Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1501. Niitoo
2012. febr. 9. 18:43

Sziasztok!

Látom, igen csak ingadoznak azok a súlyok :) Én megmakacsoltam magam és csak hétfőn (de legkorábban szombat reggel) állok mérlegre. Majd tudósítok...


Most tornáztam, de csak 46 percet bírtam, mert éjszakás vagyok és kicsit punyi vagyok ilyenkor.


Képzeljétek, holnap farsangolni megyek (kalóz leszek, majd teszek fel képet). Már alig várom, bár kicsit mérges is vagyok magamra már előre, mert be fogok sörözni. Remélem 3-4 üveg miatt nem fogok hízni 5 kilót :D

Holnap emiatt kimarad a mozgás, de 1 nap lazítás kell is a héten. Majd bepótolom hétvégén.


Tegnap jó hülye voltam. Este 8 körül ebédeltem (éjszakás műszak). Kezdtem egy jó nagy tányér tárkonyos-tejszínes csirkeragu levessel. Totál jól laktam tőle, de vagyok akkora marha, hogy ha éhes vagyok, ha nem , akkor is ennem kell második fogást. Na, bevágtam még utána 3 db kis húspogácsát káposztasalátával. A húspogit én csináltam: fél kg őz darálthús, hagyma, fokhagyma, egy tojás, meg só, bors. Szóval abszolút diétás volt, meg csak kápi salit ettem hozzá, de én egész éjjel olyan szarul voltam, hogy na! Éreztem, hogy majdnem kipukkadok. Szerintem a káposzta miatt. Éjfél körül szoktam enni egy kis tonhalsalit, aztán utána semmit, reggel 8-kor meg lefekszem. Hát tegnap éjfélkor sem bírtam enni, úgyhogy este 8-tól reggel 8-ig bírtam :)

Most megyek zuhanyozni, és csak sima húslevest eszem utána fél tányérral, meg 2 húspogit. Talán nem leszek megint olyan pufi, mint egy lufi...

1500. szambea (válaszként erre: 1499. - Puppi4)
2012. febr. 9. 12:27

Ügyes vagy!

Nálam egy éve kezdődött,hogy azért NŐ is vagyok nem csak anyuka és házirobot.Az elején az ölttözködésemre figyeltem,suliba kezdtem járni 2010.őszén akkor még igazi farmeros,sportcipős anyuka voltam..utána lettek csinosabb ruháim,vettem szemfestéket,parfümöt..

Nyárra levágattam a hajamat(ami azota megint megnőtt)és elkezdtem festeni a hajamat.Na meg leadtam 15kg-ot.


Ma jégsalit ettem húsos palacsintával.Főztem zöldteát azt akarok kortyolgatni.

Ebéd még nemtudom mi lesz..

1499. Puppi4
2012. febr. 9. 11:01

Ja és nem tudom, lehet nem mondok újat, de nekem ha Boti alszik az egyetlen csatorna ami megy, az a life.hu

Az egyik kedvencem a Hogyan legyek jó nő? c. műsor, és szeretem a honlapjukat is egy csomó jó tippet adnak.


Mert ugye én a szülés óta nem csak a súlyomat, de sajnos magamat is elhanyagoltam picit, most próbálom újra felszínre hozni a NŐT :)

1498. Puppi4
2012. febr. 9. 10:59

Igen, most én is kicsit rendet teszek a fejemben, hátha az segít visszazökkenni.

Lehet most kiröhögtök, vagy diliházba küldötök, de "elbeszélgettem kicsit magammal".


Arról, hogy eddig milyen szépen ment, és végül is semmiről sem kell lemondanom, csak jobban átgondolni mikor mit eszek és mennyit.

Hogy értsem már meg végre, nem kell konyhamalacot játszanom és a fiam után megenni amit meghagyott, vagy a hűttőből kienni azt aminek holnap lejár a szavatossága.


Az a baj azt hiszem hogy így spórolok ha nem dobom ki. Pedig csak okosabban kéne vásárolni, jobban összeszervezni.

Mert nálunk ez a baj. Nem szeretek naponta boltba járni, így sokszor megveszem 1 hétre előre mindent (kenyér kivéve), de azt meg Ákos hoz minden nap a közeli pékségből ahol lehet csak pár szeletet venni (1 szeletet magának, 2 szeletet Botinak ha kellene). És sokszor megveszünk olyat amit aztán hét közben mégse kívánunk, aztán ránézeek, óóóó ez holnap lejár, hát megeszem, hogy ne kelljen kidobni. :S

Szóval ez a nem jó, ezt kell valahogy megszervezni, átgondoltabban vásárolni....

1497. szambea (válaszként erre: 1495. - Puppi4)
2012. febr. 9. 09:09
Csatlakozom hozzád én stabilan 90alá szeretnék..
1496. szambea
2012. febr. 9. 09:07

Sziasztok!


Nekem most kell megállnom,mert a 01.20ai súlyomnál tartok megint.

Mondjuk ezen a héten ettem bőven mint össze vissza.Most bekorlátozom magamat!

Figyelek rá,hogy napi 1-2tányér meleg főttkaját egyek.


Puppi4:most én is így vagyok vele kifogytak a hízlalós dolgok,mostmár nem veszek semmi olyasmit.Amugy nem édességgel tömtem magamat hanem kesudió,mogyoró ,szendvics fehér pékáruból...


Mondjuk nekem a mozgás hiánya és a bezártság is hozzájárul..na amjd mától.

Elővettem a szűztea fortét napi 3at szigorúan beveszek majd.


Kitartás mindenkinek senki ne adja fel csajok!!!

1495. Puppi4
2012. febr. 8. 21:57

Na sziasztok!


Még mindig csak vegetálok a mensi miatt... Most kicsit visszavetette (neeeem, nem a kedvemet :D), csak a súlyomat.

Kíváncsi vagyok ha elmúlik lesz e változás, mert most +1,5 kiló. Az azért sok...


De mindegy mert egyszer már megszabadultam ettől a másfél kilótól, ha kell újra legyűröm!!!!

És márciusra, akkor is 80 kiló alá megyek, ha törik, ha szakad :D

1494. vikuka (válaszként erre: 1477. - Bcicus)
2012. febr. 8. 19:41
Szia.remelem nem komolyan irtad ezt...nem szabad fol adni. Ha fol adod magad adod fol...hidd el nem brahibol irom..tapasztalatbol fel a fejjel.
1493. Puppi4
2012. febr. 7. 18:34
De most már hogy elfogyott a szülinapi torta vége a csábításnak.... :D
1492. Puppi4
2012. febr. 7. 18:34

Mai kajálásom:


R: tea

E: vadasmártás csirkemellel és csavart tésztával

U: az utolsó szeletszülinapi torta

V. 2 kis virsli ketcup meg mustár és 1 zsemlye


Hát ma se voltam jó...vissza kell rázódnom... :S

1491. 5427edee11 (válaszként erre: 1490. - Szambea)
2012. febr. 7. 17:45
A mai napodból hiányolom a főtt kaját. Én ilyenkor szoktam mindent felfalni.
1490. szambea (válaszként erre: 1487. - 5427edee11)
2012. febr. 7. 16:33

Ki se mentem napokig a lakásból,gondolom így többet ettem,eszek...stresszesebb is vagyok.

Ma is eszek egész nap szinte..

Reggel 2kockasajt

délbe update1 péksüti 15dkg

Jégsaláta,joghurt,sajt

Most megint az meg kesudió hozzá...

És éhes vagyok.

Elkezdem szedni lassan a szűztea kapszulát rendesen.Most még napi 1et ettem csak belőle..


Én is úgy vagyok vele nem az idő számít hanem hogy menjen le.Eddig 16kilo stabilan emgvan az a fő...

1489. 5427edee11 (válaszként erre: 1488. - Puppi4)
2012. febr. 7. 15:02
Ez így van!!!
1488. Puppi4
2012. febr. 7. 14:53

Áááá, bennem fel sem merül hogy feladom. Másba merüljön fel ilyen, mert állítólag a szervezetünk ilyen. Ragaszkodik a tartalékokhoz. Várja mikor adjuk fel....


Én nem fogom. Max nem a kitűzött dátumra érem el a 65 kilót, hanem pár hónappal később...

Na és????

De egyszer elérem.... 6 hónap....8 hónap...1 év...1,5 év.... nekem mindegy ha az eredmény a régi önmagam... :)

1487. 5427edee11 (válaszként erre: 1485. - Szambea)
2012. febr. 7. 14:42

Jujj, jó sok feljött :(


Mi történt? Pedig olyan ügyes vagy!!!!! Tök jól ment idáig, ne rontsd el! A 88 kiló egy szuper páros volt! Tessék ellenállni! Egy-egy falat is bőven elég, érzed az ízt és hagyd ott, majd eszel reggel belőle!

1486. 5427edee11 (válaszként erre: 1484. - Puppi4)
2012. febr. 7. 14:41

Én sem mozogtam pirivel, semmi kedve nem volt hozzá :D


Na jó, nekem is a görcsök hátráltattak. Most meg ugye a betegség... Írhatnám, hogy diszda nádha, de nem mert influ :(

Bár ma már kicsit jobb.


Ugyanúgy édesség ehetnékem van nekem is, de a csokiktól undorom van, inkább valami kekszes édesség vagy süti!


Kitartás, folytasd csak amit elkezdtél, egy hét és lesz eredménye!

1485. szambea
2012. febr. 7. 10:06

Sziasztok!


Tegnap főleg este nagyon rámtört a zabálhatnék,úgyhogy mindent összeettem..(rendelt pizza,joghurt,puffasztott kukorica,müzliszelet)

Így persze a 88.4ből lettem 90.1kg.

Lehet februárba össze se jön a 90alá menni tartósan..

Ma figyelek rá,hogy délelőtt egyek kenyérfélét is és este ne egyek.

Mondjuk most tök kedvetlen is vagyok...

Tegnap tekertem 10percet ma is kellene...

1484. Puppi4
2012. febr. 7. 09:50

Sziasztok!


Igen halálra ettem magam... :D


Pff, jó volt a buli, sokat is ettem, tegnap megjött piri is...

Kifogások de a ma reggeli mérleg nagyon csúnya volt: 1,5 kilóval mutat többet. Remélem azért a menses is belerondít és 1 hét múlva (mert most addig nem vagyok hajlandó mérlegre állni!!!), barátságos képet mutat a mérleg. Legalább az eddig elért eredményemet szeretném visszakapni.


Hétvégén valószínűleg megyünk fallabdázni Ákossal.

És kövezzetek meg, múlt héten a sok teendőtől nem volt időm elmenni, most meg pirizek és (bár tudom hogy feltalálták a tampont, vagy választhatnék más mozgást), de a héten se fogok mozogni, ilyen görcsökkel nincs humorom....

De hétvégére 2 órás fallabdázást tervezek, cserébe....



És nem tudom ki van így vele, de nálam piroska édesség éhséget szokott okozni...

Kínoz....

Basszus! :D

2012. febr. 6. 23:02

Sehol senki?

Én nem dicsekedhetek, sütiztem hétvégén, látszik is. megint bebizonyosodott, hogy az édességet kell kerülnöm, pizzával, sörrel simán fogyok :)

1482. szambea
2012. febr. 6. 12:04

Sziasztok!

Kispogácsa jobbulást nektek!


Bcicus ne add fel!


szilvásgombóc:kitartás ne add fel!!

2012. febr. 6. 11:59

Sziasztok!


Jelentkezek én is mostmár!


Sajnos beteg az egész család :( Tiszta influsak vagyunk :(

Kegyetlen...


Gondolom ennek a következménye a reggeli súlyom: 89,2 kg.

A papírra amire felírtam a centiket és a súlyomat is, már 82,9-et írtam :D Úgyhogy én már ott járok gondolatban!


Kitartás!

2012. febr. 6. 08:23
Sziasztok!!! Jóóó régóta nem voltam itt, de igyekszem majd mindent visszaolvasni :) Remélem jól vagytok, és mindenki sikeres! :) Én sajnos annyira nem, de nem adom fel, és újra meg újra belátom, hogy küzdeni kell.
1479. Niitoo (válaszként erre: 1477. - Bcicus)
2012. febr. 5. 16:53
Még csak 1 hónap telt el! Ha csak 1 kilót is leadtál, már az is valami! Ha nem, akkor majd most fogsz. Nehezen indul be és nem könnyű megtartani, de sikerülnie kell! Nekem eddig sosem sikerült ennyire nekiveselkednem, mint most, sosem csináltam ilyen elánnal, és hidd el, sokat számít, hogy van ez a fórum. Hozzáteszem, én is csak 5 kilónál tartok és én alig eszem, meg szinte minden nap sportolok. Mi ilyen típusok vagyunk. De ha feladjuk, cseszhetjük! Én nem adom fel, Te se tedd!
1478. 130454e42d (válaszként erre: 1477. - Bcicus)
2012. febr. 5. 13:56

Mi a baj? ne add fel, ha lassan is de menni fog.

Írd le, eddig mit csináltál és megpróbáljuk kiokoskodni, mi lehet a baj.

1477. Bcicus
2012. febr. 5. 13:24

Sziasztok!


Csak ellköszönni jöttem,. Sok sikert mindenkinek. Én nekem nincs értelme, mivel nem fogok lefogyni akár mit csinálok, max ha 1 hónapig egy falatot sem eszem, de ezt egy gyerek mellett nem lehet ez van. Remélem nektek sikerült.

1476. Niitoo (válaszként erre: 1475. - Szambea)
2012. febr. 5. 13:13
Az sajnos nincs. Tesóm hozott egy dvd-t, azt írtam meg magamnak. Van rajta kb. 8-9 féle edzés. Fél órástól 1 órásig. Kár, hogy videót nem tudok küldeni :(
1475. szambea (válaszként erre: 1474. - Niitoo)
2012. febr. 5. 10:15

Hello!


Nekem család anyósnál,vagyis férjem és a két nagy.Megvárják az ebédet meg süt férjemnek túrós batyut is...(tudod itthon éheznek)anyós szerint :D


Amugy főzök babfőzeléket,meg van gyümiszósz ahhoz krumplit és sütök is krumplis pogácsát.Persze én se kezdtem még hozzá sem..ma kedvetlen vagyok,álmos és nyűgi...

Zumbához nincsen netes linked?

1474. Niitoo
2012. febr. 5. 09:40

Jó reggelt!


Szerintem Puppi degeszre ette magát csokitortából, azért nem jelentkezik :) Boldog szülinapot kívánok! Remélem én is, hogy a ruha nagyon bejött mindenkinek!


Igen passzív volt a csapat a hétvégén, mi tartottuk a frontot, Szambea. Próbáld csak ki a zumbát, tényleg durva! Másnap reggel ott is izomlázam volt tőle, ahol nem is tudtam, hogy van izom :D

Tegnap este a barátnőm is elvitte dvd-n, mert megtetszett neki.


Mit főztök ebédre? Én a családnak curry-s csirkeszárnyakat, meg maradék karalábé krémlevest, magamnak meg sajtos-gombás-csirkemellet tepsiben, meg tárkonyos-tejszínes csirkeragu levest. Csak már nem ártana nekiállni, mert sosem lesz kész :)

Mondjuk mi sosem eszünk 1 óra előtt.


Akkor mindenkinek jó főzést és jó étvágyat kívánok!

1473. szambea
2012. febr. 5. 07:51

Sziasztok!

Szép jó reggelt!

Látom mindenkinél hétvége van.


Nitoo:sosem zumbáztam még,de lehet,hogy megnézek egy videót :)

Nemsemmi hogy fél napokat nem eszel! :O


puppi:szülinap hogy sikerült?A ruhád sikert aratott?

1472. Niitoo
2012. febr. 3. 21:00

Nnna, megvolt, csajok! Zumbáztatok már? Megmondom őszintén, tesóm 2 hete adta a zumba dvd-t, de belenéztem, és úgy véltem, nekem ez gyenge. Jobban szeretem az igazán döglesztő, zsírégető sportokat. De ma kicsit fájt a lábam, gondoltam nem taposok, hanem kipróbálom ezt a "gyengécske" zumbát.


A többit már sejtitek... Majdnem kiköptem a tüdőmet, olyan durva volt!! De már tudom az alapját a Salsa-nak, a Reaggeton-nak, meg a latin táncoknak :) Az első fél óra úgy elment, hogy hip-hop! Aztán után még megcsináltam egy 40 perceset. Meg persze levezetésképpen a fekvőtámaszaimat, meg a hasizmot. Most csak ülök a gép előtt, és próbálom rávenni magam a megmozdulásra. Igencsak rámfér egy zuhany, mert ott is víz folyik, ahol normál esetben nem kéne :D

Szóval, ha nem szerettek tornászni, táncolni viszont igen, akkor mindenkinek ezt javaslom. Oltári jó!


Amúgy én délelőttös héten 3-kor eszem utoljára. Ha nem mozognék, biztos megéheznék. 6 körül (mikor nekiállna korogni a gyomrom) nekiállok edzeni, megiszok 6 dl vizet és utána eszembe se jut a kaja. Próbáljátok ki!


Na megyek zuhanyozni, meg asszem a mai edző ruhám egy az egybe megy a mosásba :D

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook