Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! fórum

Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
14. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Stak76)
2013. dec. 12. 08:19
Elgondolkodtató.
2013. dec. 12. 08:15
Neked kell tudni, hogy tudsz-e ezzel együtt élni, vagy sem. Ha igen, akkor a múltat tudatosan tudod kizàrni. A dolog benned lesz örökre. Ha túllépsz rajta, ne hánytorgasd fel. Ha nem, akkor mielőbb szakíts. Ne várj éveket, hónapokat sem. Ne csald vissza. Ez nagyon fontos. Gondolkodj, rajtad múlik hogy éled meg. Nagyon nehéz lezárni és új esélyt adni. De kivitelezhető akarattal. Ha szereted, ahogy hozzád ér, akkor ne arra gondolj mit tett, hanem arra, hogy milyen jó vele.
12. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 6. - Stak76)
2013. dec. 12. 07:40
Elmondása szerint 4 hónapja csalt meg... és azóta mi van? Semmi jele nincs, hogy tartaná a kapcsolatot a nővel?
11. elátkozott68 (válaszként erre: 8. - 5674644b5d)
2013. dec. 12. 07:37
Tökéletesen és szóról szóra egyetértek.
10. elátkozott68 (válaszként erre: 9. - 4740439ec6)
2013. dec. 12. 07:35

Na ezt nagyon szeretem, amikor általánosságokat olvasok, áligazságokkal.

Na persze...ezt csak úgy ki lehet ordibálni.

A tüske mindíg benned lesz és a bizalmatlanság is kísérni fog, már ha monogámiára vagy beállítva.(az emberek nagyobb része ilyen)

Fogjátok már fel nagy bölcsek, hogy nem a megcsaltnak kell elgondolkozni.

Minden kapcsolatból hiányzik és hiányozni is fog "valami"!!!!

Ez két ember között odafigyeléssel, toleranciával szeretettel ellensúlyozni lehet a "hiányokat".

Ha erre képtelen a megcsaló, akkor legyen annyi tisztelet a párjával szemben, hogy nem alázza porig.

2013. dec. 12. 06:26
Nem te vagy az első,aki ezt átéli.Attól függ,hogy te hogyan akarod az életed élni.Ha hagyod,hogy ez mérgezzen,akkor tönkre fogtok menni.Ha szépen kiordibálod magadból legalább egyszer,akkor túlélhető.Én végigcsináltam.Ugyan mi nem élünk együtt már,de a kapcsolatunk megmaradt egy szinten,mert nem az volt a fontos ami történt,hanem ami van és majd lesz.Egyébként meg gondolkozz el azon,hogy miért is történt meg mindez,ha olyan tökéletes volt nálatok minden.Mert minden kapcsolathoz két ember kell.A 4 gyerek a napi rutin,mennyire nyomta rá a bélyegét a ti kapcsolatotokra?
2013. dec. 12. 05:31

Sajnos az a tapasztalatom az ilyen dolgokban, hogy a férfi azt mondja, amit hallani akarsz. Nem volt semmi komoly, csak egyszer történt meg az is rossz volt stb.

Egyébként meg lehet bocsátani és túl lehet élni, de mindig vissza fog kúszni és kicsit mérgezi majd a kapcsolatotokat, de ha erős vagy és ő is tesz azért, hogy megjavuljanak a dolgaitok, akkor még lehet ezt a kapcsolatot folytatni.

Én amondó vagyok, hogy egy ilyen eset után zéró tolerancia van, még egy botlás csókolom, ne gondolja azt, hogy életed végéig alázhat téged.

Sajnos a tapasztalataim azt mutatják, hogy két fajta férfi létezik: akinek adódik lehetőség és aki keresi azt.

Ha férjed az első csoportba tartozik, akkor szerintem az a kisebbik baj és lehet orvosolni szinte 100 %-ig, ha az utóbbiba, akkor lehet 'visszaesik' és újra kezd keresgélni.

Ezek a te mérlegelési köreid, tudom hogy van 4 gyerek, de ha teheted legalább egy hétvégére tedd magad szabaddá, hogy gondolkodhass. Most sok a harag és a keserűség benned, így nem tudnál helyes döntést hozni. Távol kell lenned leginkább a férjedtől, hogy higgadt és ésszerű döntést tudj hozni!


Sok sikert és kitartást erre a nagyon nehéz időszakra!

7. stak76 (válaszként erre: 5. - Elátkozott68)
2013. dec. 12. 03:43
Erdekelne hogy te mint ferfi mint gondolsz de oszinten! Teny hogy a ferfiaknak mas a gondolkodasuk mint a noknek. Igy a velemenyuk is elterhet.
6. stak76 (válaszként erre: 5. - Elátkozott68)
2013. dec. 12. 00:26
Remelem hogy ez igy lessz! A szexre visszaterve nem igazan ertem a parom. Ha nem volt jo vele akkor az o allitasa szerint az elso eset utan negy honappal miert tortent meg ismet. Bar ha oszinte akarok lenni nem igazan hiszem el hogy csak ketzer csalt meg vele. Ja es a lenyeg hogy elcsiptem egy chat beszelgetest a ferjem es a baratja kozott. Neki nem beszelt negativan rolla. A rossz erzesem abbol adodik hogy felek attol hogy ez egy szerelem volt. En harom honapja tudok a dologrol a ferjemtol azota egyszer sem mondtam ki neki hogy megbocsatom neki amit tett. Erre keptelen vagyok meg. A masik az hogy nem tudtam kiadni magambol a duhomet szep csendben botranyok nelkul zajlott ez a dolog. Nekunk is es a masik felnek is nagy gyerekei vannak veluk nem tehetettem meg hogy botranyt csinalok.
5. elátkozott68 (válaszként erre: 4. - Stak76)
2013. dec. 12. 00:14

Ez a rossz érzés örökre benned marad....lesznek jó és lesznek nagyon rossz napjaid.

Mindenesetre még egy esélyt kell adni a kapcsolatotoknak.

Haragból ne dönts!

Lehet, hogy tényleg nem volt jó a sex és lehet tényleg megbánta, de mindenképp tudnia kell, hogy ez volt az utólsó ilyen dobása.

2013. dec. 11. 23:51
Igen a ferjem velem maradt! Van negy gyermekunk. Azt mondja szeret es csak en vagyok fontos szamara. Csak tudod van bennem valami rossz erzes pont ugy mint amikor megereztem hogy valami nincs rendben.
2013. dec. 11. 23:47

Epp hasonlo forumot akartam inditani... Szerencsere nem magammal kapcsolatban, ha em egy ismeros, akit 12 ev utan hagyott ott a ferje, mert felrelepett vmi lotyoval. Raadasul munaktarsak is,marmint a szeretovel, de a feleseggel is. Plusz a no ferjezett... Kriminalis szituacio. Mi csak probaljuk benn tartani a leket, tenyleg szornyu lehet.

A ferjed veled akar maradni?

2. elátkozott68 (válaszként erre: 1. - Stak76)
2013. dec. 11. 23:47

Sok millióan átélték már.

Üdv a klubban :(

Mindenki másképp dolgozza fel.

Ne aggódj túléled, de lesz egy nagyon sz@r éved, mire kicsit jobb lesz.

2013. dec. 11. 23:37
Ereztem valami nincs rendben a kapcsolatunkal! Ezt megosztottam a parommal is. Feltettem neki a kerdest mi az amit titkol elolem. Koszhely de ereztem hogy titkol valamit. Es akkor bevalotta megcsalt. Egy novel aki a mindennapi eletunk resze volt a csalqdjaval egyutt. osszetortem teljesen. Nem ertettem a miertjet. A ferjem azt mondta nem en tehetek rolla, hiszen nem volt kozottunk semmilyen teren problema. Egyszeruen megtortent, az o bevallasa szerint 2 szer. Hozzateszem 8 honap alatt.Allitolag neki nem volt jo a szex!! Ezt persze nem igazan hiszem el. Megerzesem szerint erzelmek voltak ebben a dologban mind kettojuk reszerol. Probalom nem kimutatni mi jatszodik le bennem de ez mar elviselhetetlen szamomra. Ezzel fekszek le es kelek reggel. Szivesen megosztom a tortenetem reszleteit is ha valakit erdekel es tud nekem tanacsot adni hogy lehet ezt tulelni. Elsosorban azoktol varnam a segitseget aki volt mar hasonlo helyzetben de ferfiak velemenyere tanacsara is kivancsi lennek. Koszonom
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook