Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? fórum

Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. máj. 12. 14:19

sziasztok :)

megőrülök ettől a pasitól.

ma dolgozom..jön egy sms: 20 perc múlva ott vok bugyi ne legyen már rajtad...

erre én: ne szivass, ne játssz velem...

errő Ő: megyek hozzád!


meglátogatott a munkahelyemen... :))

júúúúúj olyat szexeltünk állva hátulról...és 3x

kiakadok tőle..ott cívódtunk még meg tudnám ölni..imádom mikor így meglep...


megint el el ejtet egy két furi mondatot, h együtt kéne lenni de nyílt még nem mer lenni teljesen.

puhatolózik mire mit felelek mit reagálok.


pedig sztem lelépnék vele!!!!!


vérnyomásom 600 mióta elment...hmmmmmmmm

2010. máj. 6. 22:00
Sziasztok! Már egy hete nem jártam erre,azóta már történt egy pár dolog.Megbeszéltük ővele,hogy hanyagoljuk egy ideig egymást.Mondjuk ahhoz képpest,úgyanannyit találkozunk,de már nem kettesben.És semmi személyeskedés.Azt mondta nekem,hogy sok volt neki mostanában az ami történt,és hogy nem mondja még hogy szeret,de vonzódik hozzám.Én erre besokalltam,és én mondtam azt hogy egy darabig hanyagoljuk egymást,egyet értettünk.Nem hittem volna,hogy amikor azt kezte el nekem részletezni,hogy mikor voltak együtt az élettársával,és meddig tartott,mit csináltak,nagyon rosszul esett nekem.Romokban hevertem napokig.össze vagyok zavarodva.meg is könnyebbültem,és tudom,hogy most kell abbahagyni,most hogy szünetelünk,lehet hogy így kihül a kapcsolatunk.megkérdeztem tőle,hogy őt zavarja-e,ha együtt lát a férjemmel,azt mondta,hogy nem.ebből is látszik,hogy nem igazán érdelkem,és nekem így nem kell.Iszonyú nagy fájdalmat érzek,de mosolygok,és úgy teszek,mintha jól lennék.nyugtatom magam,hogy jobb lesz így.
522. cca887cff8 (válaszként erre: 521. - Cca887cff8)
2010. ápr. 30. 09:08

meg volt a randii--rövid volt de jóó volt.

jövőhétre megpróbálunk egy félnapos együttlétet összehozni.

remélem sikerül.

de olyan fáradt volt a sok melótól: egyik melóból megy a másikba..nem is tudom mikor aludt rendesen utoljára. :(

az a barna boci szeme...


próbáltam elfeledni őt egy ideje..de mindenkiben Őt kerestem...és ez a baj...de már nem keresek...


majd kiderül együtt élünk vagy marad minden így ahogy van....

2010. ápr. 29. 19:58
pénteken egy órás randiii kora reggel :)))))
520. 02bbefacb0 (válaszként erre: 519. - Szaniko14)
2010. ápr. 27. 11:06
Lelketlennek tűnhet a szituáció, de mégiscsak az bőg akinek lelke is van....
519. szaniko14 (válaszként erre: 518. - Cca887cff8)
2010. ápr. 27. 07:06
Akkor nem vagyok egyedül a bőgéssel sem!
2010. ápr. 26. 21:30

hát igen..csak az tudja aki benne van.. és én megértelek.

én is sokat bőgök.

2010. ápr. 26. 21:15

Most is bőgtem ahogy írtam neked Róla :S

Furcsa kettősség :)

516. 02bbefacb0 (válaszként erre: 515. - Cca887cff8)
2010. ápr. 26. 21:15
Egy kicsit hosszú lett a privi :S
515. cca887cff8 (válaszként erre: 513. - 02bbefacb0)
2010. ápr. 26. 21:05
és melyik mellett kötöttél ki?
514. cca887cff8 (válaszként erre: 513. - 02bbefacb0)
2010. ápr. 26. 21:00
és hogyan döntött?
513. 02bbefacb0 (válaszként erre: 511. - Cca887cff8)
2010. ápr. 26. 20:55

Tudom, hogy tanácsot mindenki tud adni, én mérlegeltem. A legfontosabb szempont hogy elképzeltem magam 5 év múlva mindkét pasival...minden szinten, hogy honnan hová, nekem fontosak voltak a céljaim, hogy mit szeretnék az élettől...

Mind a kettő fantasztikus ember, de nyilván a különbözőségük miatt voltak éppen ők...

Sokáig húzni nem lehet :( nálam az "élet" döntött helyettem :)

512. globus
2010. ápr. 26. 20:49
Egyformán nem, de másképpen elképzelhető :)
2010. ápr. 26. 20:41

hát mennék vele szívesen.

gyerek nincs tehát épen könnyebb lenne lelépni otthonról..de a férjem sem rossz ember..sőt..

510. 02bbefacb0 (válaszként erre: 509. - Cca887cff8)
2010. ápr. 26. 20:33
Nem irigyellek ahogy így olvastalak :S
2010. ápr. 26. 20:25
én meg nem tudom mi lesz....
2010. ápr. 26. 20:17

A miénk sajnos és szerencsére lefutott dolog...még minid sokat jut eszembe :S

De ennek így kellet lennie....

2010. ápr. 26. 17:14

nekem meg ma mondta, h tüzetesebben átfogjuk beszélni kettőnk dolgát.

hogy hogy legyünk együtt vagy nem vagy hogyan, hol mikor stb...

hmmmmmmmmmmm

2010. ápr. 26. 16:38
Hát igen,kimagyarázta.Azt mondta,hogy ő csak egyszer írt neki,és azt kérdezte,hogy honnan ismeri.Elhiszem neki.És úgy látom,hogy nem kapott több üzenetet,megígérte,hogy szól,ha lenne neki valaki.Amúgy én meg olyan szemét vagyok,hogy ellenőrzöm,és tudom,hogy nincs jogom hozzá.Ma azt mondta,hogy ő csak az enyém,és hogy lehet,hogy szeret,de ne erőltessem,hogy kimondja.Szakítani akartam vele,de ő nem akart.Én vele akartam lenni "úgy",de nem akart,azt mondta,hogy haragszik,hogy nem bízom benne.Erre én "megerőszakoltam":)Nagyon jó volt!Olyan zavarban volt,mintha először lennénk együtt.Csak az a baj,hogy mindig sietnünk kell,nincs időnk.Pedig jó lenne egyszer órákig együtt lenni.Na mindegy.Köszönöm nektek,hogy kiönthetem a szívemet,elmondhatom a problémáimat.
505. cca887cff8 (válaszként erre: 502. - Szaniko14)
2010. ápr. 26. 08:22

ajaj..akkor ez jó...

egy ilyen csélcsap pasiért a házasságod kár lenne.


még ha olyan lenne a másik pasi mint az enyém...akkor igen... :-)

504. ice kuszi (válaszként erre: 502. - Szaniko14)
2010. ápr. 26. 07:32
Azért gondold át jól, bár gyanítom, hogy ki fogja magát menteni, vagy legalábbis megpróbálja! Hogy derült ki, ha letagadta?
503. ice kuszi (válaszként erre: 501. - 02bbefacb0)
2010. ápr. 26. 07:27
Ez szóról szóra így van! Mondhatnám, hogy sajnos, de attól félek, ha nem így lenne, nagyon unalmas lenne az élet!:-)
502. szaniko14 (válaszként erre: 498. - Ice kuszi)
2010. ápr. 25. 21:51
Ja ,tényleg most néztem meg jobban,hogy nem is nekem írtad,de mindegy.amúgy most nagy gáz van,nem tudom mit tegyek,erősnek kell lennem.Most az van,hogy lehet,hogy megcsal Ő.Most sunyiskodik,és egy 18 éves lánnyal írosgat a neten.Az elején még meg is mutatta,de utána letagadta,és ez mind péntek óta derült ki.Hát szar érzés,bár még nem hiszem hogy megcsalna,de rosszul esik,még a gondolata is.Holnap elvileg tudok vele beszélni,mert szabin lesz.Hát,szidjatok!Szerintem befefejezem vele,legalábbis a józan eszem ezt diktálja.
2010. ápr. 25. 19:14
"A monogámia csak egy mítosz, amit lenyomtak az emberiség torkán. (...) Szó sincs hormontúltengésről vagy hiúságról: egyszerűen genetikailag kódolva van bennünk a hűtlenség, akárcsak a többi állatban."
500. tamaryn
2010. ápr. 25. 17:09
sziasztok.én amondó vagyok hogy a férfi-nő kapcsolat az kétszemélyesre van kitalálva és abba nem fér bele senki harmadik.ha belefér akkor azért mert nem kielégitően müködik.van az igy,de ki lehet belőle lépni anélkül hogy megjelenne benne még valaki.amit itt olvastam azt sugallja,hogy ez igy kényelmes és tartható.mert mindenki ad valamit és a darabok egésszé állnak össze.csak épp az felejtődik ki hogy a boldogság nem egy puzzlejáték.
499. cca887cff8 (válaszként erre: 498. - Ice kuszi)
2010. ápr. 25. 16:59

mondjuk én már 5 és fél éve vok ebben a kapcsolatban.

nem csak havi egy randi stb...ez egy rendes kapcsolat.fél napokat tudunk együtt lenni vagy ha úgy jön ki egész éjszakát.

együtt is dolgoztunk..szóval sokat vunk együtt.


tehát fel van adva a lecke.

498. ice kuszi (válaszként erre: 495. - Szaniko14)
2010. ápr. 25. 15:24
Nikolnak szántam a kérdést, de nagyon meglepett, hogy Te is azt mondod, hogy jobb a szex a férjeddel! Akkor mégis mi a fene jobb a másikkal? Mi az, amiért megéri kockáztatni a biztosat a bizonytalanért?
497. cca887cff8 (válaszként erre: 496. - Szaniko14)
2010. ápr. 25. 10:05
én..értem :)
496. szaniko14 (válaszként erre: 495. - Szaniko14)
2010. ápr. 25. 09:59
De persze nem úgy értem,hogy csak ő miatta vagyok a gyerekekkel türelmesebb,hanam hogy ha boldog vagyok,az kihat a környezetemre is,és a családi életem is boldogabb így.Nem tudom máshogy elmondani,de biztos érted,hogy mire gondoltam! :)
495. szaniko14 (válaszként erre: 494. - Ice kuszi)
2010. ápr. 25. 09:57
Nem tudom.Tényleg nem.A szex jobb a férjemmel olyan értelemben,hogy vele már összeszoktunk,összhangban vagyunk.Többször vagyunk együtt,mivel vele élek.Viszont ővele minőségileg jobb,érzelmileg jobban felkavar,de lehet,hogy ez csak az újdonság varázsa,és ha elmúlik,és a rózyaszín köd is eltűnik a szemem elől,akkor megbánok mindent ,és lenyugszom.De most ez így jó nekem,boldog vagyok,és tényleg most először az életben vagyok önzően boldog.Tudom,hogy nem helyes amit teszek,és amit érzek,de kialakult ez a helyzet,ami tudom,hogy nem fog sokáig tartani,de akkoris szükségem van rá.És nem hanyagolom el sem a családom,sem a munkámat miatta.Sőt,a gyerekeimmel is türelmesebb vagyok,mert ő most azt kérte tölem,hogy legyek türelmesebb az élet minden területén,mert amúgy én olyan vagyok,hogy hamar felkapom a vizet.De ez a kialakult helyzet,tényleg egy türelem játék.Mert most is csak pénteken fogunk találkozni,addigis csak futólag,és az még nagyon messze van.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook