Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? fórum

Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
344. Mariann7533 (válaszként erre: 343. - Szaniko14)
2010. márc. 16. 22:08
Szia.Nagyon sajnálom ami történt.Szemét görény a srác.Tudom,hogy ez most nehéz,de van egy nagyon rendes férjed,aranyos gyerekeid,és próbálj meg rájuk koncentrálni.És bár nem lesz könnyü,ha találkozol a görénnyel,akkor csak közömbösen,flegmán köszönj neki,és semmiképpen ne állj meg beszélgetni vele!Semmi képpen.Ő már szóra sem méltó.
2010. márc. 16. 20:51
Sziasztok! Igazatok van,tudom én,és a mai este jól kisírtam magam,kidühöngtem,és lecsillapodtam.Átvert!Megbeszéltük,hogy találkozunk.És 2 óra hosszát vártam rá,ültem,és sírtam,kinéztem az ablakon,észrevettem,hogy megy elfelé,utána szólta, ,hogy legalább szólhattál volna,azt mondta mindjárt jön,és vártam,csak vártam,de nem jött.Én meg sírtam magamban.Amikor láttam,hogy jön hazafelé,már volt annyi büszkeség bennem,hogy ne szóljak neki,és úgy ment fel a lépcsőházba,hogy nem kapcsolt villanyt,azt hitte ,nem vettem észre.Kisírtam magam,és hazahoztam a gyerekeket.Iszonyú fájdalmat érzek ,iszonyúan fáj a szívem.Most ölte ki belőlem azt a szép érzést,amit iránta éreztem.Szerintem nem hitte el,hogy én feltétel nélkül,csak szeretni,és kényeztetni szerettem volna.4 hónap után annyit sem érdemeltem meg,hogy megbeszélje velem ,hogy mi a baja.Ma tényleg csak beszélni akartam vele, mindent,őszíntén.És el akartam mondani neki,hogy mi bánt,de úgylátszik csalódnom kell mindenkiben akit szeretek.Ma az állítólagos barátnőm is átvágott.A mai napra túl sok nekem a két csalódás.Holnaptól megváltozik az életem,soha többé nem hagyom magam átverni! Sőt! Még ezt megkeserüli mindenki aki bántott.Erre megesküszöm!!!!!
342. Mariann7533 (válaszként erre: 341. - 635da491de)
2010. márc. 16. 14:48

Ok.Akkor javítok.Amiért meg kell küzdenie egy férfinak,az izgalmasabb "lehet".Csak így írom,mert akkor lehet,hogy ez sem helyes.

A másik pedig,hogy én nem írtam azt,hogy rossz házasságnak kell ahhoz lennie,hogy valaki félrelépjen.Ebben egyet értek veled,hogy van ilyen is,meg olyan is.Van,hogy rossz a házasság,stb.,de volt egy barátnőm,aki házas volt,a srác is aki megtetszett neki,pedig jó volt a házassága.De egyszerüen csak jött ez a srác,és összejöttek.Így hozta neki az élet.Mondjuk azt hozzáteszem,hogy a baránőm szerintem beleszeretett.De a családját soha nem adta volna fel ezért a srácért.És az élet produkál ilyen dolgokat.És soha senki nem tudhatja,hogy mit hoz a jövője.

341. 635da491de (válaszként erre: 340. - Mariann7533)
2010. márc. 16. 14:39

Csak két megjegyzés, csak hogy a szokásos női elképzeléseket cáfoljam ismét. Egy férfinek nem feltétlenül az az izgalmas, amit nem kaphat meg. Én például jobban szeretem azt amit megkaphatok.

A jó házasság és az hogy mással is szexel az ember, nem feltélenül kizáró dolog. Most olvastam éppen az egyik topic-ban egy véleményt, miszerint a swinger klubok megerősítik az egyébként jól működő házasságokat. Tudom persze, hogy az emberek, főleg a nők többsége úgy gondolja, hogy rossz házasság = félrelépés, jó házasság = hűség, de szerintem ez így nem mindig igaz.

340. Mariann7533 (válaszként erre: 336. - Szaniko14)
2010. márc. 16. 09:24

Egy férfinek mindig az az izgalmas,és érdekes szerintem,amit nem kaphat meg.Szerintem egy kicsit azért kéretni kellene magad,bár már egy párszor megtörtént a dolog,de valahogy,ahogy te is írod kicsit visszább kellene venni.

Az igazsághoz hozzátartozik,hogy én ebben nem vagyok jártas,jó házasságban élek,három szép gyerekünk van,viszont ismerek olyat a környezetemben,aki ilyesmi helyzetbe van.

Egy viszont tuti.Az valóban gáz,hogy a saját házatokba hívod.Szóval ha már megteszed,akkor valami semleges helyen.És ha ő is annyira akarja,akkor talán neki kellene a helyről gondoskodni.

339. Mariann7533 (válaszként erre: 335. - Szaniko14)
2010. márc. 16. 09:18
Elhiszem.Hát igen,az érzéseknek néha nem lehet parancsolni.
338. ice kuszi (válaszként erre: 336. - Szaniko14)
2010. márc. 15. 23:55

Dehogy akartalak én leszidni! Mondanám én, hogy felejtsétek és jó messzire kerüljétek el egymást, de tudom, hogy úgysem menne! Nem egészen értem, miért akarsz most ellenállni neki??? Ha holnap nem fekszel le vele, akkor majd megteszed holnapután, vagy a jövő héten... És lehet, hogy ez lenne a megoldás, hogy hagyjátok, hadd lángoljon, aztán majd csak elmúlik (vagy nem)!

Csak elég nagy gáz, hogy egy házban laktok! Ráadásul hozzátok megy? Hát ez nagyon durva... nekem így biztos nem menne...

2010. márc. 15. 20:23
Szükségem van a tanácsotokra!!!!Bárki van most itt,még egy fél órát itt vagyok,segítsetek!!!!!Olvassátok már el egy kicsit amit az előbb írtam,és adjatok tanácsot!!!!!KÉRLEK benneteket!!!!
336. szaniko14 (válaszként erre: 333. - Ice kuszi)
2010. márc. 15. 20:21

Tudom,tudom,megérdemlem,hogy leszídj.Szerinted,ha fordulna a helyzet,és úgy mutatnám,hogy már nem érdekel,akkor megint ugyanúgy vágyna rám,és keresné az alkalmat,hogy lásson,mint az elején?

Eddig úgy van,hogy holnap este találkozunk,mert meg tudtam szervezni,hogy üres a lakás 2 óra hosszáig.Nem tudom mit tegyek,lefeküdjek vele,vagy csak beszélgessünk,és ne engedjek neki.Csak nagyon nehéz visszafognom magam.JÓTANÁCSOT KÉREK!!!!!!

335. szaniko14 (válaszként erre: 332. - Mariann7533)
2010. márc. 15. 20:17

Szia!

Tudom én a józan eszemmel,hogy egy önző majom,de nem tehetek róla,iszonyúan vágyom rá,nekem elég az is ha csak láthatom! De mi soha nem értenénk meg egymást a hétköznapi életben.Hidd el,nagyon szenvedek!

2010. márc. 14. 20:36
Persze, az egyik a férjem, a másik a kisfiam:)
333. ice kuszi (válaszként erre: 330. - Szaniko14)
2010. márc. 14. 20:16

Látod, mondtam, hogy nincs még vége a történetnek!:-)

Mit tegyél? Nincs is ennél egyszerűbb, amit a szíved mond, szeresd és fogadd el feltétel nélkül! Mutasd ki a szeretetedet, és legyél vele nagyon őszinte! Hidd el, meghálálja!

Mondanám, hogy "mindent bele!", de nagyon kockázatos amit csináltok! Nehogy a férjed legyen lelki sérült a végén!:-(

2010. márc. 14. 18:52

Szia.Én most olvastam végig ezt a fórumot.Érdekes a dolog.Van olyan valóban,hogy vonzódik az ember valaki máshoz a férjén kívül,hisz az élet nagyon hosszú,és soha nem lehet tudni,hogy mit hoz.És a már ismert szlogen,hogy soha ne mond,hogy soha.

De az a furcsa nekem,hogy tudom,hogy szereted meg minden,de azt írod,hogy vele sem sikerült az orgazmus.És mégis azt írod,hogy vágysz a testi közelségre.Persze,hisz szereted,de mint írtad többször lefeküdtél vele,és egyszer sem sikerült.Akkor legalább ő megpróbálhatná,hogy neked is jó legyen,ha már ekkora a szerelem.

Tudom,hogy szükséged van a plussz szerelemre,de jó lenne,ha ő is ugyanúgy gondolna rád,mint te őrá.És bocs,hogy beleszóltam,csak nekem kicsit önzőnek tünik ez a srác.

2010. márc. 14. 16:31
Nagyon helyes pasi,rendes is,akárkinek segít,akármilye van odaadja,és a legapróbb dolgoknak is tud örülni.Nagyon sok gondja van a családjával,az élettársa iszonyúan bánik vele,folyton veszekednek,már a múltkor az is megfordult a fejében,hogy öngyilkos lesz.Pedig ő egy nagyszerü ember,és az a baj,hogy nincs hová mennie.Nincs senkie,a családja egy lyukban lakik,és sok hitel van a nyakán,dolgozik nagyon sokat,de ezt az élettársa semmibe nem nézi.Sajnálom is őt,hogy nem tehetek semmit ,nem tudok segíteni neki.DE iszonyúan tetszik is nekem,ugyanannyira fontos nekem,mint a férjem,és kb .egyformán szeretem őket.Na jó egy idióta vagyok!Mivel szelidíthetném meg szerintetek? Amíg meg nem találja az életben a helyét,vagy az ő nagy őjét,addig ,legalábbis egy darabig szeretném,ha szeretne,nekem is szükségem van erre a kis plussz szerelemre,és kényeztetésre.
330. szaniko14 (válaszként erre: 326. - Ice kuszi)
2010. márc. 14. 16:23
Ó,te jó ég! Hát nem tettem rajta túl magam! Egy idióta vagyok!Úgy látszik a szerelem legyőzte a józan eszemet!Azóta már kétszer is voltunk együtt,és már kezdünk egymásra hangolódni.Közben kiderült,hogy neki nagyobb a lelkiismeret furdallása a férjem felé,mint nekem,és ezért utasítgatott engem el.Ő egy lelkisérült ember,és szeretet hiányban,és állandó feszült körülmények között él,és így élte az eddigi életét is,ez a véleményem.Szeretném őt szeretni,de sokszor akaratán kívül is megbánt engem.Nem tudja kimutatni az érzéseit,ezt 100%-ra tudom.Csak amikor úgy együtt vagyunk ,akkor érzem,hogy ő is remeg egész testével,és ahogy rámnéz,úgy csak egy szerelmes férfi néz! Adjatok tanácsot,hogyan kezeljem őt,hogyan érjem el,hogy kimutassa az érzéseit,ne féljen attól,hogy én is megsebzem!!
329. vorsi75 (válaszként erre: 314. - 635da491de)
2010. márc. 1. 15:25
Sztem egy férfinél nem jár cirkusszal a szerelem, és én úgy vettem észre te pont olyan vagy mint általában a férfiak. Vagyis az amit ide írsz, az nagyon hasonlít a férfiak gondolkodásához. De miért gondolod, hogy az átlagos középkorú nőkbe nem lehet valaki szerelmes? Fiatalok meg szemetek? én fiatalnak érzem magam, és egyáltalán nem vagyok szemét... Szerintem
2010. márc. 1. 14:59
fórumtémához szólva: lehet...és nagyon rossz érzés...
2010. febr. 28. 13:22
Egyetértek a többiekkel,tényleg egy gyáva alak lehet.Okosan döntöttél.Egy ilyen ember nem érdemel könnyeket!!!!!
326. ice kuszi (válaszként erre: 325. - Szaniko14)
2010. febr. 27. 23:33
Nagyon helyes! Persze, hogy túl leszel rajta! És ne hibáztasd magad, tényleg nem a Te hibád!
325. szaniko14 (válaszként erre: 323. - Ice kuszi)
2010. febr. 27. 21:57
Megpróbálok többet foglalkozni a férjemmel.Remélem hamar túl leszek ezen az időszakon!
324. szaniko14 (válaszként erre: 322. - C33bd8536b)
2010. febr. 27. 21:56
Hát sajnos,én is így látom,és nagyot csalódtam benne.Nem ilyennek ismertem meg.Izgalmasnak találtam eddig,vagánynak,olyan fickósnak.De mostmár látom,hogy egy gyáva alak! Én meg magamat hibáztattam mindenért.Köszönöm,hogy felnyitottátok a szemem!
323. ice kuszi (válaszként erre: 321. - Szaniko14)
2010. febr. 27. 16:35
Egyetértek az előttem szólóval! Bár tudom, nem lesz egyszerű, de hidd el, nem lehetetlen! Próbáld meg elkerülni, akkor jönni-menni, mikor tudod, hogy nem futtok össze! Koncentráld másra a gondolataidat! Előbb-utóbb jobb lesz, hidd el!
322. c33bd8536b (válaszként erre: 321. - Szaniko14)
2010. febr. 27. 15:43
Te szaniko, ez a faszi egy gyáva alak. Megijedt a lehetőségtől. Hagyd a fenébe.
321. szaniko14 (válaszként erre: 320. - Ice kuszi)
2010. febr. 27. 15:22

Magamat hibáztatom,nem értem mit rontottam el:(

Tudom,hogy türelmetlenül akartam őt,és biztosan ezzzel üldöztem el.Nagyon kívántam,állandóan,és én ezt be is látom,hogy hibáztam.De én ezt nem tudom lelkileg elviselni,nagyon szenvedek,iszonyúan fáj,és tehetetlen vagyok,mert nem beszél velem,és már minden beszélgetést nekem kell erőltetnem,ez nagy gáz.és szégyellem magam,mert folyamatosan megalázkodom,pedig én nem ilyen vagyok.Ezért döntöttem ilyen drasztikus dolog miatt,hogy el kell költöznöm,különben megbolondulok.A férjem semmit nem vett észre,és ez így is marad.Ha idegesebb vagyok,ráfogom a munkámra.Ennyi.Csak az a baj,hogy amikor a tegnap este is megláttam,a szívem majd kiugrott a helyéről,és csak néztem,és ha nem szégyelltem volna,ordítottam volna.Baromira tetszik nekem,és nem hittem volna,hogy ilyen hirtelen lesz vége,és ő már nem akar velem lenni.Nem tudom mit rontottam el.Annyira készültem az utolsó találkozásunkra,még vettem egy piros szexis hálóinget is,amivel meg szerettem volna lepni,és még utóljára jól elkényeztetni a "férfiasságát"Azt minden pasi szereti,és én megtettem volna neki,pedig nem szoktam olyat még a férjemnek sem.De ez már nem lényeg,lezáram,és büszke vagyok magamra.Csak fáj

320. ice kuszi (válaszként erre: 319. - Szaniko14)
2010. febr. 26. 07:42

Aha, szóval végleg...:-)))

Fel a fejjel, majd csak lesz valahogy!:-)

319. szaniko14 (válaszként erre: 318. - Ice kuszi)
2010. febr. 25. 22:09
Ma este végleg szakítottunk,de majd máskor leírom a részleteket,most nem tudom,túl zaklatott vagyok.:(
318. ice kuszi (válaszként erre: 317. - Szaniko14)
2010. febr. 24. 16:02

Nincs mit, én örülök, hogy tudok min agyalni, addig sem őrlődöm a saját gondjaim miatt!:-)

Tulajdonképpen két lehetőségetek van, vagy tényleg véget vettek az egésznek, és szenvedtek rövidebb vagy hosszabb ideig (bízzunk benne, hogy örökké nem tart semmi sem:-))), vagy folytatjátok, és hagyjátok "kiégni" a kapcsolatot, amit szintén nem tudhatunk, hogy meddig fog lángolni, de valószínű, hogy nem örökké. Ha egyéb dolgokban nem passzoltok össze, akkor tényleg kár lenne feladni mindent!

Most mi a helyzet?

317. szaniko14 (válaszként erre: 315. - Ice kuszi)
2010. febr. 23. 20:33
Hát erre tudom a választ,soha nem lennénk egy pár.Én nem tudnám elviselni az ő természetét.Így is elég sokat "vitatkozunk"Nem tudnám vele leélni az életem.És köszönöm neked,most ez tényleg nagyon elgondolkoztató!!!!!!!
316. ice kuszi (válaszként erre: 314. - 635da491de)
2010. febr. 23. 15:07

A kevésbé jó külsejű fiatalok nevében kikérem magamnak az általánosítást!:-)))

Nem tudom milyen nőkkel hozott össze Téged eddig az élet, de ha ilyen tapasztalataid vannak, nem csoda, hogy nem voltál még szerelmes! De mégis mit értesz "szemét viselkedés" alatt? Erre inkább a nők szoktak panaszkodni férfiakkal kapcsolatban!:-)

315. ice kuszi (válaszként erre: 313. - Szaniko14)
2010. febr. 23. 15:02
És vajon ha nem titokban találkoznátok, hanem valóban egy pár lennétek, akkor is ilyen izgi lenne? Vagy akkor elveszne a varázs? Kíváncsi lennék...:-)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook