hogy kiment a fejemből.
307. ad96793c81 (válaszként erre: 306. - 4ab67f870d)
2009. aug. 18. 06:57
Hűha... Augusztus elején indított egy fórumot, azóta nem "futottunk össze".
2009. aug. 17. 20:14
Apropó, lányok! Little Vole-ról tud valaki valamit?
305. 4ab67f870d (válaszként erre: 297. - Cs-julcsika)
2009. aug. 17. 20:13

Hali! Én a helyedben bíznék az onkológusodban. Az enyémben is bíztam, csak ő nem dönthetett, a főnöke meg egy ... Na hagyjuk, túl vagyunk rajta. Tarifa szerintem nem létezik, mindenki annyit ad, amennyit tud, vagy ha nem, hát nem. Én mindenesetre úgy szoktam csinálni, hogy megkérdezem magát az orvost, hogy mennyiért vállalja el. A válasz mint emberről is sokat elárul róluk... Anno erősen vérző aranyérrel mentem privát dokihoz. Mondta, hogy azonnali műtét. Kérdem: mennyibe kerül? Válasz: általában 30 ezret szokott kapni, DE... és itt jön az ok, amiért őt választottam: ha azon múlik a műtét időpontja, hogy ki tudom-e fizetni, akkor felejtsem el, ingyen csinálja, csak minél hamarabb. Azóta anyut is operálta, sőt, egy netes ismerősöm is eljött hozzá konzira pár éve az ország túlvégéről, és nagyon elégedett volt vele.


Ha nem találsz otthon orvost, érdemes más kórházakban is körülnézni, ami kvázi közel van hozzátok. Én is így csináltam és életem egyik leghelyesebb döntésének bizonyult.

304. dfe0f5c485 (válaszként erre: 303. - Ad96793c81)
2009. aug. 17. 20:06
hűha. azt nem is mondták. el is felejtettem megkérdezni.
303. ad96793c81 (válaszként erre: 302. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 17. 19:53
Szia! Nem tudom mitől lehet, nekem normális volt végig a laboreredményem. Az én körzetim meg az összes papíromat el akarta venni, az eredetit. Nagyon húzta az orrát, amikor csak fénymásolatot kapott. Nem mindegy neki?! Nem kaptam annyit, hogy elosztogassam. A szövettanod normális volt?
302. dfe0f5c485 (válaszként erre: 300. - Ad96793c81)
2009. aug. 17. 19:47
igen jól érted, azért adtam neki oda, mert a nődokim arra írta, hogy voltam nála, és még 10 napig táppénzen maradjak.de ezt a labort két példányban kaptam, és mikor a kórházból hazajöttem, akkor oda adtam neki az egyiket, akkor nem tűnt fel neki? ezt nem értem. sőt a műtétnél sem mondtak semmit. lehet, hogy a méhemben volt valami ami miatt magas volt ez az érték?
301. dfe0f5c485 (válaszként erre: 297. - Cs-julcsika)
2009. aug. 17. 19:39
én is orvost váltottam, mert akihez eddig jártam nem csinálta meg. de nem bántam meg, sőt már évekkel ezelőtt jó lett volna.
300. ad96793c81 (válaszként erre: 295. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 17. 19:29
Szia! Jól értem, hogy a műtét előtti labort nézte? Mi a manónak? Azóta finoman szólva is megváltoztak a dolgok... Írd meg, hogy holnap mit mond a doki az új laborodra. Én már rendben vagyok, köszönöm. Persze én 25-én leszek 3 hónapos. Olyan, mintha még most lett volna a műtét, minden kórházban töltött napra és vizsgálatra emlékszem, de minek?!
299. cs-julcsika (válaszként erre: 298. - Ad96793c81)
2009. aug. 17. 19:25
köszi szépen a bíztatást :D
298. ad96793c81 (válaszként erre: 297. - Cs-julcsika)
2009. aug. 17. 19:23
Milyen érdekes, majdnem mindenkinek akkor javasolták a műtétet, amikor valami miatt másik orvoshoz került. Egyébként sokan vannak akik nem tudtak fizetni az orvosnak, mégis ugyanolyan ellátást kaptak. Orvosa válogatja. Érdeklődj az ismerőseidnél, valaki csak tud egy jó dokit ajánlani! Egyébként itt mindenki elégedettebbnek tűnik a műtétje után, sok sikert neked is!
297. cs-julcsika (válaszként erre: 296. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 17. 19:03
sajnos most amiket itt mi felénk hallani lehet az nem sok jó, ha valaki nem tud adni pénzt a dokinak akkor le se sz....-ják, de még fülelek minden felé szedegetem az infókat :) fiam most megy szeptemberben fősuliba úgyhogy most oda kéne gyúrnom pénzügyileg :) meglátom hogy az Onkológus esetleg vállalhat-e, mert benne legalább bíztam eddig, bár az is igaz hogy Ő nem nagyon sürgette az eltávolítást, ehhez egy helyettesítő nőgyogyó kellett, hogy "elém tárja" a lehetőségeimet, kényelmetlenségeimet és fájdalmaimat még kb 10 évig.- a változó korig.
296. dfe0f5c485 (válaszként erre: 294. - Cs-julcsika)
2009. aug. 17. 18:48
szia! engem kiskunfélegyházán műtöttek.pénteken leszek hat hetes.hogy mi a tarifa azt nem tudom, én 30000, adtam. volt aki 20000. volt aki semmit.de mindenkivel egyformán bántak.
2009. aug. 17. 18:39
köszönöm, jól vagyok. voltam a nődokimnál kontrolon. mindent rendben talált. még a héten itthon vagyok, utána nem tudom,még holnap kell mennem a körzeti orvoshoz. voltam laborban kértem, hogy nézzük meg a vasat, mert sokat szédülök. egyébként is elküldött volna, mert azt mondja, hogy magas a fehérvérsejt. vagy valami ilyesmi. azt nem értem, hogy ezt miért most mondja, mert még a műtét előtti labort nézte.mi . francot jelenthet ez? és ti jól vagytok? minden rendben? naggyából vissza olvastam pár oldalt,még nem voltam.nagyon örülök nektek.
294. cs-julcsika (válaszként erre: 287. - 4ab67f870d)
2009. aug. 17. 18:34

Én Tolna megyei vagyok, Szekszárdon műtenek valószínüleg, sajnos nem ismerek túl sok nőgyógyászt mert eddig -7 évig- az okológiára jártam , nem tudom hogy Ő müthetne-e engem, sajnos pénzem az nincs sok, ugyan nem tudom hogy mennyi lenne a "tarifája" egy ilyen műtétnek.- ha valaki tudja a díjszabást az megoszthatná velem.

sokat segített a döntésemben a ti tapasztalataitok :D bátorságot belőletek merítek majd :)

293. ad96793c81 (válaszként erre: 291. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 17. 18:24
Szia! Örülök, hogy visszataláltál:) Te hogy vagy?
292. ad96793c81 (válaszként erre: 290. - 4ab67f870d)
2009. aug. 17. 18:23

Nekem már agyam sincs...Olyan munkát csináltam (holnap fejezem be), amire mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy kreatív... Szerintem elhaltak az agysejtjeim...:) Amúgy az intenzívebb mozgás hiányzik nekem is, de eddig mindenben igaza volt a dokimnak, azt a három hónapot már kibírom. A military-t én is nagyon kedvelem, én egy térdnadrágot újítottam be...Szeretem a nyárvégi akciókat... Már nem merek pénztárcát hordani magammal... Nézegettem a köpönyeg.hu-t, ha igaz kb. 2 hét és vége ennek a hőségnek, valahogy idén nehezen tűrtem a nyarat, pedig máskor imádom.

Gratulálok a hatodik hétfordulóhoz:)))

2009. aug. 17. 17:18
sziasztok !úgy örülök, hogy sikerült végre ide találni. nemtudom, hogy mi volt a gond de ha ide kattintottam, mindig csak fehér volt a monitor. remélem,hogy mostmár megjavult és nem lesz vele több gond.emlékeztek még rám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook