Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! fórum

Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
44. gribedli*** (válaszként erre: 37. - Stak76)
2013. dec. 12. 14:56

Soha nem ertettem, hogy miert gondolja valaki, hogy elvarhat oszinteseget utolag? Szerinted valtoztat valamit, ha megkerdezed tole a mierteket? Mert szerintem abban is hazudni fog.


A legtobben nem tudnak oszinte magyarazatot adni, hogy miert tettek, hulyeseg is elvarni, mert csalodsz. Persze, futhatsz a delibabok utan, hogy "mert nem vagy teltkarcsu", vagy mas hulyesegek, amiket kitalal kifogaskent, te meg be is veszed...


En mostantol ugy allnek hozza, hogy nem szamit mit mond, vegulis legyel onmagad, ha raharap, jo, ha nem harap ra, akkor meg arrivederci amore!


Mondom, hogy csak azert fosik, mar bocsi, hogy nehogy 4 pulya utan kelljen fizetnie...

43. stak76 (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2013. dec. 12. 14:31
Nem en soha nem voltam teltkarcsu. Negy gyerek utan is olyan vagyok mint amikor megismerkedtunk.167cm es 57 kg. Ezert gondolom azt hogy szerelmes lett. Meg hat ha nem mukodott kozottuk a sex az o elmondasa alapjan akkor miert tartott honapokig a dolog sot meg most is tartana ha nem jovok ra es o nem mondja el. Es hat ha nem jelentett neki semmit ez a no akkor nem akarta volna megkeresni ujra miutan elkoltozott.
2013. dec. 12. 14:27

ez a szó, megcsalt" már maga is sántít!


ki mit tekint annak? Más egy erős monogámián szocializálódottnak és megint más egy nyitott házasság pártinak.


a "feldolgozása" az eseményeknek is személyfüggő.

mint már előbb kifejtettem.

41. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Stak76)
2013. dec. 12. 14:21

Regen te is teltkarcsu voltal? Vagy a ferjed anyja az?


Szerintem sem valtozik az izles, masreszt ha te egy bizonyos tipus vagy, onmagad megeroszakolasa lenne a termeszet ellen menni, mert a te formad egy ilyen, ami van. De erdekes lehet egy masik tipus barkinek, nem mindenki ragaszkodik minden esetben ugyanahhoz a tipushoz, viszont a vegen mindig visszater ahhoz, ami neki tetszett elotte is. Ez nem biztos, hogy ugyanaz a szemely lesz. Csak ujbol egy vekony, a teltkarcsu utan. Vagy ujbol egy teltkarcsu, miutan kiprobalt egy vekony not.


Az, hogy a melled nem tetszik neki, nem jelenti azt, hogy egybol teltkarcsuva kellene "valtoznod" es kulonben is, en a helyedben azt mondanam neki, hogy oke, en meg mostantol az izmos es nalad 20 centivel magasabbakra vagyom, na mit szolna ehhez???:)


Szerintem ha belemesz ebbe az izlesdologba, akkor sem leszel neki soha eleg jo. Annak a hive vagyok, hogy ha lehet, mindenki hozza ki a sajat adottsagaibol a maximumot, szerintem az is kemeny munka, hogy ezt veghezvidd, egy-egy elonyos tulajdonsagodat, adottsagodat a tokelyre fejleszd, de nem lehetsz valaki mas. Tudom, nehez lehet most magadban bizni, ezek utan, de ne add be a derekad ebben. Egesz mas, ha azt keri, hogy szortelenitsd magad jobban, viselj frizurat, na de hogy hirtelen legyel Monica Bellucci, ha te szikar vagy mint Cameron Diaz...


Es latod, mindketto tetszik a ferfiaknak, ez nem lehet akadaly! Cameronnak 2 pattanasnyi mellei vannak es mindig bombanot alakit

40. 8967aa9679 (válaszként erre: 15. - C388fc5e08)
2013. dec. 12. 13:46

ha nem volt félrelépés, akkor mivel "csalt" meg?

rövidebb lett neki valamije? :-}}

39. szomorkodó (válaszként erre: 37. - Stak76)
2013. dec. 12. 13:43

Tök mindegy mi volt az oka, ha arra sem méltatott, hogy kijavítsd a hibáidat. Mindjárt máshoz rohant.

A hibáidat Te is jól ismered, de van akinek sehogy sem tudsz már megfelelni.

38. szomorkodó (válaszként erre: 6. - Stak76)
2013. dec. 12. 13:42

A botrányok nélküli cirkusz lehet olyan ütős, mint egy botrányoktól hangos. Sőt. Magam példája.

Soha nem alacsonyodok le arra a szintre. Arra sem, hogy minősítsem a férjedet, és a barátnőt. Sem téged. Hosszú távon a kettőtök kapcsolatát ez azt hiszem véglegesen megöli.

De ne így legyen.

37. stak76 (válaszként erre: 34. - 8967aa9679)
2013. dec. 12. 13:41
Nem arrol van szo hogy jo a multban elni vagy keresgelni. Arrol hogy egy ilyen dolog utan az ember szeretne tudni miert tortentek meg ezek a dolgok. Oszinteseget varna az ember. Hogy megfeleloen tudja kezelni a helyzetet. Egy kapcsolatban ket fontos dolog van az OSZINTESEG es a BIZALOM.
36. Le Bono (válaszként erre: 2. - Elátkozott68)
2013. dec. 12. 13:41
Egyet értek. Nem kell tuldramatizálni a dolgokat, és nincs itt a világ vége, mert megcsaltak (téged is) Relativizáljál....
35. 8967aa9679 (válaszként erre: 6. - Stak76)
2013. dec. 12. 13:35

a féltékenység egy hatalmas önbizalomhiány. Szörnyen degradáló saját részre!

a nyomozgatás pedig egy önkinzás, hisz az eredménye semmit nem old meg.

A többiről nem is beszélve!

34. 8967aa9679 (válaszként erre: 14. - Szomorkodó)
2013. dec. 12. 13:27

az

főleg akkor,ha valakiben nagyobb a szeretet hiány, a mazochizmus és a birtoklási hajlam, mint a megbocsájtó képesség. Aki szeret a múltban élni, vájkálgatni!

33. stak76 (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2013. dec. 12. 13:20
Megtettem beolvastam neki! Amugy kozvetlen szomszedunk volt. A ferje nem tud semmirol semmit. ket hettel azutan hogy beolvastam a csajnak es kozoltem vele tudok a viszonyukrol elkoltoztek. Nem tudom mit mondhatott a ferjenek. Ezt kovetoen rajottem hogy a ferjem fel akarta vele venni a kapcsolatot, lehet hogy meg is tette nem tudom. A no is kdreste egyszer a telefonjan akkor en vettem fel. Masodszorra is kiosztottam.Nekem is van 2 nagy gYerekem (16 es 14 evesek) o miattuk nem csinaltam botranyt eleg ha en szenvedek. Nagy kulombseg van koztem es a masik no kozzott. Testalkatban es minden teren. Amikor a ferjem bevallotta nekem a dolgokat azt is kozolte megvaltozott az izlese a nok teren. Most mar a teltkarcsu nagy mellu nok jonnek be neki. Olyanok mint a masik csaj. Ugy hogy hizzak meg es a mellemet is meg fogja csinaltatni. Ez erdekes szamomra mert eddig mindig azt hallottam el ne hizz meg hogy ne csinaltassam meg a cicim mert neki igy ahogy van pont jo. Nem ertem az egeszet valtozhat a ferfiak izlese a nok teren? Szerintem csak akkor ha szerelmes lessz az ember. Nem?
32. Sandrita13 (válaszként erre: 31. - Szomorkodó)
2013. dec. 12. 11:42
Nem...megtanultam kezelni, a kettő nem ugyan az...:)
31. szomorkodó (válaszként erre: 30. - Sandrita13)
2013. dec. 12. 11:33

Akkor ezek szerint már fel tudtad dolgozni.

Helyes. Szép jövőt:)

30. Sandrita13 (válaszként erre: 29. - Szomorkodó)
2013. dec. 12. 11:28
Én így döntöttem :)
29. szomorkodó (válaszként erre: 28. - Sandrita13)
2013. dec. 12. 11:26

Szerintem ennek az égvilágon semmi értelme. Határokat húzogatsz, csináltatsz másik hajat.

Kétszer derült már ki, hogy megcsalt, illetve nem hagyta abba az elsőt sem. Miről beszélsz? Saját magadat köpöd szembe. A pasi meg röhög rajtad a szomorú boci szemei mögött.

28. Sandrita13 (válaszként erre: 26. - Szomorkodó)
2013. dec. 12. 11:24

Vele maradtam igen...Nem rakok fel kémprogramot :) Figyelj...abban igazad van, hogy a bizalom elveszett, de mindenkinek jár egy esély, viszont több nem!!!!

Én így döntöttem, természetesen a határokat meghúztam!

2013. dec. 12. 11:21

Egyébként is tartja a mondás..."Kutyából nem lesz szalonna" ! (Legfeljebb a kínaiaknál :D ) "Aki egyszer átússza, az átússza még egyszer" !

De felesleges ezen agyalni, bizalom nincs, folyamatosan gyanakszol, ár az agyad, szinte beleőrülsz, annyit kombinálsz...egyet kell megtanulni, nem láthatja rajtad, hogy ez neked fáj, tudja azt Ő úgy is, de azt nem, hogy mennyire...Próbálni kell tovább lépni, öltözködj másképp, csináltass másik frizurát, sminket....De ne miatta...magad miatt, a külvilágnak!! Meglátod pozitív lesz számodra az eredmény...Aztán majd egy idő után más szemmel fogod látni a világot!! Nem kell bosszút forralni, h majd visszaadod...Az csak a primitív nők bosszúja...:)

26. szomorkodó (válaszként erre: 25. - Sandrita13)
2013. dec. 12. 11:17

Szóval vele maradtál?

Esküszöm nem értem.

Jó ez így neked, majd megint raksz fel kémprogramot, aztán megint kiderül, aztán..........

2013. dec. 12. 11:13
Sziasztok! Hasonló problémával küszködök, vagyis küszködtem nagyon sokáig....Engem is megcsalt a párom és én is megéreztem, akkor jeleztem neki, de persze letagadta...aztán engem nem hagyott nyugodni, mert amit én megérzek, az biztosan úgy van :) (kiskoromban nyomozó akartam lenni, azóta képesítés nélkül űzöm a szakmát :D ) A sz.gépre rátettem egy 3 napos kémprogramot, ami tárolja a bill. leütéseket, tehát a jelszót...első reggel bele is szaladt, megnéztem, felírtam, majd beérve a melóhelyemre beleléptem a facebook-ba...Találtam levelet, attól, akire gyanakodtam....nem volt benne konkrétum, inkább csak amolyan "mindenről csevegünk" dolognak tűnt....Szóltam a páromnak, hazudott, tévedésből küldte a csaj, meg stb....Nem hittem neki természetesen...Írtam a csajnak, aki bevallotta, h találkoztak kétszer, de nem volt semmi, és nem is akar, csak levelezgetnek....Hm...Megbeszéltük a párommal, azt ígérte befejezi, bízzak benne...Megígértem neki, hogy többet nem hozom fel a témát...Ez volt Júl. 8-án....Egyszer egy szép napon, szeptember 6-án dolgozom, jön egy facebook üzenet a nőtől, hogy elküldi a jelszavát és lépjek be az ő fészébe, olvassam el a beszélgetésüket....Beléptem, kimásoltam, elküldtem magamnak, kinyomtattam és neki álltam olvasni....na hát abban feketén fehéren minden benne volt....Folytatták a viszonyt júl. 8-a után (is)....Összetörtem, nehezen dolgoztam fel...sőt, fel sem dolgoztam, de ma már egyszerűen leszarom nagy ívben....Azzal indokolta, h nem foglalkoztam vele eleget...ááá dehogy is, csak mentem, mint a marha látástól vakulásig, hazaérve, főztem, mostam, takarítottam, meglepetéseket készítettem neki, h boldognak lássam, masszírozgattam a hátát alkalomadtán, beszélgettem vele, meg még az ágyban sem volt probléma köztünk, mert ott semmit nem vette észre...Többször is együtt voltunk egy nap, tehát nem értettem....A lényeg az, hogy megváltoztam...nincsenek meglepetések, nincsen seggnyalás, nincsen plusz, az alapokat megkapja, ha tetszik tetszik, ha nem, akkor lehet menni vissza a RIBIzli gizihez :) :)
24. 8967aa9679 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2013. dec. 12. 11:01

látszik, hogy még nem voltál ffi:-}}


milyen igényekre gondolsz?

23. gribedli*** (válaszként erre: 22. - 4c1a787e8f)
2013. dec. 12. 10:33

Ez az, ha valami nem tetszik, elotte szoljon! Meg ne akarja mar beadni utolag, hogy csak az a masik fontos, csak ot szereti...ez akkora baromsag: teged szeretlek, de azert megdugtam ot is..


Nem?:)


Es elvaras kontra elvaras, amig a pasinak is pocakja van es nem segit a gyereknevelesben, nem er cikizni az asszonyt, hogy meg nem sikerult formaba raznia magat! De azt hiszem, joval tobb a magyarok kozott az igenytelen ferfi mint az igenytelen no. Mindenkit utoler a rubint reka effektus!:)

22. 4c1a787e8f (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2013. dec. 12. 10:19

Persze, nyilván tegyünk meg mindent. Csak azért ehhez segítség is kell, hogy meg tudjuk a "mindent" tenni, főleg akkor, amikor tényleg a gyerekek miatt nagyobb az időbeosztás-beli, meg az anyagi teher is.. Mert ha hazajön az a férj beülhet egy sörrel a tv-elé, este meg elvárhatja a szupernőt, de mondhatja azt is, hogy jól van gyerekek, játszunk egy társast, anyátok hagy menjen el nyugodtan egy órára a fürdőszobába...


Aztán ha valaki ennek ellenére, meg a lehetőségek ellenére - tartósan - nem tesz meg mindent, akkor tényleg ne csodálkozzon. Mert azért rossz passzban mindenki lehet, a házasság arról szólna, hogy annyira tudjak bízni a másikban, hogy ha éppen rosszabb valamiért, akkor is mellettem marad.. Nagyanyám 4 évig várta haza nagyfatert a fogságból. Nem tartom valószínűnek, hogy férrement volna, örült, hogy élt.. És azért nem kapásból egy szuperpasi jött haza a kaukázus bányáiból.. De aztán helyrejöttek a dolgok, még utána szülte apámat 41 évesen.. És még utána éltek 80 éves korukig tényleg boldogan. Nagy kitartásért nagy jutalom.


Tehát a rossz az én szememben akkor is a megcsaló. Mert ha valami nagyon nem jó, akkor borítson bilit, csináljon balhét - persze miután megpróbálta a megjavítani a dolgot - ad abszurdum váljon el, és utána válasszon új partnert... Valahogy ez lenne a sorrend..

2013. dec. 12. 10:09
Vaki=valaki
20. gribedli*** (válaszként erre: 19. - 4c1a787e8f)
2013. dec. 12. 10:08

Ez nagyon sok mindentol fugg am, van, aki igazan raszolgal a megcsalasra es megsem csaljak meg, van, aki meg folyton parazik es mindent megtesz a kapcdolatert, ennek ellenere megcsaljak. Irtad a rutint, rossz szexet, tegyuk hozza a szexhianyt, a kolcsonos igenyeket stb.


A szuleim 25 ev utan valtak el es naluk mindig volt szex, hallottam ejjelente, sot, napkozben is, ahogy apam hazajott a melobol, mar csokolgatta anyamat. Megis elvaltak, es anyam ment el, jo dolgaban azt sem tudta, mit csinaljon. Nem a penz miatt mondom, jo dolgaban, hanem egy ilyen ferjjel.


Apukam tok jol nezett ki, a mai napig tancolni jar es ritka, hogy egy ferfi tud tancolni, leginkabb ucsorognek.


Anyam: 20kilo plusz minyima, ez volt a "forma":) szexi fehernemu??? Mijazmar!!! Legtobbszor meztelenul volt, vagy egy hosszu otthonkaban. Cigizett is, tehat sarga fogak, hamutartos puszi. Szortelenites nuku. Fokozzam meg?:DDD fozni nem tudott, mondjuk sporolni annal inkabb.


En azt nem tudom, apam mit talalt benne olyan izginek, hogy ennyire ramaszott allandoan. Utolag arra tippelek, hogy apu libidoja volt eltulozva. Egyebkent fiatalon anyam szep is volt, de lenyeg, hogy ot "oregen" is birta a fater, ugyhogy ha valaki szeret, nem megy felre es nem erdekli a monotonsag sem.


Ettol fuggetlenul en is annak a hive vagyok, hogy nezzunk ki jol meg minden, csak ez onmagaban nagyon nem eleg, ha vaki felre akar menni, akkor megteszi.

19. 4c1a787e8f (válaszként erre: 10. - Elátkozott68)
2013. dec. 12. 09:53

Egyetértek!


Annyira gáz, hogy mindig biztos a megcsalt a hibás. Meg főleg a gyerekek, meg a napi rutin. Amit mellesleg vélhetően együtt vállaltak. Miért, mit gondolt a férfi mi lesz?


Ha látja, hogy a napi rutin kezdi felőrölni a feleségét, hát hajrá, vállalja el 1-2 napra a gyerekeket, amíg a nő kicsit töltődik, fodrászhoz megy, stb.. Meg egy héten is vállaljon ő is gyerekezést. Vagy adjon pénzt bébiszitterre, és fizessen be egy 3 napos hétvégére. Vagy legalábbis beszélgessen vele erről, keressenek közös megoldást. Ha a szex nem jó, fel lehet keresni szakembert, tudatosan lehet változtatni. Úgy könnyű mondani, hogy napi rutin, ha a nőnek esélye sincsa a változtatásra, mert el van várva, hogy mindent ő csináljon, és ha nem, akkor meg megkapja: hogy te bezzeg itthon vagy, akkor miért nincs kaja, meg rend, meg tanulva a gyerekkel, meg minden.. Ha egy nő lesz.ja a rutint, és elmegy tornázni, fodrászhoz, formában marad és bébiszitter hozza haza a gyerekeit, akkor meg azért szólják meg, mert nem "rendes" feleség.


Tehát a megcsalás nem ezen múlik, ez csak duma. Azt is értem, hogy a férfiak ebben kicsit mások, hamarabb viszi őket a farkuk. Csak azért kár ez, mert tényleg jó házasságok mennek tönkre azon, hogy egyszer-kétszer megtörténik - talán tényleg nem is jelentősen a dolog - csak utána a hátralévő élet el van szúrva, mert "olyan" már sohase lesz, mint annakelőtte.. És ez a megcsalónak pont annyira rossz, mint a másiknak.


Megéri?

2013. dec. 12. 09:51

Ja, es dobd ki, vagy ha nem akarod kidobni, legalabb allj oda a csaj elebe es olvass be neki, de ugy, hogy szegyellje magat. Ez is elegtetel lesz.


Amit most teszel, az egy semmi, ugy nez ki, hogy csak te viseled a kovetkezmenyeket. Ebredj fel!

17. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Stak76)
2013. dec. 12. 09:49

Azert mondja mindezt, mert konnyebb hazudni mint fizetni 4 gyerek utan a gyerektartast.


Te meg nem tudom, miert vagy tekintettel a nore, miert mondod, hogy a no gyerekei miatt nem balhezhatsz. Mar miert kellene magadba fojtani, ha ennyire zavar???


Igaz, hogy 2 kell a vasarhoz, mert ha megcsalt, valami oka biztos volt, de igy hazudni az arcodba, hogy szeret meg minden. Ha szeret, nem csal meg. Mi az, hogy nem volt jo a szex??? Ha felallt neki es elelvezett, akkor valamennyire csak elvezte, nem? Te azt mondod, nem hiszel neki, megis ugy teszel mintha hinnel.


Ami megalazobb a megcsalasnal, az pomt ez, hogy annyira hulyenek nez teged, hogy beveszed, hogy nem volt jo a szex...persze, csak nem megeroszakolta ot a csaj?

16. kismackó2006 (válaszként erre: 1. - Stak76)
2013. dec. 12. 09:15

Szia!

Egy kolléganőmnek van hasonló problémája. Sajnos nem is eggyel csalta a párja. Persze voltak előjelek: munkája akadt, amikor később jött haza, hétvégén egyszer-kétszer anyukájához ment, a mobilját némára tette, mondván,hogy ne zavarjon senkit ha cseng, stb. Mivel nagyon gyanakodott s tudta a jelszóját a facebookra, akkor dobott egy hátast szegény. Konkrétan levélváltások voltak, hogy mikor hányszor és hogyan fogja meg....ni. Így. S persze az adott időpontban nem is volt otthon a párja. Ott derült ki, hogy nem is eggyel folytatott szexkapcsolatot. Kidobta.

Kolléganőm állandóan fogy, mert nem eszik, teljesen ki van borulva, már 48 kg. Mondtuk neki, hogy hagyja a francba, örüljön,hogy nincs még gyerek, mert akkor sokkal rosszabb lenne a helyzet. Úgy érzi, nem éli túl ezt a megaláztatást. Idővel valahogy tud ez javulni, de tény, hogy soha nem múlik el a fájdalom. Nagyon sajnálom,hogy így jártál, s főleg, hogy ott van a négy gyerek, akik meg gondolom, szeretik az apjukat és szeretnék,ha együtt maradnátok.

2013. dec. 12. 08:40
Engem is megcsaltak,3 éve történt de nemvagyok rajta tul.Én is éreztem hogy van valami de Ö nemmondta el aztán csatalni láttam a munkatársával és 3szor kértem meg ne tegye mert nekem ez rossz de nemgondoltam hogy megcsal azt hittem csak nyomul a csaj,aztán késöbb rájöttem sohase a csaj irt rá mindig az én férjem kezdeményezet,egy nap bevallotta feljárt a csajhoz beszélgetni,kiborultam,talán tul korán mert azota se vallota be hogy azonkovül mi történt köztük.3éve szenvedek és tudom soha nemlesz a régi a kapcsolatunk.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook