Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? fórum

Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
374. ice kuszi (válaszként erre: 372. - Mariann7533)
2010. márc. 20. 14:10
Én is pont erre gondoltam, hogy lehet, hogy az érzelmektől ijedt meg a pasi! Tapasztalatból tudom, hogy érzelmekkel lehet a legtávolabb kergetni a férfiakat!:-)))
373. ice kuszi (válaszként erre: 371. - Mariann7533)
2010. márc. 20. 14:08
Pontosan erről van szó, "soha ne mondd, hogy soha", mert általában mindig az történik az emberrel, amire az adott pillanatban a legkevésbé számít!
2010. márc. 20. 14:05

Szanikó14.Nagyon sajnálom,hogy ennyi probléma összegyült nálad,de próbáld magad összeszedni.Ott van egy szerető férj,és két klassz gyerek.És minden problémát meg kell oldani valahogy,és gondolom a férjed ebben veled van,és nem egyedül kell végig vinned mindent.

Próbálj most a családra gondolni,mert sajnos a gondok nem fognak maguktól megoldódni.Neked és a férjednek is erősnek kell lenni,és egy csapatként dolgozni,hogy minden rendbe jöjjön.

A szomszéd fiúért pedig nem kár.Bár az is lehet,hogy megijedt a ragaszkodásodtól.Neki is van családja,veszíteni valója,és lehet,hogy átléptétek azt a határt,ahol már veszélyes vizeken evez az ember.Engedd őt el,mert máshogy ez nem fog menni.Gondolom nem akarsz beleőrülni a dolgokba.Akkor tessék szépen megrázni magad,és talpra állni.A nők nagyon talpraesettek,hát tessék neked is talpra állni,a férjeddel egyetmben,és rendbe tenni mindent.Mindig van megoldás,csak keresni kell,együtt.Nem egyedül.

2010. márc. 20. 13:59
Én azt vallom,és ezt már más fórumon is mondtam,hogy soha nem tudhatod,hogy mit hoz az élet.Szerintem egy élet elég hosszú ahhoz,hogy kísértésbe essen bárki.Épp ezért nem szabad ítélkezni,mert lehet,hogy holnap pont velünk történik meg,hogy jön valaki,aki vonz minket.Sportospasinak annyiban van igaza,hogy tudni kell a határokat.Persze könnyü ezt így mondani,de ha az ember belemegy egy ilyen kapcsolatba,akkor előtte tisztázni kell magában,hogy ez nem lehet több,mint ami.Persze ez akkor igaz,ha nem akarja valaki borítani az eddigi életét.És Szaniko14 nem akarja.Legalábbis a leírtak alapján.
370. ice kuszi (válaszként erre: 365. - Ff36256613)
2010. márc. 20. 13:30

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy Te hogy viselkednél ilyen helyzetben! Kimondtad a kulcsszót, nem voltál még hasonló szituban, tehát nem tudhatod hogy cselekednél! Akkor milyen jogon ítélkezel?

Na tessék, most lehet engem utálni! Csak szanikót hagyjátok békén, van neki elég baja!:-(

369. szaniko14 (válaszként erre: 367. - Ice kuszi)
2010. márc. 20. 13:28
Köszönöm! Látom te is éppen itt vagy! Köszönöm,hogy egy olyan alap dologban egyetértessz ,hogy illik megjelenni a megbeszélt találkozón!
368. szaniko14 (válaszként erre: 365. - Ff36256613)
2010. márc. 20. 13:27

Soha ne mondd,hogy soha.Én ezt mondtam eddig!

Te most pasi vagy vagy nő? Nem tudom eldönteni,mert úgy írsz,min t egy tipikus macsó pasi!

És nem kérek senkitől feloldozást,meg megerősítést,mert tudom,hogy nem jó amit tettem,de így alakult az élet.Elfogadok mindenféle véleményt,és tanácsot kértem mindenkitől ,aki ezen a fórumon jár.

Ha nem tetszik a téma,nem muszáj olvasni!!!!

367. ice kuszi (válaszként erre: 363. - 635da491de)
2010. márc. 20. 13:24
Ha már egyszer szóba hoztad, hogy kinek volt jó, meg kinek nem, hát elég önző lehet az a "szerencsétlen fickó", ha csak magára gondol, a partner meg le van ejtve! Arról nem is beszélve, hogy ha le akarunk zárni egy akármilyen kapcsolatot, azt kulturált módon is meg lehet tenni, nem úgy, hogy egyszerűen el sem megy a megbeszélt találkozóra! Nehogy még őt kezdje valaki sajnálni!!!
366. b2076ec79b (válaszként erre: 362. - Szaniko14)
2010. márc. 20. 09:30

Hagyd a fenébe azt a pasit. Sportospasinak igaza van, örülj, hogy jó volt vele és ennyi. Végülis ez volt a cél nem? És egyszer minden jónak vége szakad.

Ne azon bánkódj, hogy vége lett, inkább örülj, hogy megtörtént. Már ha valóban jó volt, bár ezt is kétlem abból amiket írtál....

2010. márc. 19. 23:13

Nem mondom, hogy én soha nem kerülhetek/kerülnék ilyen helyzetbe, mert az nem biztos hogy így lenne. De most úgy érzem, te most itt megerősítést vársz, (néha kapsz is) hogy jól cselekedtél, amikor félreléptél ezzel az alakkal, akit most szívből utálsz, pedig nem akartál ezek szerint tőle semmit.

Siránkozol, és együttérzést vársz, csak arra lennék kiváncsi, ha férjed tenné ugyanezt veled, akkor is tetszene neked ez a fene nagy empátia (hogy itt szinte minden nő együtt érzett veled)??!!

364. 635da491de (válaszként erre: 362. - Szaniko14)
2010. márc. 19. 23:08
Én úgy látom ezek alapján hogy a problémák oka nem a fickó és a szerelem, hanem amit itt felsoroltál. Inkább azt kellene valahogy orvosolni, nem a pasin rágódni, bár tudom hogy nem könnyű, de szerintem ha valaki elszánja magát, akkor mindenből van kiút.
363. 635da491de (válaszként erre: 361. - Szaniko14)
2010. márc. 19. 23:04

Látod, Te is gondokról és problémákról regélsz, mindenki a válladra borul itt és együtt szapuljátok azt a szerencsétlen fickót, aki nem ígért házasságot és örök szerelmet, de mégis képes volt veled lefeküdni.

Ahelyett hogy végre valaki örülne neki, hogy néhányszor jókat szexeltetek. :-)) Vagy nem volt jó? Én már azt se tudom. :-))

362. szaniko14 (válaszként erre: 356. - Ice kuszi)
2010. márc. 19. 22:19
Csak az a baj,hogy nem tudom megbeszélni a gondjaimat senkivel,mert senki nem tud erről.Sem család,sem barátnők,sem seki.És nincs akinek kiötsem a szívem.Ha a férjem megtudná,elhagyna.De én most először az életben önzően csak a sajár boldogságomra gondoltam.Rossz ember vagyok?Iszonyúan magam alatt vagyok,dolgozni sem mentem 2 napja,mert nem bírok.Attól félek,depresszióba esem.És azt nem szeretném,mert van 2 szép gyermekem aki miatt érdemes még élnem.Csak nagyon nagy anyagi gondjaink is vannak,napról napra élünk,nem bírjuk az albérletet sem fizetni,és utcára kerülhetünk,nincs senki aki segíteni tudna ,csóri a családunk is.A bolt még nem ad hitelt,csak esetleg fizu előtt pár nappal.Szó szerint koldulunk minden rokontól.Ráadásul súlyos szívbeteg,magasvérnyomásos,és cukros is vagyok.Nem rég halt meg egy közeli rokonom is ,átvert az állítólagos legjobb barátnőm is,mostanában sokszor belém rúgott az élet.És most ez is.Nem bírom ezt már tovább.Kibuktam
361. szaniko14 (válaszként erre: 357. - 635da491de)
2010. márc. 19. 21:57
Ez igaz.És én soha nem is számítottam házasságra meg közös életre,csak egy kis plussz boldogságra!
360. b2076ec79b (válaszként erre: 357. - 635da491de)
2010. márc. 19. 15:43
Teljes mértékben egyet értek :)
359. ice kuszi (válaszként erre: 358. - 635da491de)
2010. márc. 19. 07:27

Na jó, de ha valakibe szerelmes vagyok, vagy netán testileg vonzódom hozzá és szexelni akarok vele, akkor az előbb említett dolgok helyett ne ajánlgassa a barátságát! Vagy adja meg amire szükségem van, vagy kerüljük el egymást jó messzire!

De igazad van, a szerelem nem jó semmire, legalábbis nekem még hasznom nem származott belőle!

358. 635da491de (válaszként erre: 356. - Ice kuszi)
2010. márc. 19. 00:49
Ha nem szexeltek volna és nem lettek volna szerelmesek egymásba akkor még most is jóbarátok lehetnének. Így meg lehet egész életükben utálni fogják egymást, mivel még majd néhányszor elküldik a másikat a francba, vagy durvábbat is mondanak és ez az emberben megmarad. Akkor mire jó a szerelem?
357. 635da491de (válaszként erre: 355. - Ff36256613)
2010. márc. 19. 00:45
Nem feltétlenül csak azért lehet valakivel lefeküdni, hogy jövője legyen és majd házasságot kelljen ígérni bárkinek. Ha az ember nem abban gondolkodik hogy szex=házassági anyakönyvi kivonat életünk végéig, akkor akár egy jó szex után is érezni happy endet. :-))
356. ice kuszi (válaszként erre: 353. - Szaniko14)
2010. márc. 18. 20:08
Jól tetted, hogy elküldted a fenébe! Én ezt a "nem tudja mit érez" dumát amúgy sem venném be! A "maradjunk barátok" szöveget meg kenje a hajára! Én biztos csúnyábbat mondtam volna neki!:-)
355. ff36256613 (válaszként erre: 353. - Szaniko14)
2010. márc. 18. 19:21

Elejétől olvastam a "problémádat", és meg is van a véleményem a kis románcotokról. Szerintem, (de ez persze csak az én személyes véleményem) neked az elején tudnod kellett volna, és (szerintem, valahol sejtetted is a szíved mélyén) hogy ennek a kapcsolatnak nincs/ nem lehet jövője, nem lesz happy end a vége. Akkor viszont felmerül a kérdés, miért csodálkozol azon, ahogy az a férfi viselkedik veled?! Azt hiszem, soha nem ígért neked sem házasságot, sem szebb jövőt...

Saját érdekedben az lesz a legjobb, ha amilyen gyorsan csak lehet, elfelejted őt.

Ott van a szép családod, ott kellene feléleszteni a régi tüzet:) A férjed, nem hiszem hogy megérdemli azt, hogy ezt tedd vele...

2010. márc. 18. 18:46
Szerintem hagyd a francba.Nehéz,de muszály.Ne erőltess olyan dolgot,amit nem akar.Meg különben is,nehogy már megalázkodj.
2010. márc. 18. 18:17
Ma msnen beszéltem vele délelőtt.Azt írta,hogy nem tudja mit érez.Maradjunk barátok,de persze nagyon jó volt velem.Erre azt írtam neki ,hogy menjen a francba.Tudom,hogy neki sem könnyű,mert azt írta,hogy mindig besértődöm,de családja van,és nem tud száz felé szakadni.De nem tudja mit érez.Na most mit csináljak!
352. Mariann7533 (válaszként erre: 350. - Szaniko14)
2010. márc. 18. 08:30
Hát sajnálom,hogy ez történt.Azt írtad,hogy a férjeddel jóban van.Akkor biztos lesz olyan,hogy átmegy hozzátok a férjednek segíteni,mint írtad a múltkor is átment valami polc miatt.Nagyon vigyázz,hogy a férjed meg ne lásson rajtad valamit,mert egy ilyen bunkó miatt semmi értelme kockáztatni házasságod.Inkább kerüld el olyankor,menj el boltba pl.Tudom,könnyü ezt mondani,de ha nem látod,akkor kevésbé fáj.
351. ice kuszi (válaszként erre: 350. - Szaniko14)
2010. márc. 18. 06:46
Akkor nem tévedtem, tényleg egy idióta! Remélem hamar túlleszel rajta! Így talán könnyebb egy kicsit, hogy tudod, nem az, akinek gondoltad!
2010. márc. 17. 20:34
Semmi különöset nem reagált,azt mondta ,hogy már megint a rosszat látom a dolgokban.Szerintem az átverést,és megalázást nem lehet máskéntlátni.Nem láttam rajta ,hogy sajnálná,legyen ez már az ő baja,de ezt azért nem érdemeltem.
349. ice kuszi (válaszként erre: 346. - Szaniko14)
2010. márc. 17. 19:57
És ő nem mondott semmit??? Egy percig se sajnáld, hogy vége van! Idióta az a pasi!
348. Gema
2010. márc. 17. 19:31
Talán igen. De ugyanúgy szeretni mindkettőt semmiképpen sem lehet. Szerintem. És előbb vagy utóbb az egyikről muszáj lemondani, különben megőrülsz.
347. Mariann7533 (válaszként erre: 346. - Szaniko14)
2010. márc. 17. 19:16
Szia.És mit reagált rá?Semmi sajnálom,vagy ilyenek?Bár egy ilyen embertől ez nem várható.
2010. márc. 17. 19:05
Köszönöm,hogy vígasztalni próbáltok.Ma megmondtam neki,hogy győzött,örülhet,és hogy értek mindent,és befejeztem.Nagyon fáj,mert fontos nekem,de nem bánom ezt a 4 hónapot akkor sem.Ennek nem így kellett volna vége lenni,dehát ez van.
345. ice kuszi (válaszként erre: 343. - Szaniko14)
2010. márc. 16. 22:23

Szegényem! Pedig gondoltam rád este, még irigykedtem is egy kicsit!:-)

Nekem nagyon fura ez a pasi! Az a múltkori dolog is, hogy azt kérte, ne találkozzatok egy darabig... már akkor sem tudtam hova tenni! Valami nagyon nem okés nála! Most már tényleg azt mondom, hogy hagyd a fenébe! Tudom, hogy most nagyon rossz, de el fog múlni! Próbáld lefoglalni a gondolataidat, és az idő megoldja!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook