Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis gyermekek nagy mondásai fórum

Kis gyermekek nagy mondásai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8
8. eee466847e (válaszként erre: 2. - Bettibaba)
2006. szept. 20. 10:08
Aranyosak!!!
2006. szept. 10. 09:25
Kislánynak hasmenése volt. Szólt a nagymamájának: Mama, innivaló folyik a fenekemből!
2006. szept. 7. 10:15
Apjuk kétféle lecsót szokott főzni, magának csak erőspaprikából. Fiam kimegy a konyhába: "Ugye a mienk erőtlen lesz?"
2006. szept. 7. 10:15
Katalin lányom beceneve a nagyszülőknél Katica, otthon Dodi. Egyszer mutattam neki egy katicabogarat, lehetett vagy 2 éves, épp beszélni kezdett. Nézte tűnődőd tekintettel, majd megszólalt: "Az Dodi-bogáj!"
2006. szept. 7. 08:43
Babát voltunk látogatni, és hazafelé az autóban kisebbik lányom megszólal: Milyen vékonyka keze volt, és mekkora feje!
2006. szept. 6. 21:39

egyszer éppen dagasztottam a tésztát mert pizzával próbálkoztam és közben néztem a tévét amikor bejött a 6éves kisöcsém és azt mondta hogy: gyurunk vazze?

nagyon jól jött ki :D:D:D

2006. szept. 6. 14:24
Kislányom most ment elsőbe.Tegnap mutatta a füzetét,és unottan megjegyezte:nézd,a tanárnéni valami ikszet rakott oda.Csillagot kapott a feladatára. Tizenéves öcsémmel beszélgettünk a gyermekkoromról,és az eddig eltelt éveimről.Mellékesen megjegyeztem,hogy sok pocsék dolgot "lenyeltem" már az életemben.Erre ő:Miért,olyan rosszul főztek anyuék?
2006. aug. 9. 14:36
Kisfiú unokánkkal a temetőt jártuk. Ő 5 éves volt, de már fejből tudott néhány telefonszámot. Kérdése a sírkövek között:" Mama, ha a halottak a föld alatt vannak eltemetve, miért van ráírva a telefonszámuk a sírkövekre?
Kislány unokámtól megkérdeztük, mit látott a kiránduláson:" Tót, lót, tehénet és gólyát!"

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook