Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem felcsinálta a szeretőjét, amit nem tudok feldolgozni. Hogyan békéljek meg ezzel? fórum

A férjem felcsinálta a szeretőjét, amit nem tudok feldolgozni. Hogyan békéljek meg ezzel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
242. 37e1ff8723 (válaszként erre: 241. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 19:16
Sajnálom. 😕 Nem volt korrekt.
241. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 240. - Napsugár8)
2022. ápr. 24. 19:15

Már mindegy, mert a nevén van a gyerek, megszületett, a családom szétesett.

Már most látom, hogy a gyerekeim kiestek a kosárból, szépen lemorzsolódik róluk az apjuk.

240. Napsugár8 (válaszként erre: 239. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 17:45

Te nem is, de a párod kérheti. A gyermek minimum 6 hónapos kora után már meg tudják csinálni.

Neked sem mindegy, ha elváltok, hogy mekkora jövedelemből számolják majd a gyermekeid részére járó gyerektartás összegét.


Ha egy nő egy nős hapival összefekszik, összefeküdhetett az egyidejűleg mással is. Durúzsolhatod a férjednek, hogy addig ne vállalja el sajátjának. Én megtettem, és kiderült, hogy nem a párom az apa!

239. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 236. - Napsugár8)
2022. ápr. 24. 17:39
Én nem csináltathatok apasági tesztet, nem az én gyerekem.
238. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 235. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 24. 17:38
Igen.
237. liliom10 (válaszként erre: 236. - Napsugár8)
2022. ápr. 24. 17:22
Én is csináltatnék apasági vizsgálatot !!!
236. Napsugár8 (válaszként erre: 234. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 14:51

Azért én csináltatnék egy DNS vizsgálatot, a gyerektartás fizetési kötelezettség miatt. Ki tudja ilyen esetben biztosan, hogy valóban ki is az apa???


Az más dolog, hogy valóban megbocsátható-e a megcsalás. Azt nem biztos, hogy meg tudnám bocsátani.

235. 37e1ff8723 (válaszként erre: 234. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 14:45
Még mindig albérletben vagy a gyerekekkel?
2022. ápr. 24. 13:32
Megszületett a gyerek 31-én.
233. michelle.r (válaszként erre: 229. - Channa*)
2022. márc. 22. 10:03

Estig nem lenne vége, ha elkezdeném mesélni, hogy mi mindennel találkoztam már.


Tudom mire gondoltál, de feleslegesen futná a köröket, ha úgy kezdené az értékesítést, hogy a fickó nem akarja eladni. Mindig le vagyok szólva, amikor házassági szerződést ajánlok, most ugye milyen jól jönne? 🙃

232. michelle.r (válaszként erre: 209. - Bellabi)
2022. márc. 22. 09:53
Nincs az a bíró, aki ebben az esetben megítélni az asszonytartást. Tévedhetek, de láttam már néhány esetet, ennél rosszabbakat, és ott sem.
231. michelle.r (válaszként erre: 179. - Dream Renee)
2022. márc. 22. 09:45
😇 a másik reg.-edről azért ugye még olvasod a fórumot, mert ezt nyilván ezért a sommás véleményért hoztad létre.
230. michelle.r (válaszként erre: 183. - 820e00bff1)
2022. márc. 22. 09:44

Óriási nyugalom a gyerekeknek egy lényegesen kisebb lakásban, messze a saját szobájuktól valahol, ahonnan bármikor kitehetik, és hogy azt hallják, mit miért nem kaphatnak meg, mert nincs rá pénz 🙄


Egy háromgyerekes nő nincs abban a helyzetben, hogy nagyvonalúan lemondjon a ház feléről.

229. Channa* (válaszként erre: 228. - Michelle.r)
2022. márc. 22. 09:37

Így igen, de úgy, hogy lakik a férj, az új barátnővel...

Hát nem.


Én nem arra gondoltam, hogy tulajdonrészt adjon el, hanem ha közös az ingatlan, akkor meg kell beszélni és meghirdetni, hogy mindenki a részéhez jusson.


Ahol felnőttem (panel), a közvetlen szomszédunk 2 gyerekes család voltak, egyszer csak történt valami és a 66 nm-es 2,5 szobás lakásban beköltözött a pasi és a nő új párja is, azaz onnantól együtt éltek.

Hát...nagyon csodálkoztam, hogy ezt bárki is elviseli, de így is lehet élni, ezek szerint...

228. michelle.r (válaszként erre: 142. - Channa*)
2022. márc. 22. 09:32

Én sem gondolom, hogy vissza kéne költöznie. Illetve igen, de úgy hogy megbeszélve a "jó apával", hogy a gyerekek érdeke ez, ő menjen a csajával.


Persze el lehet adni tulajdonrészt, ha van olyan ökör, aki megveszi. Láttam már olyat, hogy a bíró elrendelte az ingatlan megosztását, de ott nem voltak gyerekek, és békésen együtt éltek a felek, csak elváltként.

227. michelle.r (válaszként erre: 100. - 37e1ff8723)
2022. márc. 22. 09:21
Sajnálatos módon nem teheti meg. A férj az ingatlan tulajdonosa, a vendége jogosan tartózkodhat ott. Faramuci, de így van.
226. vigyefene (válaszként erre: 225. - Főnix3)
2022. márc. 21. 23:14

Mostmár értem. Pontosan arra gondoltam, h nem tudjuk hova visz a sorsunk, ha nem úgy történik, mit ahogyan történt.

Pl. ha én nem menetem volna be abba a bizonyos bárba munka után, nem ismerkedtem volna meg az első feleségemmel.

225. Főnix3 (válaszként erre: 224. - Vigyefene)
2022. márc. 21. 23:09

Azt sajnálom, hogy annyi évet fektettem bele egy olyan kapcsolatba, ami nem működik, mert a gyerekek még kicsik, meg hova menjek, hogyan tartsam el őket!! Nagyon nehéz meglépni az első lépést!

Honnan tudjam mi lett volna ha hamarabb lépek! ? Boszi nem vagyok! Viszont tudtam, hogy boldog akarok lenni!

224. vigyefene (válaszként erre: 223. - Főnix3)
2022. márc. 21. 22:34

"Azt sajnálom, hogy nem korábban léptem le!"


Miért? Akkor is megismerted volna a másodikat ha nem hagytad volna ott ay elsőt?

223. Főnix3 (válaszként erre: 44. - Flóra76)
2022. márc. 21. 22:30

Pedig van! Én is 3 gyerekkel mentem albérletbe! Majd apukánál soha nem aludhattak, a közösen szerzett házba, mert az nem hotel!

Az a nő, aki szabadulni akar, így vagy úgy , de lelép! Nem érdekelt a ház és semmi! Csak a gyerekek cuccait hoztam el, a mosógépet és a ruháimat 17 év után! 🤷🏻‍♀️

Megoldottam! Szabad lettem! Szerelmes lettem és már 4 gyermek boldog anyukája vagyok! (Lett egy közös gyermek)A mostoha gyerekeinek jobb apukája mái napig, mint a vérszerinti! A jelenlegi férjem egy álomférfi! Nem tökéletes! Ahogy én sem! Viszont felemel a csillagok közé nap, mint nap már 11 éve!

Azt sajnálom, hogy nem korábban léptem le!

2022. márc. 19. 18:35
Ezzel nem nagyon lehet
2022. márc. 19. 13:11
Engem 2 éve csalt meg a férjem aljas és sunyi módon. Kiderült, hogy hónapok óta szeretője van. Nekünk két kisiskolás gyerekünk van egyébként. A sztori annyiban más hogy nem lett terhes a nőcike, de a férjem így sem igazán akart megszabadulni tőle. Több mint fél évig kínoztuk egymást, hol együtt hol külön voltunk, borzalmas veszekedések voltak, mindketten elég durván kifordultunk önmagunkból. Aztán egyszercsak azt mondtam nekem ebből elég, elköltözök! És akkor szerencsére anyukám és a férjem családjából is valaki határozottan figyelmeztetett, hogy nehogy kitegyem a lábam a közös házból. Megrágtam a dolgot, bár nagyon nem volt ínyemre, menekülni akartam én is, de rájöttem, hogy anyagilag tényleg így járok most a legjobban és a gyerekeknek is ez a legjobb úgyhogy maradtam. A férjemmel kötöttünk egy egyezséget, hogy amikor ő szeretne lenni a gyerekekkel akkor én átmegyek máshova azokon a napokon. De igazából egyikünk sem költözött el, hanem váltogattuk egymást. Utólag azt mondom ez nagyon jó döntés volt. Én ezerrel elkezdtem összekaparni a pénzemet és benyújtottam a férjemnek is az "igényt" így mindent összedobva és egy picike hitellel megtoldva nem egészen egy év alatt sikerült vennem egy lakást és elköltöznöm. A nővel bár még tart a kapcsolat, de nem költöztek össze. Mindenesetre én úgy érzem nagyon fontos volt, hogy az átmeneti időszakban a gyerekeimnek biztonságos fedél legyen a fejük felett és nekem is több pénzem maradt. Emellett vállaltam plusz munkát én is, 1 éven keresztül 2 állásom volt, hogy egy kis pénzt még összevakarjak a lakás berendezésére. Nagyon-nagyon nehéz időszak volt. Meg bírtam volna fojtani kb. a férjemet annyira fájt, de aztán csodák csodájára normalizálódott a kapcsolatunk. Így két év után mondhatom, szinte hihetetlen, de mindketten normálisan beszélünk a másikkal és támogatjuk egymást a nehézségekben is. De az a diliház ami nálunk volt az elején...senkinek nem kívánom. Viszont el fog múlni nálatok is, egyszerűen az ember idomul a helyzetekhez és minél előbb elfogadod a dolgot annál könyebb. A technikai részletekre koncentrálj, hogy mi jó neked és a gyermekeidnek hosszú távon! Aztán a többi is jön magától majd szépen! Lesz még udvarlód is, ahogy nekem is lett :) Ne add fel!
220. Babi11
2022. márc. 18. 13:13
Én nem tudnák,de mindenki maga tudja,mit,mennyit bír,tud megbocsájtani.
219. syria (válaszként erre: 209. - Bellabi)
2022. márc. 18. 12:59
3 gyerek mellett, 8 órás főmunka után még mást is dolgozni meredek. Én két gyerek mellett csináltam (matek korrepetálás, közvéleménykutatás), nem volt lányálom. A 11 éves hazament egyedül az iskolából, de a 4 éves rendre utolsó volt az oviban, nem egyszer túlórázniuk kellett miattam, mert nem értem oda időben. Ha nincs a nagymama, hétvégeken nem tudtam volna dolgozni.
218. c9155193c4 (válaszként erre: 187. - 9b10f3d7ff)
2022. márc. 17. 22:58
:D Madárnak néz minket, lehidalok komolyan.
217. rabankari (válaszként erre: 209. - Bellabi)
2022. márc. 17. 22:43

Hány gyereked volt?

3?

Ha nem,akkor ne vonj párhuzamot...,mert nem tudod milyen a helyzete,van -e bármilyen segítsége, mikor betegek azok a gyerekek például és nem tud dolgozni.

Amúgy meg azt kér, amit akar,a bíróság meg majd megítéli, ami jár.Nem a te dolgod lenne az sem, ha nem akar dolgozni,bár itt erről szó sem volt...

216. birebora (válaszként erre: 212. - Bellabi)
2022. márc. 17. 17:14

Nem tartom ördögtől valónak, hogy az apa jelenhelyzetben igenis juttasson többet az anyának, hiszen az ő három gyerekét neveli. Ez biztos nem fog megtörténni mert az új asszonyok nem szeretnek pluszban költeni az előző házasságból született gyerekekre és ebből mindig vita lesz. És a férj sem egy jellemlovag mint láthatjuk.

Aztán, hogy a többlet pénzt minek nevezzük az csak megfogalmazás kérdése lenne.

Itt nem arról van szó, hogy a FI nem akar dolgozni.

215. Solar-Tochter (válaszként erre: 199. - Bellabi)
2022. márc. 17. 17:09
Nem biztos, hogy szereti, csak hát felcsináltatta magát.
214. Solar-Tochter (válaszként erre: 199. - Bellabi)
2022. márc. 17. 17:07
Hány gyereked van?
213. Sommersby (válaszként erre: 209. - Bellabi)
2022. márc. 17. 15:31
Én megértem, hogy gyermek mellett vállaltál plusz munkát, nyilván több pénzből meg tudtál venni több mindent, érhető. Viszont azért 3 kicsi gyermek mellett egyedül, hozni-vinni őket, még pluszmunka, az nem egyszerű. Azért a gyerekeknek szüksége van az édesanyjukra is.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook