Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
2010. jún. 9. 09:56

Sziasztok Csajok! Itt vagyok, csak közben melózok ezerrel:( Szarakodik a net itt a melóban, aztán nehéz belépnem. Na de itt vagyok és olvaslak titket:)

Hogy vagytok ebben a melegben? Én most tűrhetően, leszámítva azt, hogy folyik rólam minden.

2010. jún. 9. 09:51
Hahó Natalia és Vámpír, hová tüntetek?
259. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 258. - Helena66)
2010. jún. 9. 09:49

Szia!


Nem nézted a Viasaton a Szeretem a testem című músort? Én mindig megkönnyeztem. És sóvárgok, hogy bárcsak engem is átváltoztatna valaki. De sok erőt is adott. Megértem ezt a barátnő melletti kisebbségérzésed, én a sógornőmmel, tesómmal, de ha jól belegondolok az összes lányismerősömmel szemben gátlásos vagyok, ők jól néznek ki, én meg szürke kisegérnek érzem magam mellettük.

Képzeld én, hogy már 2-3 napja odafigyelek a kajázásra, már sokkal jobban érzem magam, nem puffad a hasam, és ma úgy öltöztem fel reggel, hogy na és most így nézek ki, nem tud nekem adni más sem egy 15 kg-mal kisebb testet,most így hirtelen, sem másmilyen ruhát, ebben érezd jól magad. Nem érdekel, hogy ki mit gondol most rólam. Majd igenis csinos leszek!

Az első pár nap a nagyon nehéz, de ha érzed, hogy napról napra van egy kis változás, akkor erőt fog adni.

Most hogy szalonnasütés lesz nálatok, te pl. süthetnél magadnak virslit, meg egy kis salátát (ubi, paradicsom, kukorica, 1 doboz kefír) és ez már nem is hízlal, mint a szalonnazsíros kenyér. És jól is laksz tőle.

Gondolj arra, hogy úgy fogsz elutazni, hogy semmi bajod nem lesz, ne görcsölj rá, hogy úristen mi lesz ha. Itthon is megbírkózol a zavaroddal, ha esetleg ott is előjön, hát ott is vége lesz egyszer. Minél jobban félünk tőle, annál hamarabb bekövetkezik. Reggel nekem is volt egy kis extrám, abban a pillanatban megijedtem, de utána már nem is foglalkoztam vele. Pedig furi volt, mert olyan sorozatosnak tünt, olyankor nem érzek semmiféle dobbanásokat, mint mások, hogy nagyobbat dobban vagy hasonló, csak ezt a fura, bizsergető érzést.

Viszont ami nap mint nap kísért, az a kórház, meg ez az egész beavatkozás, nagyon sokszor eszembe jut, nem akarok mégegyszer odakerülni.

Hát ez nagyon-nagyon baráti ár az utazásra, tessék örülni neki, és úgy belevágni, hogy minden OK lesz, és szuperül fogom magam érezni.

Mi nem utazunk nyáron sehová, a gyümölcsösben vár a meggy, barack, piszke, ez a mi nyaralásunk évek óta. Ősszel szoktunk elutazni ide belföldre, üdülési csekkből.

Utánanézek már én is ennek a duó szernek, amit szedsz, nem is hallottam még így róla.

Ne engedd, hogy így rádtelepedjen a rosszulléttől való félelem!!!! Fel a cipőkkel, és irány a séta!!!!

2010. jún. 8. 21:29

Igen szeretnénk utazni a nyáron, a barátnőm tök csini, úgyhogy lesz megint jó nagy kontraszt, most pont 35 kiló van kötünk, ami azt jelenti másfélszer akkora vagyok mint ő. Egykorúak vagyunk szinte, tehát tök gáz.

Sajna ma is(!) vacsiztam, holnap pedig szalonna sütés lesz nálunk.Hát igen, hol van az én akaraterőn, de Te nagyon ügyes vagy, gratula!!!

Nekem is bizsereg itt-ott olyankor a közérzetem is rossz, a szegycsontom mögött is fájdogál olyankor, és még félek is.

Az utazástól is félek, pedig imádom a tengert, annyira vágyok is meg nem is, tiszta ambivalans érzéseim vannak egy szimpla utazással kapcsolatban, ráadásul sikerült olcsó szállást találni, 650 euro hat fő/hét. Minden klappol, "csak" össze kell magam szedni.

Igen együtt szedem a csodaszereket, még csak egy hónapja, de a Q10 és a halolaj egy kapszulába van beépítve, nem is tudnám külön szedni. Preductalt is felírtak, de azt nem tudom szedni csak kb. két héteig, mert ez idő után fájdogál a szívem, akkor tartok egy kis szünetet és mikor eszembe jut újra kezdem.

Szóval ma se ment a fogyi. Emiatt tök vacakul érzem magam. lelkileg, amúgy egész jó volt a mai napom.

Biciklizni szeretek, de nem merek,mert túl messzire jutok fél óra alatt és olyankor félek, hogy mi lesz,ha rosszul leszek.Körbe-körbe bringázzak??? Úgyhogy a sétával kezdek most azt gondolom.

2010. jún. 8. 11:03

Úgyhogy Helena gondolj mindig arra, hogyha csábít egy kaja, ha ezt most nem eszed meg, akkor elindulsz egy olyan úton, aminek a végén egy karcsú, boldog nő vár. És az Te leszel. Mekkorát fog változni az önértékelésed, nem kell bújkálnod az emberek előtt, és szemlesütve közlekedni.

Támogassuk egymást lelkiekben!!!!!

2010. jún. 8. 11:00

Kedves Natalia! Köszönöm én is bátorító soraid, igaz, hogy Helenának szántad, de nekem is sokat adott. Teljesen igazad van, ha magunkkal nem vagyunk rendben, akkor az a teljes életünkre kihatással van.

Azt hogy így nézünk ki, magunknak köszönhetjük, mert ha többet foglalkoztunk volna a testünkkel most nem itt tartanánk, elhagytuk magunkat. (Legalábbis ez így van, ha nem valami betegség okozza, mint pl. nálad a pajzsmirigyprobléma). Ezért ha meg akarunk változni, tennünk kell, össze kell szednünk magunkat. El kell dönteni, hogy mi a fontosabb, hogy tele legyen a hasam, amitől hozzáteszem még rosszabbul fogjuk magunkat érezni, vagy tele leszünk energiával, és olyan nő néz vissza ránk a tükörből, akire büszkék vagyunk.

2010. jún. 8. 10:50

Én most délelőtt gyümölccsel próbálkozom, ebédre rendes főtt kaját eszem, vacsira meg szintén gyümölcs, vagy zöldség, saláta, esetleg joghurt.

A mozgás az még ? hogy mi legyen. Féltem a szívem a túlzott terheléstől!

Azt olvastam valahol, hogy futni is úgy kell, hogy futsz egy kicsit és ugyanannyit sétálsz, váltogatni kell, így lehet, hogy neked is menne nem, Helena?!

Bicajozásra nincs lehetőséged?

Extráim nekem is szoktak lenni, mondjuk mostanában ritkábban veszem észre. Inkább akkor mikor sietek, vagy stresszelek. Néha szoktam olyan fura bizsergetést érezni a mellkasomban, a torkomban, a nyakamnál.

Korábban írtad, hogy szedsz Magne B6-ot, Q10-et, halolajat! Ezeket egyszerre szeded? Nekem azt mondta az orvos, hogy vagy ezt vagy azt szedjem, de ne egyszerre.

254. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 248. - Helena66)
2010. jún. 8. 10:44

Én is mindig sóhajtozom, mikor megyek a városban, hogy hú de csinosak a korombeliek. Én meg milyen töltött galamb vagyok. Az az igazság hogy világéletemben duci típus voltam, már gyerekkoromban is. Párszor sikerült lefogynom, sőt volt, hogy már nagyon-nagyon csontos voltam, de idővel sokkal több visszajött, mint amilyen a kúra előtt voltam. Egyszerűen nem tudom megtartani a súlyom. Tavalyelőtt novemberben is elkezdtem fogyózni, le is ment 16 kg, ami vissza is jött mostanra. Akkor nagyon büszke voltam magamra. De mit csináljak ha szeretek enni, sajnos túlzásokba is esem, nem elég annyi, mint másnak.

Úgy érzem, hogy a kaja valamit kárpótol nálam. Akkor szoktam sokat enni, ugye este mikor nem kellene már, mikor egyedül vagyok otthon, mert a férjem épp éjszakás. Magányomban habzsolok. Sajnos a férjem is szereti a jó kajákat, jókat eszünk együtt, így csak ragadnak rám a kilók. De most mind a ketten jobban odafigyelünk egymásra is, és nem vacsorázunk. Neki is egy 5-6 kg mínusz jót tenne.

253. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 248. - Helena66)
2010. jún. 8. 10:36

Tegnap voltam vásárolni, ballagásra megyünk pénteken, és próbálgattam egy-két felsőt.

Elkeserítő a helyzet! Gondolhatod milyen lelkiállapotban mentem haza. Utána még rátetéztem azzal, hogy az otthoni ruháim közül próbálgattam egy-két nadrágot, alig jöttek rám. Úgyhogy én is ki vagyok a hurkáimmal.

Vacsizni nem vacsiztam 2 napja. Nagyon nehéz megállni. De most úgy érzem, hogy van motivációm, szeretném még a nyáron felvenni a ruháimat, ha nem is úgy fognak állni, hogy azt mondják, ejha de csinos valaki, de a hurkák az oldalom ne látszódjanak. Alig bírom őket bepréselni a naciba! :-)

2010. jún. 8. 10:24
Én is festés után, utólag olvastam egy cikket, hogy az vágyik az erős sárga színre, aki békét, nyugalmat akar maga körül teremteni. És én tényleg szeretném megtalálni az izgága, rohanós énem helyett a teljes lelki békémet, hogy ezzel se terheljem a szívem. Mert a stressz tönkretesz!
2010. jún. 8. 10:22
egy-két programot beiktattok majd a nyáron.
250. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 247. - NataliaWeiss)
2010. jún. 8. 10:22

Remélem, hogy ma már jobban vagy. Biztos vagyok benne, hogyha eltelik egy pár nap, hozzá fog a te szervezeted is szokni ehhez a meleghez. Mondjuk ma nagyon meleg van. Annyiból szerencsés vagyok, hogy a munkahelyemen nagyon jó hűvös van, de azt hiszem, ha 5-kor majd megyek haza, mellbe fog vágni a hőség.

Féltem ettől a melegtől, de elég jól viselem.

Mikor mégy majd szabira? Írtad, hogy félsz külföldön nyaralni, de gondolom, hogy a kisfiaddal

249. NataliaWeiss (válaszként erre: 248. - Helena66)
2010. jún. 8. 08:30

Kedves Helena!

Ne szégyelld magadat, ezt nem szabad. Az első szabály, hogy el kell fogadnunk magunkat olyannak, amilyenek vagyunk. Persze meg lehet próbálni tenni ellene, de az öngyűlölet nem tesz jót saját magadnak. (pszichikai és testi értelemben sem) Hogy várhatjuk el azt, hogy mások elégedettek legyenek velünk, ha mi saját magunkkal sem vagyunk elégedettek? A tükör előtt állva azt kell mondani, hogy igen, meg tudom csináni amit kitűztem magam elé, képes vagyok és leszek rá. Hidd el menni, fog, akarat kell, az pedig van, hidd el sikerülni fog. Milyen jegyben születtél?

2010. jún. 7. 21:15

Sziasztok,

Én is imádom a sárgát. A meleg megjöttével ne3kem is össze-visszaver. Most inkább ES-ek vannak. Utálom a kis ugrándozásokat a mellkasomban,mert egyszer ezek miatt voltam tök szarul.

Azé letmódváltás megfeneklett, ne megy az este hat után nem eszem szabályt betartani. Én plussz 35 kilóval büszkékedhetek,őket se bírom, de béna vagyok és nem megy a dolog.

Botopan remélem neked megy, mi az elhatározásod?

Annyira jó lenne kocogni, de sztem az ízületeim se bírnák. Valami más mozgás kell, gyaloglás?

Holnaptól,ha fene fenét eszik is, akkor is betartom az első fogadalamamat. Itta meleg és én még laza cuccot se tudok felvenni,mert egy nincs, kettő nem akarok ekkora testre vásásrolni három ,szégyellem a hájam,amit a pulcsik eltakartak eddig.

247. NataliaWeiss (válaszként erre: 245. - 0ce3aa1a07)
2010. jún. 5. 21:26

Sziasztok! Hogy vagytok? Beköszönöntött a nyár tényleg. A melegfrontot megint észrevettem. Már két napja össze-vissza dobog. Ma délben pl. 100 fölötti lett a pulzusom és össze-vissza veregetett,meg olyan feszültség lett bennem és felgyorsultam, be is kellett vennem egy gyógyszert, aztán a délután felében meg majdnem lefordultam az álmosságtól, annyira lelassultam. Én főként a meleget veszem észre. A fejemről nem is beszélek, reggel már úgy ébredtem, hogy fefájás csillapító:(... de most megint fáj:(

Én is együtt tudok érezni veletek ami a fogyást illeti. Nekem szerencsére már nincsen ilyen problémám, de korábban volt, mindig elhízottnak éreztem magamat. Aztán a pajzsmirigy-betegségem után már nem nem jönnek rám a kilók, bármennyit is eszem. Végülis van benne jó is a sok rossz között.De lecserélném a ritmuszavart mondjuk 10 kiló pluszra:D:D - mégiscsak jobb lenne.

Botopaan! a sárga nagyon jó szín, meleg szín és jó érzéssel tölti el az embert, kihúz a depresszióból és mégjobban meghozza a fényt. Jól választottál.

2010. jún. 5. 09:59
Szép hétvégét mindenkinek!
2010. jún. 5. 09:58

Hogy vagytok Natalia és Vámpír?

Kifestettük a konyhát, nagyon klassz erős sárga színe lett, örülök, hogy ilyet választottunk.

Vámpír ti már az új lakásban laktok?

Ma úgy néz ki, hogy megérkezett a nyár! Remélem azért, hogy olyan nagy forróság nem lesz, lehet azt nem bírnám valami jól.

2010. jún. 5. 09:45
Állítólag akupunktúrával is gyógyítható a ritmuszavar, hallottatok már róla?
2010. jún. 5. 09:42

És tudom, hogy csak nekiesnék a kajáknak. Úgyhogy az lesz a legjobb, hogy mindenből eszek csak mértékkel, és megpróbálok lemondani a reggeli péksütikékről, inkább gyümölcsöket, zöldséget eszem majd, ebédre főtt kaját, vacsora meg tej, joghurt, gyümölcs. Na meg a késői tévé előtti nassolások ideje is lejárt.

Szeretnék újra csinos lenni, és kiküszöbölni a betegségeket. Na meg ami a legfontosabb egészséges babát szülni. És plussz súllyal nem épp szerencsés belefogni egy babavállalásba.

Neked hogy megy az életmódváltás????

2010. jún. 5. 09:39

De ha rosszul vagyunk, akkor nehéz megállni, hogy ne mondjuk el ezt valakinek, főleg a családtagjainknak, akiket szeretünk, és támogatást várunk tőlük.

Szóval nagyon nehéz helyzet ez.

Mellesleg a te elhatározásod is megerősített abban, hogy én is belefogjak egy nagy átalakulásba. Hozzád hasonlóan én is túlsúllyal küszködöm. Most úgy érzem, hogy erős bennem az elhatározás, hogy kitartsak. Csak sajnos én sem merek mozogni, pedig nagyooooon jó lenne. Nagyon szeretek kajálni, és hamar fel is szaladnak rám a kilók. De be kell látnom, ha így folytatom nagy esélyem van rá, hogy magas legyen a vérnyomásom, ugye ritmuszavarom az már volt is, ez is egy jelzés, hogy változtatni kell!!!, apukám sajnos cukorbeteg, neki az egész családja ilyen szív-érrendszeri problémmal, cukorbetegséggel küzd. Úgyhogy nagyon fel kell ráznom magam, hiszen még előttem az élet, és ha már most ilyen problémáim vannak mi lesz később.

És még nincs gyermekem sem!

Az a baj, hogy nagyon nehéz ezt az egészet elkezdeni, az első pár nap nagyon rossz, utána ha látom, hogy van eredménye, akkor nagyon tudok lelkesedni. Tavalyelőtt le is fogytam 16 kg-ot, olyan büszke is voltam magamra, aztán szépen vissza is jött. Egyszerűen nem tudom tartani a súlyom, világ életemben a duci kategóriába tartoztam. Teljes életmódváltást kell csinálnom.

Támogassuk egymást, jó????

Gondolkodtam rajta, hogy hogy is csináljam, van egy spéci diétám, de ez egyoldalú, hetekig narancsot, tejfölt, kétszersültet, paradicsomot, salátát, tojást kell enni. Nagyon jó eredményeket ír, de előre tudom, hogy én ezt nem bírnám. Egyrészt főzni kell a páromnak, úgyis bele-bele kóstolgatnék, ott étkezne előttem, nem tudnám megállni.

2010. jún. 5. 09:29

Szép reggelt mindenkinek.

Végig alaudtam az éjszakát, szépen, ébredés nélkül. nagyon örülök, mert talán kipihinten a nappalok is jobbak lesznek, ezek a hülye frontok, esők már lassan kikészítenek. Tavaly nyáron a nagy meleg ellenére alig volt bajom. annyira megelégedett voltam, mióta itt ez a bolond idő kicsit nehezebb még az átlagnál is.

Szedem a bogyót én nem tudom kihagyni, sajna...

Szép napot Nektek!!!!!

2010. jún. 5. 09:28

Én is folyamatosan rettegek, hogy nehogy újra előjöjjön. Ezek a kis furcsaságok nem igazán erősítenek meg abban a hitemben, hogy egészséges vagyok.

Próbálkoztam agykontrollal könyv alapján, meg szoktam magamnak ismételgetni hogy egészséges, erős vagyok, szépen működik a szívem. Mindig a jót, a pozitívat kell erősíteni, mert sajnos, ha a rosszat helyezzük előtérbe, akkor elő is hívjuk azt, hogy megtörténjen. Bármennyire is nehéz, azzal, hogy előre félsz pl. te is a nyaralástól, előre azon gondolkodsz, hogy rosszul leszel, meg is fog történni. Az agyunk egy csuda szerkezet, ami a fejben lejátszódik, az a valóságban is megtörténik. Én pl. rajzoltam magamnak egy szivecskét, és a fenti gondolatokkal (hogy egészséges vagyok, erős, bátor, optimista, normális ritmusban ver a szívem) stb. stb.) kiraktam magamnak a pipereszekrényre, és minden reggel ránézek, elolvasom, a tükörbe nézek, és megerősítem, hogy ez így is van. Sok angyalos, A titok könyv, pozitív gondolkodású könyvek ezzel foglalkoznak, hogyha magad elé vetíted, amit el szeretnél érni, látod magadat abban a helyzetben, akkor az előbb utóbb be is fog következni. Azt kell elképzelni, hogy az a valami már a tiéd, és miért ne lehetne ezt az egészségeddel is megtenni.

Még így is nagyon sokat panaszkodom, de próbálok túllépni rajta. Egyik barátnőm mondta, saját példából okulva, hogyha mindig panaszkodunk, akkor el fognak hagyni bennünket, mert lehúzzuk a másik embert is, nem szeret majd velünk lenni senki sem.

2010. jún. 5. 09:19

Nekem is mindenki azt mondja, hogy ne gondolj rá, ha rosszul is érzed magad, akkor sem szabad azt mondogatni magadban, hogy úristen de rosszul vagyok, mert akkor méginkább rosszul lesz az ember. Persze, akik mondják nem tudják, hogy milyen rossz ez. Igazuk van, teljesen egyetértek velük, de amikor elkezdődik az egész, nem tudsz rajta olyan könnyen úrrá lenni, hogy ááááá ez semmiség, és úgy csinálni, mintha semmi bajod sem lenne.

Nekem sem tudta a főnököm itt a munkahelyen, mikor éppen rosszul éreztem magam, később mikor már kiderült, hogy végül mi is a bajom, meg vártam a beavatkozásra, hogy mehessek, akkor kérdezett rá, hogy hát én sosem mondtam, hogy nem érzem magam jól. Minek mondtam volna, ha panaszkodom neki, akkor sem jobb, nem tud rajtam segíteni, másnem ha elájultam volna, akkor. De szerencsére ez nem következett be, csak a határán voltam sokszor.

Panaszkodni én már csak a férjemnek, meg édesanyámnak szoktam, de leginkább a férjemet nyúzom ezzel. Anyut nem akarom ezzel terhelni, eleget idegesítette magát rajtam.

2010. jún. 2. 20:51
Ma és tegnap majdnem ugyanabban az időben jött a rosszullétem délután és kora este. Ez megerősített abban,hogy kineziológust keressek.
237. helena66 (válaszként erre: 235. - 0ce3aa1a07)
2010. jún. 1. 21:44

szia!

A pánikoláson már túl vagyok, az volt az elején, míg meg nem tanultam együtt élni vele. Ezt ajánlotta a kardiológusom. Nehezn tanultam meg, de már elfogadom és rosszabb ne legyen fázisba jutottam. A munkahelyemen nem tudják ezt a bajt, nem bírom, ha sajnálnak.Pont eléggé elronja a napomat, ha megkapom egy szarabb itthoni éjszaka után a de sápadt vagy mondatocskát. Nem érzem magam egyenrangúnak velük, voltak terveim,amik emiatt elrepültek, mikor ábrándozni támad kedvem képzeletben eljátszom. Beteges tudom, de már nem fog sikerülni. Próbálom más dolgokkal pótolni a hiányt.

Itthon is elege van a férjemnek, ma is megkérdezte mi bajod van már megint.Csak olyankor hagyom el magam,amikor nem bír a lábam. Már nem panaszkodok. Tegnap az erős migrénem ellenére is megfőztem a bográcsos kaját,amit kívánt és erre ma ezt kapom. Szerencsére nem tudja milyen érzés ez, tök egészséges, ezzel nyugtatom magam,ha a gyerekekre gondolok.

most próbálok újra lefogyni, és rndszeres testmozgásba kezdeni,hátha javul a helyzet.

Ha nagyon ég, fáj, zsibbad a rosszulléteim után,akkor sósborszeszes gélt használok, jó mentolos, segít egy kicsit. A mellkasomra is teszek,oda ahol fáj és zsibbad. annyit ad,hogy be tudok aludni,ha szerencsém van utána már nem ébredek fel.

A gyerekeket pedig nem akarom ijesztgetni, a kicsiket azért,mert kicsik, a nagyok meg ne kombináljanak öröklésről és más nyalánkságokról. Ezért megyek mosdóba, ha velük vagyok.

Idén szeretnének nyaralni a tengerparton, most Olaszországgal barátkozom, csak az a baj, hogy az első rosszullétem onnan hazaúton történt, már Magyarországon.A nyaralás után egyenesen Klinika, még tíz nap, utána otthon lábadozás. Az is augusztusban volt. Mennék is meg nem is.

236. helena66 (válaszként erre: 234. - NataliaWeiss)
2010. jún. 1. 21:27
Én is ezt hiszem, nem azért vannak a feladataink kitűzve,hogy itt hagyjuk. Teljesen értelmetlen lenne.ha nem lenne a hitem már rég feladtam volna, baromi hosszú ez a 10 év, ebből a szempontból.
235. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 228. - Helena66)
2010. jún. 1. 16:27

Szia helena66! Örülök, hogy új taggal bővült a hozzászólók száma! Csak ahogy Natalia írta, kár hogy ilyen témában levelezgetünk egymással.

Nagyon sajnálom, hogy ennyire elhatalmasodott rajtad a pánik, de hidd el nem vagy egyedül. Én is túlvagyok 2 katéteres abláción, most úgy néz ki, hogy jól vagyok, kisebb furcsaságaim azért vannak, de elvileg ezt a felfedezett mitralis prolapsusom okozza, és nem egy újabb ritmuszavarral állok szemben. Készülök visszamenni a kardiológusomhoz, elmondom neki a panaszaimat, remélem, hogy nem talál semmi kórosat nálam. Mert egy újabb beavatkozást én is nehezen viselnék, lelkileg.

Nagyon nehezen tudja az ember feldolgozni ezt az egész betegséget, félni, hogy mikor tőr rá, és hogy mi lesz, ha nem múlik el stb. stb. Egy kivülálló soha nem értheti ezt meg, csak az aki átéli.

De ne szégyelld magad, ne bújj el, mert ez nem olyan, mintha pl. valaki nem fürdik, és büdös. Ha van melletted valaki, aki meg tud nyugtatni, akkor kevésbé fogsz a rosszullétedre gondolni. Pont ma olvastam, hogy a szorongás is kiválthat ritmuszavart, ha állandó félelemben van az ember, akkor előbb utóbb rámegy a szívére.

Kineziológusnál már voltál? Vagy mi a másik alternatívád?

Én kineznél voltam, próbáltam hinni benne, de mikor a 2.3. kezelésnél is az előző életembeli dolgokat boncolgatta, akkor már csalódtam, és többször nem is mentem.

Pedig hiszek a reinkarnációban, de ez már sok volt.

234. NataliaWeiss (válaszként erre: 233. - Helena66)
2010. jún. 1. 08:13
Még fiatal vagy, butaság ilyenekre gondolni. Még nagyon sok feladatod van az életben, nem lehet csak úgy kibújni alóla!Én még mindig megijedek a rosszullétektől, utána ugyanez az érzés mint neked és nagyon félek, el sem lehet mondani:( Én 33 múltam, már gyermekkorom óta kísért ez a "démon", én sem szeretnék elmenni vele. Itt a fiam, aki 7 éves múlt és még egy babát szeretnék. Úgyhogy nekem is van dolgom, nem hagyhatom őket cserben.
233. helena66 (válaszként erre: 232. - NataliaWeiss)
2010. máj. 31. 20:44
Voltak próbálkozások, Rhytmonorm pl.,de mindig leviszi a vérnyomásomat és ezzel a gyógyszerrel este 2,5mg. egészen szépen megvagyok. Nem mondom,hogy nicsenek ezek az idiótaságok, de rövidek és szépen meg is szűnnek, a fő baj nálam az,hogy utána a közérzetem egyre nehezebben jön vissza. a gyengeség, a mellkasi fájdalom és karzsibbadás akár napokig is tart, régebben ilyenkor elmentem a kardiológushoz, de nem tudott mit javasolni. A halálfélelemem is gyakrabban társul az alapbajomhoz, az utóbbi időben azonban nincs már meg bennem az,hogy miért pont én,helyette inkább fásultság, fáradtság vesz elő és már megint érzés. Ha a gyerekeimmel vagyok attól is tartok, hogy megijednek, olyankor is felkutatok egy WC.-t és megvárom amíg kicsit jobb lesz bent, próbálom összeszedni magam,amire újra kimegyek hozzájuk, de a legnagyobb már észre veszi sajna. Ma baromi migrénem van, szédülök, zsibbadok és még csak "44" vagyok. Annyira vágyom arra, hogy lássam a gyerkőcöket felnőttként, a legkisebb 11 lesz. Reménykedem....
232. NataliaWeiss (válaszként erre: 231. - Helena66)
2010. máj. 31. 08:04

Jaj nem!! Nem csak te vagy így. Sajnos ezek a ritmuszavarok kiszámíthatatlan időben jönnek nálam is. Én is félek kimozdulni, mindig azt lesem, hogy ahova megyek, van-e a közelben kórház. De hát ez sem állapot. Ebből kifolyólag külföldre egyáltalán nem is vágyódom. Felmerült az idén egy horváthországi nyaralás. Hát lefújtam, mondván, hogy szép hazánknak is vannak kincsei és maradjunk idehaza. Na vajon miért? Mert félek:((

Orvosodnak nem mondtad? Írtad, hogy Concor-t szedsz. Én is azt szedtem sokáig, de váltottunk jobbra. Én most Lokren-t szedek és ezzel meg vagyok elégedve, persze miután beállítottam az adagot magamnak. Most próbálom leszoktatni magamat, nem sok sikerrel:(

Ezek a frontok nem tesznek jót egyikünknek sem.

Szép hetet és rosszulléttől mentes napokat!!!!

❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook