Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? fórum

Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
494. ice kuszi (válaszként erre: 491. - Cca887cff8)
2010. ápr. 25. 08:15
Kérdezhetek valamit? Mi az, ami mellette szól, mármint az új pasi mellett? Mert ha jól emlékszem azt írtad, hogy a szex például jobb a férjeddel!:-)
493. cca887cff8 (válaszként erre: 492. - Szaniko14)
2010. ápr. 24. 20:53
na ugye ..mondtam...:)
492. szaniko14 (válaszként erre: 491. - Cca887cff8)
2010. ápr. 24. 20:53
Igazad van,mert ha még ki nem mondja,a szeme mindent elárul,ahogy rám néz!
2010. ápr. 24. 18:01

szaniko itt válaszolok.


nekem is így volt, hogy régen nagyon megnyílt..mondta szeret stb...

aztán ahogy megromlott a házassága kissé zárkózottabb lett a szép szavakkal.

én is szenvedtem tőle.


de mint írtam már sokszor: a szeme a tekintete a mozdulatai mindent elárultak..


mi nők úgy szeretjük ezt aszót hallani , hogy szeretlek.. ez van.. :)


míg ő elvált és romhalmaz volt az élete nagyon kemény volt velem. meg is rendültem, h nem szeret már..

de egy egy pillantás a csókja elárulta...


most meg, h kezd talpra állni ilyet mond nekem, h mi lenne ha együtt lennénk...???!!!!


mióta rendeződik élete más velem is és én is nyugodt vok és ha netán napokig n em beszélünk mert dolgozik, h legyen lakása stb..nem zúgolódok..megértem.

tudom szeret kellek neki és eszébe vok ...és majd fog keresni.


addig meg gondolkodom, h mi is legyen..menjek e majd vele vagy sem..

de még nem tudom a választ...

490. cca887cff8 (válaszként erre: 489. - B2076ec79b)
2010. ápr. 24. 16:53

Ő elvált lassan másfél éve...

és megkérdezte , hogy élnék e vele...

azóta is együtt vunk..csak a válás után ugye egy szál kocsival...

489. b2076ec79b (válaszként erre: 488. - Cca887cff8)
2010. ápr. 24. 16:50

Szia!

Gondolom a "másik" élete fog rendeződni :)

Mi történt közel 6 év után, hogy választás elé kerülsz?

488. cca887cff8 (válaszként erre: 486. - Szaniko14)
2010. ápr. 24. 14:44

na sziasztok..visszajöttem ide... :)

majd visszaolvasok..


nekem ha döntenem kell nem tudom mit fogok csinálni...

pedig lassan eljön az idő ha rendeződik már az élete...

487. ice kuszi (válaszként erre: 486. - Szaniko14)
2010. ápr. 23. 22:23
Látod, én mondtam! A viselkedésből, reakciókból sokkal többet le lehet szűrni, mint szavakból!Akkor most mi lesz??? Ásó, kapa, nagyharang?:-)
2010. ápr. 23. 06:56
A tegnap este is találkoztunk,egymáshoz sem értünk,egy órán keresztül csak beszélgettünk.És egész éjszaka nem aludtam,mert baromira ideges vagyok.Mostmár biztosra tudom,hogy szeret,mert magyarázkodott,hogy sokszor nem úgy viselkedik velem,ahogyan szeretne,de fél a lebukástól,és ő már belegondolt a jövőbe is,hogy ha kiderül minden,akkor ha én szabad leszek,hogy akkor talán együtt maradunk-e,és együtt neveljük a gyerekeket.Hűűűűűűűűűűű az annyát!Ez nagyon meglepett!Erre én azt mondtam neki,hogy mi nem illenénk össze a való életben,és örüljön annak,ami most van,ne a jövőre gondoljon.Ma délben is találkozunk,kíváncsi vagyok rá,hogyan fog viselkedni.Meglepett,hogy kibírta,hogy ne nyúljon hozzám.Így mostmár tudom ,hogy nem csak arra kellek neki,de most meg beijedtem.
485. ice kuszi (válaszként erre: 484. - Szaniko14)
2010. ápr. 21. 07:52

És mennyivel jobb a legjobb haverjának a felesége, mint a sógornője???:-)))

Örülök, hogy nem haragudtál meg! Egyébként én ugyanilyen vagyok, hajlamos vagyok minden kis vacakságon felidegesíteni magam, aztán meg olyat csinálni, amit később megbánok! De már megtanultam, hogy először tízig számolni, aztán jól átgondolni, és csak utána cselekedni!:-)

Örülök, hogy jól sikerült a tegnapi nap!

484. szaniko14 (válaszként erre: 483. - Ice kuszi)
2010. ápr. 20. 20:57
Hát így vissza olvasva,tényleg én is jót nevettem saját magamon.De tényleg nem a félrelépést tartom gusztustalannak,bár az is az,dehát azt már megemésztettem,hanem,hogy a saját "sógornőjével",aki ráadásul ronda is!Találkoztunk ma,semleges helyen először,megbeszéltük a dolgokat.Elmondta,hogy az már régen volt.Én azt mondtam,hogy ma nem akarok vele találkozni,mert nem tudom mit érzek.Erre ő írt később egy smst,hogy találkozzunk,jött is,mint a kisangyal.És nem veszekedtem,láttam rajta,hogy megilyedt,nem akarja,hogy vége legyen.Amikor együtt voltunk,ma nyolcadszor,azt mondta,ne számoljam,mert majd ha kb.50 alkalomnál járunk ,azt megünnepeljük.Hát ez nagyon meglepett,hogy ő hosszú távra tervez velem.Azt mondta ,értsem meg,hogy nem mindig tud ellógni,és nagy nyomás van rajta,legyek türelmesebb,jön amikor csak tud,mert a gyermeket is ürügynek használja arra,hogy lásson.Ez is meglepett.Nála ez felért egy vallomással.Köszönöm a tanácsodat,tényleg jobb türelmesnek lenni.És ma igazán jó volt vele:)
483. ice kuszi (válaszként erre: 482. - Szaniko14)
2010. ápr. 20. 08:13

:-) Bocs, de jót derültem a hozzászólásodon! Mit tartasz gusztustalannak? Azt, hogy mással kavart, miközben élettársa van? Még véletlenül se akarok kötekedni, de ti nem ugyanezt csináljátok?:-)))

Figyelj, teljesen nyilvánvaló, hogy nem boldog az élettársával, ezért keres más nőket! Annak vége lett, aztán jöttél Te... Most lehet, hogy rosszul esik amit írok, de lehet, hogy ennek is vége lesz egyszer, aztán majd jön neki még egy... Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem hagyja el az élettársát! Jó persze, ott a gyerek... Bár én még mindig azt mondom, hogy jobb a gyereknek egy szülővel, mint két folyton veszekedővel!

Tudom, hogy mit érzel, bár így kívülről kicsit nevetségesnek tűnik, de tudom, hogy Neked nem az! Ha nem akarsz ma találkozni vele mondd le, de ne támadj rá, ne veszekedj, ne szakíts vele emiatt, mert ha leülepednek az indulatok nagyon meg fogod bánni!!! Ezt az utolsó mondatot fogadd meg nagyon! Szép napot, ha mégis találkoztok szép együttlétet!:-)

482. szaniko14 (válaszként erre: 481. - Ice kuszi)
2010. ápr. 19. 21:42

Nem tudok már türelmes lenni,és nem biztos ,hogy akarok!Ma megtudtam ,hogy az élettársa húgával kavart egy fél évig,miközben már ők 6 éve élnek együtt.Ezt gusztustalannak tartom,és nem bírom feldolgozni,hányingerem van tőle.Úgy volt,hogy holnap üres a lakás,és találkozhatunk,de lenmondtam.Nem biztos,hogy ezek után akarok-e vele lenni.Tudom,nincs jogom vádolni,mert akkor még engem nem ismert,azt mondja,és ez igaz is,de nem tudok bízni benne,és nem tudok hinni neki.Ki tudja,hogy kivel tette ezt még meg,milyen rutinos hazudozó.Nem tudom mit tegyek ,de iszonyúan féj,és most is ordítanék,viszont ahogy rám néz,és a reakciójából látom,fél,hogy elveszít.Szombat éjszaka amikor céges buliban voltam,percre pontosan tudta mikor értem haza,mert megvárt,lesett az ablakban.Még a férjem is elaludt,ő meg megvárt míg hazaérek.Mit tegyek?

Tiszta kétségek közt vagyok.De hányingerem van ettől a helyzettől.

481. ice kuszi (válaszként erre: 479. - Szaniko14)
2010. ápr. 19. 07:52
A pasik szerint érzelmekről beszélni nem férfias dolog! Erre gondolhatott, mikor azt mondta, hogy "van benne tartás"! NE ADD FEL, SZERETGESD, MUTASD KI MÁSHOGY HOGY SZERETED, CSAK NE BESZÉLJ MINDIG ERRŐL! Próbálj Te is a reakcióiból, ne a szavaiból olvasni! Ha tényleg csak szex kellene neki, akkor nem írna sms-t vagy hívna naponta többször, nem akarna látni, amikor tudja, hogy úgysem lehet szex! Légy türelmes, máshogy nem megy!!!
480. ice kuszi (válaszként erre: 479. - Szaniko14)
2010. ápr. 18. 20:15
Szerintem semmi gond nincs ezzel a pasival, csak olyan, mint a legtöbb pasi! Nem tud beszélni az érzéseiről! Ne sürgesd, hagyd egy kicsit "főni a levében"! Majd még írok, csak most mennem kell!
2010. ápr. 18. 13:25
A tegnap este történt valami,amit nem tudok eldönteni,hogy jó-e vagy rossz.Délután jó idő volt,és kivittük a gyerekeket sétálni.Ő,és én.Őszíntén elbeszélgettünk,talán nem is kellett volna ennyire.Vádoltuk egymást,hogy csak a szexre kellünk a másiknak,és azt mondta,hogy neki nem csak arra kellek.De nem tudja elmondani mit érez.És erre azt mondtam,hogy tudom ,hogy nem szeret.És azt mondta,hogy ez nem igaz,ne legyek annyira biztos benne,hogy nem szeret.Megkérdeztem tőle,hogy akkor miért fél kimondani,és azt mondta,hogy mert van benne még tartás.Milyen tartás? Erre azt mondta,hogy férfi tartás,és nem tárja fel az érzésit.Azt mondtam,hogy akkor feladom,én nem döngetek zárt ajtókat.Elbeszélgettünk még utána is egy jó óra hosszán keresztül,aztán csak úgy eszembe jutott,hogy mit is mondott.Rákérdeztem,hogy akkor szerinte bennem nincs tartás?És azt mondta,hogy sokszor nincs ,mert vagyok türelmes,és sűrgetem.Azt mondtam neki,hogy már megbántott egy párszor,de ennyire még soha.Így váltunk el az este,én elmentem egy céges buliba,erről ő is tud.Ma meg még nem is találkoztunk,lehet nem is fogunk,de még smst sem küldtem neki,és ő sem nekem.Ha neki tartás kell,megkapja.Bár érzem a szívem mélyén,hogy részemről ez csak kötekedés,de nem bírom magamba tartani.Ha szeret,azt most egy pár napon belül megtudom!!!
478. ice kuszi (válaszként erre: 477. - Szaniko14)
2010. ápr. 17. 16:30
Szerencsés vagy, hogy két ilyen jó pasi odavan érted! Bár a kialakult helyzet és a kockázat miatt nem irigyellek! Én biztos megkukulnék, ha egyszerre mindkettő ott állna előttem!:-)
477. szaniko14 (válaszként erre: 476. - Ice kuszi)
2010. ápr. 17. 13:08
Jújj,nagyon köszönöm,örülök,hogy így látod te is!Az egyetlen bibi,hogy nem volt nála gumi sem,de vigyáztunk,és megszakítással voltunk együtt.Bár úgy nem a legjobb,de néha lehet úgy is.Késő estig smseztünk a tegnap is,és ma reggel már korán jött,hogy elhívja a páromat magával valahová,mert mindig kell valami ürügyet találnunk,hogy legalább lássuk egymást.Tudom szemétség ürügyként pont a férjemet használni,de másképp nem találkozhatnánk sokszor.Amikor látom őket egyszerre,nagyon örülök magamban,hogy két ilyen jópasim van,mert mind a kettő baromira helyes.Magas,átlagos,bár inkább vékonyabb testalkattal,világos barna rövid divatos haj,gyönyörű kék szemek,néha kis borosta,néha,mint a pbapopsi pifi,mosolygósak,és én ezt imádom,amúgy,hogy ha mind a kettő ott van,és együtt megyünk valahová,és megbámulják a csajok őket.Hasonló karakterek,és belsőleg is ,rendesek,és nem beképzeltek.A hétvégén nem lesz időnk találkozni,még nyíltan sem,mert mind a kettőnknek más dolga van,de megígértem neki,hogy türelmes leszek.
476. ice kuszi (válaszként erre: 475. - Szaniko14)
2010. ápr. 17. 07:34

Ez a megerőszakolósdi tetszik, biztos nagyon izgi lehetett!:-) De ugye azért közben kerítettetek gumit?:-)

Igen, szerintem szeret, bár ezt nehéz így látatlanul megítélni, ráadásul minden pasi más és más, máshogy mutatja ki az érzelmeit, stb. Csak fura nekem, hogy néha gondol egyet és nem akar beszélni sem veled, de ha az élettársával való problémákra gondol, akár még logikus is lehet. A pasik nem szívesen beszélnek ilyesmiről, főleg a szerelmükkel!

Várom a folytatást!

2010. ápr. 16. 15:33
Szerdán is jó volt vele,de a mai nap 9 percünk volt a találkozásra.Nem akart letámadni,nem is hozott magával gumit,azt mondta,hogy így nem akarja,hogy csak durr bele,és ennyi,de én szó szerint "megerőszakoltam" :) és nagyon jó volt.Ma tudtam meg ebből a reakciójából,hogy nem csak a szexre kellek neki.Összebarátkoztam a húgával,és megtudtam,hogy neki is nagyon dícséri a "barátságunkat",és hogy fontos vagyok neki.Remélem nem sejt semmit.Amúgy úgy tervezi,hogy elmegy nagyon messze dolgozni,elhagyja az élettársát,mert nem bírja már tovább,de csak a gyermeket,és engem néz.Mondtam neki,hogy menjen nyugodtan,ha az neki jobb,én annyira szeretem,hogy elengedem.Megmondtam neki ,ha talál valakit,akkor mondja meg nelem,tiszteljen meg annyival,hogy őszínte hozzám.Azt válaszolta,hogy mióta velem van,sőt,mióta csak megismert tetszem neki,azóta nem volt senkivel.Főleg mióta összejöttünk,már 5 hónapja.Hiszek neki,mert végülis nem is tartozik magyarázattal.Csak neki mindig annyi problémája van,hogy nagyon nagy hatással van mindig a hangulatára a rossz kedve.Azt mondta ma nekem,hogy ne erőltessem ha nem akar velem beszélni,mert csak védeni akar engem azzal,ha nem találkozunk.Később folytatom,várom a tanácsotokat,és mit gondoltok :szeret?
2010. ápr. 14. 06:37
Tegnap este egy nagyon szép bocsánat kérő smst kaptam tőle,pedig ő nem olyan típus,soha nem kér bocsánatot senkitől,és én mostmár biztosra tudom,hogy szeret,csak nem meri kimondani.Azért kért bocsánatot,mert volt egy kis félre értés köztünk,de semmi komoly,mégis fontos volt neki,hogy ne haragudjak rá.Boldog vagyok,bár nem tudom meddig tart,mert ma is találkozunk kettesben,de nem érdekel a holnap,csak a ma.Majd még írok:)
2010. ápr. 13. 17:51
:)
472. ice kuszi (válaszként erre: 471. - Szaniko14)
2010. ápr. 13. 07:40

Hát az az egy biztos, hogy nagy a kockázat! De azért legalább egy sms-t írhatott volna! Bocs, hogy még mindig ezen lovagolok, de az én gyomrom nem veszi be az ilyesmit!:-) Persze megértelek, aki szerelmes, az mindent meg tud bocsátani!:-)

Örülök, hogy jól haladtok! Kíváncsi leszek mi sül ki belőle a végén! Ha ugyan vége lesz valaha...

471. szaniko14 (válaszként erre: 470. - Ice kuszi)
2010. ápr. 12. 21:58
Megmagyarázta,és én is belátom,hogy sokszor a sors is ellenünk van.Nagy kockázat,ha találkozunk.és fél,hogy lebukunk,de már annyit elértem,kezd megnyílni érzelmileg,ma is haladtunk,és ez tényleg nem csak a szexről szól.Most várok türelemmel.
470. ice kuszi (válaszként erre: 469. - Szaniko14)
2010. ápr. 12. 14:26

Szerintem Te is fontos vagy neki, nem csak a szex! Hogy érdemes-e időt szánnod rá? Hát, mást nem nagyon tehetsz, mivel elfelejteni nem fogod tudni, ha minden nap találkoztok!

De nem egy szimpla eset ez a pasi... A múltkori cserbenhagyást mivel magyarázta?

2010. ápr. 12. 08:55
Sziasztok! Csak most van időm írni,de annyi minden történt a hétvégén,hogy le sem tudnám írni.A lényeg az,hogy pénteken ott volt a párom is,amikor Ő azt mondta hogy a kisfia az egyetlen öröme az életben.Halkan mondtam neki,hogy kössz,és akkor azt mondta,hogy azon kívül.Én akkor úgy értelmeztem,hogy rajtam kívül.A tegnap kivittük a gyerekeket a játszótérre,és rákérdeztem,azt mondta,hogy nem tudja még kimondani azt amit hallani szeretnék töle.De akkor mire gondolt,hogy csak a velem való szex,vagy én vagyok fontos neki? Azt mondta,tudom én is a választ.Észre veszem rajta mostmár lassan a ragaszkodást,mert majdnem mindennap ír smst,vagy hív,hogy pl.mikor végez a munkából.Nem ír olyasmit,mert a párom is megláthatja a telcsimet.Nehezen nyílik meg,ő egy lelkisérült ember,az élettársa már kiölt belőle minden érzelmet.Egy falat épített maga köré,és senkit nem enged be,én is még csak döngetem a falakat.Azt mondtam neki,hogy gondolja át a dolgokat,mert ha nincs értelme,akkor feladom.Azt mondta adjak neki időt,és ne adjam fel.Mit gondoltok erről?Látom a szemében,hogy nem hagyom hidegen,sőt.De érdemes-e időt szánnom egy olyan kapcsolatra,ami amúgyis halálra van ítélre.De szükségem van rá,nem tudok egynenlőre nélküle létezni sem,nagyon szeretem.
468. ice kuszi (válaszként erre: 467. - Szaniko14)
2010. ápr. 8. 14:32

Természetesen nem Rád gondoltam!:-)

Várom már azokat a fejleményeket!!!

467. szaniko14 (válaszként erre: 466. - Ice kuszi)
2010. ápr. 7. 21:26

Nem öljük egymást:)

Mindenkinek megvan a saját véleménye,én elfogadom.

Baromira nehéz,de ez van.Majd a héten megírom a fejleményeket

2010. ápr. 7. 15:24
Egyezzetek már ki abban, hogy lehet kettőt, de nem egyformán, és ne öljétek egymást!:-)
465. liteion85 (válaszként erre: 464. - Szaniko14)
2010. ápr. 7. 10:51
Ez csak saját vélemény. Én nem tudnék úgy élni, hogy valakinek a szemébe mondom hogy szeretem, de közbe kavarok mással...ez hazugság,amit a leges legjobban utálok ebben a világban.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook