Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1531. vikuka
2012. febr. 18. 16:33
Ja es irtad hogy 126cm a csipod a hasad111cm.. Es van rendesen hasizmid ... Nos ezt cafolnam mert kb pont 15cmrel vagyok sovanyabb tolled es hiaba tornazom hajas vagyok.van hasizmom de kanyarba nem latszik a hajtol.akkor neked hogy hogy van??itt is kamu szag van...
1530. vikuka (válaszként erre: 1529. - Helga9110)
2012. febr. 18. 16:24
Ne haragudj de te szerintem vetitessz...amit te csinalsz azt max csak olvasod a netrol mir kene csinalni...mas forumon is ugyan ezzel a szoveggel be vagodsz azt varod a nem tudom mit...ekkora adatokkal aligha birod a mozgast foleg napi 500kcl melett... Masnak olvass meset es ne azoknak akik valiban komolyan veszik a dietat a mozgast....et nem nallad kezdodik es nem is te vagy a veglet! Masnak meselj ne nekunk...
1529. Helga9110
2012. febr. 17. 19:42
Köszi szépen:):):)bár ezt a 300atmég növelni szeretném:)A jó oldala az hogy hasizmom már rendesen van:DXD
1528. Niitoo
2012. febr. 17. 19:13
300 felülés??!! Atyaúristen!! Én úgy 50 körül érzem, hogy na most megyek hányni :D Ügyes vagy!
1527. Helga9110
2012. febr. 17. 15:27

Sziasztok!


Én is ugy döntöttem, hogy idén le akarok fogyni.Mársok félemódszert próbáltamki de nem segített.

Három napja bevezettem a napi 500 kcal-t és 300 felülést amit majd növelni szeretnék még.Tegnapi adataim: has: 126cm csípő 111cm comb 70 cm

mai adataim: has:120cm csípő:108cm comb:70 cm

Végre találtam valamit amitől megmozdultak a centik.még 20 centit szeretnék leadni a hasamból.


És ez a napi 500 kalória bevitel nem is olyan vészes.Először nehéz volt ellen állni, az ételek csábításának de mára már sokkal könnyebb.Amimeglepő, hogy a mellemből nem ment lejjebb, és nem fáj a fejem nem szédülök.

1526. Niitoo
2012. febr. 17. 15:07

Még mindig világvége hangulat... De legalább megjött és 2-3 nap múlva már jobb kedvem lesz. Remélem.

Most neki állok tornászni, bár görcsöl a hasam. Semmi kedvem semmihez...

Nektek azért szép hétvégét, meg jó pihenést!

1525. Natalinka (válaszként erre: 1523. - Puppi4)
2012. febr. 16. 12:13
Szép Napot::))
1524. Niitoo
2012. febr. 16. 11:09

Sziasztok!

Én egy kicsit rossz kedvű vagyok a héten, de csak a mozgás hiány az oka. Délutános vagyok és reggel nem tudok a derekam miatt sportolni. Szóval a heti 6 alkalom helyett egyszer csináltam a héten, és nálam ez nagy levertséget okoz.

Na majd szombat vasárnap pótolom, így legalább meglesz a heti 3 alkalom. Nagyon függő tud lenni az ember, ha egyszer istenigazából nekiáll valaminek...

1523. Puppi4
2012. febr. 16. 09:28

Sziasztok!


Bocsi hogy ritkán vagyok, de a laptopon elcsesződött, szerelőnél wellnesel, én addig csak anyuméktól tudok jönni...néha...


Natalinka, nem bántottál meg vagyis pontosan tudom hogy értetted, mert én is mindenkit arra buzdítok szoptasson ameddig csak lehet.

Csak te nem tudhattad hogy milyen érzékeny lelkű vagyok, és nekem még így 2 évesen is nagy lelkifurdalást okoz az elálasztás. :)


És akkor most egy a témához kapcsolódóan: A súlyom változatlan néhány deka mínusz, aztán plussz. De tartom a 83.80 kg-ot. Van hogy reggel 83.2-t mérek és van hogy teli gyomorral 8.20-t de ennyi.

Most a centikben érzek változást. Nem mértem centiket eddig még, de a nadrágjaimon felsőimen érzem. Már nem csak a csípőmnél nagy a nadrág, de a combomon, fenekemen is lötyög.

Lehet hülyeség amit írok de bár kilóban változatlan vagyok, de sokkal feszesebbnek érzem magam.


Úgy néz ki nekem valahogy így működik a szervezetem: ha nem mozgok akkor 1 hét alatt lemegy két kiló is, de nem érzem magam jól a bőrömben, olyan punnyadt vagyok.

Ha meg sokat mozgok ugyanannyi kajával, akkor a súlyom elkezd felfelé menni, de sokkal feszesebbnek érzem magam.

Ez lehet?


Így eldöntöttem heti váltásokban csinálom: egyik héten mozgok, másik héten nem.

Kéthetente egy nap tisztító kúra (csak ameddig kipucolódik belőlem az amit az elmúlt két évben felhalmoztam méreganyagot. Úgy gondolom ez egy napos tisztító kúrával nem pucolódik ki, de ahhoz meg nem elég fitt a szervezetem hogy egy egy hónapos tisztító kurát végig csináljak.

Így a következő az elgondolásom: kéthetente szerdán csak gyümölcsöt eszek, csütörtökön csak folyadékot iszok, pénteken ismét csak gyümölcs, szombaton gyümölcs és egy kevés kaja, vasárnap meg normálisan ennék.

Mindezt azért hogy ne terhelem meg a szervezetemet annyira a folyadéknapon.


De szerintem kell ez a szervezetemnek, mert a nagy wc-zéssel komoly gondjaim vannak, amióta "bekattantam", és muszáj valahogy rendbetennem az emésztésemet.


Na ennyi, ma még lehet tudok jönni, mert egész nap anyuéknál vagyunk a fiammal.


Kitartás!!!!

1522. Natalinka (válaszként erre: 1518. - Puppi4)
2012. febr. 16. 08:17

Szia Puppi4!

Én, bocsánat,de nem tudtam ,hogy 2 éves a kisfiad:)

Remélem nem bántottalak meg::))

15 hónapos volt a kislányom,mikor abbahagytam mert újra terhes lettem.

A kisfiam már csak 8 hónapig szopizott,egyszerűen nem kellett neki:)

1521. szambea (válaszként erre: 1520. - Puppi4)
2012. febr. 15. 13:11

Sziasztok!


Puppi4:Nehéz ügy ez a szoptatás kérdés az biztos.

Irigylem a sokáig szoptató anyukákat...

Nekem csak a kicsit sikerült szoptatni,(a nagynál volt tejem,de a refluxa miatt nem tudott szopni,középsőnek szopási reflexe nem volt és tejem sem)..a kicsinél abba kapaszkodtam,hogy azzal tudok a legtöbbet tenni érte.Nagyon nehezen indult be a tejem,sírva fejtem több mint 1hónapig napi 8-10x..mindenki hülyének nézett,hogy minek cisnálom,mert ő úgysem fog szopni.De mi megmutattuk a világnak,hogy igenis oxigéncsővel az orrában is szopott!

A szoptatást végigszenevdte(pocakja) én diétáztam 8hónapig,tej,tojás,szója és minden puffasztó a végén kenyéren és tésztán éltem..nagyon sokat szenvedtünk..tejem volt napi 2-3liter.

Utána derült ki,hogy valószínű lisztérzékeny így "ártottam neki" a szoptatással.

8hónapos korában az én betegségem miatt abba kellett hagyni a szoptatást egyik napról a másikra,őt is engem is megviselt nagyon..de utána helyreállt a kakija,nyugodt lett,hízott stb..

Így utólag rájöttem,hogy lehet,hogy nem érte meg,de így legalább megtapasztalhattam ezt a csodálatos érzést...

A lényeg amennyire megszenvedtem a tejért éppen annyira az elapasztással is.Gyógynövény teát ittam,már nem emlékszek a nevére a végén pedig gyógyszert szedtem...


Addig jó szoptatni míg neki is neked is jó.Teljesen jogos amit érzel,de ezt csak te döntheted el,hogy nektek mi jó.

A környezetemben azt tapasztalom,hogy minél később választják el a gyereket annál többet szenvednek,lelkileg viseli meg a gyereket is anyukát is nagyon..


Na ez nem tartozott a témához csak ugy kijött belőlem:)


S

1520. Puppi4 (válaszként erre: 1519. - 5427edee11)
2012. febr. 15. 12:02

Tudod, én úgy vagyok vele, ha a szívemre hallgatnék akkor jó lenne még őt sszoptatni, ösaszebújni, megtartani ezt a különleges köteléket.


De nem vagyok benne biztos hogy neki is ez a jó...

Mert magamhoz köthetem, szoptathatom 3.4 éves koráig Sőt 5 éves korig is.

De akkor mikor kezd "önálló lenni"? Én úgy gondolom hogy az oviban elmondja a társainak hogy ő még cicizik, azok kinevetik, kigúnyolják.

Nem szeretném ha "anyuci pici fia" lenne.

Vagyis szeretném- mint gondolom minden anya- hogy mindig az én én kis helyes, aranyos okos pici babám maradjon (lélekben így is lesz), de nem akarok neki rosszat.


Boti február 2.-án múlt el két éves. Tegnap még megszoptattam....

Érdekes, de ha valahol közösségbe elmondom, hogy még szoptatok, akkor inkább furcsálló pillantásokat kapok.

Ezek nem zavartak sosem, mert nem érdekelt, tudam hogy ez a jó a fiamnak...

De most meg amikor le szeretném szoktatni, akkor meg mindenhonnét azt hallom hogy miért veszek el tőle a cicit?, miért nem engedem szopizni, mert az a jó neki?...

Amúgy is lelkiismeret furdalásom van, mert a szívem mélyén még szoptatném. De így olyan nehéz...


És ha nem hagyom abba a szoptatást, akkor hol lesz a vége? Mert nekem nem nagyon akar elapadni? Boti se fogja önszántából abbahagyni! Nem tudom mivel teszek jót vagy rosszat.

Abban biztos voltam hogy két éves korig szoptatni AKAROK!Nem szeretnék, akarok...

De itt már nem tudom mi a helyes... :S

2012. febr. 15. 10:55

Puppi, én teljesen átérzem ezt. Ugyan én még szoptatom a kicsit, de 2 éves kora körül nem bánnám, ha leszokna ő is.

Bár fogalmam sincs, hogy hogyan kezdhetnék hozzá majd.

Én is s szoptatás alatt híztam 13 kilót.

1518. Puppi4 (válaszként erre: 1517. - Natalinka)
2012. febr. 15. 10:39

Szia!


Nagyon örültem hogy tudtam szoptatni, de a fiam két éves elmúlt. Így tovább már nm szeretném szoptatni. Nagyon nehezen hagytam abba, több órán át sírtam miatta, de két éves nagyfiú... és nem szeretném jövőre úgy oviba vinni hogy még szopizik.

Most egy hete nem szopizik, tegnap könyörgött a ciciért, gyenge voltam és megkapta.


Szóval itt szó sincs arról hogy a fogyás érdekében nem szoptatnék, sőt!

Én a szoptatás során híztam meg igazán. Szülés utáni első hónapokban vékonyabb voltam mint valaha, aztán jöttek fel a kilók. Többen mondták hogy hagyjam abba a szoptatást, de én úgy gondoltam a fiam megérdemli hogy megadjam amit lehet. Két évig szoptattam, nem bántam a feljött kilókat, pedig nem kevés jött fel.


Uh, bocsi hogy hosszú lettem, de most ezzel kicsi (tudom akaratlanul) a lelkembe tapostál, mert iszonyat nehéz lelkileg nekem hogy vége ennek a csodás időszaknak....

Ilyenkor mindig elbizonytalanodom, mert van még tejem, és nem tudom melyik a jobb, ha tovább szoptatom, vagy ha leszoktatom...

1517. Natalinka (válaszként erre: 1504. - Puppi4)
2012. febr. 15. 07:53

Szia!

Nem tudom mennyi idős a babád,de örülj,hogy tudod szopatni:)

Én 62kg voltam terhesség elején 20 kg-ot híztam a végére.

Szoptattam 15 hónapig!!!és leolvadtak a kilók,nem győztem enni,hogy legyen energiám:)

Ja igaz akkor 1988-at írtunk::))

1516. vikuka
2012. febr. 14. 16:35
Nekem még14 kilot kell le ráznom magamrol...
1515. szambea (válaszként erre: 1514. - Könyvmoly 25)
2012. febr. 13. 13:19

Gratulálok!

Szerintem az szép,ne elégedetlenkedj!Csak így tovább!!!

2012. febr. 13. 13:15

sziasztok


remélem mindenki jól van. én részemről változtattam kicsit a kaján, mert azt vettem észre hogy nagyon lassan fogytam az első hónapban. így átálltam a 200grammos adagokra ebéd és vacsira és úgy néz ki bejön. bár nem tudom eldönteni hogy ezért, de kicsit felgyorsult a dolog. vagy azért mert gyógyszereket szedek és esetleg az indította be. nem tudom


össz vissz 5 és fél kiló minuszban vagyok másfél hónap alatt. ami lassú de legalább már történt valami.


a csípőm 135ről 131re csökkent, a derekam 110 ről 103ra. mellből nem ment még le.


itt tartok most.

1513. szambea (válaszként erre: 1512. - Niitoo)
2012. febr. 13. 13:07

Nekem nem volt időm...

Súlyom jó 87.9ma de én sem bírok enni.


Szerintem nem vagy megbotránkoztató inkább az a gáz,hogy pároddal emiatt feszültség lett...

1512. Niitoo
2012. febr. 13. 12:50

Hát, remélem nem azért nem írtatok, mert megbotránkoztatok rajtam :(

Most megyek melózni, délutános vagyok a héten. Enni még mindig nem sikerül, de legalább apad a súly. Egy kopasztott csirkeszárnyat bírtam csak lenyomni üresen, de már tele vagyok tőle. Jó lenne, ha így maradna egy darabig a gyomor kapacitásom. Ja, és 75,9 voltam reggel.

Üdv mindenkinek!

1511. Niitoo
2012. febr. 12. 09:55

Sziasztok!

Hú, én nagyon nagy hülyeséget csináltam pénteken! Ugye mondtam, hogy elmegyek farsangi buliba. Attilának meghagytam, hogy nem sokáig maradok, majd jöjjön értem, ha felhívom. Reggel fél 7-kor értem haza! Nagyon mérges volt... Én meg elég szar állapotban voltam, most meg úgy ég a fejem.


Képzeljétek, annyira beteg voltam tegnap, hogy nem keltem ki az ágyból. Pénteken este 6-kor vacsiztam utoljára. Attila az előbb az ágyba hozta nekem a reggelit. Egy kis hagymás-zalais-sajtos tükörtojást hatalmas paradicsomkarikákkal. Isteni volt, de sajnos csak 4 villával tudtam enni, mert nem bírta a gyomrom. Utána ráálltam a mérlegre. Hát, csajok, gondoltam, hogy kevesebb lesz, de 3 kilóval!! 75,8 voltam!! Szégyellem magam, de örülök, hogy legalább ennyi előnye volt a hülyeségemnek.


Most nekiállok sütőtök krémlevest készíteni, az megnyugtatja a gyomrom. Rántott szárny lesz krumplival a második fogás. Most nem csinálok magamnak külön húst, hanem leszedem a "ruháját", és úgy én is megehetem üresen. Van finom káposztasalim még, majd az lesz a köret. Este meg megeszem a reggeli maradékot.


Nálatok mi finomság lesz?

1510. szambea
2012. febr. 11. 06:58

Sziasztok szép jó reggelt!


Az enyém ma az..87.7kg,mondjuk tudom,hogy ez a tegnapi alig evésemnek köszönhető.

Ma is csak valami könnyűt szeretnék,szerintem rámfér egy kis méregtelenítés.(persze ez elmélet mára:D)

Este tekertem 3x5percet.Minden 5perc után volt 1-2perc szünet,mert hol innom kellett,hol gyereket takargatni..de jólesett.

Most március 1re a 85kg a célom,ami egy kis odafigyeléssel tuti meg is lesz!


Ki mit főz ma?

1509. Niitoo
2012. febr. 10. 16:41

Az a poén, hogy én tele vagyok terhességi csíkokkal, holott még nem is voltam terhes :) Szóval engem nem ér majd nagy meglepetés.

20 éves koromban felszedtem vagy 20 kilót egy év alatt. Na, akkor elintéztem a bőröm jövőjét. De megmondom őszintén, ha nem vagyok olyan kövér, akkor nem is érdekel, milyen a bőröm :) Amúgy nekem elég durva, mert barnabőrű vagyok és a csíkok pedig fényesen, szinte fehéren kivilágítanak a bőrömből. De ha egy nyári este az úton sétálok, nem kell láthatósági mellény, csak felhúzom a pólóm :D

1508. szambea (válaszként erre: 1507. - Puppi4)
2012. febr. 10. 16:16

Nekem a terhességi csíkok a hasamon mellemen is erősek lettek...pedig alig látszottak...:(

Most feszesítő testápolózok..

Mondjuk ez igazából nem zavar annyira,emrt csak ruhátlanul látszik..de ami kívülről látszik az jó:D

1507. Puppi4
2012. febr. 10. 15:35

Igen a fogyás miatti "átalakulástól" én is félek. Féltem a melleim, a bőröm.

Még keresem a megoldást, ha valakinek van jó tippje szívesen fogadom :)

1506. szambea (válaszként erre: 1505. - Niitoo)
2012. febr. 10. 15:22

Sziasztok!


Ma barátom volt a mérleg na meg én is magamnak,mert este nem ettem 6után!

Így 90.6kg!

Ma eddig 1x ettem de szerintem már csak almát fogok.


A mozgás a lényeg,hogy legyen,meg jól érezd magad a fogyás majd jön lassan.


puppy:nekem alapban nagyok a melleim nagyon,de szoptatás után visszament.Most a fogyás meg huu hagy ne mondjam mennyire megviselte..nagyon lógós csúf lett.De még így is 100G melltartóm most jó.

1505. Niitoo
2012. febr. 10. 15:12

Bár nekem még nincs tapasztalatom ebben, de szerintem is kevesebb leszel, ha nem lesz tej. Meg gondolom a "tőgyek" is visszahúzódnak egy kicsit :)


Szambea, szuggeráld a mérleget, hátha még kevesebbet is fog mutatni :)

Én ráálltam ma (78,9), de ilyenkor mindig csak pipa leszek. De nem tudom leszoktatni magam róla. De olyan jól érzem magam a bőrömben, mint már régen! Úgyhogy az, hogy a rendszeres edzés, és a súly lassúbb csökkenése egyenes arányban van egymással, az nem tévhit. Én úgy érzem (a testemen), hogy már vagy 10 kilót leadtam! Pedig csak 6-nál tartok.

1504. Puppi4
2012. febr. 10. 14:29

Ja és amit nem írtam pedig már régen akartam: még szoptatok (vagyis szoptattam, ma van a második szopi mentes napunk).

Szóval én iszonyatosan reménykedek benne, hogy ha sikerül elhagynunk a szopit, és pár hét múlva kiapadnak a tőgyeim (ezek nem mellek, és főleg nem cicik. amióta szoptatok tőgy méretűek :D), szóval remélem ha leapad a tejem, akkor az 1-2 mínusz kilót fog jelenteni.


És igen ki lehet röhögni, hogy mennyire magamba akarom beszélni hogy a tej elapadástól fogyni fogok, de ez van hiszek benne, max. magamba szugerálom, de így lesz :D

1503. Puppi4
2012. febr. 10. 11:32
Sziasztok!Na ma jött el az,hogy megint rosszul érzem magam a bôrömben.remélem ez még mindig csak piri hatàsa.Hétföre szeretnék 82kg làtni a mérlegen.
1502. szambea
2012. febr. 9. 21:44

Sziasztok!

Szép jó estét!


Nitoo:gratulálok!ügyi vagy,hogy amikor éjjeles vagy is tornázol!


Ma büszke vagyok magamra!Jól ettem nem volt rágcsa sem.

Este 6kor ettem és utána nem!

Remélem holnap barátom lesz a mérleg :)

Ma 3szűztea forte kapszulát vettem be és jelentem nem szaldtam a wc-re :D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook