Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis gyermekek nagy mondásai fórum

Kis gyermekek nagy mondásai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8
2011. dec. 8. 19:56

Gerekem 2 évesen:

-Mi volt ebéd a suliban

217. csefi77
2009. febr. 17. 11:38
A kislányom mostanában nagyon parancsolgatós korszakát éli.Mindenkinek dirigálni akar,ahogyan sokszor a felnőttektől is látja és hallja.Este ,mikor haza jött az apukája,meséltem neki erről.S nem tudtam,hogy a csemeténk is hallja.Mikor ahhoz a részhez ért4em,hogy ez a gyerek olyan ,mint egy kis fúrija,a kislányunk sírva rohant ki hozzánk,és kiabálta:Nem vagyok furulya!Réka vagyok!
2009. febr. 16. 15:59

GYEREKEK MONDTÁK:


HOGYAN DÖNTSÜK EL, HOGY KIVEL HÁZASODJUNK?


Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szereti mint mi. Például ha te szereted a sportot akkor a lánynak is szeretni kell, és hoznia kell közben mindig a chipset.

(Gábor, 10 éves)


Igazából felnőtt kora előtt senki nem dönti el kivel akar összeházasodni. Isten mindent eldönt már előre, aztán később kiderül kihez ragasztottak.

(Kriszti, 10 éves)



HÁNY ÉVESEN KELL MEGHÁZASODNI?


23 a legjobb kor, mert addigra már örök idők óta ismered a másikat.

(Ildikó, 10 éves)


Nincs a házasságra alkalmas kor. Bolondnak kell lenni ahhoz, hogy megnősülj.

(Sanyika, 6 éves)



HONNAN TUDJA EGY IDEGEN, HOGY VALAKIK HÁZASOK?


Szerintem csak kitalálni lehet, pl. ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel ordítoznak.

(Kata, 8 éves)



SZERINTED MI KÖZÖS A SZÜLEIDBEN?


Egyikük sem akar több gyereket.

(Józsika, 8 éves)



MIT CSINÁLNAK AZ EMBEREK A RANDEVÚN?


A randi azért van, hogy jól érezzuk magunkat, és hogy megismerjük egymást. Még a fiúk is tudnak mondani valamit, ha elég sokáig hallgat a lány.

(Marcsi, 8 éves)


Az első randin csak hazugságokat mondanak, ettől érdekesebbnek tűnnek és másodszor is találkozni akarnak egymással.

(Gyuszi, 10 éves)



MIT CSINÁLNÁL AZ ELSŐ RANDIN, HA ROSSZUL SÜLNE EL?


Hazaszaladnék és halottnak tettetném magam. Másnap felhívnám az összes újságot, hogy minden halotti rovatban szerepeljek.

(Dani, 9 éves)



MIKOR SZABAD MEGCSÓKOLNI VALAKIT?


Ha gazdag.

(Gyurka, 7 éves)


A törvény szerint 18 éves korodig várni kell, és én ezzel nem packáznék.

(Csongor, 7 éves)



HÁZASNAK VAGY EGYEDÜLÁLLÓNAK JOBB LENNI?


A lányoknak jobb egyedülállónak lenni, de a fiúknak nem. A fiúknak kell valaki aki takarít utánuk.

(Anita, 9 éves)



HOGY MŰKÖDHET EGY HÁZASSÁG?


Mondd a feleségednek hogy jól néz ki akkor is, ha ronda, mint egy busz.

(Szabolcs, 10 éves)

215. o.andi
2008. okt. 23. 22:00

Fiam kb 6 éves lehetett,jöttünk haza a Baross utcánál szálltunk fel a 4-6 villamosra,álldogálunk a megállóba erre a fiam aki éppen olvasni tanult,olvassa a feliratott:Táska,ajándék.

megszólal anya aki táskát vesz,kap ajándékot:-))))azóta is jót mulatunk ezen ha arra járunk!!

2008. okt. 23. 21:51
a lányom kb 1,5 éves volt, amikor közölte: kéjek kajóját!!! nem értettük... aztán rájöttünk: Tik-tak cukorkát kért a gyerek. De a tik-tak, az óra.....karóra...........
213. frutty
2008. okt. 23. 21:43

kis fiam egyszer,aszt kérdezte,hogy hivták kiskorába,mátyás királyt?

rá,néztem kérdően,fell kiáltott.

meg,vann anya matyika király!

2008. okt. 23. 21:17

Amikor a fiam kicsi volt, mindent meg akart vetetni a boltban, amit csak meglátott.

Azzal szereltem le, hogy erre most nincs pénzünk.

Egy idő után úgy kezdte a kéréseit, természetesen jó hangosan, hogy: "anyuci majd ha lesz pénzünk, akkor vedd meg nekem..."

Nem kicsit égtem a boltban!

2008. okt. 17. 16:49
Kisfiammal három éves korában sétálgattunk, előreszaladt, majd kiabálni kezdett: anya gyere gyorsan itt mászik egy kakaós csiga
210. tafonta
2008. máj. 14. 13:56

Kisfiamat leszídtam, mondtam neki, hogy ilyet nem szabad csinálni. Ilyenkor a tesóra is rápirítok, "ez rád is vonatkozik"!

Kisfiam a szidalomért cserébe rámkiabált:

- Ez rád is unatkozik! :)))

209. tafonta
2008. máj. 14. 13:53

Meséltem az akkor kétéves kislányomnak a farkas és a hét kecskegida című mesét. Amikor ahhoz a részhez értem, amikor a farkas belepottyan a nehéz hasától a vízbe, Bogi mondta a folytatást:

- És akkor a farkas megszulladt!

2008. ápr. 12. 22:27

Tavaly a Balatonon voltunk,kisfiam a Mamával sétahajóztak,én a mólón vártam őket.

-Anyu nem szállt fel a hajóra mert hálóingje van.

-hányingere-javítom

-egy.

2008. ápr. 12. 22:23
kicsifiammal a Rába partra szoktunk menni sétálni,a töltésre.Szerinte a TÖLTELÉKre.
2008. ápr. 11. 16:37

Ennek sajnos nem voltam fültanúja csak olvastam valamikor rég, és megjegyeztem, mert aranyos:

tömött buszra felszáll nagyi a kisunokával, aki kérdezi, hogy le tudnak-e ülni. Nagyi elmagyarázza, hogy most sokan vannak, nincs ülőhely, de úgyis nemsokára leszállnak. Mire a kicsi:

"Könnyű neked, de nekem, itt a sok popsi közt!..."

:)))

2008. ápr. 9. 22:34

2,5 éves kislányom bolyhos zoknijáról egy sötét szösz a fürdővízé

be került,ő pedig sírva kiabált:"Ana,kiszeszed a szöszöt!"

Kedvenc gyümije a "peper" (eper),és fél a sötétben a "vasorras bokokánytól" (vasorrú boszorkány).

2008. ápr. 8. 17:30

Hello!


Baráti pár 4 év körüli kislánya sorolja a kedvenc színeit (lényegében mindet, ami eszébe jut), és a végére nagy gondolkodva hozzáteszi még: fényes!

Kérdezem, az milyen szín? Ártatlan arccal rám néz: "Hát nézz fel a napba és ott meglátod!":))

Hogy nem tudtam magamtól kitalálni?...:D

203. dudas78
2008. márc. 5. 19:17

Sziasztok!Az én fiam már 7 éves volt, amikor megkérdezte,h segithet-e valamit a kertbe.

Mondtam neki,hogy igen, jöhet gyomlálni.

Erre Ő: de én azt se tudom,hogy mi az a gyomla.

202. tengericsillag (válaszként erre: 201. - Vica30)
2007. aug. 1. 23:00
:)
201. Vica30
2007. aug. 1. 22:34

Ilyen beszólások nálunk is vannak: kiálmodtam magam a kialudtam helyett, undorító = hundoritó, ha hideg a kakaó - tegyél bele meleget.

Majd ha jut még eszembe jövök!

2007. aug. 1. 21:38

Apu:Miért van rajtad pelus?

Gyerek:Hát odafújta a szél a seggemre a pelust.

2007. júl. 9. 18:40
A 6 éves lányom a napokban a hentesnél megjegyezte, hogy ugyan már miért árulnak itt szőnyeget? (pacalt látott).
198. Szofka
2007. jún. 28. 19:01
Mikor megtanult biciklizni, mondtam neki,hogy : "Jaj,de buszke vagyok rad!" Erre o azt valaszoltam gyorsan: " en meg alma"
197. petrikek (válaszként erre: 67. - Madár)
2007. jún. 28. 18:56
Az én lányomnak úgy két-három éves kora körül a kutyakaki volt a mániája (máig sem értem, hogy miért). Képes volt egy-egy darab felett fél órát guggolni és nézegetni (persze tisztes távolból nekem köszönhetően), így hát néztek ránk furcsán sokan.
196. petrikek (válaszként erre: 176. - C6b27363e5)
2007. jún. 28. 18:15
Nálunk meg hurgonyafőzelék volt a burgonyafőzelék (drága szülő meg gondolkodhat, hogy mit is etettek a gyerekkel??)
2007. jún. 27. 06:34
A fiam nézegette az újságot. Jön oda hozzám, és kéri, hogy vegyünk szülött nyuszit. Mondom neki, hogy az nem szülött nyuszi, hanem újszülött nyuszi, egy interaktív játék. Gondolkodik és megszólal: De ha régi, már nem lehet Új! Azóta is szülött nyuszinak hívja, pedig ennek már 3 éve.
2007. jún. 26. 22:51
"Gyere Zazi mutatok egy meglepetést!"-vettem neki egy posztert matricákkal.Ragasztjuk elmélyülten,hazajön a mama,Ő lekiabál az emeletről:"Játszuk a lepetéssel!"
2007. jún. 26. 18:27
Egy ismerősömék vettek egy bourdeau-i dog-ot (nem tudom jól írtam-e), de a kislányuk 7 évesen így írta le a suliban milyen kutyájuk van: bordó idog :) Számára a bordónak volt egyedül értelme! :)
2007. jún. 26. 18:23
3 éves kislányom fürdik a fürdő kádba, noszogatom, hogy jöjjön ki, mert már kezd hideg lenni a viz, mire Ő kinyújtja a nyelvét, én csúnyán ránézek, erre a válasz: már a nyelvemet sem szabad tornáztatni?
191. erikpipi (válaszként erre: 189. - A900f63755)
2007. jún. 26. 18:15
:DD
2007. jún. 26. 18:14
Anya csak egy hazugság van a pókemberben: A háló nem igazi,mert a csuklóban elem van. A többi mind igaz.
2007. jún. 26. 18:10
Most mondta nekem a 3 éves lányom: " Úgy szeretlek, mint egy állatot! Őzikét, macit..."
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook