Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 4. 15:59
köszönöm kedves vagy
229. Anycácska, (válaszként erre: 228. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 13:28

Szia !!!

Miből gondoltad, hogy bárkit is megbántsz ??? Erről szó sincs legalábbis itt. Ha valakit megbántasz a gondolatoddal azok nem mi vagyunk hanem a fiad és a lányod. Ugyan én ezt az érzést nem tapasztaltam, (és megérted ha azt írom nem is szeretném)de át tudom érezni a fájdalmadat. Nem lehet könnyű. De ha a sors azt akarta, hogy ébredj fel a műtét után akkor valószínű van még teendőd itt. Csak nézd a 15 éves lányodat lehet, hogy már önálló és meg tud állni a saját lábán, de ha valami gondja van kihez rohanna ??? Hát persze hogy hozzád. Én megértem milyen iszonyú fájdalom van a szívedben, hogy annál rosszabb nincs mikor egy anya veszti el gyermekét de inkább írd ki a fájdalmadat akár nekünk akár egy másik fórumon hát ha egy kicsit könnyebb lesz. Remélem nem érted félre szavaimat mert tényleg együtt érzek veled. És nem akarlak semmivel megbántani !!

228. dfe0f5c485 (válaszként erre: 226. - 4ab67f870d)
2009. aug. 4. 11:56
nem akartam én senkit megbántani,sajnos időnként azon gondolkodom ha nem szültem volna nem lenne ez a borzasztó fájdalom.állandó aggódás.22 éves fiamat veszítettem el autóbalesetben. van egy 21 évesfiam 15 éves lányom azóta legszivesebben az utcára sem engedném ki őket.de ez ugye nem így működik.állandóan úton vannak én meg csak aggódok és várom hogy hazaérjenek.ezért gondoltam hogy akinek nincs nem kell állandó rettegésben élni. mégegyszer 1000 bocsánat ha valakit megbántottam
227. 4ab67f870d (válaszként erre: 224. - Klenca)
2009. aug. 4. 11:37
Én nem nagyon fogyózom :-)) Pár éve jött valami, egyik napról a másikra nagyevőből úgy kezdtem viselkedni, mint akinek gyomorszűkítő műtéte volt. Egy krumplipüré-fasírt menzai menü nekem ebéd, vacsora és reggeli :-) Egyszerűen nem igénylek nagyobb adag ételeket. És nem szedtem semmit, nem csináltam semmit, csak így jött. Most kíváncsi vagyok, mert leadtam négy kilót, hogy vajon visszajön-e...
226. 4ab67f870d (válaszként erre: 225. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 11:33
Sajnálom, Katimamo, nem akartam sebeket felszakítani. Tökéletesen igazad van, nincs is szerintem élő ember, aki másként gondolkodik, mint hogy a legszörnyűbb egy szülőnek a gyermekét elveszíteni. És nem haragszom, ha neked jobb, hogy kimondtad, akkor örülök neked.
2009. aug. 4. 09:30
gyermekvállalás:ezzel én is igy vagyok.hogy aki nem szeretne,azt nem kell erőltetni.tudjátok nincs annál szörnyűbb mint mikor valakinek van és azt elveszíti.ez elég szomorú.azt nem tudom milyen lett volna ha nincs,azt viszont tudom milyen borzasztó elveszíteni.neharagudj hogy ezt írom de úgy kikívánkozott belőlem
224. klenca (válaszként erre: 223. - 4ab67f870d)
2009. aug. 4. 08:58

Gyermekvállalás:

Szerintem aki nem akar, arra ne kényszerítsék rá, mert ő gyerek nélkül tud majd boldog életet élni, amit lehet, hogy beárnyékolna egy poronty.


Aki viszont szeretne, azt támogassák ebben.


Ma az iwiw-en 3x egymás után elszállt egy fontos levelem, még várok, s megpróbálom negyedszer... Értelek a GRRRRR-lel kapcsolatban.


Kaják: Ne felejtsd el, hogy a bélműködésünket teljesen leállították, s ez más mint egy sima fogyókúra.


Egyébként pedig minden jót!:))

2009. aug. 4. 08:49

Fú, írtam egy hosszú szöveget, erre elszállt a netem. Grrrrrr....


Naszóval. Tegnap látott a házidoki, megdicsérte a sebet. Klenca, én öt naposan hason feküdtem :-) Igaz, a professzor nem volt túl boldog, de nem akadt ki nagyon, csak kérte, hogy legyek óvatos. Viszont egyrészt csak így tudok elaludni, másrészt meg forgok álmomban. Ha csak le nem kötöznek, óhatatlan, hogy hason "végzem" :-))


Nekem is duzzad a hasam, bár nekem inkább kajáktól, ami kicsit elkeserít. Zöldségimádó vagyok, most némelyiktől görcsöl a gyomrom, mástól meg puffadok. De egyszer csak helyreáll ez is talán. Két napja fájogat a hasam, most lenne meg, de nincs :-)) Nem is vagyok hajlandó tudomást venni róla. Valahogy a műtét óta van bennem egy olyan érzés, hogy kikerült a testemből valami, ami soha nem volt oda való. 14 év évesen műtéttel hozták meg a menzeszem, most műtéttel vették el. Közben csak kín, kellemetlenség, bajok. Vagyis egy szerv, ami csak problémát okozott, hiszen gyereket soha életemben nem akartam, pedig a hormonjaim okék, nem vagyok meleg, normális párkapcsolatom van. Marslakó lennék, vagy lehet abban valami, hogy a nők gyermek utáni olthatatlan vágya nagy részt környezeti és pszichés hatásoknak köszönhető?

222. dfe0f5c485 (válaszként erre: 221. - 4ab67f870d)
2009. aug. 4. 08:45
aranyos vagy de nem hiszem,egy jó barátunkat kétszer műtötték a gerincével, három éve nem tud dolgozni, és még az 50% sem kapta meg.
221. 4ab67f870d (válaszként erre: 217. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 08:39
Ezekkel már a leszázalékolást is meg lehet próbálni... Szerintem.
220. 4ab67f870d (válaszként erre: 219. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 08:38
Egy próbát nem érne meg?
219. dfe0f5c485 (válaszként erre: 216. - 4ab67f870d)
2009. aug. 4. 08:36
nemtudom hogy az előnyugdíj hány éves kortol jár vagy hány éves munkaviszony kell hozzá én 48 vagyok és nem hiszem hogy kapnák
218. Anycácska, (válaszként erre: 212. - Klenca)
2009. aug. 4. 08:28

Szia !!!

Én 42 napra emlékeztem. Mindegy már márciusban kimerítettem és nem kamuval. A gyereknek nagy az orrmandulája így nincs meg a megfelelő szellőzés a garatban, valami ilyesmit magyaráztak ezért állandó felső légúti betegsége van. Szeptemberben mikor már nincs nagy meleg akkor kivetetem.


Egyet értünk, hogy a fiatalabbak gyorsabban gyógyulnak, de függ a súlytól is, mert a zsírszövetek lassabban forrnak össze. Nem tudom, hogy én fiatalnak számítok-e a magam 43 évével de kövér vagyok és a varratokat is csak 2 hét után tudták kivenni, mert nem forrt össze a seb. Én egyből a házi dokimhoz mentem. Tudtam rá számíthatok, ha még gondjaim vannak.

217. dfe0f5c485 (válaszként erre: 212. - Klenca)
2009. aug. 4. 08:27
igaz a fiatalok gyorsabban gyógyulnak de szerintem én már nem tartozom közéjük.48 vagyok,magas vérnyomás,szorongásos depresszió meg ilyenek
216. 4ab67f870d (válaszként erre: 204. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 08:25

Én ekkor már rokkant voltam. Most is az vagyok, és munka csak olyan van, hogy én csinálok valamit, és kapok valamit, de az nem pénz. Pl. írok egy cikket egy szoliszalonról és kapok egy éves bérletet, ilyesmik. Mondjuk nem járok, és ezt gyógyszerre nem lehet beváltani, de néha összejönnek jó dolgok is, pl. így lett meg a zsírleszívásom is. :-))


Neked nincs lehetőséged valami előnyugdíjra? Bocsi, nem néztem az adatlapodat. Az állandó délelőttöt a családos, kisgyermekes anyukáknak és a protekciósoknak tartják fent, legalábbis az eü.-ben így volt...

215. klenca (válaszként erre: 214. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 08:23

Ne feledd, a szervezeted elkezdi azt a folyamatot hormonálisan, amit azok a nők élnek át, akiknek elmúlik a mensijük. Olyankor minden nő felszed néhány kilót.


Még nincs itt az ideje a komolyabb tornáknak, tehát egyél sok húst és zöldséget szénhidrátok nélkül.


Normális, hogy a megüresedett helyre önként jelentkezők vannak, akik be akarnak oda költözni. Ezért feküdj sokat háton.

2009. aug. 4. 08:18
szia úgy érzem mintha egy kicsit méég dagadt is lenne a hasam de nem a vágásnál hanem úgy mindenütt.ez normális így a 4. héten? vagy lehet attól is hogy egy kicsit talán többet eszem mint eddig?
213. klenca (válaszként erre: 208. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 08:11
Évente 45 nap.:))
212. klenca (válaszként erre: 200. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 08:09

Engem a nődokim tartott plusz 2 hétig táppénzen.

Valami hüvelyi fertőzéses okkal. Utána kellett a háziorvosomat felkeresnem.

Elő van írva, hogy 4 hét a kórház által adható táppénz, plusz max 2 hét. Ez törvény, nem szimpátia kérdése.


De gondolom egyetértünk abban, hogy a fiatalabbak gyorsabban gyógyulnak.

211. klenca (válaszként erre: 210. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 4. 08:07
Igen, a hideg jöttét innentől meteorológus nélkül is tudja az ember.:((
2009. aug. 4. 06:06
jó reggelt!korán keltem.fájdogál a hasam,lehet hogy front van?nagyon fúj a szél.
209. Anycácska, (válaszként erre: 208. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 3. 18:14

Igen 1 évre 42 nap táppénz jár a gyerekre. Ennyit enged. És ebbe benne van a szombat vasárnap is. Hát ha utána is megmer betegedni az a "kúrva kölyök" Hát arra nincs paragrafus, hogy mit kell csinálni.

Nekem tündér a háziorvosom nincs vele gond szó nélkül kiír ha beteg a pici. De nem mindenki ilyen. Szomorú ez az egész és elgondólgodtató, hogy mivé lett ez az ország. Hát ez van.

208. dfe0f5c485 (válaszként erre: 207. - Anycácska,)
2009. aug. 3. 15:53
dühöngjünk csak néha muszály kiadni.én nem értem ezt a 42 napos táppénzt az enyémek már régen voltak kicsik .a42 nap egy évre jár?és ha kivetted a 42 napot,és megint beteg a gyerek akkor mivan?
207. Anycácska, (válaszként erre: 206. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 3. 15:31

Nem vagyok rosszindulatú, de nem bánnám ha az ilyen vezetők is megkapnák méltó jutalmukat. Mert ilyen anticosziális emberek mind vezetőbeosztásban vannak.

Csak törtetnek előre. Nekem vagy egy 3 és fél éves kisfiam és elég beteges. Azt sem nézték jó szemmel, ha itthon vagyok vele. A párommal ugyan ott dolgoztunk és nem értették meg, hogy valamelykönknek itthon kell maradni vele. És azt sem értem, hogy a gyermektáppénz csak 42 napra jár. Utána nem lehet beteg a gyerek ??? Én nem vagyok politikus és nem is értek hozzá,de ez a rendszer úgy szar ahogy van. Már bocsánat a kifejezésért. Csak nagyon dühít és elszomorítónak találom.Bocsi, hogy kifakadtam.

2009. aug. 3. 15:00
azért nem semmi. hogy 25 év után így bánnak az emberrel. akkor én már nem is csodálkozom.én még csak másfél éve dolgozom itt.nem is volt eddig semmi gond.de úgylátszik ha lerobbansz akkor lapát.egyébként arra sem vette a fáradságot hogy legalább egyszer felhívott volna hogy mi van velem./koleganőmtől tudom.hogylehet hogy elküld
2009. aug. 3. 14:27
Hát lányok szörnyű, hogy mindannyiunknak választani kell az egészség és a munka között. Most már be merem vallani nekem már ott a papírom a leépítettek között csak arra várnak, hogy visszamenjek. Nem túl sokat dolgoztam itt egyhuzamban csak 25 évet. Én kiírom, szarnak rám. Most úgy döntöttem teljesen kivizsgáltatom magam, ha lemegy a lábadozás, akkor jönnek az ízületi bántalmak, ha az is kész jöhet a csípőm. Ott állandóan valami becsípődik majd be csinálok úgy fáj, meg sem bírok mozdulni. Ha ezek készen vannak akkor vissza topogok. És meg látjuk, hogyan tovább. Ez a cég nem akar végkielégítést fizetni kis embereknek, hanem megpróbál másik munkakört adni de olyat amit úgysem válalsz el, és akkor azt mondja, ha nem hát nem akkor mehetsz mert így már nem jár a pénz. Hát most viszek papírokat, hogy ilyen meg olyan bajom van és elvállalnám de nem tudom ezért meg azért. Ha így is le akar építeni talán fizetni fog. Én is vidéken lakom. Bár közel a fővároshoz. Remélem találok másik munkát.
2009. aug. 3. 10:55
veled ez régebben tőrtént? azóta remélhetőleg találtál másik munkát.nekem ez nem lesz túl egyszerű. vidéken lakom, és nagyon kevés ide a busz.mivel az utolsó járat haza 1/6-kor indul így csak állandó délelőtt jöhet szóba.így még kevesebb esélyem van másik munkát találni.kolléganőm biztos.hogy maradni fog.mert ő közel lakik és már csak egy éve van a nyugdíjig.
203. 4ab67f870d (válaszként erre: 202. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 3. 10:28

A vicc az volt, hogy egy állami iskola gazdasági igazgatója volt. Az első pillanattól irritáltam, mert őszintén bevallva, protekciósan kerültem oda. Magasabb iskolám volt, mint neki, valószínűleg ez volt a legnagyobb baja, féltette az állását, pedig sokszor mondtam neki, hogy nincs pénz, amiért én azt csinálnám. Irritálta, hogy írok, tévézek, független vagyok, kvázi fiatal. Irritálta, hogy sok cuccom volt, igaz, az nem érdekelte, hogy mind turkálóból, csak azt látta, hogy mindennap más. Az sem érdekelte, hogy azért, mert mindennap leizzadtam a rohangálástól, takarítástól, mint a ló, és azért az ember nem most naponta, ha nem muszáj. Kirúgni nem tudott, de nyár elején megszüntették a szerződésemet, és ősszel már nem újították meg. Milyen jó, hogy a tanárok egész nyáron kapnak fizetést, de a hivatalsegéd három hónapig nem...


Mindegy. Ha elmész, hamar követni fog a kolléganőd is, szerintem. Pláne, ha segítesz neki... :-)

202. dfe0f5c485 (válaszként erre: 201. - 4ab67f870d)
2009. aug. 3. 09:41
nemtudom a te főnökasszonyod is maszek volt? mert azoknak szerintem egy annyuk volt.egy iskolába jártak, egyformán tudnak számolni./tisztelet a kivételnek/még az is lehet hogy kirúg,de engem már az sem érdekel.a lényeg az hogy nem kell végre ebben a melegben pelenkázni. ha így lesz azt se bánom majd csak találok valamit.igazábol csak a kolleganőm hiányozna ő nagyon rendes ő beszélt rá . hogy keressek másik orvost mert már nembírta nézni mennyit szenvedek.
201. 4ab67f870d (válaszként erre: 200. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 3. 09:11
Basszus... Ez olyan volt, mint mikor nekem elkezdett iszonyúan vérezni pár éve az aranyerem, tócsákba, a mentő bevitt a sürgősségire, erre megkérdezi tőlem a felvételis orvos, hogy pont nagypénteken kellett elkezdenem vérezni? Milyen emberek ezek? Semmiképp ne hagyd magad. Egyszer én is beleestem egy csapdában, már rokkant voltam, akkoriban még rengeteg bizonyítási vággyal, részmunkaidőben hivatalsegédként dolgoztam egy suliban. Egy sárkány volt a főnöknőm. Egyszer tüdőgyulladást kaptam, és a háziorvos szigorúan a lelkemre kötötte, hogy fekvés, semmi munka. Erre jön a telefon másnap a főnökasszonyomtól, hogy döntsem el, lehet rám számítani, vagy nem. Bementem, 39 fokos lázzal. Tél volt, nagyon sz... idő, végig kellett mennem a városon gyalog és tömegközlekedéssel, annyi széthordani való irat volt - és természetesen ezt időre. Másnap nem bírtam felkelni, azóta vagyok súlyos krónikus tüdőbeteg. Csak azért írtam ezt le, hogy ne játssz, az egészséged fontosabb, mint bármiféle bizonyítás, mert ha kialakul valami szövődmény, azt már nem a főnökasszonyod fogja viselni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook