Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Küzdeni, szenvedni vagy elküldeni? Ez itt a kérdés. fórum

Küzdeni, szenvedni vagy elküldeni? Ez itt a kérdés. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. szept. 16. 19:49
ha én ma nem tudom meg ki az a Béla....
98. 24af5bf008 (válaszként erre: 94. - Boszy28)
2009. szept. 16. 19:49

nem hinném,h. egy kutya miatt nem akarna szakítani...

gondolkodjunk tovább: "péntek van és iilyenkor nála van a Béla"

Nincs is péntek, vagy ez akkor most mikor is volt?

:O

97. 24af5bf008 (válaszként erre: 94. - Boszy28)
2009. szept. 16. 19:47

Én elöször azt hittem,h. esetleg a csaj fia....

vagy?...hümm....jó kérdés...:))

96. Boszy28 (válaszként erre: 93. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 19:43

remélem tényleg visszajön ma


Viccet félretéve, tényleg csak találgatni lehet, ki a Béla nevezetű egyén.

95. garamond (válaszként erre: 94. - Boszy28)
2009. szept. 16. 19:43
A férj barátja Béla?
94. Boszy28 (válaszként erre: 92. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 19:42

bonyolódnak az események, na :)

Találgassunk, ki lehet Béla, amíg nem jön válasz rá.

Szóval:


Lehet, hogy Béla:


- a kutyája :D (Ha már a régi kutyánk Sanyika volt, Béla is lehet a nőé, nem? :D)


No, Ti jöttök. :)

93. 24af5bf008 (válaszként erre: 92. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 19:40
...majd kiderül, remélem Kata ma még vissza ír!
92. 24af5bf008 (válaszként erre: 91. - Boszy28)
2009. szept. 16. 19:39
:D
2009. szept. 16. 19:38

Sziasztok!


Én eddig csak olvastalak Benneteket, de már kíváncsi vagyok nagyon: ki az a Béla??? :)))

90. 24af5bf008 (válaszként erre: 89. - Garamond)
2009. szept. 16. 19:35

:D

Júúj, és tényleg! Ki az a Béla?

A férjed csajának a pasija? Vagy?

Tejóéééég!

2009. szept. 16. 19:26
Én már kezdem elveszíteni a fonalat, most akkor ki az a Béla?
88. 24af5bf008 (válaszként erre: 84. - Kata1966)
2009. szept. 16. 18:20

Jajj! Ne haragudj,h. ezt mondom, de tényleg hüle vagy!:)

".... de hozzátette, hogy nem ma szeretne szakítani a barátnőjével, mert péntek van és ilyenkor nála van a Béla. "

Te szerinted Ő még szeret téged, most komolyan?

Nehogymár!

És még Te aggódsz érte?!

Szivem, az én volt férjemnek nem volt másik csaja, de ha lett volna páros lábbal úgy rúgom ki, mint macskát sz..ni!

87. ibi75 (válaszként erre: 84. - Kata1966)
2009. szept. 16. 17:37
gondoskodjon róla az új barátnő, aki annyira akar harcolni érte
86. 2cb29de033 (válaszként erre: 84. - Kata1966)
2009. szept. 16. 17:35
Ez természetes, hogy szereted!!!! :)
85. 2cb29de033 (válaszként erre: 75. - Delike)
2009. szept. 16. 17:34
Jogos, bocsánat. :)
2009. szept. 16. 17:33

Sziasztok!

Mindent elolvastam amit írtatok. Köszönöm. A házat a hitel miatt hirdettem meg, meg azért, mert hatalmas nagy. Ha el tudjuk adni akkor vagy másikat építünk, ha együtt maradunk, vagy elosztjuk a pénzt és mindenki megy a maga útjára a részével.

Tudom, hogy hülye vagyok, de szeretem igazán szívből. Megtudnék neki bocsájtani, ha tenne érte, ha érezném, hogy igazán szeret. Lehet, hogy utálatos vagyok, de én elvárnám, hogy térden csússzon és bocsánatot kérjen. Elvárnék virágokat, könnyes bocsánatkéréseket, ígéreteket szép szavakat, de nem kapom meg.

Hazudok egy bocsánatkérés volt. Térdenállós, megbánós, kedves, de hozzátette, hogy nem ma szeretne szakítani a barátnőjével, mert péntek van és ilyenkor nála van a Béla. (Én kértem, hogy előttem szakítson vele.)

Dél óta gondolkodom. Igazából nem akarom, hogy elmenjen, de nem tudok így élni. A gyerekeknek is rossz ez így. Hülye vagyok, de őt is féltem, mi lesz vele? Egyedül egy csekket sem tud feladni, pénzt nem tud levenni az automatából. ki fog gondoskodni róla?

Na, ezért vagyok hülye. Én szeretem, nagyon, nagyon szeretem. Ettől olyan bonyolult ez. Várja a döntésemet. Hazarohan, azután elmegy, megint hazajön és ujra elmegy, de nem ül le megbeszélni. Csak várja, hogy mi lesz.

Majd még írok a fejleményekről.

puszi

2009. szept. 16. 14:52

El kell küldeni! Egyértelműen. Én az ilyen emberért, még akkor sem harcolnék, ha később kicsit tényleg jobb lenne. Amit tett egy örök stigma, nincs hozzá radír sajnos. A miatt nem szabad valaki mellett maradni, mert van x évnyi házasság, vagy gyerek. Mert ez se a házasságnak, se a gyereknek, főképp pedig: az érintett feleknek sem jó. DE mással még jobb lehet (mindkettőtöknek).


(Én így látom, bár én se idős nem vagyok, se házas.)

82. ab4b6bc17d (válaszként erre: 79. - 99279bb06f)
2009. szept. 16. 14:52
Az igaz, hogy sokat változik az ember, még egy év alatt is. Azonban, aki hasonló beállítódású, nézőpontú, esetleg vérmérsékletű, mint mi, az nem fogja hagyni egy hapsinak sem, hogy megalázza, stb. Miért ne tudnám, érezném már most, hogy hogyha megcsalnak, abból a hapsiból rögtön kiszeretnék? Nálam nem lenne apelláta! Ahogy én megtisztelem vele -hogy esetleg annak ellenére, hogy nem működne a kapcsolatunk (általánosságban írom), mégsem lépnék félre, úgy alapvető dolog, hogy a másik is tiszteljen annyira, hogy nem csal meg. Ebben a kérdésben én nem adnék második esélyt. Sem most, sem később.
81. 24af5bf008 (válaszként erre: 79. - 99279bb06f)
2009. szept. 16. 14:44

Én még csak kis fiatal 24éves vagyok, de átéltem valami hasonlót 1éven keresztül, úgy hogy KicsiManó volt a pocakomban, ezalatt úgy kikészültem,h. elküldtem a férjem otthonról, mrt már nem bírtam tovább kétségek közt élni.

Nagyon nehéz döntés, de ma már sokkal jobban vagyok és néha azon gondolkodom,h. kár volt utána még annyi időt pazarolni a másikra, mert nem lett tőle semmi sem jobb!


Figyi, Kata!

Itt mindenki csak tanácsot ad, véleményt mond. De nem dönthetünk helyetted.

Természetes,h. fél a döntéstől, mégiscsak jó hosszú idő van a hátatok mögött, de gondolj csak bele, nem lenne jobb úgy felkelni reggel,h. nem kell azon rágódnod,h. vajon, most kivel van, mit csinál, stb.

Végre nyugodt életed lenne...

80. Noj84 (válaszként erre: 79. - 99279bb06f)
2009. szept. 16. 14:41
hidd el, nem vagyok szűklátókörű, de engem akkor sem lehet megalázni. hat évesen sem lehetett, most 25 évesen sem lehet, és biztos vagyok benne, hogy 60 évesen sem lehet majd. valamiben változhatsz, és természetes is, de szerintem az alapvető "lénye" az embernek az nem.
79. 99279bb06f (válaszként erre: 74. - Ab4b6bc17d)
2009. szept. 16. 14:37

Szerintem meg annyi minden történik ennyi év alatt, hogy ne legyél benne annyira biztos, hogy ugyanúgy fogsz reagálni 50 évesen a dolgokra, mint 25 évesen. Elég néhány év és más lesz a véleményed a Világ dolgairól és ezáltal az emberi kapcsolatokról is. Aki azt állítja, hogy neki nem változott a véleménye egész életében, az vagy szűklátókörű, vagy elvarázsolt.

(ezt általánosságban írtam, nem vonatkozik itt senkire sem, nem kell megsértődni)

78. delike (válaszként erre: 76. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 14:32

A dicsőség továbbra is Popper Péteré :)

Csak lemaradt az idézőjel... :)

2009. szept. 16. 14:31
sziasztok
76. 24af5bf008 (válaszként erre: 64. - Delike)
2009. szept. 16. 14:31

Deszép!

Nagyon jól fogalmaztál!

Teljesen egyetértek!

75. delike (válaszként erre: 70. - 2cb29de033)
2009. szept. 16. 14:29

Pontosan azér mondtam, hogy mellőzzük, mert tisztában vagyok én is ezekkel a dolgokkal.

Meg szerintem ennek is, mint mindennek van egy másik oldala és nem a "szegény férfi, nem figyel ráa felesége" részre gondolok :)

Csak ez egy másik topik...

74. ab4b6bc17d (válaszként erre: 46. - 99279bb06f)
2009. szept. 16. 14:19
Szerintem Nojának igaza van. Aki 25 évesen lapátra teszi hűtlen párját, az 25 év múlva, gyerekekkel is megteszi. Ez személyiségfüggő. Én is így gondolkodom egyébként.
73. ab4b6bc17d (válaszként erre: 39. - Kata1966)
2009. szept. 16. 14:13

... a nő is jöhet felétek...


Ha egy férfi szeret, nem mondja azt az imádottjának, hogy csalj meg te is drágám...


Miért nem lépsz????? Hiszen kétségbe vagy esve és kétségek gyötörnek, ráadásul jogosan. MILYEN JÖVŐJE VAN A KAPCSOLATOTOKNAK??? Hogyan bíznál meg ezek után benne? Főleg, hogy ő nagyon de nagyon nyeglén, hányaveti módon, mindenért téged hibáztatva, csak úgy van... ül a babérjain és amikor jólesik neki, akkor félrekúr (már bocsi, ezzel nem téged akarlak sértegetni, csak az elbeszéléseidből nekem ez jön le). Lépj, amíg nem késő. Amíg még van erőd. Amíg nem leszel idegroncs. Pont azért, mert a gyermekeidre is figyelned kell! És pont azért, mert vannak még rendes hapsik a Földön!

72. ab4b6bc17d (válaszként erre: 39. - Kata1966)
2009. szept. 16. 14:06

Én csak annyit, hogy ott van előtted a bizonyíték, hogy ha - egyenlőre csak sms-ben is-, de nem hagyta abba a szeretőjével a kapcsolatot.


A másik dolog, hogy szerintem te félsz egyedül maradni. Mondjuk ki nem? De mégis! Nem jobb lenne saját magadnak tiszta lappal indulni egy bizonytalan, hazugságokkal, csalással, csalárdsággal teli kapcsolat/házassággal?!


Nem vagy egyedül. Ott a három gyermeked. Hány évesek? Lenne segítséged szülői részről, ha a továbbiakban négyesben maradnátok?


A férjed - az általad leírtakból nekem így jön le - sajnos végleg megbolondult.

Bocsi, hogy ezt írom, de (már) nem szeret téged, sem szerelemmel, sem szeretettel. Szerintem csak kihasznál (pl. mosod a gatyáit, meleg étel várja, van hova hazamenjen).

Aki olyasmit mond a másiknak, hogy nyugodtan csalj vissza drágám... innen is látszik, hogy nem érez irántad semmit. Hiszen, ellenkező esetben még azt is nehezen viselik, hogy egy másik hím a szemét se vesse az ő kedvesére. Nem érdekled őt, nagyon nyegle, fennhéjázó (hiszen váltig téged hibáztat mindenért, holott fülét-farkát be kéne húzza!!).

Írod, hogy most nem adsz neki szexet. Megadja a szeretője. Meg fogja találni a módját, hogy újra találkozzanak, elvégre a nőci is jöhet felétek... Istenem, Kata, menekülj, amíg nem késő (úgy értem, amíg még minden ideget egyben van! Mi lesz a gyerekekkel, ha végleg kikészülsz??? Hiszen a férjed velük sem törődik... vagy tévedek?


Nem akartalak bántani, csak nekem ez jött le, miután végigolvastam a soraid.

Egyébként meg vannak még rendes hapsik, akik három gyermekkel is elfogadnak párjuknak.

71. 99279bb06f (válaszként erre: 69. - Delike)
2009. szept. 16. 14:06
Jó párszor hallgattam már előadását, lehet, hogy azért tetszett, mert ismerős volt? Bárki írta, akkor is nagyon jó.
70. 2cb29de033 (válaszként erre: 68. - Delike)
2009. szept. 16. 14:05

Ne haragudj, tudom, mellőzzük a hozzászólást, de....


"Nem tettem meg ezt a feleségével és a családjával, pedig vágytam rá és viszont szerettem."

- de 3 évig szeretője voltál...


"Remélem ebből megtanulja értékelni azt, akije van."

- feleségét kellett volna elsősorban értékelnie azzal, hogy vagy elhagyja, vagy megbeszélik a problémát...


Elnézést, bocsánat, nem tudtam megállni..... tudom a "szeretős" topikba kellett volna beírnom...

lehet kövezni. :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook