Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolci Mesemalom Bölcsődébe járó gyermekek anyukái - IDE! fórum

Miskolci Mesemalom Bölcsődébe járó gyermekek anyukái - IDE! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. jan. 21. 09:20
Igen, a Margo nenirol mar hallottam :) koszi. Es az eniko es evi neni?
175. Drozd (válaszként erre: 173. - Csipmanzka)
2014. jan. 9. 21:09
Mi is csibébe járunk, Margó, Jutka, Éva nénihez. Habár többet vagyunk itthon mint ott.
2013. dec. 15. 19:04

Csibe csoportba jártunk.

Margó és Éva volt a gondozó néni.

Csak ajánlani tudom őket!

173. Csipmanzka (válaszként erre: 172. - Pillango2004)
2013. dec. 9. 09:30

Gratulálunk :) Ki volt a gondi nénitek?


Hátha jár erre még olyan, akinek a gyerkőcei ide járnak...

172. pillango2004 (válaszként erre: 171. - Csipmanzka)
2013. dec. 8. 13:27
Mi már ovisok vagyunk szeptembertől!
2013. dec. 7. 09:57

Sziasztok!


Jar most valakinek a bolcsibe a gyereke?

Talalkoztam par emberrel, akinek az ismerosei oda jarnak es nem mondanak jokat ujabban.

2013. máj. 13. 18:14

Szerintem nagyon kevés a férőhely sajnos.

Mi körzetesek voltunk és így is nagyon hamar beíratkoztunk.

Szerintem a lakcím kártya fontos. De biztos van megoldás mindenre! A vezetővel beszélj.

Nagyon rendes és segítőkész.

2013. máj. 13. 14:37

sziasztok!

a helyzet nálunk ugyan az mint amit itt tirza leírt!

engem is érdekelne az infó!

2013. máj. 13. 13:55

Sziasztok anyukák!

Kis segítséget szeretnék kérni!kisfiam februárban volt 1éves és jövőre ha betölti a 2őt gondolkodtumk bölcsin!

milyen felételei vannak hogy bekerüljön?meg van szabva hogy ki hova járhat?(utca szerint,vagy körzet szerint)mert van egy gond ami lehet probléma lehet!albérletben lakunk nincs miskolci lakcímünk de itt élünk már 3.éve a pici is itt született!


köszönöm a segítséget!

2013. máj. 13. 13:25

Nem az ilyen esetről beszéltem sajnos vannak gyerekek akik hajlamosabbak a betegségekre! Nagy szerencsémre nekem két olyan gyermeket adott a Jóisten akik keveset betegek! Bár a kicsi hajlamos a kruppra! Senkinek nem kívánom a rohamokkal megtűzdelt éjjeleket!

Vele most kezdtem a bölcsit eddig három hete jár kicsit folyt az orra de azért nem maradtunk itthon! Erre az esetre gondoltam, hogy nem igényel táppénzt!

2013. máj. 12. 17:52

Akkor gondolom, te is táppénzen maradsz ilyen esetben?

Én az elmúlt 2 évben közel 100 napot voltam itthon a 2 gyerekkel.

2013. máj. 12. 17:44
Na látod éppen erről beszélek ha beteg a gyerek nem két napig beteg csak! Sajnos!
164. pillango2004 (válaszként erre: 163. - Bbe8e56e9e)
2013. máj. 12. 14:53

Igen, igazad van!

Nekünk tavaly télen 2x volt tüdőgyulladásunk, az éven hál!Istennek csak 1x.

Gondolom te ebből is kigyógyítottad volna a gyereket 2 nap alatt!!!!!!!

2013. máj. 12. 13:49

Hát kedves anyukák, szerény véleményem az, ha ,ár ilyen kis korba beleneveljük a gyerekbe a betegségtudatot ( mert folyik az orra) akkor milyen felnőtt válik majd belőle? Ti is táppénzre mentek ha náthásak vagytok? Nekem nagyon jó munkahelyem van 15 éve dolgozom ott, de nem biztos hogy elnéznék, ha minden hónapban beteget jelentenék ,mert nekem vagy a gyereknek folyik az orra!

Nálunk a gyermekorvos sem marasztalja otthon a gyereket ezért! Van bölcsődei szabályzat, LÁZAS HÁNYÓS HASMENŐS HIMLŐS FERTŐZŐ BETEG NEM JÁRHAT KÖZÖSSÉGBE! De véleményem szerint a nátha és a megfázás ami ebben az időben előfordul nem a felsoroltak közzé tartozik!

2013. máj. 12. 13:38
Sikerült az ovi beíratás?
2013. márc. 25. 18:56
tudtuk oldani a bölcsi hiányt!
2013. márc. 25. 18:56

Mi is betegek vagyunk.

Bár csak ottfolyás, és köhögés. De nem megyünk csak pénteken.

A férjem is beteg így meg v

159. Drozd (válaszként erre: 158. - Pillango2004)
2013. márc. 25. 13:44

Hali!


Mi is megkezdtük a bölcsit, 4 nap után be is lázasodtunk, pedig még taknyos se volt a csoportba. Vmi virus lehetett, mert lázos kivül nem volt más, Most itthon majd szerdán doki, aztán remélem csütörtökön mehetünk, mert eddig utolsó nap küldtek ki 1 órára. Nagyon az elején vagyunk, kicsit izgulok.

158. pillango2004 (válaszként erre: 156. - Drozd)
2013. márc. 8. 17:58

Igen, felháborító!

De ezek csak szülők akik beadják a gyereket!

Persze a gondi nénin is sok függ.

De mi álltalában azért nem járunk 10-14 napig, hogy 100%-osan meggyógyuljon a betegségből.

Mert én nem csak akkor tartom itthon ha már lázas, hanem akkor is ha köhög, mert nekünk tavaly előtt mikor kezdtük a bölcsit 2x volt tüdőgyulladásunk, Sajnos! :(

157. Csipmanzka (válaszként erre: 156. - Drozd)
2013. márc. 8. 11:00

Koszi a valaszt pillango!


Igen drozd, ez olyan fura, es olyan tehetetlen az ember...

156. Drozd
2013. márc. 7. 13:53

Sziasztok!


Mi 18 án kezdjük a bölcsit, a csibe csoportba. Már régóta olvasgatlak titeket és gyűjtöm az infókat, de most ezen nagyon kiakadtam pillango hogy a taknyos köhögős gyereket beveszik....fuuuuuuuu, ez nagyon felháborító, van anyuka apuka, meg szabi, nemcsak tp, a nagymamákról nem is beszélve.

Én ezért tutira balhézni fogok, akkor én nem fogom vinni a gyereket, egy végeláthatatlan mókuskerék az egész, hogy ennyi eszük ne legyen, ááááá....

155. pillango2004 (válaszként erre: 154. - Csipmanzka)
2013. márc. 6. 18:02

Mi első éven sokat voltunk betegek. Most csak 2x.

Sajnos mindig mástól kaptuk el.

Lázasan nem veszik be a gyereket ha köhög és folyik az orra akkor még igen.

És ezzel végig fertőzi az egész csoportot.

A munkahely sokszor nem engedi meg a szülőnek a táppénzt.

Csak sokan abba nem gondolnak bele milyen betegen szenvedni a gyereknek egész nap!!!

2013. márc. 6. 14:53

Koszonom szepen!


Betegseg teren milyen a bolcsi? Szolnak a beteg gyerekes szuloknek, hogy ne vigyek be oket? Tobb bolcsi szabalyzataban benne is van -egy bolcsiben mar jartam nezelodni-, de hogy valoban igy van -e ..


Amugy tenyleg orulok, hogy reagaltal!

2013. márc. 2. 17:34

Mi a város másik végébe járunk gyerekorvoshoz.

Itt a környéken csak Törököt ismerem ő a bölcsis orvos, tapszalatot nem tudok róla mondani.

2013. márc. 1. 20:56

Nekunk meg van ido a bolcsi kezdesig, de most azt hallottam, hogy elotte joval (1-masfel ev) be kell iratni.

Vagy a Matyasra vagy a Szeles fele megyunk nemsokara, mar varom!


Gyermekorvoshoz is a kornyekre jartok? Ha gondolod, priviben is megirhatod. Koszi pillango!

151. pillango2004 (válaszként erre: 150. - Csipmanzka)
2013. márc. 1. 20:31

Azt nem tudom megmondani, hány csoport van.

12-14 fős egy csoport de ez sem biztos.

Az én fiamék 12-en vannak. Sokan elmennek évközben oviba. De általában fel is töltik pár héten belül a csoportot.

Mi szeptembertől ovisok leszünk.

Neked mennyi idős a gyermeked?

És hová fogtok költözni?

150. Csipmanzka (válaszként erre: 149. - Pillango2004)
2013. márc. 1. 20:26

:) Tenyleg? Bar csak autobol lattuk azt a foldszintes epuletet a jatszoternel, ugy nezett ki, mint mashol a bolcsi.


Hany csoport van es hanyan vannak egy csoportban?


Koszonom, h valaszoltal!

149. pillango2004 (válaszként erre: 148. - Csipmanzka)
2013. márc. 1. 19:11

A Brunszvik mellett öregek otthona van! :(

Nem tudom felveszik-e ha nincs munkahelyed.

Mi másfél éve járunk ebbe a bölcsibe, és csak jó tapasztalataink vannak. A kaja változatos bár az én fiam nagyon válogatós így ha haza jön mindig éhes! :(

148. Csipmanzka (válaszként erre: 147. - Pillango2004)
2013. márc. 1. 08:21

Szia!

Koszi. Valoszinuleg nem a Matyas mogott, hanem a matyason is van egy, a Brunszvik ovi mellett.

Neked is a Mesebe jar a fiad? Akkor gondolom jol ismered a dadusokat, milyen a kaja, stb.

Ha esetleg nem tudok elhelyezkedni es mar beirattam, akkor mi tortenik?

147. pillango2004 (válaszként erre: 146. - Csipmanzka)
2013. febr. 28. 18:07

Szia!

Én fél évvel hamarabb beírattam a fiam.

Szerencsénk volt, mert sikerült abban az időpontban kezdenünk ahogy terveztük.

Mátyás mögött bölcsi? Én nem tudok róla! :(

Hova költöztök?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook