Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis gyermekek nagy mondásai fórum

Kis gyermekek nagy mondásai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8
128. Kathy (válaszként erre: 127. - DODICA)
2006. nov. 20. 03:13

Kedves Dodica!


Lehet, hogy igazad van, hogy igy kellett volna tennem, de akkor en egeszen maskeppen cselekedtem. Leultem a fiammal es megbeszeltem Vele ezt a nem mindennapi dolgot. Azota eltelt sok-sok ev es komoly, felnott ferfi valt belole es en amikor talalkozom Vele, mindig felidezem a tobbi csinytevesei kozott ezt az esetet.

Egyebkent, mivel mi is Gyongyoson eltunk, lehet, hogy meg ismeritek is egymast az en csibeszemmel.

127. DODICA (válaszként erre: 125. - Kathy)
2006. nov. 19. 09:41

Húha...

Ez az az eset, amikor lehet, hogy baromi ösztönösen lekentem volna egy pofont.... Elítélhettek érte.... Nem is biztos, hogy megtettem volna, de most hirtelen ez jutott eszembe. Ez ugyanis nálam túlmegy a vicc határán.

126. Kathy
2006. nov. 19. 03:59
Masnap megint gyanutlanul mentem haza a munkabol es a fiam nyitott ajtot. Megint nagy meglepetest okozott nekem, mert az en ruhaimba oltozve, kifestve, kikenve bukdacsolt a legmagasabb sarku cipoimben. Annyira viccesen nezett ki, hogy nem tudtam abbahagyni a nevetest. Erre O megint a nyakamba borult es bocsanatot kert, hogy elozo napon annyira megijesztett.
125. Kathy
2006. nov. 19. 03:51

Egy szurke hetkoznapon tortent, hogy a munkabol hazaerve nem talaltam otthon a fiamat, aki mar akkor nagyobbacska fiu leven, egyedul jart haza az iskolabol. Gondoltam, hogy biztosan atugrott a szomszedba. Tettem, vettem a lakasban, mig gyanus nem lett, hogy a gyerekszobaban en minden reggel elpakolom az agynemut, ami akkor hanyagul az agy tetejere volt dobva. Szepen osszehajtogatva ujbol el akartam pakolni es amikor felnyitottam az agynemutartot, a szivveresem is elallt ijedtemben, ugyanis:


a fiam halasapadtan fekudt benne es egy piros csik volt a nyakan. Ekkor a "budos csibesze" elmosolyodott, a nyakamba ugrott, megkerdezte:

- " Anyuci megijedtel"? Nekem meg egy hang sem jott ki a torkomon.

2006. nov. 18. 23:06

Pénteken nagyon megfájdult a fogam a suliban, kértem a gyerekeket, legyenek rám tekintettel, mert beszélni is alig tudtam a fájdalomtól. Dolgozgattak is szép csendben, egyszer csak Berni hangja hallatszik a hátsó padból:

-Csóró Letti néninek fáj a foga!...

123. 93a74b44ea (válaszként erre: 121. - Eee466847e)
2006. nov. 14. 19:05
Nem tudom, lesz-e olyan hosszú a pályafutásom.:(
122. gyöngyi (válaszként erre: 117. - KGyula)
2006. nov. 14. 18:57

Szia Gyula!

Ha ugyanarra az ovira gondolunk, akkor az egy egészen jó ovi a kerületben...persze minden szakmában vannak "kontárok"....Szólj majd, ha elsős lesz a gyerkőc én a Kadában tanítok alsósokat.

121. eee466847e (válaszként erre: 119. - 93a74b44ea)
2006. nov. 14. 17:21
Remélem ezeket összegyűjtöd és egyszer kiadod!
2006. nov. 13. 12:21

Lányom kb. másfél éves volt, ült az asztalnál, várta az ebédet. Elkezdtem neki kiszedni a levest, erre megszólal: -Anya, én kanapét nem kérek bele!

(karalábéra gondolt :-)))

2006. nov. 10. 19:30

Ma suliban találós kérdésekből állatokat kellett kitalálni a gyerekeknek.

Kezdtem mondani a rókát:

-Éjjel járok tyúkot lopni...

Mire Nédó Józsika a középső padsorból:

-Ember!...

:))))))))))))

Még 10 perc múlva is röhögtem, a gyerekek nem tudták, miért..(Azért ez pozitív.)

118. eee466847e (válaszként erre: 115. - DODICA)
2006. nov. 9. 19:46
Nem egy elveszett emberke! Lehet hogy viszi valamire? Nagyon édes!!
117. KGyula (válaszként erre: 103. - Brigitte)
2006. nov. 8. 17:39

<b>Szia, Brigitte!</b>


Ne haragudj, de csak most olvastam a soraidat!


Gergő a Vaspálya utcai bölcsödébe/óvodába járt, abból a megfontolásból, hogy ne okozzon neki túl nagy törés a váltás (bejött, mert bölcsödés csoporttársainak zömével együtt maradt).


Hát persze, hogy vannak rendes óvónők is! Itt van pl. a húgom, aztán az egyik exem, és sorolhatnám, de nem offolok tovább, mert Hoxa jól megbírál érte.

116. DODICA
2006. nov. 8. 11:28
Tegnap apjuk kissé felemelte a hangját, egyik gyerkőcére morogva. Odaállt eléje a legkisebbik (továbbra is a 21 hós), s rászólt. "Kussójá mán!" Hirtelen csönd lett. Csak néztünk egymásra bambán, hogy ezt ugyan honnan szedi??? Aztán kitört a röhögés.
115. DODICA
2006. nov. 8. 11:26
Nemrégiben egy "hithű" jobboldali barátunk járt nálunk... Tegnap porszívózni készültem, mondom a kislányomnak (a 21 hónaposnak), hogy menjünk takarítani. Mire ő nagy hangon: "Gyúcsány takajoggy!"
114. DODICA
2006. nov. 8. 11:24
Magyarázgatom 21 hónapos kislányomnak, hogy a piros, hétpettyes bogár neve katica, neki az akkor is katika. Hiába, így hívják a nővérét. :)
113. alma20
2006. nov. 7. 09:32
A húgom tegnap azt mondta, amikor hazaértem fáradtan a munkából, hogy HIÁNYOZTAM NEKED! :-) ÉS KAPTAM EGY CUPPANÓS PUSZIT!
112. Zojci
2006. nov. 6. 15:50
Tavaly a nőwérem kislánya(3éwesen) azt mondta nekem! "Nénje! Ne beszélj metafórákban! Te mesügemanguszta!" Jó mi? :D
111. e71af41436 (válaszként erre: 110. - Daroki)
2006. nov. 6. 15:44
ez édes :)))
110. daroki
2006. nov. 6. 15:43
Az előbb a kislányom idebújt az ölembe.Kérdezem tőle,hogy kije vagy anyának?Erre ő,hogy anya...szempillája:))Pedig a szememfénye:)
2006. nov. 6. 15:36
Fanni unokám első osztályos. Bírkózik az olvasással. Tegnap örömmel újságolta, hogy ő már tud olvasni. Kértük, hozza gyorsan az olvasókönyvet, papával meghallgatjuk. Fanni: - "Nem kell könyv, mert én már kívülről is tudok olvasni: ÍÍÍÍM, ÁÁÁÁM, MÍÍÍÍ, MÁÁÁÁ! Olyan édes volt.
108. DODICA (válaszként erre: 107. - Zazuka)
2006. nov. 5. 13:22
Ugye? Én is ezzel próbálom vigasztalni az apját. :))
107. zazuka (válaszként erre: 106. - DODICA)
2006. nov. 5. 11:58
Dodica, a fiad megérett a világra :)
106. DODICA (válaszként erre: 105. - Kathy)
2006. nov. 5. 11:35
:)) Ezzel a problémával mi is küzdünk. Fiam is nagyon "jó" gyerek. Hazajön pl. két piros csillaggal, meg egy feketével (utóbbi csakis magatartás miatt), s mikor kiszabnánk a büntit, kikéri magának, hiszen, ha jól számolunk, akkor egy fekete meg egy piros közömbösíti egymást, azaz végül marad egy piros, tehát jutalmat érdemelne. Ilyenkor párom kis híján dührohamot kap, hogy milyen szemtelen a gyereke, én meg majdnem röhögőgörcsöt a logikáján. :)
105. Kathy
2006. nov. 5. 03:38

Ugyancsak a csibeszebbik fiammal tortent, /mivel ket fiam van/, hogy sorozatosan hozta haza a figyelmeztetoket magatartasbol. Mar mindenfele buntetest kiszabtunk Neki. Nem nezhette az esti meset, szobafogsagot kapott, lemondott elore a szulinapi ajandekrol, meg ki tudja mivel probaltuk Ot fegyelmezni. Semmi nem volt hatasos. Mar nagyon duhosek voltunk es az apukaja nagyon szigoruan azt mondta Neki, hogy ha meg egyszer elofordul, hogy beirast hoz haza, akkor letolt gatyaval, a hokedlira borulva varja Ot otthon.

Par nap mulva megerkezett a ferjem a munkabol es mit lat, hat az en csibesz fiam meztelen fenekkel hasal a hokedlin. Erre olyan jot mulatott, hogy nem volt szive bantani "szegenyt".

104. Kathy
2006. nov. 5. 03:25
Regen tortent, amikor a 4 eves fiammal vendegsegbe mentunk. A haziak nagyon kedvesen kinaltak a kicsit egy kis sutemennyel. A fiam, aki sosem volt szegyenlos fajta, egyre csak kerette magat, amikor megkerdeztem tole, hogy miert nem veszel belole? Erre az volt a valasza, hogy - "De anyuci! Hat tudod, hogy illik tiltakozni, nem?"
103. Brigitte (válaszként erre: 64. - KGyula)
2006. nov. 4. 00:24

Kedves KGyula!


Ugye a lakótelep melletti, Gé... utcai oviba járt a fiad? :)

Akkor mindent értek. ;)

Az én lányom is odajárt, a fiadnál egy évvel fiatalabb a lányom, a Melinda néni is ismerős...


A kedvencünket még mostanában is emlegetjük, történt ugyanis, hogy mentem Enikőért az oviba és az óvónő ezzel a szöveggel fogadott: "A Enikő a udvarban van!"

Azt hittem, dobok egy hátast. Hol élünk, vazze??? :)))))

És a többi esetet is sorolhatnám, van ennél durvább is, de ez már itt off.

A 2 fiammal, akik most szeptemberben kezdték az ovit, jó messzire elkerültük ezt a "nemes" intézményt. :)

Szerencsére vannak rendes óvónők is!

102. 4423e63349 (válaszként erre: 97. - Kif-lee)
2006. okt. 30. 12:55
:))))))) !Aranyos!
101. eee466847e (válaszként erre: 97. - Kif-lee)
2006. okt. 30. 09:00
Nagyon aranyos.:)))
100. Mókica (válaszként erre: 97. - Kif-lee)
2006. okt. 30. 00:06
ez nagyon jóóóó:))
99. mimo (válaszként erre: 89. - 0186e585f7)
2006. okt. 29. 23:30
Hát ez nagyon tetszett!!!!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook