Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1381. Niitoo (válaszként erre: 1374. - Kálbá)
2012. jan. 24. 23:29
Jó helyen jársz, Kálbá. Remélem sikerül még legalább 13-at ledobnod :) Annyi nekem is jól jönne.
1380. Niitoo (válaszként erre: 1377. - Snukika)
2012. jan. 24. 23:28

Igaz, én pár kilóval kevesebb vagyok, de még irigykedek is a jókedved miatt :)

Ügyes vagy, csak így tovább!

1379. Niitoo (válaszként erre: 1372. - Könyvmoly 25)
2012. jan. 24. 23:27

Szia Könyvmoly!

Szerintem se gondolj a legrosszabbra. Én is elég pesszimista vagyok, de ha jó v. rosszindulatú daganatról lenne szó, biztos nem morfondíroznék azon, mi lesz, ha ne adj isten... Ne is jusson eszedbe, nem lesz semmi bajod és kész! Hozzáteszem, nem történt még velem ilyesmi, de valószínű én így próbálnám felfogni a dolgot.

1378. szambea (válaszként erre: 1377. - Snukika)
2012. jan. 24. 21:47
Gratulálok!!!
1377. snukika
2012. jan. 24. 21:03

IGEN! IGEN! Ma reggel 99,6-ot mutatott a mérleg. Tudom, sokatok elborzadna ezen, de én nagyon örülök, hogy jó 2 jét alatt két jegyü lettem :-D


Üdv az újaknak))

1376. szambea
2012. jan. 24. 20:08

Sziasztok!

Szép jó estét!


Végre jól vagyok és bírtam enni.

Majdnem egy egész rendelt pizzát ettem meg,de nincsen bűntudatom!Hisz jólesett.

Majd reggel többet mutat a mérleg.

2012. jan. 24. 16:44

Sziasztok! Üdv az újaknak, sok erőt, kitartást!!!


Sajnálom, hogy ilyen ritkán tudok jönni, akinek van friss kg a táblázatba elküldené privátban? Alig van időm visszaolvasni :(


Ma vettem zabpelyhet, ti mivel, hogyan eszitek? Hogy kell elkészíteni?

1374. Kálbá
2012. jan. 24. 13:47

sziasztok!


Én tavaly indítottam egy hasonló fórumot, de sajnos már kikopott:( akkor 13 kg-ot dobtam le, amiből 2-3 kg jött vissza. Még mindig van rajtam 20 kg fölösleg. Mivel idén újra kezdtem lement már 1,5 kg, de egyedül nem megy:( ezért remélem hogy találok egy lelkes csapatot, akik tudnak ösztönözni és viszont:) Remélem jó helyen járok.


Üdv K

1373. zsöcelék (válaszként erre: 1372. - Könyvmoly 25)
2012. jan. 24. 13:40

Szia

Szerintem ne gondolj a legrosszabbra!!

Biztosan nincs semmi komolyabb bajod!

2012. jan. 24. 13:20

sziasztok


valami nem hagy nyugodni, bocsi , akit zavar a panaszkodásom az ezt a hszt ne olvassa el de ki kell írnom magamból.


ugye említettem hogy voltam dokinál hormonvizsgálaton, aki többek között azt mondta, hogy magas a kortizol szintem, amit lehet hogy gyógyszerrel le tudnak vinni, most ezért a gyógyszerért mászkálok. de úgy néz ki nincs is forgalomban. viszont ha nem tudja akkor valószínüleg mellékvesedaganat okozza a magas szintet, ami ha rosszindulatú akkor rák:(


és nagyon félek ettől. a hányás az egy dolog a kezelés alatt de hogy kihullik majd a hajam azt nem tudnám megemészteni...:(


mindig is az a tipus voltam aki a legrosszabbra gondol...és most ezen kattogok egyfolytában... nyugtassatok meg. nagyon meg vagyok rémülve.

1371. Niitoo (válaszként erre: 1369. - Natalinka)
2012. jan. 24. 11:56

Az biztos, hogy erős a csontozatom. De inkább lenne gyengébb és lennék 5 kilóval könnyebb :D De Te viszont nagyon csinos vagy, megnéztem a képedet. Meg a virágok is szépek :)


Azért köszi, hogy megint vigasztaltok. Egyébként az, hogy az izom nehezebb, mint a zsír, az tény. És én is megpróbálom erre fogni azt, hogy nem lettem sokkal könnyebb. Szinte már minden nap csinálom az 50 percet és nem egyszerű ugra-bugrát, hanem tényleg kemény edzést. De akkor sem veszem vissza, mert a mozgás egyszerűen nem lehet rossz!

1370. szambea (válaszként erre: 1367. - Zsöcelék)
2012. jan. 24. 10:07

Sziasztok!


Ma már talán megmaradok..tegnap se ettem szinte semmit,vagyis ami bement ki is jött...de sokat ittam.Így megint 90.4 vagyok ,de nem bánom..

Nekem is júniusra cél a 85kg de ha nem hát nem..maradjak 90körül.de tartósan.

A mozgás még mindíg nem megy sajnos,de talán idővel összejön.Heti 3x 10perc tekerés az első célom!


Most reggeliztem egy pogit és egy pohár kávét.De ezt se kívántam,csak tudom,hogy enni kell.


Üdv az újaknak!


Nitoo:szerintem az életmód váltás számít,hogy az menjen és nálad a centik is szépen alakulnak,tudod az izom nehezebb mint a zsír,szerintem ezért nem fogysz,de ez lehet,hogy közhely.

1369. Natalinka (válaszként erre: 1368. - Niitoo)
2012. jan. 24. 09:22

Szia!

Lehet ,hogy erős csontozatú vagy mint én:)

Ne csüggedj!

1368. Niitoo
2012. jan. 24. 09:03

Sziasztok! Látom megint bővült a csapat. Örülök neki.


Képzeljétek, megvettem azt a fránya mérleget. Már én is mérleg-mérgezést kaptam Tőletek, pedig én nem voltam fanatikus súly ellenőrző :D Bár lehet nem kellett volna, mert 80,1-et mutatott :) Azt hittem, már legalább hetessel kezdődik a súlom. Már a 79-nek is örültem volna. Nem tudok miből visszavenni, mert ha ennyt sem eszem, amiennyit most, akkor semmit nem fogok enni. Úgyhogy ha valaki el van keseredve, mert nem fogy, akkor gondoljon rá, hogy van, aki még szarabb helyzetbe van. Valamilyen biológiai csodabogár lehetek, mert más már egy 10-est ledobott volna ennyi idő alatt.


Na mindegy, azért nem adom fel, hátha csoda történik. Most megyek, megcsinálom az 50 perces edzést...

2012. jan. 24. 08:31

Sziasztok!


Üdv. az újaknak!

Én nem bírom ki, hogy ne álljak majdnem minden nap mérlegre.

Ma reggel 93,2 kg voltam.

Remélem már nem megyek 94 fölé.

Cél most 90 kg alá menni, júniusra pedig 85 kg.

Remélem sikerülni fog.

Mindenkinek KITARTÁST!

Szép hetet!

1366. Pirike88
2012. jan. 23. 19:53

Sziasztok, szép estét!


Remélem mindenki halad a terveivel és senki sem kesereg a mérleg miatt:) Én eldöntöttem: már nem is állok a mérlegre, fölöslegesen bosszakodom csak, bár eltántorítani nemfog a céljaimtól:) Ezért az alapjába célbavett mérést alkalmazom, minden héten hétfőnként mérek mell, derék, csípő, fenék, comb és vádli méreteket:D Igaz bűnöztem is hétvégén, meg nem is, de kompenzáltam tornával, ma is ledolgoztam a feleslegesen bevitt csábulást, de holnaptól megállj lesz:)

Eddigi mért eredmények: 2 hét óta mellbőség -1cm, derék még maradt, csípőből -2cm, fenékből is -2cm, combokból mínusz 1-1 cm és a vádliból is pár milli különbség mérhető, de eztán gyúrok én erre rá igazán:)


Bogi üdv köztünk:) Én is nagyjából 20 kilótól szeretnék megszabadulni, és majd azt a súlyt tartani:) Melyik Réka dvd-re tornázol?

1365. bogi0424
2012. jan. 23. 09:49

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok ,rajtam + 20 kg van ettől szeretnék megszabadulni végleg.

Remélem vagyis tudom hogy most sikerülni fog .

Nem követek semmilyen diétát életmódot váltok ,és Rékára tornázom ja és a Zumba minden szerdán 18

-20 .ig és pénteken 19-20 ig.

Kitartást mindenkinek .

Legyen nagyon szép napotok :)

1364. szambea
2012. jan. 23. 09:44

Ettem 3mandarint,de azt érzem bár ne tettem volna,rossz a gyomrom!

Mozgás letudva 1.5óra Zsombi cipelés a hátamon,hajolgattam is így(öltöztetés,bolt).

Itt annyira hülye meleg van most...

1363. szambea (válaszként erre: 1359. - Puppi4)
2012. jan. 23. 09:43

Ügyes vagy nagyon!

Az a fő,hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben!

Nálam a kilók csak másodlagos szempont,persze nagy örömmel tölt el.

Az első 8-10kg-ot szinte észre se vette senki sem rajtam,hogy lement,aztán az öltözködésemen is változtattam,vettem egy kis sarkas csizmát..utána már többen mondták,hogy csini vagyok,de nem a súlyomra értették!

Olyan 12-13kg minúsznál kérdeztek rá,hogy te fogytál?Sőt férjem is nemrég mondta,hogy már látszik az alakomon is,lett megint derekam.A hasam viszont nagyon csúnya lesz:(Már most látom.:( Erre kellene kitalálni valamit,de a hasizmozás kilőve mert sérvem van és túl sok hegem.

1362. 5427edee11 (válaszként erre: 1359. - Puppi4)
2012. jan. 23. 09:29
Ügyes vagy :)))
1361. 5427edee11 (válaszként erre: 1360. - 130454e42d)
2012. jan. 23. 09:29

Szia!


Sok sikert!

2012. jan. 23. 09:04

Sziasztok, csatlakoznék én is.

170 centi magas vagyok, és most 80 kiló. Január elején kezdtem a fogyózást, valami bekattant bennem. Semmilyen konkrét diétát nem követek, a napi kalóriát figyelem, 1600 alatt próbálom tartani, és a mozgást erőltetem. RR-el kezdtem, de idegesít a hangja, és unom. Most Norbi kick-box1 dvd-jét csinálom, nagyon bevált, élvezem is. Ráadásul karra is jó, ami a gyenge pontom. Mivel jó időben bicóval járok melóba a lábammal nincs nagy gond, a csípő-has környékem gázos.

Még a futásra kéne magam rávenni újra...

1359. Puppi4
2012. jan. 23. 08:40

Sziasztok!


Tegnap ügyi voltam az étterembe egy kis kacsamellett ettem zöldséges rizottóval, a rizottónak a háromnegyede megmaradt, kiettem a zöldséget belőle :)

Nem volt nagy a kacsamell, de olyan laktató volt, hogy utánna már csak egy lattet ittam délután fél 5 felé, és ennyi.


Igaz kilók makacsul ragaszkodnak hozzám, de ez se lesz mindig így.

És bár a mérleg nem mutat változást, sokan megjegyezték hogy az arcomon, karomon, derekamnál látszik az eddig elért 10 kiló is...

Szóval öröma köbön... A maradék 20-at is legyűröm, remélem a nagy részét már nyárra.

Ha nem az se izgat mert most jól érzem magam, hogy nem eszek hülyeséget és mozgok is, és amióta odafigyelek érdekes, de más terülteken is jobban alakulnak a dolgaim. Szóval bár a mérleg még mindig 85 kg mutat én azért bizakodó és happy vagyok :)

1358. 04de31da95 (válaszként erre: 1355. - Molett lány)
2012. jan. 23. 08:33

:) örülök, hogy nem vetted rossz néven, hogy írtam. Csak amióta én elkövettem ezt a hülyeséget, azóta nem szeretem szónélkül hagyni, ha valaki ezt a hibát akarja elkövetni:)

amúgy én is elkezdtem most fogyizni, két gyerek után 107 kg-ra dagadtam...:S nekem a GI diéta és heti 3x 50 perc - 1 óra szobabicikli és torna a menü:)

1357. Niitoo
2012. jan. 23. 08:32

Senki nem un senkit. Én örülök a sok hozzászólásnak. Mindenből tanul az ember.

Én most "korán" keltem - 8-kor -, és mivel délutános vagyok, reggel tornázom. Neki is állok gyorsan, mert elmegy a harci kedv :)

Nektek meg szép napot!

1356. szambea
2012. jan. 23. 08:02

Sziasztok!

Migrénemnek hála elértem az álomsúlyomat.de nem örülök neki,mert nagyon szar..és ma is folytatódik.:(


molett lány:az a fő,hogy ne éhezz!


Rohanunk az oviba jövök ma még,bár már lehet untok:)

1355. molett lány (válaszként erre: 1353. - 04de31da95)
2012. jan. 22. 23:57

szia!

Köszönöm a hozzászólásodat!

Az az igazság ,hogy az aznapi kajálásom volt csak olyan kevés (az előző napi tort amiatt),viszont az is elég volt,nem szoktam éhezni.

Nekem is fura volt,de végig teltségérzetem van.

Nem sanyargatom magam csak próbálom a hizlaló dolgokat kerülni.....

1354. Bcicus (válaszként erre: 1344. - Szambea)
2012. jan. 22. 20:54
Baromira veszélyes ilyen kövéren teherbe esni az én dokiaim nem engedik és valszeg igazuk is van. Ha erre még felszed az ember kilókat az nagyon durva. Még ha meg is fogadom, hogy nagyon szigorúan tartom a diétát, mi van ha nem sikerül és hízom közben. 6-án megyek a dokimhoz addig 85 kilóra kéne lefogynom, hogy engedjen ez meg lehtetlen.
1353. 04de31da95 (válaszként erre: 1324. - Molett lány)
2012. jan. 22. 18:58

borzalmas még nézni is amit "csinálsz". Ez nem fogyókúra, hanem a szervezeted sanyargatása. Minden leadott kiló háromszorosan fog visszatérni, miután visszatérsz a normál étrendhez.


Tudom, hogy nem kérdezted a véleményemet, de nem tudtam megállni, hogy bele ne vaú-vaú...

meg amúgy is nyilvános a fórum;)


nos, nem vagyok szakember az igaz, de fogytam már le 25 kilót ilyen eszetlen diétával és 42 kilót szedtem vissza miután visszatértem egy normális, tartható étrendhez.... ne csináld. Nem lefogyni nehéz, hanem egy olyan életmódot felépíteni, amivel aránylag normál súlytartományban tartja az ember a súlyát. Ezzel a szörnyű étrenddel nem fogsz menni semmire.


Mielőtt nekem estek: csak és kizárólag a jó szándék vezérel....

1352. Niitoo
2012. jan. 22. 18:45

De ügyesek vagytok! Mindenkiről megy le a kiló! Én most tornáztam, meg szereztem egy Zumba dvd-t. Csinálja valaki? Nem tudom, elég lesz e a taposó után.

Képzeljétek el, először 40 percig tornáztam (taposó, kick-box, izomerősítők). Taposógéppel kezdtem, de egyszerre csak 10 percet bírtam. Múlt héten felvittem 13-ra, ma már 15-ig bírtam. Így az egész torna több, mint 50 percig tartott! Úgy örültem. Néztem közben a Nanny McPhee-t, csak úgy repült az idő.


Ma sütöttem a családnak cukkinis sütit. Én szeltem fel, megkentem csokikrémmel annak, aki kérte, és egy darabot sem kóstoltam meg belőle :) Először evett a fene, de aztán gyorsan kikevertem egy kis tejfölt keserű kakaóval, meg édesítővel, aztán befaltam. Most meg eszek egy kis zacskóban sült szárnyat kerékrépa savanyúsággal.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook