Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért szeretnek a nők szenvedni? fórum

Miért szeretnek a nők szenvedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. ina87
2016. jún. 3. 18:22
szerintem ez nem igaz!
2016. jún. 3. 02:42
mirol gondolod,hogy a nok szeretnek szenvedniez nem igaz!
66. fibi82
2010. okt. 5. 10:48

Ezt nem hiszem el, hogy ennyire hülye nők vannak.

Én direkt szeretek nyugodtan élni és kerülöm az ilyen szenvedéseket. Egyszerűen van önbecsülésem és kész.

Sokan azért szenvednek (nők) mert a nőkre rakták a legtöbb terhet. Ugye azt a lovat ütik, amelyiket lehet. Hát ezek a nők.

Mindig is kiszolgáltatottak, mert ők szülnek. Ők a gyengébb fizikumúak. A munkaerőpiacon a rosszabb esélyűek. Nehéz nőnek lenni, nagyon résen kell lenni. Sok nő nem tud kikászálódni ebből a rossz helyetből, vagy csak nehezen.

Sok nő meg semmibe veszi magát és alacsony önértékelése miatt kerül ilyen megalázó helyzetekbe. Sokszor a saját férjük párjuk alkalmazza velük szemben a lelki terrort vagy manipulálják őket. Ezért már senkinek sem hiszik el, hogy ők értékes emberek. A nők lelkileg sérülékenyebbek. Nem hinném hogy élveznék ezt a szenvedést. Egy jó pszichológus kellene nekik.

2010. okt. 5. 09:26

Na erre én is kíváncsi lennék.

Sógornőm 7 éve tűr. Minden püfölés után azt mondja nem megy többet vissza a pasihoz, mégis visszakönyörgi magát mindíg, pedig a csávó közölte is párszor hogy nem kell neki a sógornő. Még gyereket is szült neki hátha jobban fogja szeretni hát nem jött össze. Most a gyerek előtt kapja a magáét. Én már nem sajnálom, erre van szüksége. Na de a gyerek!?...

2009. márc. 15. 23:03
Miért?? Szeretnek??
63. o.andi
2009. márc. 15. 22:40
na ez egy nagyon jó kérdés:-))
2009. febr. 15. 11:12
mert szolgalelkűek vagyunk!
2009. febr. 15. 11:10
Bocsi: "morogtak"... De ez lehet, hogy egy freud-i elírás.. :)
2009. febr. 15. 11:10

Mert nem lát más alternatívát. Anyukája így csinálta, a nagyi szintén, hiszen folyton csak morogtam a férjük meg a gyerekeik, a munkahelyük meg a pénzhiány miatt, és hát miközben morogtak, tenni semmit nem tettek, szóval ebbe szocializálták a leányzóikat.

És néha - amikor esetleg tombolt az "öntudat" bennük - feltették a kérdést maguknak, hogy ha változtatnának, akkor mi maradna nekik?! Mert a "mártírszerep" nem. Akkor inkább maradjon minden a régiben.

59. ELEN (válaszként erre: 58. - Csipkerózsika)
2009. febr. 14. 18:08

Ez így igaz.

Volt régen egy csajszi ismerősöm,két "verős" és alkoholista férj után kifogott egy nagyon rendes hapsit,mindenki csak csodálkozott.

Pár hónapra rá elvált Tőle és megint egy olyat választott,aki veri és iszik....


Én nem értem ezt,de aki ilyen,az ilyeneket vonz.

2009. febr. 14. 17:58

Sok nő van, aki "szeret" szenvedni. De ez egyáltalán nem tudatos. Ez az önbecsülés (hiánya) miatt van. Az önbecsülés egy olyan jellegzetes vonás, ami az egész személyiséget meghatározza, ezért pedig öntudatlanul is a szinten tartására törekszik az ember.

Így aztán a rengeteg nő, akinek nincs, vagy alig van önbecsülése, folyton méltatlan helyzetekbe, kapcsolatokba sodródik, hagyja magát kihasználni, megalázni.Így lépten nyomon beigazolódik számukra, hogy ők tényleg ezt érdemlik. Érdekes megfigyelni, hogy az ilyen emberek (lehetnek férfiak is) előbb-utóbb maguktól szállnak ki az olyan kapcsolatokból, helyzetekből, ahol jól bánnak velük, megbecsülést kapnak.

2009. febr. 6. 18:39
Én nem szeretek szenvedni,de néha nem kérdezi az élet,akarok-e...
56. 35556e805c (válaszként erre: 55. - Efa181b264)
2009. febr. 6. 18:36

Hát osztozok tika76 szavain! Tényleg rengeteg nő hisztizik feleslegesen, és a legtöbb esetben műbalhé az egész- biztosan unatkoznak és jódolgukban nincs jobb dolguk.

Nem mondom, hogy néha én nem hisztizek, de azt mások látják csak hisztinek, én komolyan gondolom :D:D

2008. júl. 13. 16:09

Már aki szeret szenvedni!


Totál kivagyok a hisztis hülye libáktól akik minden apróságon kiakadnak és nyafognak.


Mennyivel szebb lenne a világ, ha minden ember gondolkodna, beszélgetne kompromisszumot kötne és érdeklődne, tehát kommunikálna!!

2008. júl. 13. 16:05

ez meg micsoda kérdés????

ki tette fel,pasi?

2008. júl. 13. 15:20

1.) Feltűnési viszketeg(?)ségben szenvednek.

2.) Hisztisek.

3.) Hülyék.


Lehet választani.:))))))))))

2008. máj. 11. 00:05
Miért kell ilyet kérdezni!!!Szerintem senki nem szeret szenvedni!!!
2008. ápr. 21. 13:24
Nem szeretek szenvedni, mégis megnehezitik az életem, de Én mindig bízom abban, hogy jobb lesz.
2008. febr. 17. 18:17
Nem szeretnek szenvedni, csak ha túl nagy feladatot dobnak rájuk, akkor összecsuklanak alatta.
2008. febr. 7. 07:22
Miért szeretnek szenvedni ? Jó kérdés,én munkahelyen láttam,volt egy kolléganőm,az mindíg sírva fakadt,ha valami feladatot kapott,sírt,zokogott,jajveszékelt,aztán kiadták a munkát másnak,és ez nagyon sokszor előfordult.Már vártuk az uj feladatokat,hogy most hogyan zajlik le a dolog.Aztán ő,és a főnök egymáséi lettek.Szép pár voltak.Szegénykének bejött a sok szenvedés,most már nem kell csinálnia semmit,megnyugodott.
48. LoLiNa (válaszként erre: 39. - Cikicakk)
2008. febr. 7. 07:16
egyetértek, itt az igazság. rengeteg dolog és mind össze kell hozni, ha valami nem jön össze már "csalódás", egyvalamit ezerszer átgondolni, mi és hogy lenne a legjobb! :) mindent a családért :))
47. direne
2008. febr. 7. 02:36

Könyvcím: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?

Csak a tartalmát mesélték...állítólag tünemény,humoros könyv, szeretettel beszél mindkét nemről és sok mindenre választ adhat.

2007. nov. 5. 19:56
Talán mert nincs nagy önbecsülésük, talán, mert a környezetük nem sokra becsüli őket.
45. Per
2007. nov. 5. 17:10
Szerintem szocializációs hiányosságok, a nők félrenevelése is nagyban hozzájárul ehhez a közállapothoz. Ajánlom a témában Simone de Beauvoir: A második nem c. könyvét. Sok okosság és igazság van benne, a végén hasznosnőnevelési tanácsokkal.
2007. nov. 5. 13:28

igen! ezt ki találta ki????

annak szivesen elmagyaráznék egy két dolgot és pár kérdést feltennék!

2007. szept. 24. 14:53
Kitalálta ki ezt a távedést,hogy finom legyek? A magam részéröl nem szeretek ,sem testileg sem lelkileg,szó nélkül nemszabad mindent lenyelni mert még többet tesznek rád akkor!!!Meg kell ezt is tanulni!!
42. Donyta
2007. szept. 13. 06:13
Szeretnénk? Én részemről nagyon nem szeretek szenvedni...
2007. szept. 12. 19:49
fájdalmat*
40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 34. - 22b83e8961)
2007. szept. 12. 19:48
Ha szeretnek,nem tudnak nemet mondani!Maguknak okoznak folyamatos fálydalmat.
2007. szept. 12. 18:25
Szerintem nem szeretünk szenvedni,csak sajnos sokszor nagyobb teher van rajtunk mint a férfiakon.Gondoljunk csak bele: Ránk hárul a háztartás,a gyerek nevelés zöme,mi is dolgozunk,de kevesebb pénzért mint a férfiak,mi hordjuk ki a gyeremeket,mi rohangálunk velük orvoshoz,a mi munkahelyünk inog meg ha sokat beteg a gyerek,stb. Nem is csoda,hogy hamarabb kibukunk.bocsánatot kérek azoktol a férfiaktol akik ugyanezt megteszik,mert nincs asszony a háznál,esetleg önszántukból besegítenek a háztartásba.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook