Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1471. szambea (válaszként erre: 1470. - Niitoo)
2012. febr. 3. 20:18

Szorítok az edzéshez!

Gyere majd számolj be róla!

Szalonnát nem szeretem csak a bacont.


Nekem is sikerült ma 15percet tekerni!Most elégedett vagyok,pedig nincs miért mert 6kor 2sajtos kiflit ettem szendvicsnek...de már semmit sem fogok ma..

1470. Niitoo
2012. febr. 3. 18:50

Tudjátok, mit ettem ebéd előtt? A diétázók rémálmát: KÖVESZTETT SZALONNÁT :D Nem nagyon szeretem eddig (olyan gusztustalanul fehérnek találtam), de mivel napok óta szemeztem vele a hűtőben, meg kellett kóstolnom. Hát, megettem egy szeletet, de nem lesz a kedvencem. Viszont emiatt most + 10 percet fogok edzeni :)

Ha még élek 1 óra edzés után, este visszanézek!


Hajrá az 1 óráért!!

1469. Puppi4
2012. febr. 3. 08:38

Sziasztok!


Hozzám ma megint kegyes volt a mérleg: -40 deka...


Egyszerűen nem bírom ki hogy ne álljak mérlegre, engem ösztönöz.


Leírom a tegnapi evészetemet én is:


R: -

T: 3in1 kávé

E: kis tányér káposztafőzelék, 1 túróval töltött zsemlye

U: -

V:- fél lekváros gombóc (ezt este 7kor ettem, a fiam maradéka volt, de úgy megkívántam az édes ízt, gondoltam inkább ez, mint hogy csokihoz nyúljak)


Ja és amit leírtam ezzel tökéletesen jól lakok, sőt ebéd után rosszul voltam, a zsemlyét már nem kellett volna megennem. Még este 6kor is éreztem hogy tele a gyomrom.

Mozgás nem volt: most a fősulis stressz és a fiam szülinapi bulijának szervezése pont jó fogyinak :S

:D

1468. Natalinka (válaszként erre: 1466. - Puppi4)
2012. febr. 2. 22:25
Várjuk a fotót:)
1467. szambea (válaszként erre: 1466. - Puppi4)
2012. febr. 2. 21:40

Én mindíg vidám vagyok,mosolygós mégis elhíztam..de lehet hogy csak az őszinte nevetés tesz jót,ami mögött nem fájdalom és néma könnyek vannak...


Remélem észre fogják venni a fogyásodat!

1466. Puppi4
2012. febr. 2. 21:30

Bizony a stressz hízlal...

Nem kicsit!!!


Én tényleg azt vettem észre amióta vidáman, könnyedén veszem a dolgokat, azóta könnyebb.


Mi az életmód váltás nem csak kajával meg mozgással csináljuk. MINDENT megváltoztattunk. Kezdve attól hogy jobban figyelünk egymásra, többet mozdulunk ki akár kettesben akár hármasban a fiammal, odáig, hogy többet nevetünk, és amint valamelyikünk rossz kedvű valamiért, elkezdjük sorolni a pozitívumokat.


És tádááám, még mindig napi 20-30 deka fogyás.

Én ennek nagyon örülök.

Ennek örömére, ma vettem magamnak egy csini rucit.

Bár álom alak még messze van, Boti szülinapján szeretném bezsebelni az elismerő pillantásokat (mert tudom hogy lesz, minimum Ákos felől).

Még ő se tud az új ruháról, meglepi lesz szombaton.

Naplómba majd teszek fel képet.(a fogyisba)

1465. Niitoo
2012. febr. 2. 20:33

Szambea és Natalinka! Köszi a kedves szavakat, erre volt szükségem, lányok. Edzés után már sokkal jobban éreztem magam.


Én konkrétan nem diétázom, de az életmódváltásomnak az Atkins diéta az alapja. Tehát a szénhidrát megvonás. De mivel elég durva negatívumokat olvastam róla, ezért lájtosabban csinálom.

A napi 20 g szénhidrát nagyon kevés, én csak csökkentettem, nem száműztem végleg. Amit teljesen kizártam az étrendemből az a kenyér (meg minden féle-forma péksütemény, még abonett sem), a krumpli, a tészta, a rizs, meg a csoki.

Tehát eszem húst, zöldséget, sajtot, tojást, ilyesmiket.

A stressz hizlal? De jó! Néha elég zizi tudok lenni. Viszont elég jókedélyű vagyok - mint a nagydarab emberkék általában -, és sokat nevetek, ami köztudottan megint csak hizlal. Vagy ez csak hülyeség? :D


Na mindegy, attól még nem fogok mindig fapofát vágni... Megyek feküdni, és elkerülöm azt az átkozott mérleget egy hétig!! Ő az oka mindennek :D


Jó éjt, csajok!

1464. szambea (válaszként erre: 1461. - Niitoo)
2012. febr. 2. 19:34

Nemudom ez mliyen diéta,de én hiányolom belőle a lisztes dolgokat!Mármint nem naponta de időnként lehet hogy kellene...

Vagy ennek ez a lényege?


Amugy ne keseregj!Ügyes vagy a sporttal,meg hogy változtattál,az a fontos!

1463. Natalinka (válaszként erre: 1461. - Niitoo)
2012. febr. 2. 19:07

Szia Nitoo!

Olvastam,hogy a stressz hízlal:)

Próbáld higgadtan,nyugisan élni a mindennapjaid/könnyű mondani/::))és beindul a fogyás.

Ha nem így lesz megkövezhetsz,állok elébe-ill futok előle::))

2012. febr. 2. 18:49

sziasztok


kaptam új szobabicajt, mert az előző már szét szeretett volna esni... meg hasizomerősítőt, mindkettőn 15 -15 percet voltam ma, plusz meglévő leg magicemmel csináltam 3x10 lábösszehúzást. sajna több még nem megy egyenlőre.


mai kajám


reggeli

sült sertéscombi 163 kcal

borsó 90 kcal

gomba 39 kcal


tízórai nem volt


ebéd

csökkentett energiatartalmú kenyérből szendvics kenyér 84 kcal

paprikás ömlesztett sajt 94 kcal

csirkemellsonka 94 kcal

uborka 12 kcal


uzsonna 1 túró rudi 50 kcal


vacsora

lásd reggeli


összesen 918 kalória. és 113 kalóriát elégettem a bicajjal... sajna a hasizmosat nem tudom mert arra nincs kijelző...


hát ennyi.


kitartok. remélem lesz valamikor eredménye is.

1461. Niitoo
2012. febr. 2. 17:34

A fene megette, ráálltam a mérlegre reggel. Tudtam, hogy visszamentem 80-ra, de azért olyan rosszul esett, hogy a fele délelőttöm el volt b.szva! Azon gondolkodtam, hogy hol az igazság??!! Még azon a k..va disznóölésen sem ettem olyat, amit nem lehet!! Hát tényleg az az ember vagyok, aki még a friss levegőtől is hízik?

Isten az atyám, már majdnem minden nap edzek 50 percet! Hát mi a jó istent csináljak még? Ne egyek semmit?? Valaki mondjon biztatót, mert elsírom magam! Ja, és feladni nem fogom, nem az a típus vagyok, csak mondjátok meg, légyszi, hogy működik az emberi szervezet, mert én már nem értek belőle semmit.


Leírom egy átlag napi kajám:


Reggeli: 3 virsli, kicsi kocka sajt, majonéz (esetleg egy kis savanyú ubi, vagy almapaprika)


Ebéd: tányér leves (zöldség, vagy hús, tejfölös habarással néha, de sosem liszttel), valamilyen hús (sült, főtt, sosem panírozott) zöldséggel és savanyúval.


Vacsi: kínaikel sali (virsli, főtt tojás, kicsi sajtkockák, ubi, kicsi hagyma, 1 pohár fűszeres tejföllel)


Na most, ezen a héten a reggeli 8-kor volt, a sali délben, az ebéd meg 3-kor. 5-től 6-ig edzés, utána semmi kaja. Legalább 3 liter folyadék!


SZERINTETEK??????? El vagyok átkozva, ugye? Hogyan lesz nekem így március 9-re jó alakom?? Egyek csak csirkét? Atkins meg bekaphatja!!

Na mentem edzeni, levezetem a feszkót. Különben valakibe igen bele fogok kötni, és félek, hogy az Attilám lesz az :)

1460. Puppi4
2012. febr. 2. 10:43

Sziasztok!


Én már most jelzem, hogy a hétvégén, tuti feljön rám +2 kiló.

Szombaton lesz 2 éves a fiam, és mondjátok hogy önző, de én ilyenkor titokban magamat is ünneplem kicsit... :D

Mármint nem akarom hátba veregetni magam, egyszerűen csak azt ünneplem hogy életet adtam a fiamnak!!!

Szóval enni fogok tortát (csak a csokisból mert az oroszkrémet nem szeretem), és most hétvégén nem fogok odafigyelni!!! Majd jövő héten duplá ledolgozom...

2012. febr. 2. 10:19

Sziasztok, találtam egy cikket, érdekes, de a kommentek is:

[link]

Nekem ez már a másik véglet. Abban viszont igaza van az egyik kommentelőnek, hogy mindegy, hogy répacukor vagy nádcukor, a vegyület ugyanaz, így a hatása is. Viszont a nádcukrot reklámozzák, és így jól el lehet adni... üzlet. Sajnos kevesen gondolják végig józanul, hogy mit is vesznek, és még kevesebben néznek utána a kémiai alapoknak.

1458. szambea
2012. febr. 2. 07:02

Sziasztok!

Köszi a bíztatást!


Ma kereken 1kg-mal mutat többet a mérleg,mint tegnap ami nem is csoda,hiszen tegnap pótoltam a bolti kenyér adagomat szerintem egy újabb hónapra:)

Meg este is ettem elég sokat,de nem nasi volt hanem "rendes" kaja.

Nincsen bűntudatom!

Erre a hónapra célul tűztem ki a tekerést,ami persze tegnap is elmaradt...

Tegnap reggel és este vettem be a kapszulát de nem kellett rohannom..szerencsére.


Nitoo:szerintem még mérheted magadat attól,hogy nem az elején kezdted!


puppy:tuti menni fog az a 3kg!


Nekem az a fő célom,hogy ne jőjjön vissza ami lemegy.Februárra csak annyi a célom,hogy 90alá menni és tartósan alatta is maradni.

Olvastam a fogyásos történetet nagyon jó!Egyre biztosabb vagyok abban,hogy nem a fogyás a nehéz,hanem a megtartása.Én erre törekszem!

1457. Niitoo
2012. febr. 1. 15:31

De jó, megint csak siker sztorikat olvasok! Én most nem merek ráállni a mérlegre vasárnap előtt, a disznóölés miatt ;-) Nem akarok megint 8-ast látni...

Most jöttem melóból, sülthúst ettem kovászos ubival (a változatosság kedvéért:). De már alig várom az 5 órát, mert akörül állok neki tornászni.


Most, hogy látom a centiidet, Szambea, már bánom, hogy nem kezdtem el én is méregetni január elején. Na sebaj, csak a kilók fogyjanak...

1456. Puppi4 (válaszként erre: 1452. - Szambea)
2012. febr. 1. 10:00

Tényleg szuper ügyes vagy!!!!


Láttátok az "új" cikket? -45.1 kg fogyás (vagy valami hasonló a címe.

Nagyon jó kis cikk, és a csaj adatlapján vannak ilyen volt/ilyen lett képek.

Hűűű, engem az ilyenek tök motiválnak :))))


És én hasonlóan csinálom. Van egy kis füzetem és folyamatosan írom bele a céljaimat, álmaimat. Most a célom márciusig 80 kiló alá menni...

Ehhez még 3 kilót le kell fogynom....

Van még 4,5 hetem

Szerintme menni fog :)

1455. szambea (válaszként erre: 1454. - 5427edee11)
2012. febr. 1. 09:55

Köszi!


Ennek örömére jól bereggeliztem!

Puha kenyér(spec barna,de malátát se igen látott mert hófehér volt) 3virsli és update majonéz.De tele is vagyok.

Bevettem a reggeli szűztea kapszulát,napi 3x van írva rá.Kíváncsi leszek a hatásra...

1454. 5427edee11 (válaszként erre: 1452. - Szambea)
2012. febr. 1. 09:32

Ez szuper!!!


Nagyon ügyes vagy!!! Csak így tovább!!!!

1453. zsöcelék (válaszként erre: 1452. - Szambea)
2012. febr. 1. 09:19

Szép eredmények!!

Gratulálok!!

1452. szambea
2012. febr. 1. 06:55

Sziasztok!


Eltelt 4 hónap.

Mai súly:89.8kg

derék:90cm

has:113cm

comb:65cm

mell:112cm

Induló súly október 1én 105.7kg

január 1én 93.3kg voltam.

1451. Natalinka (válaszként erre: 1450. - Szambea)
2012. jan. 31. 21:44
sok sikert:)holnap este mesélj, centibe és kilóba is:)
1450. szambea (válaszként erre: 1449. - Natalinka)
2012. jan. 31. 21:14

Szűztea ampullát ittam már az is csak az első 3-4nap hajtott meg utána nem.Kíváncsi leszek!

Holnap centikben is mérem magamat!

Ma alig ettem..

1449. Natalinka (válaszként erre: 1447. - Szambea)
2012. jan. 31. 18:35

Szia!

Akkor a mellékhelységet hagyják Neked szabadon.

Hajt mint állat:)

1448. Niitoo
2012. jan. 31. 15:43

Én rájöttem, hogy a mozgástól jobban érzem magam, meg a kedvem is jobb. Igaz, hogy még mindig csak 5 kiló mínusznál tartok, de a fenekem sokkal keményebb, nem beszélve a lábaimról (köszi taposó!). A gatya már-már hülyén lóg rajtam. Sebaj, van mindenféle súlyhoz gatyám :D


Most faltam be egy sült oldalast, meg 2 szeletke tarját párolt káposztával. Na, még holnapra maradt egy kis "disznóság" :) Most megyek próbára, ami azért jó, mert ma már nem eszem semmit, mivel fél 9-kor érek haza.


Mindenkinek kitartást és türelmet!

1447. szambea (válaszként erre: 1444. - Puppi4)
2012. jan. 31. 14:46

Sziasztok!


Nekem már megállt.sőt most megint felfelé megyek.Reggel 91.4et mutatott a mérleg,mondjuk tegnap későn is ettem.


Mozgásnak nem bírok nekiállni pedig tekerhetnék ha már van...

Most vettem szűztea forte kapszulát azt akarom kipróbálni!

1446. Puppi4
2012. jan. 31. 12:20
Ja de igen, 20-30 dekát akartam írni... :D
1445. 130454e42d (válaszként erre: 1444. - Puppi4)
2012. jan. 31. 10:15

Az a 2-3 deka nem 20-30? vagy ennyire pontos mérleged van?

Ha 20 dekák mennek le naponta az tök jó, egy hónap alatt megven a 6 kiló. ilyen fogyással simán kiegyeznék :)

reggelre megvolt a 79 :) nem akarok soha többé 8-assal kezdődő számot látni a mérlegen! A mozgással hadilábon állok sajnos :(

1444. Puppi4
2012. jan. 31. 09:42

Sziasztok!


Azt hiszem kijelenthetem hogy nálam eljött az az idő, amikor dekákat fogyok csak. Igaz hogy naponta 2-3 dekával mindig kevesebb vagyok.

Szóval ez egyáltalán nem töri meg a lelkesedésemet, mivel mindennap (ha csak kicsivel is) de kevesebbet mutat a mérleg.


Kíváncsi leszek mikor áll meg a fogyás, mikortól lesz nehezebb megszabadulni a kilóktól, remélem csak azután lassul a folyamat hogy a 70-et elértem.

1443. Niitoo
2012. jan. 30. 14:21

Én nem is akarnék ötössel kezdődő súlyt. Bár a hatos is álomnak tűnik, igaz már csak 10 kilóra van tőlem. Ennek örömére 4-kor edzek egy frankót, bár a derekam még mindig sajog a disznóvágás miatt...

Holnap meg vissza melóba, ráadásul délelőtt. Mivel hétalvó vagyok, a délelőttös műszak nekem egy kínszenvedés!

2012. jan. 30. 12:16

Sziasztok, hazaértem, mindjárt indulok is melóba.

csütörtök óta nem mértem magam, most nadrágban, pulcsiban, beöltözve rááltam és 80,4-et mutatott :) Remélem, reggel 7-essel fog kezdődni.

Én már annyira 70-esnek érzem magam, hogy épp fordítva vagyok, mint írtátok, és sokszor 81 helyett 71-et mondtam :)

Az álomcélom 55 körül van, de 63-al megelégednék, csak már ott tartanék.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook