Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1441. Niitoo (válaszként erre: 1440. - Puppi4)
2012. jan. 30. 11:08

Én is nagyon szoknyás vagyok, már alig várom, hogy vehessek :) Szinte nem is hordok gatyát nyáron, max csak rövidet.


Én sem mérek centit, nekem a gatya, meg a topjaim a mérvadóak. Ha csak 5 kilóval vagyok kevesebb, már jobban állnak.

Amúgy a fogyás nekem az arcomon látszik először. Lehet, hogy hülyeség, de onnan tudom, hogy mennek le a kilók, hogy nem kell annyit tollászkodnom a tükör előtt, hogy valahogy kinézzek :D Keskenyebb arccal könnyebb...

Jajj, de sok van még a bűvös hatosig!

1440. Puppi4
2012. jan. 30. 10:33

Pirike, én nem mérek centiket, (mert nem találom a centit :D), de a csizmámo én is érzem....


Ma reggel először nem mértem meg magam. Január óta minden reggel mérem magam, és valahogy berögzült, pedig tudom hogy nem jó.

Ma sikerült megállnom (nem is volt nehéz).

Remélem most egy pár napig nem állok mérlegre, hétvégére kitűztem magamnak a 83 kilót...


Egyébként annyira belém rögzült hogy 9-essel kezdődik a súlyom, hogy sokszor még most is 93 kilót írok 83 helyett.

Az előbb is azt ütöttem le, de kijavítottam, és a naplómba is sokszor rosszul írom...


Amikor én 54 kiló voltam akkor én se éreztem magam soványnak. Talán mert a családomon kívül senki se jegyezte meg hogy fogytam...

Nekik meg nem hittem, azt hittem elfogultak.

Sajnos abból az időből nincsenek fényképek rólam, mert utálltam ha fényképeznek, kövérnek éreztem magam.

Most bezzeg milyen jó lenne látni hogy voltam én valaha 54 kilós...



Az lenne az igaz, ha 1 év múlva ilyenkorra elérném hogy 5-össel kezdődjek.....

De reális célt tűztem ki magam elé: 65 kiló.

Már akkor is elégedett lennék.


Jaaaj én annyit gondolok a súlyvesztésre... sokszor számolgatok utánna hogy óóóó júliusra ha ügyes vagyok már húzhatok szoknyát. És remélhetőleg jól is fog állni :)

1439. Pirike88
2012. jan. 30. 10:17

Sziasztok, szép napot mindenkinek. Most vettem csak észre, hogy a hétvégén írt "litániámat" el sem küldte:S no sebaj! Látom pörögnek lefelé a kilók, jó ezt olvasni:)

Részemről még mindig egy helyben áll a mérleg, de február 9éig nem is foglalkozom igazán vele. A centiket lesem, és azokban mérek változásokat, még a vádlinál is, mert már nem szorított annyira a csizma mint szilveszterkor:) Ezen a héten duplázom a tornát, és meglássuk mi lesz belőle. No meg igyekszem nem a feleslegesen bevitt kalóriákat leégetni, hanem a fölösleges zsírt:)

Szép napot mindenkinek! Kitartást!

1438. Niitoo (válaszként erre: 1437. - Natalinka)
2012. jan. 30. 09:42

Így visszanézve teljesen normális alkatú voltam, de egyszerűen nem tudom, miért gondoltam, hogy én vagyok a legkövérebb ember a földön! Ennyire hülyék az emberek?! Főleg a túlsúlyosak :D

Ha akkor elfogadom magam, szerintem még most is annyi lennék, és nem kezdtem volna bele mindenféle agyament kínzókúrákba.

1437. Natalinka (válaszként erre: 1436. - Niitoo)
2012. jan. 30. 07:54

Szia Nitoo!

62 kilósan sztem soványnak tűnhettél.

Legalábbis mikor én annyi voltam/megboldogult lánykoromban/ itt a környezetem engem soványnak titulált::))

1436. Niitoo
2012. jan. 29. 22:51

Majd' megveszek egy kis sült húsért párolt káposztával! De mielőtt kimentem volna csipegetni, megnéztem egy 5-6 éve készült képet, amin 62 kiló vagyok, aztán gyorsan le is mondtam a késői csemegézésről :D

A fotók hatalma...

1435. Niitoo (válaszként erre: 1434. - Könyvmoly 25)
2012. jan. 29. 22:48

Hát, szerintem teljesen egészséges, amit ettél. Bár nem vagyok doki, de én azt mondom, ha nem esik jól több falat, akkor ne is egyél többet! Erőltetni nem szabad. Nem tudom, most hány kiló vagy, de az 1.000 kalória még az egészséges diétázás keretein belül van, nem? Én ugye ch-t számolok, nem értek a kalóriához, de ha ennyivel érzed jól magad, akkor ne változtass rajta.

Csak a mozgást ne hagyd el, és szerintem minden menni fog, mint az olajozott gépezet :)

2012. jan. 29. 21:47

sziasztok


én mostanában nem mértem mert itthon volt mindenki s olyankor nem használom a mérleget.

mai mozgásom 30 perc séta volt, 2 szer mosogatás, fél óra szobabicikli

a doki szerint emelnem kéne a kalóriabevitelt 1200 kalóriára, hát nem sikerült:P


Reggeli

Csökkentett energiatartalmú kenyér 2 szelet, 1db ömlesztett paprikás sajt,2 levél jégsaláta, 1db paprika

223 kcal


10órai

Csökkentett energiatartalmú (diétás) cseresznyés tejberizs

164 kcal


Ebéd és vacsora: Shanghai wok- Gombay Masala vegyeszöldség (1db vöröshagyma, 4 gerezd fokhagyma,200g káposzta, 200g zöldbab, 200g csiperkegomba, 8-10 db fafülgomba, fűszerek 1-1 teáskanál, szójaszósz (4 teáskanál))

összesen 532,5 kcal fél adag ebből ebéd, fél adag vacsora


Uzsonna: 200g meggy

104 kcal


összesen. 1023,5 kcal


és nem birok többet enni... így is erős hányingerem van a gyógyszerektől amiket szednem kell...fogalmam sincs micsináljak

1433. Niitoo (válaszként erre: 1432. - Szambea)
2012. jan. 29. 17:21

A bal oldalon a Saját menüd ablakban van az Adatlapod/Beállításaid menüpont. Arra menj rá, és az Általános Információk mellett van a képek opció. Oda tehetsz fel képet!


Ja, és úgy néz ki végeztünk mára. Most ettem meg egy apró citromos fagyit, most leülök a gép elé és megnézek egy filmet :D

1432. szambea (válaszként erre: 1431. - Puppi4)
2012. jan. 29. 16:18

Nagyon ügyes vagy!

Mi lesz február 26án?


Én sose hittem volna magamról,hogy képes vagyok változtatni az éltmódomon,de a kaján sikerült.Most jön majd a mozgás.


Képet hová tudok feltenni?


Nitoo:ma pihizz..gondolom kihajtottad magadat!

1431. Puppi4
2012. jan. 29. 15:49

Ja, bocsi elfelejtettem leírni: december 7.-én kattant be az agyam, azóta ment le a 11 kiló.

Ebből 6 most januárban.


Gondolhatjátok én is örülök. Várom nagyon február 26-ot mert addigra jó lenne 80 alá menni... :D

1430. Niitoo
2012. jan. 29. 15:06

Én is irigykedek, mert nekem csak 5 ment le. Igaz, én sosem éhezem, mindig eszegetek valamit :) Meg persze ráfogom az izmok nehézségére :D

Mindjárt lemegy a disznóvágás, már nem bánom ha vége lesz.

Az előbb ettem süt húst párolt káposztával (édesítős), de mindjárt kipukkadok. Asszem este nem eszek semmit.

De hogy ma nem fogok még csak fél percet sem edzeni, arra mérget vehettek :)

2012. jan. 29. 14:21

Sziasztok,

újra itt. Nem otthonról netezek, és nem tudtam belépni, a jelszavamat tudtam, a felhasználónevemet nem :D

Kíváncsi leszek kedden a súlyomra, akkor tudok legközelebb reggel mérlegelni.

A kaja nem igazán diétás, így az adagokra figyelek, és a tegnapi sörözés után a vacsorát egyszerűen kihagytam.

puppi, mennyi idő alatt ment le a 11 kiló? Nagyon irigy vagyok :) De persze gratulálok is.

1428. 5427edee11 (válaszként erre: 1427. - Puppi4)
2012. jan. 29. 11:17

Beírtalak, egy kezdő dátumot majd még kénék, így csak nullák vannak.


Gratulálok az eredményért, azét ez nem semmi!!! :)

1427. Puppi4
2012. jan. 29. 08:26

Kispogácsa, szeretnélek megkérni hogy írj be a táblázatba a ha nem gond: Induló súly: 95.

2012. január 26.-i mérlegelés: 84.3

Cél súly: 65

Magasság: 169 cm


Köszönöm! :)

1426. Puppi4
2012. jan. 29. 08:13

Sziasztok!


Tegnap kilengős napom volt. Az ebéd bableves szalagos fánkkal. És nem volt kedvem külön kotyvasztani magamnak.

Különben is olyan finom lett a fánkom:


A tegnapi napom valahogy így alakult:


R: tea (édesítővel, citrommal)

T: 3in kávé

E: Kis tányér bableves, 3 fánk

U: pár kanál gyümisali

V: 4 fánk :S


Ennek ellenére a súlyom ha csak dekákkal is de lefelé ment. Tegnapi mozgás: lementem triciklizni Botival, meg fogócskáztunk, versenyt futottunk, ugrándoztunk.


Ma mozi Ákossal, Underworld 4! Pattogatott kuki nélkül szeretném végignézi. Nekem ez az első megpróbáltatás, még életemben nem moziztam rágcsa nélkül....

2012. jan. 29. 07:51
ÉN!!!!!!de nem fogok!
1424. szambea (válaszként erre: 1423. - Niitoo)
2012. jan. 29. 07:47

Sziasztok!


Gondolok ma rád..hosszú napod lesz!

Edzéshez gratulálok!


Nekem tegnap 5percet sikerült tekernem.De a súlyom 89.6kg.

Ma 10perc tekerés van betervezve minimum ,és séta+szánkózás!

1423. Niitoo
2012. jan. 28. 19:35

Hú, most aztán elfáradtam az edzésben. Pedig csak 43 percet bírtam a szokott 50 helyett. Nem is baj, tartogatni kell az erőt a holnapi disznóvágásra :)


Képzeljétek, milyen édességet csináltam ma magamnak. Ha már mondtam volna, akkor bocs az ismétlésért.

Szóval vettem cukormentes tejszínhabot, 2 decist. 3,4 g Ch van benne. Vettem egy citromot, meg egy lime-ot. Lereszeltem a héjukat egy edénybe, belefacsartam a levüket, majd folyékony Süssina-val édesítettem. Felvertem a tejszínt, abba is tettem Süssina-t (anélkül oltári szar íze volt:), majd összeforgattam a citromos löttyel. Jégkocka tartóba adagoltam. Feldaraboltam pár szívószálat kb. 4-5 centis darabokra és mindegyikbe beleböktem egy darabot. Holnap lesz cukor és ch mentes citrom fagyim :)Persze belenyalakodtam már akkor, mikor kész lett, valami isteni finom! Próbáljátok ki! És a tejszín sem volt drága, 200,- Ft volt a Tesco-ban.


Most megyek, elkészítem holnapra a párolt káposztát, ne kelljen azzal is vacakolnom reggel.

1422. szambea (válaszként erre: 1421. - Niitoo)
2012. jan. 28. 09:50

Súlyhoz gratula!


Férjemnél is a család,főleg az anyja a ludas az egészben,hogy ilyen lett a személyisége..sose voltak barátai,sose jártak össze senkivel.

A melóhelyén se haverkodik senkivel sem,mostanában már beszélget a kollégákkal mióta vagyunk neki,de előtte kettőt se szólt senkihez sem...

1421. Niitoo
2012. jan. 28. 09:40

Hihetetlen, de Attilámnál is a család volt a ludas. Ő ezért ilyen, amilyen.

Az igazi apja otthagyta az anyját, mikor ő 8 hónapos volt. A nevelőapja akkor lépett a képbe. Őt is vitte mindenhova Attilát, ők fuvaroztak (most is azt csinálja). Alapjában véve jó fej, én csípem is, de tudom néha milyen volt a családdal. Ugye a pia. Mivel hétközben nem ihat, szerintem ezért hétvégén próbálja behozni a lemaradást. És ő az a rettenetes rossz fajta részeg. Agresszív bunkó.

Emellett azt nevelte bele Attilába, hogy a pénz az első, a család meg le van szarva. Legalábbis én így látom. Nekik mindig volt pénzük (nem kevés), de a családjuk nem összetartó. Néha megyünk hozzájuk, de mindig kriptahangulat van, nem szeretem. Nálunk sosem volt pénz (most főleg nincs:), de sosem jajgattunk, mindig megéltünk, és boldogok, vidámak, s ami a legfontosabb nagyon összetartóak vagyunk.

Na most Attilából azt kell kinevelnem, hogy oké, hogy el akarja tartani a családot, de ne a boldogságunk árán.


Nem bírtam ki hétfőig. Nesze neked kitartás, ráálltam a mérlegre :) De legalább már 7-essel kezdődik. 79,1!!

1420. Puppi4
2012. jan. 28. 08:50

Úúúú bocsi most látom milyen hosszú lettem...

pedig a felét se írtam le annak amit akartam.


Niitoo a gyerektémához: nem is tudod milyen szerencsés vagy. Nekem a Férjem nem akart babát. Nálunk ez is egy hiszti-veszekedés-kompromisszum kötés eredménye. Félt nehogy az ő fia is olyan rossz körülmények között nevelődjön mint ő. Szeret engem, de nem a szülei példáját látva nem nagyon hisz a holtodiglan-holtomiglanokban. És félt hogy a fia is elvált szülők gyerek lesz, amit ő nem akart.


Szóval szerencsés vagy hogy a Párod szeretne babát.


Én majd pár év múlva szeretnék másodikat, de nem biztos hogy rá tudom majd beszélni Ákost... :(

Szeretne ő is kistesót, de fél... a jelen gazdasági helyzettől, attól hogy Boti háttérbe szorul ha itt lesz a kistesó...attól hogy nem lesz elég szabadidőnk két gyerek mellett...


Ja és ma súlyt tartok...

1419. Puppi4
2012. jan. 28. 08:46

Most nézem Niitoo hogy milyen közel vagyunk egymáshoz! Te Sárvár, én Szombathely. :)



Amúgy igen gyakran hallom ismerősöktől, ez pasibetegség. Érdekes hogy a női magazinok inkább azzal foglalkoznak, mi van ha a pasink túl sokat jár el otthonról bulizni. Azzal soha hogy mit csináljunk akkor ha nem hajlandó eljárni otthonról.


Én nem vagyok (sosem voltam) bulizós. Viszont egy jó kis baráti beszélgetés-kávézás, egy koncert, egy mozi, egy kis uszoda, vagy hasonló programok.

Régen rengeteg haverom volt, sok barátom. És mindig kitaláltunk valamit. Ha csak annyit hogy elmentünk csócsózni, billiárdozni közben hülyéskedni.


Most van 3-4 barátnőm akik néha feljönnek hozzánk egyet beszélgetni. Azt csókolom....


Nálunk pontosan lehet tudni hogy Ákos rossz (mit rossz borzasztó) családi háttere miatt alakult ez így. Mindkét szülő hülye. Az apja még iskolába se engedte el néha, hogy elmenjen vele dolgozni (kisvállalkozás volt, bort szállítottak az ország egész területén lévő kis és nagy boltokba).

Anyukája...hát őt hibáztatni lehet, de egyrészt meg is értem. Egy részről hibáztatom, mert ha az én gyerek lett volna tuti nem hagyom hogy az apja ezt csinálja vele. Másrészről egyszerűen ilyen a természete: tutyimutyi, nem áll ki se magáért, se a fiáért.

Az én családomban az érzelmeknek nagyon fontos szerepük van. Náluk nincs. Először azt hittemsimán csak egy utállatos nőszemély aki a saját fiát se szereti. AZtán rájöttem hogy nem, szereti ő csak elég sajátságos módon.

Mivel apuka a fizetésből semmit se adott haza, anyukának egy (postás) fizuból kellett feladni egy hatalmas ház rezsijét, a gyerek tanulmányait, finanszíroznia, és hát emelett nem maradt arra hogy zsebpénzt adjon a gyereknek hogy elmenjen a haverokkal valahova vagy bulizni.

Régen irtó pipa voltam mert a 26 éves fiától minden fillért elvett.

Persze tudom hogy szüksége volt a pénzre minössze az dühített, hogy amíg a fia egy koncertjegy árát nem tudta kifizetni, mert az anyjánál volt a pénze aki nem adott rá neki, addig az anyósom lépcsőzőgépet vett magának, meg ilyen olyan fogyibogyókat, megkismillió egy szerelmes regényt.

Gondolom így kompenzálta/kompenzálja hogy tönkrement a házassága,(kétszer is. Elváltak Ákos szülei, amikor egészen kicsi volt, aztán 14 éves korában újra összeházasodtak. Aztán Ákos 18 éves korában már nem is beszéltek egymással. Egy házban éltek Ákos 30 éves koráig, de külön szobába, és még csak nem is köszöntek egymásnak. Anyósom pedig úgy az apja ellen nevelte a fiát, hogy Ákos még ma se beszél az apjával. Az apósom még soha se látta a z unokáját).

A lényeg Ákosnál teljesen érthető a dolog, bocs ha kicsit hosszú letten. :)


Mi is a temperamentumos latin párok közé tartozunk. Imádjuk egymást, de néha órákig bőgős-kiabálós vitákat tudunk prudukálni. Pont az ellentétes személyiségünk miatt.

Most január elején is volt egy ilyen, akkor beszéltünk hosszú napokat őszintén arról ki mire vágyik, ki mit gondol hogyan tehetnénk jobbá a dolgokat.

Na ennek eredményeként járunk el most többet, Ákoson is látom hogy lelkes.

Közösen fogyizunk, neki jóval kevesebbet kell leadnia mint nekem ( ő a háromnegyedén már túl is van) 83-ról akar lemenni 70 kilóig. Most 74 kiló.

És most jól érezzük magunkat.


Vasárnap moziba megyünk, jövő hétvégén a kisfiúnk szülinapja lesz. 2 éves lesz a drága.

Utánna hétvégén győrbe megyünk Ugrparkba pár Hoxás kisgyerek barátnőmmel és a Párjaikkal.

Utánna hétvégére én már ki is találtam egy jó kis fallabázást, vagy családi wellneselést Sárváron.

Szóval most minden hétvégére jut valami.

És ez jót tesz a lelkemnek, ami megkönnyíti a fogyit. :)

1418. szambea
2012. jan. 28. 07:02

Tegnap alig ettem és mára mégis felfelé ment a súlyom..gondolom beindul a szervezet vízvisszatartása vagy mije...

Ma próbálok enni rendesen majd.Csak most ideges vagyok kicsit a hétfő maitt...régen ilyenkor ettem,most meg ha kajára gondolok elkap a hányinger...

1417. szambea (válaszként erre: 1416. - Niitoo)
2012. jan. 28. 07:00

Sziasztok!


Az én férjem is magának való,de ő nagyon nagyon..neki sincs igénye szórakozni,bulizni.Néha egy egy koncertre elmegyünk,persze amit ő szeret,de nincsen igazi kikapcsolásunk.Ő ilyen,elfogadom ilyennek..

Mondjuk a mi életünkben a kikapcsolódás,suli kényszer megoldás,hogy ne bolonduljak bele az életünkbe...mondjuk a suli okés,mert előrébb kell jutnom az életben,nem szólhat arról az életem,hogy Zsombit ápolom csak..mondjuk miatta kezdtem neki a sulinak,hogy minél jobban tudjam őt segíteni az életben majd.

Bulizni viszont nem megyek el a férjem nélkül,pedig ő mondja,hogy keressek társaságot és menjek.De nekem ez így nem jó,én vele akarok menni nem nélküle...eddig leginkább a cigifüst volt az indok,ez remélem most megszűnik,bár a modern zene és a részeg fiatalok sem tetszenek neki.Ő már kinőtt ebből mindíg azt mondja.


Puppy:Szerintem ezek a dolgok fejben dőlnek el,ne legyen bűntudatod,hisz írod,hogy nagyikkal van a fiad addig és elvan velük.

Próbáld azt a kis időt amit nélküle vagy jól érezni magadat bűntudat nélkül!

A másik amit ezzel kapcsolatban mondani szoktam,hogy okés,hogy ennyire ragaszkodsz hozzá,de ha ovis,sulis lesz akkor mi lesz,még rosszabb lesz neked is neki is.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem jó ahogyan te csinálod,félre ne értsd!Hisz mindenkinek az a legjobb amit belülről érez.

1416. Niitoo
2012. jan. 27. 23:38

Sziasztok! Vége a melónak, itt vagyok.

Szóval Puppi, csak annyit akartam elmondani, hogy hasonló cipőben járunk, mert Attilám nagyon nem bírja a társaságot. Nem tudom miért, olyan magányos farkas. Sok barátja nincs, inkább csak néhány haver. Azokkal elmegy néha sörözni (már-már úgy kell elküldenem), de nem nagyon szeret kimozdulni. És ez nem amiatt van, mert sofőr és csak a hétvégén van itthon, mert előtte is ilyen volt.


Én meg régen oltári nagy bulizós voltam, és hirtelen megszakadt és most hiányzik. Most hála isten minden hónapban van egy koncertünk, így legalább kiengedhetem kicsit a gőzt. Egy sör is jól esne már, de Atkins doki miatt nem nagyon erőltetem :D Koncertre pl. sosem jön el velem, ő ilyen "nagy magyar" típus (Kárpátia, Jobbik, stb.). Nem szereti a zenénket sem (Black Sabbath tribute zenekar vagyunk), meg azt sem, ha sörözök. Én ápolgatom, szeretgetem, ha véletlenül berúgnak a haverokkal (nem bírja a piát), én meg ha egyszer becsiccsentek, képes egy egész napon át duzzogni.

Szóval azt, hogy mi tart össze minket, csak a jóisten tudja, más nem :) Tipikus se Veled, se nélküled pár vagyunk, olyan latinos, temperamentumos kapcsolatban.

Ezt nem akartam leírni, mert csak egy megérzés, -nem is biztos, hogy így van-, de olyan betegesen, őrülten féltékeny, hogy szerintem azért mondogatja mindig, hogy ne legyek vékonyabb, mivel nem akarja, hogy esetleg más is megnézzen (ne adj isten bepróbálkozzon:) Sokkal jbb pasi, mint amilyen csaj én vagyok, szóval nem tudom mit parázik. Én meg még életemben egyszer sem voltam rá féltékeny!


A másik, hogy ő nagyon erőlteti a gyerek témát. De nem értem, valaki 25 évesen miért akar gyereket. Vagy csak én vagyok ilyen későn érő típus? Egy gyerek nem akármilyen felelősség, és természetesen nálam a terhességgel együtt fog járni az, hogy abban a pillanatban ott kell hagynom a munkahelyemet (lakkozóban dolgozok), ahonnan gyest sem fogok kapni, mert havi szerződésem van. Szóval pénzügyileg is nehéz lesz.


Bocs, hogy a diétás fórumban osztom ezt meg, de jó volt kimondani. Ha valakinek van kedve, ideje, reagáljon rá valamit. Jó tanácsot, kritikát is elfogadok :)


Jó éjt, csajok!

1415. Niitoo
2012. jan. 27. 12:58
Most rohannom kell a buszra, de nem akartam hinni a szememnek, mikor olvastam a soraidat. A mi helyzetünk ugyanez!! Mármint az "én társasági vagyok, ő meg antiszociális" rész. Csak ez nekem nem tetszik. Este írok róla, érdekel ez a téma. De jó, hogy van egy példa előttem, akiknek sikerült megoldani ezt a problémát. Talán a miénk sem tart örökké...
1414. Puppi4
2012. jan. 27. 11:48

Nálam nagyon korán 18 évesen jelentkezett a "szeretnék egy kis életet, aki belőlem és a Páromból van" érzés.(22 voltam amikor megszületett a fiam)


Az elmúlt két évben egy napon se éreztem hogy inkább elmennék itthonról kávézni, beszélgetni vagy mozizni.

Most is akárhányszor elmegyek, 2 kezem meg tudom számolni hányszor vigyázott más Botira. De bűntudatom van.


Nálam ez egy elég összetett dolog volt: régen nagyon társasági ember voltam. Aztán megismertem a Párom, aki meg egyáltalán nem. Soha nem járt el otthonról, nem voltak barátai.

Mivel az én baráti körömet sem nagyon akarta megismerni, én meg folyton vele akartam lenni, ezért mellőlem is elkoptak szép lassan ahaverok, csak a fontos emberek maradtak meg.

(a férjem mentségére legyen mondva, olyan a családi háttere hogy csoda hogy ember lett belőle)...


Amikor még nem volt Boti akkor hiányzott a régi életem, nem jártunk sehová, nagy ritkán kettesbe elmentünk mozizni, vacsizni, de társaságba soha!

Amikor közelebb költöztünk az én családomhoz, és Ákos munkahelyet váltott, akkor kezdett el nyitni az emberek felé.

Kezdtünk társaságba járni.

Közben terveztük a babát. Terhes lettem.

Mostanra már a férjem is szeret társaságba menni, de ugye most meg miattam nem lehetett, mert én nem akartam másra bízni a gyereket. Ő meg nem akart nélkülem menni.


Nyáron fogytam 10 kilót, aztán 5-öt visszahíztam. És most decemberbe újra elővettem magam.

Az önismeret kemény dolog, sok vitánk volt a férjemmel az elmúlt hetekben. De leültünk és kiderült ugyanazt szeretnénk.

Egészségesebben élni, lefogyni, több időt együtt tölteni, barátokkal eljárni, és közben Botival is családi programokat csinálni.


Megbeszéltük hogy mindezt nem könnyű összeegyóeztetni, de ha dolgozunk rajta menni fog.


Vasárnap megyünk fallabdázni, mozizni, aztán tervbe van véve egy kávézás Ákos egyik munkatársával és a barátőjével.

februárba 12.-én pár Hoxás barátnőmmel megyünk Győrbe az Ugriparkba.

Szóval most sok programot csináltunk magunknak, kettesbe is, meg családilag is. Ezek meg elfeledtetik velem a nassolást.Jól érzem magam a őröömben nincs okom rá hogy bármit is kompenzáljak.


Visszatérve rád: Szerintem ha most eljutsz arra az önismereti szintre hogy ne legyen bűntudatod csak mert a gyerek mellett magadra is gondolsz akkor boldogan és kiegyensúlyoottan mehetnek a dolgok.

És miért lenne már fura hogy egy rockzenekar frontembere vagy? Az ovian és a suliban ő lesz a legmenőbb gyerek ha a baráai ezt megtudják!!!! :)

1413. Niitoo
2012. jan. 27. 10:10

Én mindig ettől féltem, hogy ha lesz gyerek, akkor vége mindennek. Én alapvetően elég társasági ember vagyok, szeretek szórakozni, vagy csak elmenni valahova a párommal.

Amikor tavaly nyáron terhes lettem (sajnos nem tartott sokáig), mindenki azt mondogatta, most valami más kezdődik, megváltozik az életed. Én meg úgy éreztem szégyen szemre, hogy eddig tartott az életem, most meg vége van. Persze ez csak az elején volt, valószínű már éreztem, hogy valami nem lesz rendben. Vége is lett a 8. hét után.

Szóval én attól félek, hogy ha lesz babám, nem tudok már zenélni, pedig nekem az az életem. Vagy nem lesz fura, hogy egy rockzenekar frontembere egy anyuka? Bár a fiúknak (zenésztársaimnak)is vannak gyerekeik :)

Szóval Ti mit gondoltok?

1412. Puppi4
2012. jan. 27. 09:28

Igen nekem is ez volt a meggyőző érv.


Plussz ezt mindig pironkodva mondom ki, meg olyan elavultnak hangzik a mai világban.

De 7 éve ismerem a férjemet, nekem ő volt az első férfi az életemben, ÉS AZ UTOLSÓ IS, mert

7 év után én még mindig ugyanolyan szerelmes vagyok belé mint egy tinilány a bálványába!

:)


És igen a fiamnak egy boldog kiegyensúlyozott, egészséges anyukára van szüksége.

Minden pillanatot vele töltök, amit csak lehet, de ha havi 1-2 alkalommal pár órát a nagyszüleivel tölt nélkülem az még nem baj! :)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook