Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! fórum

Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. dec. 14. 22:36
Olyan érdekes olvasgatni ezt a topikot, én meg szinte könyörgöm a férjemnek, menjen el csajozni! De nem akar :(
133. 8967aa9679 (válaszként erre: 131. - Sziszy74)
2013. dec. 14. 19:30
egy példa , a sajátom.: egyik társkeresőn egyszercsak megjelentem és hiába kattintok,hogy megszüntessem.Nemtudok mit tenni.
132. Krisz42 (válaszként erre: 131. - Sziszy74)
2013. dec. 14. 18:29
Moshat,főzhet,takaríthat is:)
131. Sziszy74 (válaszként erre: 127. - Krisz42)
2013. dec. 14. 17:27
Le tagadta h ő nem regisztràlt sehova,pedig ott van fehéren-feketén.Azt mondja ő mit csinàljon,mondtam gyere építsünk a gyerekkel de hàt süket fülekre talàlt.
130. stak76
2013. dec. 14. 16:45
Bizom benne hogy igy lessz! A gyermekeim boldogsaga erdekeben is. En adtam neki meg egy lehetoseget arra hogy rendbe hozza a dolgokat. Vagy el a lehetoseggel vagy nem.
129. Krisz42 (válaszként erre: 128. - Stak76)
2013. dec. 14. 14:56
Na kb.ez lett volna elsőre is az elvárhatò reakció:) Remélem most már minden oké lesz és boldog leszel.
128. stak76 (válaszként erre: 108. - Krisz42)
2013. dec. 14. 14:51
A ferjem most latszolag nagyon igyekszik. Mindent megtesz hogy feledtesse velem a dolgot. A napokban kiborultam hogy en ezt nem birom nem tudom elfelejteni csak ez jar a fejemben. Sirtam . O is velem egyutt sirt. Ne haragudjak, melyesegesen megbanta amit tett. Az elete legrosszabb dontese volt stb. Nagyon remelem hogy oszinten gondolta amit mondott. Nekem annak tunt. De hidd el nincs rozsaszin kod a szemem elott, egyetlen rossz lepes es repul
127. Krisz42 (válaszként erre: 124. - Sziszy74)
2013. dec. 14. 13:16
És mivel magyarázza a társkereső oldalt?És azt,h otthon elvonul,mintha ti nem is lennétek?A gyerek meg azt látja,h az élet értelme a gépezés,mertapa is azt csinálja.
126. c114183a1c (válaszként erre: 125. - Sziszy74)
2013. dec. 14. 10:09

Örülök Neki! :) Nekem akkor volt hova mennem, illetve eleve Anyukáméknál laktunk (baromi nagy házuk van), amíg fel akartuk újítani a megvett lakást.


A mai eszemmel már nem engedném, hogy Ő maradjon a lakásban... (Vagy ki tudja? Végül is semmit nem bántam meg eddig, amit tettem. Ha tudnám, hogy ugyanez lesz a végeredmény...)

125. Sziszy74 (válaszként erre: 123. - C114183a1c)
2013. dec. 14. 10:03
Nem szándékozom kimenni,eszem ágába sem jutott itt hagyni neki h a nőt ide hozza én meg menjek a híd alá két gyerekkel vagy ki tudja hova?Ő vissza tud menn a szüleihez vagy majd a csaj kirakja a férjét(de sztm. össze se házasodtak)csak a férjem szerint de a facebookon az van az adatlapján h kapcsolatban és a pasi nevét sem vette fel,ezzel is a gyanumat akarta eloszlatni h férjnél van a csaj és akkor mi van manapság már hamar el lehet válni.Azért az nem semmi h a pasik azt képzelik fizetnek 10-20 ezret gyerektartás címen és akkor ők a Janik,tartsd el ennyiből a gyereket + fizesd a rezsit.Lassan ennyiből már egy pár cipőt se kapsz.
2013. dec. 14. 09:52
Lehet h ártatlan,de rajta kaptam egy-két hazugságon pl.egy kollégáé volt a telefonszám amit most a csaj használ de furi volt h sűrűn hívta,nem szép tudom de felhívtam és a csaj szólt bele mikor aznap nem volt nyitva az étterem ahol dolgozik a csaj,ezt közöltem a férjemmel és kinyögte h a csajé mostmár ez a szám,persze mérges lett h felhívtam és én voltam a zaklató,vádoló ,és másként viselkedik mint régen.Hazajön egyből leül a gép elé,felteszi a fülhallgatót h ne is halljon minket a gyerekkel és ott ül míg fürdeni megy.A telefonját állandóan a kabát zsebében hagya ami nem volt szokás és néha észre veszem h titokban megnézi nem volt-e hívása.Akkor kezdtem el gyanakodni mikor észre vettem a freemailjén h regisztrált egy társkereső oldalon pár nappal később a házassági évfordulónk után.Hát lehet h nem elég jel de nekem igen.
123. c114183a1c (válaszként erre: 121. - Sziszy74)
2013. dec. 14. 09:49

Sziszy!


Ne költözz el a lakásból! Kérlek, ezt jól gondold át! Rakd ki a cuccait, akármi mást csinálj, de ne költözz el! Te maradj ott!!! Azt is elmondom, hogy miért! Onnantól kezdve Ő lesz a lakással kapcsolatban helyzeti előnyben. Én megjártam, és azért kérlek erre! Annak idején azt mondtam, hogy maradjon a volt férjem, csak ne kelljen látni. Hibát követtem el! Közösen vettük a lakást, a vételár 2/3-3/4 részét én fizettem. De írni a papírra 1/2-1/2 részt írtunk... (A rózsaszín köd...) A lényeg, hogy Ő adhatta így el, több részt zsebelt be.


Akkor igazából nem érdekelt, csak szabadulni akartam Tőle, hiszen a tárgyalásunk a Gyermekünk születését követően pár napra rá volt egy akkora bunkó bírónővel, hogy életemben ilyent még nem láttam. (Miért nem jelentem meg az előző tárgyaláson? Azért vazze, mert éppen előtte lévő nap császároztak és csak 12 nap után engednek ki! Amúgy az egyetlen vágyam az volt, hogy Vele és a volt férjemmel tölthessem a napot az újszülött Gyermekem helyett...)


Ha őszinte akarok lenni utólag nem bántam meg, amit az ügyvédem/jó barátom tanácsolt, mert azóta saját családi házam van az egyik legszebb helyen. Amit megálmodtam, megkaptam... :) Nem a volt férjem pénzéből azt is hozzáteszem (aki havonta 15 e Ft-ot küld és 2 évente beperel, hogy is fizethetne ennél is kevesebbet!) Saját magam hoztam össze! :)

122. 8967aa9679 (válaszként erre: 117. - Sziszy74)
2013. dec. 14. 09:37
na és,ha azért gurul be,mert ártatlanul vádolod? Sajna ilyen is van sokszor a világban!
2013. dec. 14. 07:55
Amíg nincs 100% bízonyítékom nem lehet hisz az övé is a lakás de ha megbukik repül.Van egy olyan érzés bennem h karácsony után borul a bili sztm addig mindent elkövet hazugságokkal h ne derüljön ki.
2013. dec. 14. 06:51
zavard el,es valj el.
119. Sziszy74 (válaszként erre: 118. - Krisz42)
2013. dec. 14. 06:25
Hát már arra is gondoltam soha nem is szeretet csak azért vett el,mert nem akart 34-évesen a szüleivel lakni. Engem kifizetett a volt férjem így hitelre vettünk lakást.Hát ha szeretne akkor bízonygatná legalább h nincs köztük semmi.De ő mást sem csinál csak sérteget én vagyok a hülye féltékeny nő,ő az ártatlan áldozat.
118. Krisz42 (válaszként erre: 117. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 23:31
Egyébként sincs joga " begurulni", te sem estêl neki,szavakkal védje meg magát.Sőt,ha igazán szeretne,elismerné,h ez félreérthető szituáciò és mivel te fontosabb vagy neki,ezért megszakít vele minden kapcsolatot,mert biztos neki is rosszul esne,ha fordított lenne a helyzet.-kb.ilyen,ha valaki tényleg szereti a másikat.
2013. dec. 13. 23:23
Köszönöm a tanácsokat végig gondolom mindet.Nem azért vennék el a gyerekeket,mert nincs munkám de ha nincs akkor ugye pénzem sincs akkor nem tudom eltartani őket.Nem azt mondtam h mindíg agresszív csak akkor amikor rákérdeztem h van-e valakije?Akkor begurul,meg azt írtam ha elmennék a nőjével beszélni akkor lenne csak nagyon ideges.De sztm. ha ártatlan lenne akkor hiába vádolnám nem gurulna be.
116. Krisz42 (válaszként erre: 113. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 22:50
Az a legjobb,ha mindenhova elmész-akár gyámügy,családvédelmisek,stb.-ès azt kérdezed,h félsz a férjedtől,mert egyszer már majdnem megfojtott,és mit tudnál csinálni?Ha utána beadod a válást,akkor lesz hivatalosan is nyoma,h neked ilyen problémád volt,az olyan,mint a bizonyíték.Ha még nem dolgozol nem gond,bár mire tárgyalás lesz eltelik pár hónap,megmondid,h nem érzed biztonságban sem magad,sem a gyereked.De lehet,h nem is harcolna a gyerekért.
115. Zebra25 (válaszként erre: 95. - B486c9cf7d)
2013. dec. 13. 22:47
Légyszi ne forgasd ki a szavaimat és még csak véletlenül se akarj már olyasmit belém magyarázni, hogy baj van a kapcsolatommal, jó?
114. nemmegmondtam (válaszként erre: 112. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 22:42

Neked ezt ki mondta, hogy elveszik a gyerekeidet, ha nincs munkád??

Gondolod, hogy egy agresszív apához teszik? Vagy elveszik őket? Fogsz kapni egy csomó támogatást.

Nem a megcsalásra kell bizonyíték, az ma Magyarországon nem válóok. Az agresszivitásra kell. Vedd fel, telefonnal,vagy kérj tanácsot ott ahol írtuk.

113. Sziszy74 (válaszként erre: 111. - Krisz42)
2013. dec. 13. 22:04
Megmondom a frankót nem hagyom itt neki a lakàst igaz hitelből van de a kezdő részt én tettem bele amit a volt férjem adott a régi lakàsból.Sajnos anyukàm meghalt,apukàm a nőjével él de ott nincs hely,ott sem rózsàs a helyzett.Majd csak lesz valahogy.
112. Sziszy74 (válaszként erre: 106. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 13. 21:55
Igen bizonyíték kellene de hogy szerezzek?A férjem soha sem fogja beismerni,a nőhöz sem mehetek azt is kilőtük,meg kell vàrnom amíg hibàzik.A vàllàst csak akkor tudom beadni ha màr lesz munkàm,ha a bíró megkérdezi el tudom tartani a gyerekeket most még nem tudom azt mondani h igen és azt senkinek nem engedem h elvegyék a gyerekeimet,inkàbb elviselek mindent.
111. Krisz42 (válaszként erre: 107. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 21:52
Menj anyaotthonba,mond el,h félsz a fèrjedtől.Hidd el,h ez egyre rosszabb lesz,nehogy miatta kórházba kerülj vagy még rosszabb történjen.A volt fèrjed nem tudna ideiglenesen segíteni?Se szülők,se tesvèr?Nekem ismerőst a férj családja fogadta be,h legyen hol laknia a két gyerekkel,mialatt vâlt a gyereküktől,aki el akarta venni a gyerekeket is tőle és együtt volt a barátnővel,akivel régebben csalta is.Tehát a szülők is a lány mellé álltak a fiuk ellenében.
110. Sziszy74 (válaszként erre: 104. - Garnier24)
2013. dec. 13. 21:40
Hàt az enyém nem jàtsza el,mi magasról le vagyunk tojva.Hogy én az egy dolog de h a sajàt gyereke sem érdekli az màr gáz.Én megpróbàltam tenni a kapcsolatért de ez két emberen múlik,mindig volt valami ürügy vagy filmet néz vagy jàtszik,mindig volt valami kifogàs.A szerető mindent megkap hàt a feleség nem érdemel semmit.
109. 8967aa9679 (válaszként erre: 105. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 21:37

tudod e, hogy ez nem kívánságműsor?Törvények szabályozzák, ki menjen a "hídalá" !

nem a gyermekes anyát szokták a lakásbál távozásra küldeni.

108. Krisz42 (válaszként erre: 43. - Stak76)
2013. dec. 13. 21:32

Már bocs,de miért vagy ennyire naïv és hiszékeny?Nincs olyan,h nem volt jó,olyan sincs,h most már más típus tetszik neki.Ha ezt mondja,akkor semmi értelme együtt maradni,mertszerelem nincs,viszont még így is próbál valamennyit rád is hárítani a felelősségből.Hazudik,gerinctelen,pofátlan és te egy ilyennel vagy együtt.

Ne másokra legyél tekintettel és ne foglalkozz a másik nővel,nem ő a férjed,nem ő csalt meg téged.Nem őt kellene hibáztatni,a férjed megy utána,vele kellene határozottnak lenned.Szerintem egy félrelépés sem megbocsáthtó,de az,h hónapokig csal,az nagyon durva.Össze kellene csomagolnod a holmiját és kitenni az ajtò elé vele együtt.Ha rendbe akarta volna tenni a kapcsolatotokat,akkor nem így viselkedne,de ő még arra se hajlandó,h eljátsza a bűnbánó hitvest,mert tudja,h veled mindent le tud nyeletni.Nem tudom miét nem dobod ki?Neki se fontos a családja,akkor menjen.Engedd el.

107. Sziszy74 (válaszként erre: 102. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 13. 21:18
Elmennék de hova?Senkim sincs ahova mehetnék.Gyesen vagyok,abból nem jutnànk meszire hàrman.A gyerekeket nem vihetem a híd alà,rögtön elvennék őket tölem azt meg semmi pénzért nem engedném.Inkább tűröm h csaljon.És még ott van a két nagyobbik gyerkőcöm a volt férjemmel,azokat sem hagyhatom teljesen magukra.Nem egyszerű de majd megoldom valahogy.
106. nemmegmondtam (válaszként erre: 105. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 21:17
Közös a ház? próbálj meg bizonyítékokat gyűjteni a durvaságára is, azért az gáz, hogy kezet mer emelni rád!Addig is menj el ügyvédhez, vagy az ingyenes bírósági napra, a gyámhatósághoz, amire be kell adnod a papírokat már fel tudsz készülni. Ne haragudj, de szerintem a megcsalás a legkisebb probléma...
105. Sziszy74 (válaszként erre: 100. - Nemmegmondtam)
2013. dec. 13. 20:57
Nem vàrok senkire csak tudod még gyesen vagyok,januàrban kezdjük az ovit utàna tudok melót keresni és utàna tudom beadni a vàllàst.De h a lakàs kérdéssel mi lesz nem tudom.A férjem mondta a veszekedések alkalmàval ő nem költözik,én menjek két gyerekkel a híd alà?Hàt nem egyszerű de majd megoldom.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook