Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehezen kezelhető gyermekek - asztrológiai elemzése (ingyen) fórum

Nehezen kezelhető gyermekek - asztrológiai elemzése (ingyen) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. dec. 6. 09:25
Szia Ágota! Minden rendben van Veletek? Boldog Mikulást! :)
125. ragota
2011. jún. 23. 13:38

Sziasztok! Ismét bejelentkezem. Elnézést az eltűnésért, de...nem kertelek...nem volt időm és kedvem elemzéseket írni. A szabadidőmben ugyanis akupunktúrával és állapotfelméréssel foglalkozom, szóval nagyon csekélyke időm van ezen kívül. Ám a Nektek tett ígéretem tartom, folytatom az elemzéseket, csak az ihletet és a lehetőséget várom. Most elutazott a Nagyobbik, bízom benne, le tudok ülni majd!


Pusza


Ágota

124. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 122. - Ragota)
2011. febr. 15. 00:36
Gratulálunk a picinek! :DD
123. 2e0264df59 (válaszként erre: 122. - Ragota)
2011. febr. 14. 12:36

Szia!

Ismerős a helyzet.... :-)

Nyugi, türelmesen várunk :-)

122. ragota
2011. febr. 14. 12:15

Sziasztok!


Elnézést, újra lelassultam...a Kisebbik elkezdett járni, kézen fogva egyelőre, a Nagyobbik meg hisztis, mint mindig :) szóval jövök, ahogy tudok!


Pusza

121. ragota
2011. febr. 10. 20:10
Milyen doktornénit? Ezt biztosan ide szántad írni? :)
120. Leona79 (válaszként erre: 117. - Ragota)
2011. febr. 7. 13:29
Először is köszönöm az elemzést!!! Valóban, ha ennyi időt szánsz ránk, tényleg nehéz 1 mondatban reagálni. Én még olvasom, mert elég hosszú és ha végeztem, fogok vissza jelezni, nem egy mondatban. :)
2011. febr. 6. 13:52
De jóóóó, nemsokára mi jövünk! :DDD Köszi Ágota!
118. ragota
2011. febr. 6. 11:14
Luca következik.
117. ragota (válaszként erre: 1. - Ragota)
2011. febr. 5. 11:50

Sziasztok,


most egy kicsit elszomorodtam...

emlékeztek biztosan, miért is indítottam ezt a topicot. Írtam, hogy tanuló vagyok, és írtam, hogy ez kölcsönösen segítség, hiszen Ti megimseritek a Gyerkőcöket, feltárjuk a problémákat, nyomon követjük Őket, és pedig a visszajelzésekből tanulok.


Tanulnék én, de annyi visszajelzésből, hogy "köszönöm, még rágódom rajta...van min elgondolkodnom..." szóval ez számomra nem elegndő.


Egy gyerkőccel kb. 1 órát dolgozom. 7oldalas elemzést írok Word-dokumentumban. Amit tényleg nem sajnálok, ha segít, hogy jobban megértsétek Őt. Ám kérlek, legalább a feltett kérdéseimre válaszoljatok. Illetve mi az, ami ebből megvalósul, mi az, ami más analógiákban jelenik meg, vagy bármi! Szóval én kétoldalú kommunikációra gondoltam, nem egyirányúra, mert szeretnék tanulni.


Ha erre nincs ideje valakinek, maximálisan megértem, csak akkor egy profi szakembertől kérjen segítséget. Pénzért.



Köszönöm megértéseteket és természetesen tiszteletem a KIVÉTELNEK! Mert sokan közületek nagyon részletesen reagál!!!

116. ragota
2011. febr. 4. 21:12
Lonci következik.
115. ragota
2011. febr. 4. 17:08

Hát vannak :) De ez jó jel, mert azt jelenti, sokan akarnak javítani Gyermekükkel való kapcsolatukon (legalábbis bízom benne, nem csak a kíváncsiság hajt itt Bennünket).


Igazad van Kismiújság, már adós vagyok egy listával, melyet frissítettem::


Evici

Lonci

Leona

Luca

Lapsziii

Dné Judit

Gabicika

Szrencsi

Marcsi (Nikolett)

Maddi

Vámpír Vera

Kismiújság

Kukla

Tessza

Mapititi

Lindi

Veronnie

Giovannina



Igen, Kismiújság, kérlek írj nekem a Gyerkőcről, priviben nyugodtan, bocs, hogy nem válaszoltam a leveledre.


Kérnék szépen mindenkit, aki még ezt nem tette meg, az pótolja:

mitől problémás a Gyermek? milyen konfliktusai vannak Vele, stb. Bármi speciálisat, ami érdekes.

Mi itt most nem jósolgatunk, hanem próbálunk egy problémát megfogni, tetten érni, magyarázatot találni rá, hogy az érthető legyen, esetleg kezelhető.


Sokan egyszerre több Gyerkőcöt is megadtatok. Kérlek, hogy igazságos legyen, megpróbálom a végére Őket is megnézni, de ezt nem ígérem 100%-ra, szóval válasszátok ki a legproblémásabb Csemetét, akivel tényleg gond van.


Megértéseteket köszönöm.


Puszi


A könyveket addig is olvasgassátok :)

114. Leona79 (válaszként erre: 113. - Kismiújság)
2011. febr. 4. 13:18
Szegény Ágota még a 60. hsz-ban írt egy sorrendet, azóta már biztos hatványozódott a benne lévő érdeklődők száma.
113. kismiújság (válaszként erre: 109. - Leona79)
2011. febr. 4. 09:04

Szia!

Kb.mikor jövünk mi?

Már nem nagyon tudom követni az eseményeket,jó sok munkát adtunk Neked :)!!!

Szívesen írok privit is a gyerekekről,ha gondolod.

Szép napot!

112. Re87 (válaszként erre: 1. - Ragota)
2011. febr. 4. 08:43

Szia!

Hálás lennék,ha nekem is megcsinálnád.A fiam Noel 2007.04.26.ikán született este 9után.(Hiperaktív)

111. ragota
2011. febr. 4. 08:38

Hahó!


Most Evici következik.


pusz

110. ragota
2011. febr. 3. 12:52

Persze Leona :) igyekszem!


Most ankáék következnek.


Pusza

109. Leona79
2011. jan. 27. 13:26
Akkor nemsokára mi is sorra kerülünk:) Nagyon kíváncsi vagyok:)
108. ragota
2011. jan. 24. 22:53

Sziasztok!


A továbbiakban majd privát üzenetben küldöm el az elemzéseket, mert úgy látom, ebben a formában közlékenyebbek vagytok :) Most már úgyis ismeritek a "lényegét", hogy miképp elemzem, és mi az, ami fontos.


Olgit elemeztem, tehát most Gabima jön. Majd folytatom a listát, hogy ki ki után következik, mert azóta vannak jelentkezők bőséggel :)


Puszi


Ágota

107. andi2379 (válaszként erre: 105. - Ragota)
2011. jan. 21. 12:32

Szia


Nagyon köszönöm az elemzést, igen nemkönnyü adriennel, apa halak,én oroszlán vagyok de nem kimondott oroszlán ezért nehéz kezelnem öket. Mert apa sem egy egyszerü eset. Az iskolát most kezdtük el és sima suliban. Az elején voltak kis gondok a beilleszkedéssel, a kötött dolgok hogy most becsngettek, meg ilyenek, ez nehéz volt neki, de talán mostmár jó lesz.

Van még nekem egy pici lányom ha tudnád öt is elemezni megköszönném. Renáta 2009.10.19-én születtet és igazi kis rosszcsont.


Mégegyszer köszi

106. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 104. - Ragota)
2011. jan. 21. 12:17

Ugyan már, én tartozok Neked hálával, amiért elkészítetted Amira nagyon pontos elemzését, de szerintem ezzel mindannyian így vagyunk, akik itt írtunk Neked. Nem kis feladatot vállaltál be a saját Gyerkőceid mellett, ráadásul semmit sem kértél cserébe, nem sokan tennék meg ugyanezt!

:)

105. ragota
2011. jan. 21. 11:38

Andi, most jut eszembe Adrienn-nel kapcsolatban még, hogy Neki nem igazán való a hagyományos iskola, mert ott nehezen kezelik az ilyen típusú (erős Vízöntő) gyerekeket. Akár vallási, akár alternatív módszerek (Waldorf, Montessori), amik Neki megfelelőek.


Üdv.


Ágota

104. ragota
2011. jan. 21. 11:34

Örülök Szrencsi, hátha segít ezeknek a kezelésében!


És külön köszönetet szeretnék mondani Neked, hogy mindig figyelmes vagy velem! Igazán kedves ember vagy.


Puszi


Ágota

103. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 101. - Ragota)
2011. jan. 21. 10:40

Köszönjük az ajánlókat! :)

Megnéztem a könyvleírásokat és kettőt már meg is rendeltem,a testvérféltékenység és a hiszti+alvás kezelése nálunk sajnos porondon van.

102. szednut
2011. jan. 21. 10:33

Kedves Ragota!

Segítségedet szeretném kérni!A kisfiam születési időpontja:

2004. szeptember 7. 12 óra 30 perc

Igazából szerintem nincs vele probléma. Az óvodában "hét ördög" ahogy mondják, de kezelhető szép szóval. Viszont a kiabálást nem fogadja el.

Félek, az iskolában gondot okozhat majd az, hogy a feltétlen tekintélyt sem fogadja el, csak ha valakit szeret, akkor működik együtt...

101. ragota
2011. jan. 21. 10:23

Gordon : P.e.t című könyvée


[link]


Akár könyvtárból kölcsönzöd ki, akár megveszed, ez alapmű akkor, ha mindkettőtök számára gyümölcsöző kapcsolatot szeretnél létrehozni, és nem csak Vele, hanem a testvéreivel is.


Ami még alapmű: Testvérek féltékenység nélkül


[link]


Beszélj úgy, hogy érdekelje...


[link]


Okosan nevelni tudni kell...


[link]


Ez azért alapmű szintén, mert tudományosan levezeti (persze nekünk szülőknek), hogy hogyan fejlődik ki az agy, miért károsak bizonyos sztereotípiák, mint pl. hagyjuk sírni a gyereket, aludjon külön, ne foglalkozzunk a hisztivel, stb..)


Köszönettel:


Ágota

100. ragota
2011. jan. 21. 10:22
Arra kérnélek Téged is, és mindenkit, aki szeretne javítani gyermekével való kapcsolatán, és ezt kérném cserébe Tőletek!!!!, szóval a következő könyvek elolvasására serkentelek Benneteket, mert fantasztikus segítség:
99. ragota (válaszként erre: 42. - Andi2379)
2011. jan. 21. 10:21

Andrienn elemzése, Andi2379


Mivel numerológiával is foglalkozom, ezért már csak a születési dátumból is kiderül, hogy a 29-i születésüek, 29/11 segítőnek születnek. Ez a horoszkópban is megtalálható.


Énállapotai:


vízöntő Nap, mely együttáll:

- Vízöntő Neptunusszal

Halak ASC

Rejtett Kos ASC

Bak Hold X.házban

Nyilas Mars


Mivel nem írtál semmit a Lányodról, ezért nem tudom, konkrétan milyen problémák vannak Vele. Hát lehetnek, legalábis ezzel a felállással már sokszor találkoztam.


Itt megint arról van szó, hogy egymás mellett lévő jegyek az énállapotok, amelyek borzasztóan nem könnyítik meg a Tulajdonosnak Önmaga elfogadását, megértését, kezelését, ahogy a külvilág Számára sem könnyű.


HALAK ASC


Nagyon érzelmes, érzékeny jegy. A Halak nemcsak együttérző és empatikus, hanem valóságosan is átéli, hogy énhatárai elmosódnak, és a másik ember fájdalma Neki okoz kínokat, mások öröme Őt lelkesíti. Motivációja, hogy a világ fájdalmát enyhítse, önzetlen szolgálatban, önfeladásban, áldozatvállalással. Nagyon kiszolgáltatott, nagyon védtelen állapot a Halaké. A Halak típusban a legnagyobb késztetés arra, hogy elmeneküljön az anyagi világ realitása elöl: ködös miszticizmusba, álmokba, a saját álomvilágába, alkoholba, drogba.

Trikóján ez áll: Köszönöm, hogy segíthetek.


Halak karakter legjellegzetesebb tulajdonságai:

áldozatkész, együttérző, fantáziadús, önzetlen, ösztönös, spirituális.

Negatívabb:

álmodozó, érzelmileg kaotikus, önbizalomhiányos.


Amit így személyesen tapasztalok, hogy a Halak, sebezhetőségük miatt álarcot tudnak ölteni, mintha baromi kemények lennének. Mint egy páncél, hogy megvédje a belső érzékeny lelket.


Van Benne energia, hiszen a Kos az egy győzni akaró, harcos személyiség, akinek ami a szívén, az a száján. Ez segít Neki. Ugyanakkor mégsem érthető, hogy miért van, hogy egyik pillanatban átölelné a világot, a másik pillanatban meg belerúgna egyet.



VÍZÖNTŐ Nap


Szabadság, egyenlőség, testvériség az Ő trikófelirata.

Nála az énhatárok egyértelműek, nem mosódnak el, tudja, hogy minden ember egyéniség, egyediség. Forradalmi jegy. Szabadságharca hatalmi vetélkedéssé fajul gyakran. Alapmotivációja a kötöttségek, akonvenciók lerázása. végső célja az individualizálódás, az én egyediségének a kimunkálása és megvalósítása.

Jellmezői:

demokrata, elvhű, eredeti, független, jó műszaki érzékű, intuitív, kötetlen, magát könnyen feltaláló, ötletes, reformer, rendkívüli, szoc. érzékeny, újító.

Negatívabb: alárendeltségre, megadásra képtelen, anarchista, bohóckodó, extravagáns, extrém, fanatikus, kiszámíthatatlan, konok, a kötöttségektől itrózó, különc, lázadó, meghökkentő, önfejű, rivalizáló.


Ezek analógiák, melyek közül nem biztos, hogy mindegyik illik rá.


Igen nehéz ez Adrienn számára, vagy nehéz lehet, hiszen ez a két jegy egymást követő jegyek, és mint ilyenek, borzasztóan "ütik" egymást", tehát totálisan más, mint a Halak.


A Nap Neptunusz együttállás tovább erősíti a Halkságot, tehát érzékennyé teszik, hisztissé is akár.

Apát is ilyennek éli meg, kapcsolható Hozzá pl. a határtalan szeretet.

Apa nem tudom, jelen van -e az életetekben, mindenesetre különleges figuraként jelenik meg. Vagy van is Apa, nincs is Apa, vagy sokat dolgozik, és keveset van otthon, vagy külföldi az illető, mindensetre Apához, és így Magához Adriennhez is a különcség kapcsolható. Lehetséges, hogy Apuka művész vagy alkoholista (de ennek is sok analógiája van)


Bak Hold


Anya nagyon erős a kképletben. Szigorú, erőteljes egyéniség a Gyermek szemében. Rideg, merev is lehet akár. Szabályozó. Fontos lehet az Anya számára a karrier, a társadalomban való megnyilvánulás, ahogy ez majd Adrinak is fontos lesz. Emellett az Anyához, és Hozzá kapcsolhatók az életöröm háza, az alkotás.


Bak:

A BAk karakter az anyagba kötött energia elsődleges megtapasztalója és képviselője. Tudja és érzi: az anyag valójában nem más, mint struktúrált energia, vagyis maga a STRUKTÚRA. Ezáltal minden anyagi forma törvénynek van alávetve: a fizika, a matematika, az univerzum törvényének. Ennek alapja pedig, hogy minden hierarchikus elrendezésű. A Bak típus ennek a rendnek, a hierarchiának szenteli az életét.

A Bak az univerzális hier. alapkövének az ént tekinti - a saját énjét. A Bak típus motívációja, hogy az általa elfogadott külső rend SZABÁLYAI szerint önmagát építse, s így személyében váljék építőkövévé a anyg EGÉSZnek.

A Bak folyamatosan a csúcsra tekint. De tudomásul kell vennie, hogy fölötte is és alatta is vannak, lesznek építőkövek.

A Bak saját belső struktúráját folyamatosan gazdagítja: építi, fejleszti önmagát. S ahogyan belső megfelelése növekszik, úgy nő fel, válik alkalmassá egyre komolyabb feladatok elvégzésére, egyre felelősebb pozíciók betöltésére. Énje fokozatosan följebb és följebb helyeződik a piramis szintjein, mígnem töretlen kitartása és rendületlen belső fejlődése eredményeképpen eljut a hierarchia legtetjére: Ő válik a piramis háromszögletű csúcskövévé.

Ez hosszú és nagy türelmet igénylő fejlődési folyamat. A Bak típus ezért a kitartás és a hosszú távra vállalt feladatok embere. Képes az alázatra.

Trikóján ez áll: Rám lehet építeni.

alázatra képes, bölcs humorú, céltudatos, csúcsra törő, előrelátó, fegyelmezett, felelősségvállaló, kötelességtudó, megbízható, nagy munkabírású, szervezett, szívós.

Negatívabb:

aszketikus, diktatórikus, érzéketlen, fukar, gátlásos, görcsös, gyanakvó, hideg, karrierista, kemény, keserű, korlátozó, könyöklő, merev, pesszimista, rideg, rugalmatlan, szigorú, zárkózott.



Nagyon erős művész-jelzők vannak Benne, tehát érdemes Őt majd művészeti irányba terelni. Ez kiemelkedően fontos Nála, nagy tehetsége van, lesz valamilyen művészethez.


Nem kell görcsölni ezen, a sors úgyis Elétek fog hozni lehetőségeket, Akkor tudjátok, hogy ezzel érdemes élni, mert ez az Ő útja. Ám az is lehet, hogy valami segítő foglalkozása lesz, pl. egy kórházban vagy ilyesmi.


Rejtett Kos ASC


A tűz (tüzes jegy, ahogy a Nyilas és Oroszlán) lobbanékony hajtóerőként dolgozik benne, amely nagy erővel löki, hajtja előre. A Kos előrehaladása közben valóságos energiacsóvát húz maga után. Az energiaharc következtében szívesen csatlakoznak hozzá, haladnak mögötte alulenergetizált emberek, hogy ezáltal feltöltődhessenek. Ez az oka, amiért a Tűz jegyűeket vezető típusoknak tarják.

Trikóján ez a felirat áll: Áttörtem, tehát vagyok.

Tulajdonságai:

aktív, célratötő, egyenes, egyszerű, gyors, impulzív, kalandvágyó, kezdeményező, leleményes, lendületes, lovagias, merész, őszinte, radikális, rámenős, sportos, vállakozó.

Negatívabb:


agresszív, becsvágyó, betörhetetlen, durva, ellentmondást nem tűrő, erőszakos, forrófejű, harcias, hirtelen, konlfliktuskereső, kötekedő, lobbanékony, meggondolatlan, nem viseli a kritikát, nyers, önérvényesítő, önző, tapintatlan, támadó, türelmetlen, vakmerő.



Tehát izgalmas személyiség, mint mindannyian.


A lényeg, hogy ezeket a tulajdonságok Számára adottságok, mellyel életfeladatát be tudja teljesíteni.


Várom visszajelzésed.


Üdv.


Ágota

98. ragota
2011. jan. 21. 09:51

Sziasztok,


minden új jelentkezőtől azt kérném, hogy egy gyermeket válasszon, akivel tényleg probléma van, és ezt a problémát részletesen meséljétek el nekem, akár priviben is, hisz a fórum nevében is benne van a célja...


Előre is köszönöm.


Ágota

97. ragota (válaszként erre: 25. - 4965827442)
2011. jan. 21. 09:49

Sandacsacsa, gondolom, hogy férfi lesz az illető...


Tehát az első feszültség, amit látok, hogy két egymás mellett lévő jegy Nála is az énállapotai közül 2. Ez önmagában feszültséget hordoz, hiszen az egymás mellett lévő jegyek nagyon ütik egymást.


Énállapotai:


Skorpió Nap, mely együttáll

- a Skorpió Plútóval

- ez nem biztos, de talán együttáll a Skorpió Merkúr Szaturnusz együttállással

Rák ASC

Nyilas Hold, mely együttáll

- Nyilas Vénusz

- Nyilas Uránusz


Skorpió Nap


Skorpióhoz, ami okozhatja a problémákat...


Nem fél az életet intenzíven élni, mert megtapasztalta: a fájdalom, a krízis átalakító erő. A Skorpió karakter, akit az élet, a TELJES éet vágya hajt, nem fél az érzelmek, a fájdalmak és ösztönök mélyére merülni. A Sk. tudja, aki új életre vágyik, annak a régit el kell hagynia. Ügyeit mindig átszínezi az élet-halál kérdséköre. Tehát Őt nagyon foglalkoztatja a halál kérdése.

A Sk. karaktert nem gyöngítik el az érzelmek. Ellenkezőleg: örömmel tölti el, ha azok áthatják, felizzítják, ösztönzik. Nem riad meg az érzelmi hullámhegyektől. völgyektől, az extázistól és a fájdalomtól. Intenzitása más szemében gyakran veszélyesnek és szélsőségesnek tetszik. A Skorpió nem fél saját vérző sebébe mélyen benyúlni (átvitt értelemben persze), ha ez a feltétele a gyógyulásnak, és ő nem csak gyógyulni akar, hanem meggyógyulni. Egyszer s mindenkorra. Ez hajtja Őt a világ rejtett dimenzióinak megismerésére, a psziché, a tudattalan titkainak feltárására. Nem leli nyugalmát, míg el nemjut az Őt izgató titkok feltárásáig.

Trikófelirata: Egy életem, egy halálom. Mindenáron.

A Skorp. csak akkor támad, ha Őt magát támadják. Sérelmét gyakran elraktározza, s csak hosszú idő után szúr vissza; akkor és oda, amikor és ahol az a legjobban fáj. Nem felejt- a benne feszülő érzelmek kiélést, megtorlást követelnek.


Tulajdonságai:


Büszke, erélyes, hűséges, karizmatikus, mágikus, mély érzésű, mélyre hatoló, oknyomozó, rettenthetetlen, titokzatos, totális, véglegesen megoldó.


Negatívabb:

alattomos, bosszúálló, feszült, harcos, kegyetlen, gyűlölködő, önpusztító, pusztító, ravasz, szélsőséges, szenvedélyes, végletes, veszélyes.



Nagyon fontos, hogy ezek egyazon analógialáncra vannak felfűzve, ettől függetlenül nem érvényes Rá minden!



A Napja együttáll a Plútóval, amely még erősíti a Skorpiósságot. hát a Plútóról nem sok mindent tudok írni. Totális váltás, transzformáció, átváltozás, a szélsőségességlelki megtisztulás és megújhodás, manipuláció, ez jellemzi Őt (és persze Apukáját.


A Hold nagyon rős szerepben van az életében. Erre mindjárt rátérek:


Rák ASC


Rákra jellemző a nagyfokú sérülékenység, s az érzéseknek való teljes kiszolgáltatottság. Ő az a karaktertípus, akinek a lélek fájdalmával kell szembenéznie, ezért életét az önvédelemre kell berendeznie. Fájdalomelhárítási módokat ismer ugyan, de a fájdalom kiküszöbölésére már nincsenek eszközei. Alapműködése hasonlatos egy osztrigához: A kagyló puha, lágy belső állaga a legkisebb behatásra sérül, s védtelen teste könnyű prédájává válik a ragadozóknak, kemény páncélt kell maga köré növesztenie, hogy megvédje magát. S ha egy kicsiny, fájdalmas szilánk mégis bejut az érzékeny belsőbe, nincs eszköze rá, hogy azt onnan eltávolítsa. A fájdalommal, traumával ezután elkerülhetelenül együtt kell élnie. Mindössze arra képes, hogy a fájdalmas részecskét ismét csak kemény héjjal veszi körül, remélve, hogy ha nem látja, nem érzékeli, önmagától elkülöníti, akkor az talán nincs is többé...Így növekszik az osztrigában az igazgyöngy, s így fojtja el, űzi tudatköszöb alá a Rák típus az őt ért lelki sérelmeket, traumákat.

Az ember azonban folyamatosan érzelmi hatásoknak van kitéve, ilyen mennyiségű vizes energiát képtelenség a "szőnyeg alá söpörni". A Rák ezért feldolgozatlan érzelmi feszültségét tudata felszíne alatt gyűjtögeti, tartalékolja, s mikor a tároló "megtelt", azt a legtöbbször egy közel állóra (családtagra, barátra) önti. Szó szoros értelemben kiborul. E jelenetek gyakran váratlanok, ijesztőek, s a Rák finom, tapintatos karakterétől gyökeresen elütnek; a személy túlzásokba esik, dühöng, tör-zúz, olyanokat mond, amiket maga sem gondol komolyan (ezt a Kos energiája még inkább erősíti...talán ezért veszik fel videóra...). Ez, paradox módon a Ráknak titkos gyönyörűséget okoz, s a kitörést mély nyugalom, megkönnyebbülés és szégyen érzése követi.

Oltalma és mentsvára és háttere a Ráknak az otthona és szerettei. Amennyiben önvédelmének közegeként intimm emberi kapcsolatokat választ, biztosítania kell magát, hogy ezúttal nem éri újabb trauma. Ezért törekszik oly gyakran a Rák típus vezető szerepre a család életében.

Mutathat rideg és kemény arcot a világ felé, eljátszhatja a kemény harcost, de kifejleszthet páratlan humorérzéket is, ezek az ő önvédelmi stratégiái.

Tulajdonságai:

alkalmazkodó, bensőséges, családias, együttérző, érzékeny, finom, fogékony, gondoskodó, házias, romantikus, segítőkész.

Negatívabb:

bűntudatos, bűntudatot keltő, elzárkózó, félénk, féltékeny, hisztérikus, keménykedő, megbántó, nőies, passzív, sértődékeny, szégyenlős, túlérzékeny, vádaskodó, védelemre szoruló, visszahúzódó.


A nyilasról pár szót:


Alapmotivációja az értékképzés és az értékekhez való felnövés, ill. annak képviselete. Gyűjti a aNyilas típus a címet, rangot, pozíciót, magasabb szinten eszméket, gondolatokat, művészi értékeket, vallási és filozófiai nézeteket...

Lankadatlan erejét, küzdeni akarását, hitét a tűz energiája szolgáltatja (Nyilas. tüzes jegy). E belőle sugárzó lelkesítő erő az, ami a fénykörébe vonzott emberek számára eszmei, szellemi vezetővé avatja.

Trikófelirata: Föl, tovább!


A Nyilas gyakran nem éri utol az általa képzett és növel értékszférát - ennek ellenére hajlamos úgy tenni, mintha elérte és énjébe integrálta volna. Hajlamos rá, hogy "nagyobb képet" mutasson önmagáról, ezért alakulhat ki róla a negatív vélemény: képmutató, nagyképű, beképzelt.

Tulajdonságai:


bőkezű, derűs, etikus, idealista, igényes, lelkesedő, lojális, nagyvonalú, önképző, optimista, szabadságszerető, tanító, távlatos, törekvő, vallásos.


Negatívabb:

arrogáns, beképzelt, elégedetlenkedő, hatásvadász, ítélkező, képmutató, nagyzoló, papoló, tudálékos, túlzó.

Tehát Anya nagyon közel áll, állt Hozzá, ráadásul Ő a nőiesség megtestesítője, az olyan nőket kedveli mint Ő. Nagyon szoros a kapcsolat, nehéz a leválás Róla. Ő jelenti Számára a biztonságot, a támaszt. Perszeha tud váltani, vagy már felesége van, akkor ezt a szerepet megkapja a feleség, csak úgy látom, hogy nem könnyű Neki leválni Anyáról. Talán. A Nyilas Anya olyan Anyát jelöl, aki szinte barátja a Gyermeknek, elég laza, nem az Anyatigris típus, hanem könnyedén kezeli a gyerkek dolgait.


AZ uránusszal való együttállás jelez emellett különleges Anyát, vagy független Anyát.


Nem tudom, konkrétan miben nyilvánul meg gyerekesen... lehet, hogy ebben.


A Merkúr Szaturnusz együttállás jelölhet traumatikus gyermekkort, de nem feltétlenül, ez a Rákban amúgyis benne van, hogy nagyon magára vesz mindent, és gyűjti, csak gyűjti a sérelmeket. Lehetséges, hogy nagy szigorban nevelkedett, vagy egy idős ember nevelte.


Tudjátok ezek analógiák, ezért segít nekem, ha a problémát konkrétan leírjátok, mert ez így tapogatózás. Nem jós vagyok, hanem próbálom a problémákat tetten érni, megérteni.


Az 5. házban van a Napja, amely jelölhet egy életvidám embert, aki szereti a testi gyönyöröket, az életet élvezni.


Hát röviden ennyi, most mennem kell sajnos. Várom visszajelzésed, akár priviben is.


További szép napot


Ágota

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook