Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! fórum

Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
74. c114183a1c (válaszként erre: 73. - Zebra25)
2013. dec. 13. 11:14
Én az imrusova hsz-ére írtam, hogy hímsoviniszta és inkább nem válaszolok rá! Már olvastam Tőle máshol is hasonlót, tehát nem ért meglepetésként. :)
73. Zebra25 (válaszként erre: 69. - C114183a1c)
2013. dec. 13. 11:11
Nagyon nehéz ez, mert kimegy az ember a strandra és gyakran látni igazán jóképű faszikat, súlyosan elhízott nőkkel. Valószínűleg nem úgy nézett ki a hölgy amikor megismerkedtek a feleségükkel, csak hét a szülés......és sajnos sokan is hivatkoznak a szülésre, meg szoptatásra, meg munka, család stb-re. Mindenkinek ugyan úgy oda kell figyelnie magára és ez a férfiakra is vonatkozik. Nehogy már a kövér férjem verje a nyálát, hogy kövér vagy drágám. Tehát nem csak a nőkre vonatkozik ez:) Ezt akartam kinyögni.
2013. dec. 13. 11:11

Egyébként ilyen esetben én azért tudnám javasolni párterapeuta segítségét. Nem viccből írom ezt. Egy kívülálló, ráadásul szakember sokat tudna segíteni az újra egymásra találásban no meg a megbocsátásban.

Mert ha az nincs, akkor felesleges együtt maradni utána.

Viszont a megcsalónak végig kellene járni a kanosszajárást, ne várja el alapból a megbocsátást.

71. Noarashi (válaszként erre: 68. - C114183a1c)
2013. dec. 13. 11:07

Én is hűséges vagyok, sosem léptem félre. Valahogy így vagyok bekötve. Ezt is várom el a másik féltől is. Persze lehet hogy naiv vagyok.

No most ugye ilyenkor felmerül az a kérdés, hogy ahogy te is mondtad, nem tudnál többet együtt lenni a pároddal...tegyük fel a párod ezért nem akarja elmondani azt az egy félrelépést, mert tudja, hogy azzal elveszítene...

Kicsit Kékszakáll vára eset ez...van amit talán nem feltétlen kell tudni. Mert mit kezdünk majd az igazsággal. Van hogy az igazsággal többet ártunk, mint használunk.

2013. dec. 13. 11:05

Súlyos és hosszú idő lesz ez a megbocsájtás.... valami nem is fog menni.

De ha erős és mind2 félben meg van az egymás iránti vonzalom, sex, és kommunikáció akkor menni fog az "együtt-egymásért".

Ha viszont valamelyik is hiányzik akkor felesleges egymást nyegtetni.

Az baj hogy a párok ezt csak jó pár év után ismerik fel és nem vesznek igénybe segítséget pedig az nem szégyelni való hogy ezt nem tudja (ák) megoldani és nincs válasz a miértekre.


Sajnálom és igazán megértem, hogy tanácstalan a kapcsolatokban csalódott embereket. De mind többen írjak hogy ez a megcsalton és a megcsalón múlik csak miután ott a szép új szagos harmadik akkor döbbenek rá hogy milyen érzelmeket kívánnak saját kapcsolatukba csak hát a napi rutin ugye...


Aztán máshol is jönnek a sárga csekkek... azt pedig mindekinek fizetni kell továbbra is azzal a "csekkel" amit amgának beváltott....

69. c114183a1c (válaszként erre: 66. - Zebra25)
2013. dec. 13. 11:02
Én nem válaszoltam erre a hsz-re, mert tuti kitiltottak volna! :D Totál hímsoviniszta hozzáállás...
68. c114183a1c (válaszként erre: 64. - Noarashi)
2013. dec. 13. 11:00

Bár velem ilyen még nem történt (vagy csak nem tudok róla), én azt hiszem, szeretnék róla tudni. Ha őszinte akarok lenni, biztos felülvizsgálnám a kettőnk kapcsolatát. Persze magamat is... Mit csináltam rosszul, hogy jutottunk/juthattunk el idáig.


Én még soha senkit nem csaltam meg és ezt viszont is elvárom. Persze volt olyan Párom, aki állandóan féltékenykedett, de okot sohasem adtam rá. Vagy az az, hogy nem beszéltem csúnyán az ex-eimről?


Azt hiszem, én nem tudnék többé együtt lenni a Párommal (intim együttlétre gondolok) azok után, hogy ilyen történt. Úgy érezném, hogy más az értékrendünk.

2013. dec. 13. 10:44
Ahogy olvasom, nem ilyesmiről volt szó, hogy a fórumindító eligénytelenedett volna. Sajnos nem látni bele más kapcsolatába, így nem lehet megmondani, hogy most ki is volt pontisan a hibás.
66. Zebra25 (válaszként erre: 63. - 8967aa9679)
2013. dec. 13. 10:38

Ja, mer a férfiak olyan nagyon vigyáznának arra, hogy ne pocakosodjanak meg, meg ehhez hasonlók.

Másrészt jogos az is, hogy elhanyagolják az emberek magukat, a külsejüket, de szerintem érdemes lenne erről beszélni a párunkkal.

Én is meghíztam picit szülés utáni hónapokban, de nem vártam meg, hogy a férjem szóvá tegye, magamtól visszafogytam szépen.De ha szóvá tette volna, biztos elgondolkodtam volna, hogy mi lesz a következménye ha nem változtatok. Arra akartam kilyukadni lényegében, hogyha ez miatt volt a megcsalás, akkor is valahogy jelezni kellett volna, hogy ez neki nem annyira tetszik.

65. Noarashi (válaszként erre: 63. - 8967aa9679)
2013. dec. 13. 10:21

Sárkányosodás? Úgy gondolod ez egy olyan folyamat, ami minden előzmény nélkül megy végbe a nőknél? Még véletlenül sem lehet hibás benne a férfi is?

Slamposodás...hát kevés 40 feletti pasi éri el azt a szintet amire azt mondanám, hogy sármos, vagy ápolt. Lemész strandra...pocakos, 40es Eric Cartmanek csorgatják a nyálukat a fiatal csajok után :)

64. Noarashi (válaszként erre: 61. - C114183a1c)
2013. dec. 13. 10:16

"Ha már megcsalt, akkor igenis mondja meg."


Nem feltétlen értek ezzel egyet. Ha egy félrelépésről van szó, és nincs folytatása, akkor temesse el magában az ember. Minek borítani mindent? Tehát attól függ miféle megcsalásról beszélünk. Egyszeri és tényleg bánja, vagy folyamatos viszony.

Az egyszerit felesleges bevallani, le kell zárni, lenyelni a kulcsot, a bűntudattal küzdjön meg a megcsaló, ne sózza rá ezt a terhet a párjára ha még vele akar maradni.

Ha többszöri a félrelépés, kvázi viszony van, ott viszont ha kiderül, számomra nincs bocsánat. Ott folyamatosan át van verve a másik, hazugságok hazugság hátán.

63. 8967aa9679 (válaszként erre: 57. - 4c1a787e8f)
2013. dec. 13. 10:09

"De általában ők szívják meg, mert az új emberek se jobbak általában, mint a régiek."


ezért szoktam mondani: van értelme nyomozgatni, civakodni? attól még egy kapcsolat, házasság se jött helyre.A hibáinkat se javítottuk ki, amitől a válság keletkezett!


az új emberek is olyanok lesznek ahogy bántok velük!!


az idősödő ffi se ok nélkül adja fel a kényelmes életét.Nyilván az asszonyka is idősödött! Esetleg kevésbé tüzes, netán még el is slamposodik, a "sárkányosodást nem is említem.


szóvak kedves hölgyeim jól vizsgáljátok meg előbb magatokat.beszéljétek meg kivülálló bizalmasotokkal min javítsatok....

62. 4c1a787e8f (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 09:43
Csak én azt nem értem, hogy minek vannak... Esetleg gazdasági közösségnek?? Mert akkor ő miért nem egy partnek a sok közül??
61. c114183a1c (válaszként erre: 55. - Jstefan)
2013. dec. 13. 09:43

Még annyit hozzátennék az előző hsz-emhez, hogy nem tartom hibának a rákérdezést és a bevallást sem.


Szomorú, ha Te valóban az általad leírtak szerint gondolkodsz. Milyen kapcsolat az, ahol hazudunk egymásnak? Ha már megcsalt, akkor igenis mondja meg. Miért is ne kérdezhetnék rá, ha valami aggaszt?


Kíváncsi vagyok, hány éves vagy és milyen kapcsolataid voltak eddig!

2013. dec. 13. 09:39
Kategoria
59. gribedli*** (válaszként erre: 58. - 4fbd4b2862)
2013. dec. 13. 09:38

De gyakorlat nehezseg is van ebben a visszacsalosdiban. Eroltetett menetnek tunik, ha nincs epp senki olyan, aki aki annyira tetszik, hogy vele megtennenk. Ha pedig van ilyen, nem biztos, hogy vagyunk olyan szemetek, hogy erre hasznaljuk azt az embert. Nem? Tobb sebbol is verzik az egesz.


A ferj belecseppent a viszonyba, szep lassan alakult ki, vagy gyorsan, tok mindegy, de maga a szitu megtortent vele, o csak annyit valasztott benne, hogy megtegye vagy ne tegye (es megtette). De ha valaki vissza akar csalni, az meg okyan ize mar, most keressen hama-gyorsan egy valakit, akivel visszacsaljon? Semmi fokozatossag, semmi izgalom. Nem lehet egyforman kezelni.


A tobbi szavaddal egyetertek, attol nem fog kevesbe fajni, ha visszacsalja. A nyitott kapcsolatok pedig teljesen mas kazegoria, ott nincs titok, es nem utolag mondjak el, hanem elore beszelik meg, hogy nekik ez a megoldas sok eves de mar egy kicsit uncsi kapcsolatnal okozna-e torest, es ha ugy dontenek, hogy nem, akkor ezt az utat valasztjak.


De ott nincs is masik hibaztatasa, az egy paktum.

58. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 55. - Jstefan)
2013. dec. 13. 09:29

Jesszum pepi..ilyet még nem olvastam!

Azok a nők akik úgymond visszacsalták a férjüket,mind megbánták(biztos van olyan persze,hogy nem)

Attól,hogy(mást szóval,most nem tudom írni,)bemocskolom magam,csak azért,hogy az én számon is égjen valaki csókja meg egyebek..nem lesz jobb vagy boldogabb az ujra kezdés.Spec.én undorodnék magamtól is.Na,ezt nagyszerűen megfogalmaztam,de azért érthető?

57. 4c1a787e8f (válaszként erre: 33. - Stak76)
2013. dec. 13. 09:07

Mese habbal.

Egy igazi jó viszony túlél hízást, fogyást, nagy betegséget, pont akkor mutatkozik meg a java.


Egyetértek a másik válaszadóval, bele ne menj a szabás-varrásba. Senki sem gondolhatja komolyan, hogy akkor majd jó leszel neki.


Lehet, hogy csak az idősödő férfiak gyakran jelentkező dilije kerítette hatalmába a férjedet, de az is lehet, hogy tényleg beleszeretett abba a nőbe. Azzal meg nincs nagyon mit csinálni, ahhoz még indok se kell igazán, ott van a "csak".


De általában ők szívják meg, mert az új emberek se jobbak általában, mint a régiek.


Én nagyon elgondolkoznék a helyedben, hogy nem most kellene-e még új életet kezdeni. Bár egyáltalán nem vagyok válás párti, és valóban nagy törés ez egy kamasz korú gyereknek. Még nagyobb talán, mint kis korban.


De ugyanakkor meg te leszel később is a gyerekeid támasza, véglegesen nem teheted magad tönkre.

56. c114183a1c (válaszként erre: 55. - Jstefan)
2013. dec. 13. 04:20

Ne haragudj, de amiket írtál, tényleg komolyan gondoltad? :O


Miért kellene kiegyenlíteni? Szerinted az miért lenne jobb? Nem az óvodában vagyunk könyörgöm. :(


"Úgy tudod kiegyenlíteni hogy te is megcsalod.Akkor csókolózás közben nem lesz undorító mindkettőtök részéről hogy előtte lent egy másik valakinek szájjal kedveskedtetek."

Esküszöm magamhoz nyúlok! Nem is kommentálom...

55. jstefan (válaszként erre: 1. - Stak76)
2013. dec. 12. 21:55
Súlyos hiba volt erre így rákérdezni, de még súlyosabb a párod részéről ezt bevallani.Mert ezt a "bűnt" semmilyen kapcsolatban soha senki nem bocsátja meg.Úgy tudod kiegyenlíteni hogy te is megcsalod.Akkor csókolózás közben nem lesz undorító mindkettőtök részéről hogy előtte lent egy másik valakinek szájjal kedveskedtetek.Vagy marad általában a legtöbb esetben a szakítás ha már olyan lúzer valaki hogy ezt bevallja, mindegy hogy nő,vagy férfi.Nagyon sok titkos megcsalás történik amihez mindig két ember kell,a többsége soha nem derül ki,örök titok kell hogy maradjon!
2013. dec. 12. 20:59

Szerintem a sodrófát minimum a nyaka köré tekertem volna.

Nem értem, hogy miért nem lehet őszinte valaki a párjával:(

53. 39dbe380da (válaszként erre: 51. - Stak76)
2013. dec. 12. 20:43
Hát nagyon sajnálom, hogy ezek után ilyesmit kell átélned:(
52. ina87
2013. dec. 12. 15:48
Nézhetsz ki bárhogyan,ugymond átalakulhatsz az ő kedvé ért de ez még nem jelenti azt h nemfog többet megcsalni
51. stak76 (válaszként erre: 50. - 39dbe380da)
2013. dec. 12. 15:38
Szilard volt a kapcsolatunk amikor ugy dontottunk legyen egy harmadik gyermekunk. Mellesleg a ferjem volt az aki ezt bagyon szerette volna. A joisten nem egy hanem ket babaval ajandekozott meg minket. Iden karacsonykor lessz 5 eve hogy ikreink szulettek, egy kisfiu es egy kislany.
2013. dec. 12. 15:27

Lehet, hogy én vagyok naiv, de mindig azt hittem, hogy akik 3 vagy 4 gyermeket vállalnak azt egy nagyon szilárd kapcsolatban merik megtenni (persze a népesség egy bizonyos részét leszámítva). Mostanában kezdek rájönni, hogy ez nagyon nem így van, sokszor csak magukhoz akarják láncolni a másikat egy újabb gyerekkel vagy így akarják megmenteni a haldokló kapcsolatot. Vagy négyesikreik születtek.

Hát nem tudom, de egy normális jóérzésű 4 gyerekes apában egyáltalán hogyan merülhet fel a megcsalás mint opció? Az ilyen szerintem egy szar alak.

49. 8967aa9679 (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2013. dec. 12. 15:25
milyen jó, hogy lehet olvasni tisztánlátásról is.
48. bowie (válaszként erre: 33. - Stak76)
2013. dec. 12. 15:23
Nem biztos, hogy változott az ízlése, csak lehet annak a nőnek van egy erős szexuális kisugárzása, ami hatott rá..és azt gondolja, ha te hízol, meg nagy melleid lesznek, akkor majd ugyanaz lesz..pedig nem.
47. 8967aa9679 (válaszként erre: 37. - Stak76)
2013. dec. 12. 15:17

"miért történt" szálljon mindenki magába! Fájdalmas eredményre juthatsz.

ha másban keressük a hibát, nemszeretjük, ha szemünkbe mondják, megsértődünk!


a férfi nemszereti, ha civakodás,zsörtölődés,megnemértés veszi körül. Miért is mondana bármit el "őszintén?"

46. ina87
2013. dec. 12. 15:00
Mind ilyen hasonlo kérdésre.csak anyi a felelet ne bocsás meg neki,miért ne,hát egyszerü megcsalt,ha nem kérdezel rá nyilván tovább folytatodot volna ám igy sem kizárt h még nemfog ujra kezdödni,ha szeret hát nem csalt volna meg.eröl enyit!
45. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Stak76)
2013. dec. 12. 15:00

Hat igen, a szerelem vak. Engem nem botrankoztatna meg, hogy egy teljesen masmilyen no a szereto, hiszen pont az a lenyege, hogy ne ugyanolyan legyen mint az asszony, ha duci lennel, akkor egy vekony, lapos novel csalt volna meg.


Ez nem jelenti azt, hogy olyanna kell valnod, mint az, akivel megcsalt, mert ujra mar nem fog visszaszeretni beled, tehat innentol legyel onmagad. Csakazertis. Es ahogy neki tetszettel anno, ugy masnak is tetszhetsz, nem ert veget a vilag!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook