Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis gyermekek nagy mondásai fórum

Kis gyermekek nagy mondásai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8
98. 4423e63349 (válaszként erre: 96. - Mothertiger)
2006. okt. 28. 15:03

Na,csak vard ki hogy Kalmuska miket fog neked mondani:))))

Olyanokat kinezek belöle hogy ihaj!

2006. okt. 27. 22:52
Amikor a fiúkat szoktattuk a bilizésre eleinte csak pisilni sikerült bele,de folyton bíztattuk őket ha már amúgy is ott ülnek kakiljanak is.Egyik alkalommal egy vasútállomáson sétáltunk ahol egy férfi nem éppen illő módon egy villanyoszlop tövében pisilt.Mi felnőttek szemérmesen elfordultunk,de a gyerekek élénken figyelték a történteket és Gergő fiam még hangosan oda is kurjantott ahogy tőlünk hallotta:Kakiljál is!
96. mothertiger (válaszként erre: 94. - Tünde733)
2006. okt. 27. 22:31
Fog még Ádám mondani neked cifrábbakat is, tesó!:DDD
95. 4423e63349 (válaszként erre: 94. - Tünde733)
2006. okt. 26. 19:13

Hat ez jo:)))))

El tudom kepzelni ahogyan mondta!

Ö az en unokam:))))))

2006. okt. 26. 18:43
3 éves fiam nagyon rászokott a hülyézésre!egyik este,kiugrik a szoba közepére,ránk néz,azt mondja:mindenki hülye!hozzám fordul,igy szól:Te vagy a leghülyébb hülye!!:-)
2006. okt. 26. 18:05
Tiszta romantikus lélek , Nem?
2006. okt. 26. 18:04

A minap sétálgatok a kisfiammal( 4 éves ), Ő előre szaladt és letépett egy "kutyatej" virágot.

Odaszaladt hozzám , a kezembe nyomta és már tartotta is a kis száját a pusziért.MOndtam is neki:- Már megint hoztál nekem virágor?(mert nála ez a művelet elég gyakori lett az utóbbi időben).Mire Ő széttárta a két kezét és nagy sóhajtás közepette csak ennyit mondott: - Jaj anyuci hát én ilyen típus vagyok!!!

91. 0186e585f7 (válaszként erre: 90. - DODICA)
2006. okt. 26. 13:50
Szegény nem volt az:(
90. DODICA
2006. okt. 26. 13:34

Jujj, ez durva!

Képzelem, mit csinálhatott a nagymama. Hacsak nem volt kellőképpen nagyothalló. :)

2006. okt. 26. 13:10

Egy ismerős mesélte, hogy az öccsével-aki akkor óvis volt-mentek a nagymamát felköszönteni, és azt kellett volna mondania, hogy"Isten éltessen", de nem jutott neki eszébe. Erre sugják neki, hogy Isten.., mire a srác nagy boldogan mondja: Nagymama az Isten bas...on meg!

Hát ez jutott eszébe az Istenről.

88. 7130b15964 (válaszként erre: 86. - DODICA)
2006. okt. 26. 11:41

Ez tényleg érthetetlen, megitat vele 3 tejet, akkor mit csodálkozik, hogy ki kell mennie a wc-re?


Átolvastam az összes sztorit, már abbahagytam a sírást, nagyon sokat nevettem. Nagyon jók. Az imádkozóson és a tamponoson kifeküdtem:)))

87. DODICA
2006. okt. 26. 11:08
A kisvasút mentén sétálgattam lányaimmal, vártuk, hogy a fiúk hazaérjenek egy kirándulásból. Ovis lányom feltűnően bámulta a kocsma teraszán üldögélő-dűlöngélő alakokat. Rászóltam, hogy nem illik ennyire bámulni. Kérdezte, mi az ott, ahol azok az emberek vannak. Mondtam, hogy kocsma. "Ja, tudom, ahol lehet könyökölni!"-jött a beazonosítás. :D
86. DODICA (válaszként erre: 66. - Eee466847e)
2006. okt. 26. 11:07

Ez jó. :)))

Nálunk a fiú nagyon büszkén szokott hazajönni. "Hoztam 3 karikás rámás piros csillagot!!!" (Hogyan lehet fokozni a dicséretet, mi?) Eleinte bedőltünk, azt hittük, fantasztikus órai teljesítménye volt. Kiderült, pusztán arról van szó, hogy megivott 3 iskolatejet. Elgondolkodtató, hogy így lehet esetleg rávenni gyermekeinket a tejivásra! (Enyém mondjuk zokszó nélkül issza.) Node az is piros csillag, annak is örülni kell! :))


Ugyanez feketéből: "Háromszor kiment tanulási időben a wc-re." Pedig beszéltem személyesen a tanító nénivel, tudta, hogy gondja van a gyereknek, azért szaladgál az illemhelyre, mégis alázta egy fekete ponttal. :((( Ilyenkor ne lenne dühös a szülő?!

2006. okt. 15. 19:37
Férjemmel reggeli kávézás közben beszélgettünk,hogy lámpát fog szerelni a kisfiam szobájába.A kisfiam erre megszólal:Apa ne szerelj sehová se mert én "fosok" tőle.
84. mti
2006. okt. 7. 22:36

Nem épp szép történet, de hát ha a gyerek hall valamit!....

Sétáltunk az oviból hazafelé Eszteremmel, egyik kezét anyu fogta, a másikat én. Közben beszélgettünk, mire a leányzó megszólalt: - A fas..omba bele, ne hülyéskedj!

A további utat magunkban röhöhve, de szó nélkül tettük meg.

2006. okt. 7. 13:57
Kisfiam és a férjem játszottak,eltelt egy kis idő,hallom nagyon keresnek valamit,nem találják,kisfiam megszólal:Hová a furcsába tűnt el a játékom?
2006. okt. 6. 21:27
Kisfiamat imádkozni tanítottam. Aranyosan mondta:"Mi Atyánk kimegy a hegyekbe".
2006. okt. 6. 11:47

Sziasztok!


Ma tanuja voltam egy beszélgetésnek egy bevásárlóközpontban a tamponos polc előtt:


Egy 7-8 év körüli kislány levesz egy doboz ob tampont és mutatja az anyukájának.

Anya, vegyél nekem ilyet!

Minek az neked kislányom! Azt se tudod mi az!

De tudom! Ha veszel nekem akkor tudok majd röplabdázni a suliban...

80. zazuka (válaszként erre: 78. - KGyula)
2006. okt. 6. 08:47

Megnyugatató, akkor a három irritálóból már csak egy hat Rád.

Javuló tendencia.

De azért a húgod ne múljon el! Hátha előbb-utóbb át tudod nevelni, és Ő lesz a szülők szempontjából a mintaóvónő :)

79. KGyula (válaszként erre: 72. - Sitecom)
2006. okt. 5. 23:07

Ez érdekes...


Amikor Gergő kicsi volt, s köszöntem egy számára idegen nőnek, mindig az volt az első kérdése: "Ő kinek az anyukája?"


Milyen egyszerű volt számára a világ... Aki nő az valakinek feltétlenül az anyukája kell, hogy legyen.

78. KGyula (válaszként erre: 75. - Zazuka)
2006. okt. 5. 23:02

Zazuka, ez nagyon tetszett!


Amúgy nincs fóbiám... Vagy a húgom és az egyik (volt) feleségem, plusz barátnőm miatt gondolod? Á, már elmúlt. Na, jó, a húgom még nem.

77. zazuka (válaszként erre: 76. - Rencsilany)
2006. okt. 5. 20:31

:)))

jaj, de jót derültem :)

2006. okt. 5. 14:57

Lánykám nagyon szeret mesélni.Minap elcsipte egyik öcsémet,neki mesélt."a lány apja úgy döntött,elmegy a városba.Kiment és felhergelte a lovát..."

Úgy nevettünk, hogy folyt a könny a szemünkből!!

75. zazuka (válaszként erre: 69. - KGyula)
2006. okt. 5. 13:57

Elküldtem a férjemnek e-mail-en az itteni hozzászólásaidat, nagyon jót vidult rajtuk. Hasonló érzelmeket táplál az óvónők iránt, mint Te.


Az alábbiak ismeretében a diagnózisodat már föl is állítottam, Neked akkut óvónő fóbiád van.

Nekem alaphelyzetben vicsorba rángatózik egynémely gondozónőtől a képem, ha ilyen előélettel rendelkeznék, lehet, hogy már pórázon kéne tartani, amikor a gyerekért megyek az oviba.

74. mti
2006. okt. 5. 13:03

Rokon kislány nyaralt nálunk és megleptem egy tiniknek szóló magazinnal. Már csak otton vettem észre az újsághoz járó ajándék gumióvszert. Nem tudtam mit tegyek, mindkettőnket meg akartam kímélni e kellemtlen helyzettől. Végül is úgy döntöttem nem vágom át , nem veszem ki a csomagból, mert a címlapon szerepel, mi az ajándék.

Szégyenlősen eléálltam, odaadtam neki és megkérdeztem hallott-e már róla. Röhögve kibontotta a csomagot, hogy volt már felvilágosító órájuk, kezembe nyomta, hogy érezzük jól magunkat!

73. mandy
2006. okt. 5. 12:47

A lányommal (7éves) nemrég egy természetfilmet néztünk, mutatták, ahogy a rákok lerakják petezsákjaikat a tenger aljára.

Tegnap fél füllel hallotta, ahogy a TVben egy nő elkeseredetten mondta, hogy nem lehet gyermeke.

Erre a lányom: - Anya, miért nem lehet a néninek gyereke? Megsérült a petezsákja?



:DDD

2006. okt. 5. 11:19

3 éves fiam..érdeklödött hogy ki vitt be engem a korházba mikor ö született...válasz :apa.

mire gyermekem igen elgondolkodva..:és amikor apát szülted meg???:))))

71. DODICA
2006. okt. 5. 10:26
21 hónapos lánykám a nagy hancúrozás közepette megáll, s erőlködve telerakja a pelust. Nővére rászól: Baba, a bilibe kellene kakilni, nem? Mire a kicsi elképedve ránéz a tesóra, majd megpaskolja a pelenkát: "Ez biji!"
70. mti
2006. okt. 5. 08:04
Eszterem nem akart elaludni, meséltem neki a tündérekről és az álommanókról. Reggel vidáman mesélte: -Jöttek este a tündérek és beleültek a szemembe.
69. KGyula (válaszként erre: 65. - Zazuka)
2006. okt. 5. 00:17

Pedig a húgom óvónő, az egyik (elvált) feleségem is az, sőt volt egy óvónő érdekeltségem anno (elévült már).


Lehet, pont ezért ver tőlük a víz? Ki tudja...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook