Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! fórum

Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. dec. 13. 19:54
Szerintem ha egy pasi félrelép,annak valami oka kell,hogy legyen. Mostanában egyre több embert ismerek ( férfit) akiknek van feleségük de egy fiatalabb csajjal, vagy egy másik nővel csalják a feleségüket. Most pl munkahelyemen van egy ilyen "pár". És egyik csajszi megkérdezte a pasit,hogy és a felesége mit szólna ehhez,hogy őt néha együtt vannak..? Ő azt válaszolta nem kell neki mindenről tudnia. Teszem hozzá a pasinak 2 gyereke is van már. Szerintem ő otthon eljátssza a NAGY családapát de közbe félre...
103. gribedli*** (válaszként erre: 83. - Noarashi)
2013. dec. 13. 19:21

Noarashi! Teljesen oke, hogy igy latod, es ez a normalis mindenkinek. Eloszor. Aztan eltelik par ev. Nem a friss hazasok jarnak swingerbe, vagy mennek bele egy nyitott kapcsolatba, hanem a 20-30 eve hazasok. Pont ez az, hogy bizhatnal meg ennyire egy emberben, akit evekig szeretsz, hogy megengeded, hogy a te szemed lattara szexeljen massal illetve te az o szeme elott? Nyilvan kell tobb evtizedes, nem a szarabbik fajtabol valo, jo eros kapcsolat. Ahol mindketten tisztaban vannak a hataraikkal. Nem 20 evesen kell ezt megjatszani, van, aki 50 evesen fedezi fel. Mondjuk vannak koztuk fiatalabbak is, sot, egesz fiatalok, de azoknak is van mar egy multja, tapasztalata, nem egy partner, nem egy szerelem utan dontenek igy.


Sot, szerintem igy jo, mert oke, hogy az 50-60 eves mar nem hisz az orok testisegben ugyanazzal a partnerrel, de egy 20-30 eves, az meg igenis tuzzon ki olyan celokat, hogy monogamia, jo szex, stb. Legalabb tuzze ki! Ott van a baj, ha mar ez sincs. Ha nincs semmilyen lelkesedese. Neked van, es ennek orulj!:) ha ez atfordul egy masik iranyba, akkor is volt egy tok jo alap!

102. nemmegmondtam (válaszként erre: 101. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 19:16

Bocs, ebben az esetben miért nem mész el, de jó messzire??

Olvasgasd csakazolvassa blogját, hátha segít! kitartás.

101. Sziszy74 (válaszként erre: 99. - B486c9cf7d)
2013. dec. 13. 19:14
Én is megkérdezném màr nagyon érik bennem,de az biztos utàna egyből hívnà a férjemet és amit kapnék nem tenném zsebre!Megmondom a frankót félek tőle,az sem tartja vissza h ott van a gyerek.Eddig egyszer szorongatta meg a torkomat de nem egyszer készűlt megütni csak visszafogta magàt de ebben az esetben ha elmennék a nőjéhez biztos nem fognà vissza magàt és ha ő sem ismerné be h van köztük valami hàt nem tudom!
100. nemmegmondtam (válaszként erre: 97. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 19:01

nagyon - nagyon sok csaló férjet ismerek. Az őszintébbje be is vallja, hogy fél új életet kezdeni. Nem akar elmenni, persze, hogy nem akar. A jelenlegi felállásban megkapja a csajt, aki láthatólag nem hisztizik, hisz külön vannak.

Tőled pedig megkapja a tiszta pólót a megszokott fiókban, az évek alatt kialakult szokásokat, hogy tudja, hogy alszol az ágyban, tudja mit kezdjen veled, ha hisztizel, kialakult problémamegoldási módszereitek vannak, amiket már rutinból is tud. Éjjel tudja, hol a távirányító, a papucsa. Tudod, mekkora energiát igényel egy új kapcsolatban ezt megtanulni? Újra megszokni mindent? Amíg ez a helyzet tartható, tartani fogja, mert ez kisebb kényelmetlenség..A saját életedben ne várj más döntésére.

99. b486c9cf7d (válaszként erre: 97. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 18:54

En megkerdeznem a macat.

Megkernem legyen oszinte, mint no a novel.

Hogy esetleg nevetsegesse valnek, hat az izgatna legkevesbe, hogy mas mit gondol.

2013. dec. 13. 18:51
Elolvastam a hozzászólások nagy részét, szerintem aki 1x félre ment az továbbra is félre fog.:(
97. Sziszy74 (válaszként erre: 94. - B486c9cf7d)
2013. dec. 13. 18:45
Ez sajnos így van.Én màr arra vàrok h elmenjen,de nem akar.Talàn neki így kényelmes.A szeretőjével ki szórakozza magàt de azért elmondhatka neki csalàdja van.De a csalàdért tenni valamit azt màr nem.
96. b486c9cf7d (válaszként erre: 84. - Stak76)
2013. dec. 13. 18:33

Mibol gondolod, ha igy lenyelted a bekat, akkor o tobbe nem fog felremenni?

Az a gond, hogy egesz konnyen vetted az egeszet latszolag, te vagy a tokeletes feleseg, aki megbocsatott es majd biztos ujra meg fog.

Szerintem az lenne az elvarhato, hogy mindent megtesz, hogy elfeledtesse a felesegevel a tortenteket.

95. b486c9cf7d (válaszként erre: 73. - Zebra25)
2013. dec. 13. 18:23

Oke, persze, de mi van azzal, hogy a hazassagban egyutt joban-rosszban?

Ha valakinek a parja azert nem kell, mert elhizik, lefogy, megvaltozik a teste stb. Hogyan szamithat arra, hogy a parja akkor is kitartana mellette, ha esetleg megbetegszik, lerokkan, barmi?

Amelyik no pedig ezert ugy gondolja, hogy elveszitheti a parjat, annak nincsen eleg biztos alapokon a kapcsolata vagy onmagaval nincs rendben.

Nekem is ingadozott a sulyom es tudom, hogy a ferjemnek a vekony testalkat jobban tetszik, de nem miatta akartam valtoztatni, hanem magam miatt. Ha o nem bir engem koveren, akkor akkor se kelljek, amikor vekony vagyok, menjen minel hamarabb amerre tetszik.

94. b486c9cf7d (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 17:52
Termeszetesen azt mondjak, amivel a kevesebb kart okozzak maguknak. Csak akkor oszintek, ha ugy dontenek, hogy otthagyjak a szeretoert a csaladot.
93. b486c9cf7d (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 17:25
Ezen most szetrohogtem magam, ne haragudj, de olyan muris, ahogy a felmenoidrol irtal :DD
92. 4c1a787e8f (válaszként erre: 63. - 8967aa9679)
2013. dec. 13. 17:18

Én ezt a férjemtől szeretném hallani, ha valami baj van velem. Az én házasságom nem a külsőről szól, nem is szólt soha igazán arról. Inkább az egyensúlyról. Ha mégis valami ilyen jellegű baja lenne az embörnek, normálisan, viccesen mondja el, és segítsen is a megoldásban. Meg persze viszont is. Én is elviselem a lábszagát. Soha se bántom ezért. Sőt, azt is elviselem, ha 16 óra után hazaesik, és nem fürdik le. Néha én kérem erre, mert látom, hogy menten összeesik. Mert én ŐT szeretem, és jót akarok neki.

Szerintem valójában belülről rohadnak el a kapcsolatok lélek és lélek között, és ezt csak kivetítjük különböző testi dolgokra. Igen, egy több gyereket szült nő az több gyereket szült nő. Miért kellene annak olyannak lenni, mint egy 17 éves lány?

91. b486c9cf7d (válaszként erre: 6. - Stak76)
2013. dec. 13. 17:16
A no ferje tudja??
90. Sziszy74 (válaszként erre: 86. - Kriszta773)
2013. dec. 13. 17:12
Igen én is gondoltam erre,de az is lehet h a csaj többet akar akkor talán elmondaná.Mondjuk nem igazán értem az olyan nőket akik nős pasival kezdenek,főleg ha mind a kettőnek kicsi gyereke van.Főleg ha a csaj egyből leadja a férjemnek a drótot h ott jártam,itthon meg vár két nagy pofon h mit zaklatom a "drágát"!De akkor nincs mit tenni nézzem végig h hülyét csinálnak belőlem?És röhögnek a hátam mögött!És még azt mondják a féltékenység betegség,és a megcsalás?Ja az teljesen "természetes" főleg ha ők jól érzik magukat.Hát sajnos nincs minden rendben.Elég későn jöttem rá h mi folyik kb.július óta tarthat a dolog.A férjem azt mondja minden rendben köztünk de hazajön a melóból egyből ül a géphez és sem én sem a gyerek nem érdekli.Próbáltam vele beszélni de mindig vita lett belőle és már a gyerek fog rá menni,éjszakánként felsír és alig lehet megvígasztalni.Három éves lesz januárban de még nem beszél.Nem tudom mit tegyek de a gyerek érdekeit kell néznem, hallgatnom és tűrni h ő mással szórakozzon,amíg nem vagyok 100% biztos a félrelépésben még lépni sem tudok,mondjuk én nem tudok sehova menni a két gyerekkel de ő meg nem fog visszamenni a szüleihez.Én hiába próbáltam tenni a kapcsolatunkért mindenhez két ember kell,folyton jött a kifogás játszom,nézem a filmet.Szerdán megigérte a gyereknek du. elmegyünk a játszóházba hát délutánra már nem volt kedve,húzta a száját,mert mondtam visszük a nagyot is (ő nem az ő gyereke)persze interneten játszott,mondtam neki akkor miért igérget meg a gyereknek,szájhúzva mondta akkor menjünk hát így már nekem nem volt kedvem elindulni.Annak nem sok értelmét láttam h ingerült legyen a gyerekekkel mert menni kellett.Hát nem egyszerű ez az egész,abban bízom egyszer hibázik és kitudódik a viszony.
89. 4c1a787e8f (válaszként erre: 82. - Jasmine24)
2013. dec. 13. 17:08
Ezzel kénytelen vagyok egyetérteni. Így igaz.
88. blaupunkt (válaszként erre: 83. - Noarashi)
2013. dec. 13. 16:06

Néha érthetetlenül visszanyal :)

Én azt gondolom, hogy az a Nő akiért oda vagyok és szerelem van ne más férfit kostólgasson, ha nem vagyok elég neki vagy nem látja bennem a nagy Őt akkor inkább kedvesen köszönjünk el egymástól. Bármilyen hosszú is a kapcsolat vagy szép emlékek vannak. Nem kell tovább bonyolítani az életet ennélkül is van elég problémája mindenkinek.

87. 23e2bb2c99 (válaszként erre: 83. - Noarashi)
2013. dec. 13. 15:07

Hidd el, hogy nagyon sokan így gondolkodnak!:-)) Akik pedig másképp ott, ott valami valahol nagyon nincs rendben, csak nem képesek szembenézni a saját félelmeikkel.


Olvasom, hogy milyen jó szeretőt tartani, biztosan, így van, de aki belemegy egy ilyen kapcsolatba, ne gondolja, hogy ő az egyetlen. ha valakinek szerető kell, ott általában tartalék is ha van, de ezt már viszont nagyon kevesen fogadják el. Az hogy ki mit miért tesz az ő magánügye, ha neki, így jó és így teljes az élete, akkor tegye.


Nekem is voltak ilyen ismerőseim, és szeretők folyamatosan elmaradtak, mivel rájöttek, hogy ez általában fél oldalas. Persze létezik egy másik kategória, hogy mindketten csak szeretőt akarnak, akkor tegyék és élvezzék azt életet, ha nekik ez megfelel!:-))

86. kriszta773 (válaszként erre: 85. - Sziszy74)
2013. dec. 13. 14:56

szerintem nagy valószínűséggel a csaj is azt mondaná, hogy nincs közöttük semmi, akkor is, ha van, és akkor ugyanott tartasz :(

és azt hogy érzed, közted és a férjed között rendben van minden?

2013. dec. 13. 14:25
Sziasztok!Engem is csal a férjem,ő tagadja de vannak jelek és én érzem,hogy van valami közte és a kolleganője közt.A csaj olyankor is hívta amikor ő szabadnapos volt.Először arról is hazudott h a csaj száma mivel a kollégájuké volt a telefon de a csaj megörökölte,mikor mondtam érdekes h a csaj vette fel a telefont mikor szabadnapos akkor vallotta be h már a csaj száma,de csak meló ügyben beszélnek.De ha a csaj szabadnapos milyen meló ügy lenne?Dugdossa a telefont,hívásokat töröl,tovább kell dolgoznia.Nekem négy gyermekem van de csak a legkissebb aki három éves lesz ő a közös.Mondtam a páromnek nem gáz ha már nem szeret csak mondja meg,de ő azt mondja neki csak én vagyok meg a család.Sztm tipikus két oldalt égetjük a gyertyát.De én tudni szeretném mi folyik a hátam mögött.Szerintem annyit megérdemlek h ne alázzon meg.Szerintetek elmenjek a csajhoz és kérdezzem meg tőle?Tudom ezzel magam alázom meg de tudnom kell.
84. stak76
2013. dec. 13. 14:17
Jelenleg pont azt erzem mint 3 honappal ezelott amikor meg csak sejtettem hogy valami nincs rendben. Akkor is ereztem hogy a parom titkol valamit elollem. Most ugyan ez a helyzet. Ebbe bele lehet bolondulni. Egyebkent egy ilyen dolog utan mi a normalis elvarhato viselkedes egy ferfitol a felesegevel szemben?
83. Noarashi (válaszként erre: 81. - Blaupunkt)
2013. dec. 13. 14:03

Dehogy szar. Cukor az élet, csak nyalni kell tudni.

Hogy mi a normális? Azért ha kicsit visszamegyünk a történelembe, voltak mindig is fura dolgok, amik akkor normálisnak számítottak.

Nekem a nyitott kapcsolat az érthetetlen kategória. De valószínű azért, mert én monogám alkat vagyok, és nekem egy kapcsolat két emberes. Semmi csere meg swinger meg hasonlók. De van akinek meg az én felfogásom fura :)

2013. dec. 13. 13:45

Sajnalom a forumindito helyzetet, probaltam vegig olvasni a hozzaszolasokat.

Szerencsere szemelyes tapasztalatom nincsen a dologgal kapcsolatban, sem mint megcsalt, sem mint megcsalo. Azonban egyet biztosan tudok, hogy ha van egy mukodo kapcsolat/hazassag, de teszem azt az egyik fel felrelep (egyszeri egyejszakas kaland), de utana megy minden tovabb a kapcsolatban, mert szeretik egymast, szerintem felesleges bevallani a masiknak. Az tenyleg elronthatja a dolgokat. En ezt mar emlitettem a paromnak, hogy ha barmikor felrelepne, akkor en inkabb ne is tudjak rol. Persze, ez csak akkor ervenyes, ha nem egy huzamosabb megcsalasrol, kitervelt dologrol van szo. Mert akkor viszont mar masrol beszelunk. Az mar nem megbocsajthato kategoria.

De ha egy hirtelen fellandolas, egyszeri kaland, erzelmek nelkul, akkor arrol nem kell tudni szerintem, foleg ha minden megy tovabb a normalis kerekvagasba.

81. blaupunkt (válaszként erre: 79. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 12:52

Erről az jutott eszembe, hogy mindent normálisnak kezdünk beállítani... Meleg házasság, nyitott házasság, 700 éves a 20 évessel, gazdasági közösség

Vannak ilyenenek, na de ez lenne a normális ahol a gyerekeknek ezt a mintát kellene követni?

Szar az élet...

80. gribedli*** (válaszként erre: 63. - 8967aa9679)
2013. dec. 13. 12:43

A ferfiak is oregszenek, slamposodnak, sarkanyosodnak. Na es a tuzesseg?? Muhaha:DDDD


Hany olyan topik van, ahol a ferjnek nincs kedve vagy mar nem tuzes? Szogezzuk le, hogy ez a mult, ma mar a noknek van nagyobb igenyuk a szexre, hol van mar az az ido, amikor a ferfiakat ugy kellett levakarni...

79. gribedli*** (válaszként erre: 62. - 4c1a787e8f)
2013. dec. 13. 12:40

Gazdasagi kozosseg:)

Baratsag is. De ha igaz, hogy az ember eredendoen nem monogam, az is igaz, hogy a feltekenyseg az egyik legosibb erzelem, tehat osszeegyeztetni a kettot sokkal nehezebb, mint gondolnank. Meg minimum az egyik be fog lazadni, a tokeletes nyitott kapcsolat nagyon ritka es szerintem ha ket ember meg tudja valositani, akkor le a kalappal. Meg lehet valositani egyebkent csak ritka. De ha azt vesszuk, az orok szerelem is ritka, nem? :)

2013. dec. 13. 11:59

Talán a szerelemnél még fontosabb a szeretet és tisztelet. Ha valakit igazán szeretek és tisztelek, nem vagyok képes megcsalni, elárulni.

A pusztán szerelmi kapcsolatoknak ezért is nem jósolok sosem nagy jövőt. Én nem hiszek a szerelem mindenhatóságában, pillanatok vannak mikor úgy érzem magam. És így vagyok a boldogsággal is. Pillanatok vannak. Ezt kell megérteni szerintem és elégedettnek lenni egy kapcsolatban. Nem a boldogság kék madarát kell kergetni és a szerelmet. Az ilyen emberek mindig is csak kapcsolatból kapcsolatba ugranak. Kiszeretnek, újat szeretnek, de sosem lesznek igazán elégedettek az életükkel.

77. c114183a1c (válaszként erre: 76. - Blaupunkt)
2013. dec. 13. 11:44
Teljesen egyetértek Veled annyi módosítással, hogy talán beszélnék Vele, ha elhanyagolt, vagy szeretném, hogy beszéljen velem, ha én vagyok az. Talán tud/tudok még valamit tenni, hogy együtt maradjunk. :)
2013. dec. 13. 11:24

Vagy kiderül vagy nem....

De egy szerelmi kapcsolatba nem igazán férhet bele a 2 szálon futó esemény...

Utálnék hazugságokban élni szerelmi téren főleg folyamatosan...

Biztos mindenkinek meg van rá az indoka, hogy elhanyagolt meg mellőzött. De akkor legyen annyi gerinc hogy otthagyom akit nem kívánok már és nem 2 lábon járó pénztárcának nézem mert jó a fűtés a lakásban.


Így mindeki kevésbé sérül és bolgoabb lehet a következővel... vagy nem de legalább hazugság nélkül. -1 probléma.

75. c114183a1c (válaszként erre: 71. - Noarashi)
2013. dec. 13. 11:17

Nem is tudom... Lehet, hogy igazad van...

Viszont, ha arra gondolok, hogy mással is volt együtt... És utána (közben) meg velem...


Na, mindegy! Én azt hiszem, továbbra is tartom magam ahhoz, hogy szeretném tudni! :) (Nem vagyunk egyformák, hála égnek! :D)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook