Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2009. jún. 29. 17:47
Nem sikerult betartani a gyumolcsnapot...ettem rantottokot, ugy szeretem. :((
1179. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 1178. - Csutkababa)
2009. jún. 29. 15:41
Egyetertek. Egesz telen a nyarat vartam, mert ilyenkor annyi minden van, sok gyumolcs es zoldseg, amiket imadok. Nem kell allandoan krumplit es tesztat enni.
2009. jún. 29. 14:57

sziasztok, en is szepen lassan fogyogatok. az a 2.2 kilo ami elso heten lement, az nem jott vissza, es hol 10 hol 30 deka lemegy, aztan visszajon 40 deka 50 :))

de nem idegesit, mar is sokkal jobban erzem magam, es itt a nyar, jon a sok barack, stb..

es ilyenkor orom a dieta is :)

1177. ti-mici
2009. jún. 29. 12:31

hat en meg itt vagyok...nem adtam fel, a kisagyamban van a fogyi dolog...de...nem nagyon tartom a dolgokat...eredmeny sincs persze semmi...de ma megyek haza es keritek egy merleget :)

nah es igy kisse izen erzem magam hogy nagyban irjak de en meg nem csinalok semmit...


de ti latom nagyon ugyesek es kitartoak vagytok :)

csak igy tovabb :)

1176. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 1175. - 96d1867028)
2009. jún. 29. 12:21

En is nagyon nehezen szanom ra magam a tornazasra. Mikor taposok mindig bekapcsolom a tv-et es valami zeneadora. Ott tanocolnak a csinosabbnal csinosabb lanyok...ez motival, jo lenne ha en is ugy neznek ki.

Minimum 1,5kgot kene meg lefogyjak a 60-ig. Ez volt az eredeti cel, de jo lenne 58 ig, ha lehet, de mar a 60al nagyon meg lennek elegedve.

1175. 96d1867028 (válaszként erre: 1174. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 29. 11:54

Én bevallom neked, utálok tornázni, inkább kevesebbet eszek. De irigyellek, 68 perc azért gondolom megizzaszt!

Lehet, ezt a káposztaleves kúrát azoknak találták ki, akiken tényleg sok a felesleg.

Múltkor írtad, hogy még 3 kg-t kell fogynod, hogy állsz most?

1174. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 1172. - 96d1867028)
2009. jún. 29. 10:52

Lehet azert is, mert te eddig is dietaztal es figyeltel arra, hogy mit eszel es az illeto lany a hamburgerrol, szalmakrumplirol tert at a kaposztaleves evesre.


A tobbiek nagyon hallgatnak. Remelem nem adtak fel!!


En most estenm tul 68 perc taposason(700 kaloria) es egy kis hasizmon.

2009. jún. 29. 10:31
Mi van a többi lánnyal, nagyon eltűntetek ám!!!!!
1172. 96d1867028 (válaszként erre: 1171. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 29. 10:24

Hát én nem tudom, mi volt a baj, lehet kevesebb levest kellett volna enni.

Egy másik fórumon meg írta valaki, hogy 1 nap alatt 3 kg-t fogyott, azzal hogy ette a levest.

Na, mindegy végül is különbözőek vagyunk, de akkor is bosszantó!

2009. jún. 29. 09:16
Sajnalom, hogy nem jott be. Pedig leves, attol kene anelkul is fogyni, vagy legalabbis nem hizni. Hallottam, hogy sakt nem fogynak tole. Vigyazz ne ehezz, mert azzal sem ersz semmit. :(
1170. 96d1867028 (válaszként erre: 1169. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 29. 09:13

Jól hangzik a diétaterved:)


A káposztaleves kúrát, ne is említsd! Tegnap egész nap azt ettem + néhány sárgabarackot, az lett az eredménye, hogy mára híztam!!! 40 dkg-t!

Abba is hagyom. Nagyon mérges lettem.


Ma csak sárgabarackot eszek meg tejeskávét, vizet iszok. Kíváncsi vagyok, ezzel mennyit fogyok holnapra.

1169. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 1168. - 96d1867028)
2009. jún. 29. 08:25

Osszetettem 2-ot es atirtam magamnak. A dietam igy nez ki: 1. nap gyumolcs. 2. nap zoldseg, 3. hus, 4. nap tejtermek, 5.nap zoldseg. Masodik heten ugyanez. Hetvegen minden de mertekkel, vagyis zoldseg, gyumolcs, hus. Viszont figyelek, hogy mikor, mit es mennyit eszek.

A ket zoldsegnap abban kulonbozik, hogy nem ugyanazt eszek. Holnap brokkoli es uborka, paradicsom. Penteken pedig zoldborsot fogok fozni.


A kaposztalevest en is elkezdenem, cak annyit ettem egy idoben, hogy nem kivanom egyaltalan, ugyhogy biztos nem tudnam betartani. Hogy megy? Mennyit fogytal vele eddig?

1168. 96d1867028 (válaszként erre: 1167. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 28. 19:59

Szia,


én ma kezdtem el a káposztaleveses diétát. Azt a 10 napost, amit én írtam le?

2009. jún. 28. 17:38
Sziasztok! Az elobb ertunk haza a nagy strandolasrol. Napozni nem nagyon sikrult, mert tobbet esett az eso. En lehet ujrakezdem a 10 napos dietat holnaptol. Csatlakozik valaki?
1166. Mucó3
2009. jún. 28. 15:48
Sziasztok üdv tapsifül,nagyon ügyes vagy.Lányok megvolt a buli reggel 6 kor jöttem haza, szét táncoltam a lábam,és egy deka se ment le rólam.Lehet nem kellett volna pezsgőznöm?Enni se ettem semmit.Hallott valaki az infra szaunáról?Állítólag van fogyasztó hatása is.Ha próbáltátok írjatok.
2009. jún. 28. 15:32

Sziasztok!

Mínusz 1kiló, a méregtelenítéssel, és vissza se jött ez alatt a két nap alatt:) csak maradjon is ez így:)

1164. 96d1867028 (válaszként erre: 1163. - Tapsifül)
2009. jún. 28. 14:10

Szia,


gratula, nagyon ügyes vagy!

1163. tapsifül
2009. jún. 28. 13:38
Sziasztok! Először írok nektek.Áprilisban kezdtem fogyózni. 108 kg-ról indultam,most 92 kg vagyok(16 kg). Mindenkit csak biztatni tudok,hogy ne adja fel! A z én módszerem,hogy gyakran eszem keveset,nagyon keves szénhidráttal.Körülbelül 1000-1200 kcal-t eszem egy nap,sok zöldségfélét,kevesebb gyümölcsöt,sok folyadék.Nem eszem kenyeret/esetleg Abonett/,rizst,tésztát,krumplit,cukrot.Viszont beillesztettem a zabkorpát,zabpelyhet.Minden másnap tornázom,Norbi Duci tréningre.Nem szabad feladni ha nem mozdul a mérleg,mert velem is előfordult,hogy nem ment le 3-4 napig egy deka sem.A kilók leadása nem megy egyik napról a másikra. Elhatároztam,hogy teljes életmódot változtatok,eddig úgy érzem sikerült.
2009. jún. 28. 12:44

Sziasztok,


ma reggeli mérésem: 59,3 kg, szóval 10 dkg visszajött.


De ma elkezdtem a kiáposztaleves kúrát, kíváncsi vagyok, meddig bírom.

Majd beszámolok a tapasztalatokról.

1161. 96d1867028 (válaszként erre: 1160. - Nívea)
2009. jún. 27. 22:40

Szia,


szerintem egy kis ideig most hagyd a fogyókúrát, mert az egészséged fontosabb!

Szerintem, érdemes lenne elmenned az orvoshoz, hogy pontosan kideríse mi a problémád.

Nem tudom, miért nem akarsz elmenni, de az egészséggel nem szabad játszani.

1160. Nívea
2009. jún. 27. 22:02

Adok még egy esélyt magamnak. Az sem érdekel, ha belebetegszek. Holnaptól újra kezdem a diétát. Csak még nem tudom milyen technikával. Elhatároztam, hogy holnaptól nem eszek kenyeret, mert rájöttem, hogy attól fáj az alhasam, ha wc-re megyek. Bocsi, hogy ilyen témát hozok be a fórumba, de nem tudom ez is mi lehet. Amíg nem ettem a kenyeret, nem volt gondom az emésztéssel, de mióta újra eszem a fehér kenyeret(mert ugye nálunk itt csak az van), azóta fáj az alhasam és a gát környékén is. Olyan szúrós, nyomós fájdalom. Már félek előre, ha érzem, hogy mennem kell. Nem tudjátok mi lehet ez? Van összefüggésben a hányással? Ijesztő, de nem akarok orvoshoz menni, mert... meg van rá az okom.

Na de holnaptól tényleg újra fogom kezdeni. Csak hogyan???

2009. jún. 27. 20:32

Úgy döntöttem, holnaptól belevágok a káposztaleves diétába!

Van akinek ezzel elég sokat sikerült fogynia, 1 hétig ajánlott.

1158. ti-mici
2009. jún. 27. 14:23

super eredmenyeitek vannak!!!!!!!!

sajna nekem sincs idom tornara...mind a diplomamunkamat irtam...igy hanyagoltam a fogyit, bar a kajara igyekeztem odafigyelni de sajna nem mindig sikerult!


csajok kitartast!!!

:)

2009. jún. 27. 12:03

Sziasztok,


ma reggeli eredményem: 59,2 kg. Ez azt jelenti, hogy 13 nap alatt fogytam: 3,6 kg-t.


Múltkor Akymo, most pedig Nívea írta, hogy feladja. Én is rengetegszer feladtam már, mert azt hittem, olyan könnyű lefogyni.


Azt hittem, 1 hét alatt -5 kg csak úgy és utána nem is jön is vissza...


Hát ez nem így megy! Nemcsak hogy minden egyes kg-ért, hanem minden egyes dekáért meg kell szenvedni!


Mára is csak 10dkg-t fogytam, pedig tegnap is baromi keveset ettem!


Szóval, idő kell hozzá, nem megy egyik napról a másikra.


Van egy farmernacim, nem bírom rajta begombolni a gombokat, csak az alsót, na arra hajtok, hogy bebírjam gombolni teljesen!

Hülyén hangzik, de így van! Ja, és így vettem meg, hogy nem jött rám, mert bele akartam fogyni.

2009. jún. 27. 10:53

Sziasztok!

Pár napja igencsak eltűntem, de olvasgattam azért, hogy mik történtek. Gratulálok azoknak, akiknek sikerült leadni valamennyit, és kitartás azoknak akik nem. Hát ezek közé tartozom én is. Teljes elkeseredettségemben néztem a mérleget és méregettem magam, ugyanis semmi. Tornázom rendesen, viszonylag normálisan eszem, mégsem történik semmi. És feladtam. Kiborultam, csokievésben végeztem a könnyeimmel, hogy sosem leszek olyan, mint amilyen szeretnék. Tavaly sokkal hamarabb elértem, amit akartam. Sokan azt mondják, ne koncentráljak annyira a fogyókúrára, mert annyira görcsölök rajta, hogy ezért nem sikerül. De hogy ne koncentráljak rá? Kérdem, mikor állandóan egy szelet csokin, vagy egy nagy hamburgeren jár az agyam. Más meg kettőt is megehet belőle, mégsem látszik meg rajta. Aztán jött egy fürdőruha próba, és eldöntöttem, jó lesz a tavalyi.

Aztán jött anya. A beszélgetések, és csodálva nézem őt, aki megcsinálta és január óta 7-8 kilótól szabadult meg.

Tegnap túl estem egy folyadék napon sikeresen, ezzel méregtelenítve egy kicsit, préseltem gyümölcsleveket, rengeteget ittam. Ma fél-1 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg, de tudom ez csak víz. Ma is szeretnék folyadék napot tartani, csak a párom mellett nehéz, mert anya jobban ösztönöz. Szóval ez történt velem, remélem ezúttal tovább tartok majd ki. Pénteken pedig nyaralás, ahova sajnos nem kilókkal kevesebbel megyek.

Szép napot Mindenkinek, újra megláttam a fénysugarat.

1155. Nívea
2009. jún. 27. 10:50
Nem tudom lányok :( Most nagyon úgy érzem, hogy nem fog sikerülni. De ha mégis, akkor vissza fognak jönni a kilók. Már ettől a két naptól érzem, hogy kitágult a gyomrom. És látom is, hogy híztam, hiába nem mutatja a mérleg. :((( El vagyok keseredve nagyon. Nem tudom mi lesz velem. Könnyű volt tanácsot adni annak, aki hasonlóan járt, de most magammal szemben gyenge vagyok. És tanácstalan. Miért hánytam??? :(
1154. Nívea (válaszként erre: 1151. - Akymo)
2009. jún. 27. 10:47

Attól félek, hogy kialakul nálam valami betegség. Anyukám azt mondta, hogy nem ismer rám. Miért akarok még fogyni, amikor most pont jó vagyok. De szerintem akkoris ott van még az az 5 kiló felesleg, ami engem nagyon zavar. Most elkzdtem zabálni, hánytam is. Nem tudom érdemes-e még tovább folytatni ezt.

Ma ettem egy barackot, azután egy pohár joghurtot elkevertem zabkorpával és belevágtam barackot. De nagyon kívánom az ételt. És tudom, hogy fogok enni az aranygaluskából, amit anyum csinál. Nem tudom mi lesz így velem. Újra jönnek a falási rohamok, aztán megint görcsölhetek a lavór felett.

2009. jún. 27. 09:36

Feladni? Jajj nekem is eszembe jutott rengetegszer, es megbantam, mert par nap alatt visszaszedtem amit addig leadtam. NEM SZABAD FELADNI! Gondolj arra, hogy milyen jo lesz mikor elered a kivant sulyt! Semmi sem er fel ezzel a boldogsaggal.


Fogytam 800 grammot a mult heten. Mar a parom is eszrevette, hogy nagy a kulonbseg, es mit mondhatnek nagyon jol erzem magam. Mar latom a celt az alagut vegen.


Holnap megyunk valahova strandra, es nem kell ugfy erezzem magam, hogy mindenki engem bamul, mert nem all jol a furdoruci. Ujbol bizom magamban!!! Olyan jo ez az erzes. Remelem nem adod fel es te is erezheted ugyanezt.

1152. Rosa (válaszként erre: 1150. - Nívea)
2009. jún. 27. 08:17

sziasztok:)

Néha kell ilyen 1-2 nap szünet,utána ujult erővel tudod folytatni..:)

1151. Akymo (válaszként erre: 1150. - Nívea)
2009. jún. 27. 00:37
Fel ne add!! Én s így voltam két napig vagy háromig, de azért vagyunk itt, hogy összetartsunk és ne engedjük, ha valaki elhagyja magát.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook