Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? fórum

Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? (beszélgetős fórum)


14. run-ka (válaszként erre: 11. - Szaniko14)
2010. jan. 1. 14:32
Ugyan, ne szenvedj!! Aki azt mondja megöli magát, ha megcsalod, ott szerintem komoly baj van. Légy vele őszinte először, mondd el mi hiányzik a kapcsolatból. Szerintem megüti a szívét, ha megtudja, hogy neked még sosem ... biztos sérti a férfiasságát, de erre előbb kellett volna gondolni, nem szabad semmit eltitkolni. bocsánat.
2010. jan. 1. 14:30

egyet értek én is Streamline67-el:)


Több pasiból lehetne egy "igazit" összgyúrni:)

2010. jan. 1. 14:29
Szerintem ez nem az hogy két férfit szereszt a másik csak vonz mert ezek szerint nem kapsz meg mindent otthon amire vágysz!!!
2010. jan. 1. 14:29
7 éven keresztül még soha,gondolatban sem csaltam meg a férjem,és ő sem emgem.Beszélgettem erről vele a múltkor,csak úgy,és azt mondta,megölné magát ha megcsalnám.Na ezek után mégjobban szenvedek
10. run-ka (válaszként erre: 8. - Ff36256613)
2010. jan. 1. 14:28
Ez így igaz.
2010. jan. 1. 14:28
Mondjuk tök érdekes, hogy a pasiknak lehet, és nekik megy minden érzelem nélkül is. A csajok mások. Szerintem.
2010. jan. 1. 14:28

Szerintem simán!

Lehet szeretni kettőt, de nyilván, nem "ugyan úgy"

Általában ami az egyikből hiányzik, meg van a másikban...

Senki nem ítél el, én is voltam már így!

2010. jan. 1. 14:27

Szerintem csak egyet lehet egyszerre szeretni.Nálad inkább csak vágyról van szó,mert a férjedtől nem kapod meg,amit kell.

De szerintem minden kapcsolatban van olyan,hogy más után (is) vágyakozik az ember.Neked kell döntened,hogy hogyan cselekszel,és vállalod e az esetleges kellemetlen következményeket.

6. run-ka (válaszként erre: 1. - Szaniko14)
2010. jan. 1. 14:27

Szerintem őszintén meg kell mondani ki mire vágyik, kevés nő van, aki képes hüvelyi orgazmusra. Beszéljetek róla, és tegyetek róla, hogy neked is legyen. Ha nincs, azt megértem, hogy lehet majd később egy válóok.

nem biztos, hogy vele jobb lesz. Ott a bibi, hogy a pároddal nem elégülsz ki.

2010. jan. 1. 14:26
Az a bizonyos másik is kíván engem,mert érzem ahogyan átölel,és rámnéz,ha ketten vagyunk.Csak az a baj,hogy összejár a két család,és félek,hogy lebuknánk.Nem bírom én ezt lelkileg,mert soha nem hagynám el a férjem,és a családom.De gondolatban vele vagyok,vele álmodom,ha felkelek rágondolok egyből,és boldog vagyok.Nagyon szenvedek.Adjatok tanácsot!
2010. jan. 1. 14:26
Talán ott a gond,hogy még soha nem volt a férjeddel orgazmusod,és ezért vágysz másra.Inkább a férjeddel kellene ezt megbeszélni,hogy hogy lenne a jó.Nem más karjaiba keresni a boldogságot.Hisz nem "csak" a pasid,hanem a férjed,és gyerekek is vannak.:)
2010. jan. 1. 14:25
:-D...semmi kulonos nem tortenik veled...szerintem, elobb vagy utobb minden kapcsolatban bekovetkezik ilyesmi...el kell dontened, hogy hogyan tovabb es bolcsen kezelni a szitut...
2010. jan. 1. 14:24
NEEEEM!
2010. jan. 1. 14:22
Már 7 éves házasok vagyunk a férjemmel,és van 2 óvodás gyerekünk is.Igazi nagy szerelem a miénk,ritkán veszekszünk,és akkorsem komolyan.Egy baj van,még soha nem volt orgazmusom,csak álmomban.Van egy férfi,aki színtén családos,és lángra lobbantam iránta,kívánom,és vágyom rá.Alig várom,hogy csak átöleljen.Nem feküdtem le vele még,de nem tudom mit tegyek.Amúgy én egy rendes ember vagyok,de mi történik velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook