Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leküzdjük a nagy súlyfelesleget!!! fórum

Leküzdjük a nagy súlyfelesleget!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
334. Andi.Bobi (válaszként erre: 331. - 55Judit)
2020. dec. 30. 18:17
Ó,sajnos nem vagyok sovány.. Van nagyon sok plusszom. 30 kg minimum. De inkább több. Igen az arcomon nem látszik..
333. 55Judit
2020. dec. 30. 18:02
Bocsánat, volt egy kis kimaradás nálam, azt hittem nem megy be az üzi azért ismételtem. :)
332. 55Judit (válaszként erre: 330. - 184481d874)
2020. dec. 30. 18:01

Lassan 66 éves leszek, az utóbbi néhány évben eléggé lelassult az anyagcserém nekem is. Ezzel megküzdeni nekünk egy plusz feladat. De már elég jól megszerettettem magammal a zöldségeket, salátákat, több mindent meg is termelek a kicsinyke kertemben. Most van még tépősalátám, mizunám, retkem, idebent hajtatom a fokhagymát és a dughagymát, ezeket minden nap eszem. Az adagjaim mennyiségét nem nagyon akarom csökkenteni, mert az még jobban lassítaná az anyagcserét. Azt választottam hogy marad az adag amivel jól érzem magam, inkább mindig igyekszem a minőségibb ételekre törekedni. Ezt jó módszernek érzem. Nagyon lassan kell nekem leépíteni a zsírpárnácskákat, hiszen a felrakódás is nagyon sunyi módon történt. :)

Andit meg elnézve a fotóján, nem tudom hova akar fogyni. Én inkább nagyon soványnak látom mint túlsúlyosnak.

Te hány centidhez hány kiló vagy?

331. 55Judit (válaszként erre: 330. - 184481d874)
2020. dec. 30. 18:00

Lassan 66 év es leszek, az utóbbi néhány évben eléggé lelassult az anyagcserém nekem is. Ezzel megküzdeni nekünk egy plusz feladat. De már elég jól megszerettettem magammal a zöldségeket, salátákat, több mindent meg is termelek a kicsinyke kertemben. Most van még tépősalátám, mizunám, retkem, idebent hajtatom a fokhagymát és a dughagymát, ezeket minden nap eszem. Az adagjaim mennyiségét nem nagyon akarom csökkenteni, mert az még jobban lassítaná az anyagcserét. Azt választottam hogy marad az adag amivel jól érzem magam, inkább mindig igyekszem a minőségibb ételekre törekedni. Ezt jó módszernek érzem. Nagyon lassan kell nekem leépíteni a zsírpárnácskákat, hiszen a felrakódás is nagyon sunyi módon történt. :)

Andit meg elnézve a fotóján, nem tudom hova akar fogyni. Én inkább nagyon soványnak látom mint túlsúlyosnak.

Te hány centidhez hány kiló vagy?

330. 184481d874 (válaszként erre: 328. - 55Judit)
2020. dec. 30. 13:49
Én is,de nem nagy mennyiségeket fogyasztok,de a változókor is beindult nálam.
329. Andi.Bobi (válaszként erre: 326. - 184481d874)
2020. dec. 30. 11:09

Igen,jó indulatból.. ez lett most a hívatásom, akinek tudok segítek. Megosztom a saját,a családom,ismerőseim tapasztalatait..


Most us csak azt tudom írni,hogy jól érzem magam,kevesebbet eszek. A férjem tegnap megdícsért,hogy látszik az arcomon,hogy fogytam. Fiatalos lett az arcom,üdébb lett a bőrőm.

Most írtam egy másik fórumban,hogy a sarkantyúm nem fáj már annyira. 10 bol talán 3 as a fájdalom. Két hét olaj használat után. Hálás vagyok a termékeknek,örülök,hogy rájuk találtam!

328. 55Judit (válaszként erre: 325. - 184481d874)
2020. dec. 21. 09:37

"Az én sem szeretném ha csak bizonyos fajta ételeket ehetek csak"

Lehet hogy félreérthető volt amit írtam. Én sem szeretem a megszorításokat, és betegnek érezném magam ha csak bizonyos ételeket ehetnék. Felsorolhatatlan féle élelmiszer van ami nem ártalmas, én mindabból eszem amit a péztárca megenged.

327. 55Judit (válaszként erre: 324. - Andi.Bobi)
2020. dec. 21. 09:30

Jól van. Ne háborodj fel! Millióan választják ezt a lehetőséget. Én nem értettelek félre. Időnként nálam is lecsúszik 1-1 olyan falat aminek az eszemmel tudom hogy nem kéne, de az íze miatt muszáj picit vétkezni. :))

Te a spay-t választod, én meg az odafigyelést, minél kevesebb vétkezést és minél egészségesebb étkezést. Hozzáteszem, az én nyugdíjam elég kevés, ezért is nagyon meg kell néznem hogy olyasmit rakjak a számba ami hasznomra válik. Nekem nem fér bele hogy haszontalanságot is megvegyek mint a fehérliszt, margarin, finomított cukor és társai. A nagy külömbség az köztünk, hogy ha valaki az én életmódomról akar velem beszélgetni, nem háborodok fel, és nem veszem támadásnak te pedig igen. De ezzel sincsen baj részemről, mert mindenkinek más a habitusa, én meg senkitől nem várom el hogy olyan legyen mint én. :)


Mindenki úgy él ahogy akar, vagy ahogy érzi hogy jó neki.

Én pl. azon már túl vagyok hogy kevesebb evéssel, próbáljak lefogyni, mert felismertem a hátulütőjét. Egy ideig szépen fogytam, aztán megállt, majd a kevesebbtől is inkább híztam mint fogytam. Miért? Mert elkezdett lassulni az anyagcserém. Később bármilyen kevet eszik az ember, hízni fog sajnos. Biztos hallottál már valakitől olyat, hogy elég ha ránéz egy finom falatra, már hízik tőle. Hát így van ez. Azt sajnálom, hogy először végigjártam ezt az utat, és csak utána olvastam hogy ez így van. De nincs szándékomban lebeszélni erről a módszerről senkit mert egyrészt milyen jogon osztogathatnék én bárkinek is tanácsot, másrészt a legjobb iskola a saját tapasztalatszerzés.


És végül arról, hogy most hogy állok miközben az eset után nem fogyókúrázok, csak azt teszem, amit már írtam: Nagyon hamar megállt a hízásom. Még nem fogyok, de sokkal jobb már a közérzetem. Nem kell nekem 4 nap alatt 1 kilót fogyni, mert akkor az lesz hogy cseberből-vederbe. :) Elég azzal a tempóval fogynom ahogy rámjöttek a kilók, így nem leszek stresszes, nem lesznek plusz kiadásaim. Azzal hogy egészséges dolgokat fogyasztok, nem kívánok sokat enni. Mondjuk annyit eszem, mint egy éttermi adag 2/3-a. A súlygyarapodás megállása után, tudom hogy a súlyvesztés következik. Egy egészségesen tápolálkozó ember aki még testmozgást is végez, eleve nem lehet túlsúlyos.


Ezzel az irománnyal se téged, se mást nincs szándékomban megbántani ezt garantálom.

326. 184481d874 (válaszként erre: 324. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 21:54
Nálam is a hormonváltozás hozott bizonyos változásokat és ha módom lesz rá, én is kipróbálom a sprayt.Olvastam róla és több problémára is segitséget nyújt.Tudom jó indulatból irtad le azt amit tapasztalsz,mint ahogy mások is leirják,miket próbáltak már ki és bevált vagy sem.Köszi.
325. 184481d874 (válaszként erre: 322. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 21:49
Én is igy vagyok ezzel.Az én sem szeretném ha csak bizonyos fajta ételeket ehetek csak.Azt gondolom,hogy ha hiszel benne,emrt tapasztalod a jótékony hatását...miért ne?Az időszakos böjtöt én is kipróbáltam,de hosszabb távon nem jött be.
324. Andi.Bobi (válaszként erre: 323. - 55Judit)
2020. dec. 20. 21:43

Akármit írok, mind félre van értve... Nem eszek éjjel nappal édesseget, de van amikor igen. Pl ha sütök a családnak túrós rétest, eszek belőle.. Eszek egészséges ételeket is, főzök minden nap a családnak.. Szoktam csinálni én is joghurtos sütit ,abban is van épp elég kalória. De így nem kívánom az édesseget, nincs sóvárgás.

A hormonváltozás se tesz túl jót a súlynak.


Igen, örülök, hogy találtam egy olyan természetes, mikrohatoanyag tartalmú sprayt, ami tud segíteni nekem. Plusz szedek még mellé mást is,ezek mind segítenek nekem és mellettem még több millió embernek a világban akik ismerik ezt az amerikai céget és a termékeit...

323. 55Judit (válaszként erre: 322. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 18:10
Hát akkor itt van az eb elhantolva! Sütike, csokika, kekszecske!!! Ha belegondolunk, ezek üres kalóriák, és sok egyéb ami egy szóban összefoglalva árt. Én ilyeneket nem eszem, de ezek nélkül is jókat. Ma pl. meggyes joghurttortát készítettem, csupa egészséges összetevőből. Én sem vonok meg finomságokat, de szerencsére egészségesekhez vagyok szokva. Hát, ha nem cseréled le azokat a nasikat egészségesekre, neked tényleg kell az a spray. A cukros édességek csinálják az étvágyat rendesen. :)
322. Andi.Bobi (válaszként erre: 321. - 55Judit)
2020. dec. 20. 18:00

Mert ilyen alkat vagyok, szeretek jókat enni, finomakat.Sütiket, csokikat, kekszeket... Ha csak rájuk gondolok, már gyarapodnak a kilók. Sok sok ember mitől hízik el? Többet eszik, mint amire szüksége van.. Eszek ugyanúgy zöldségeket, párolva roston, nyersen, gyümölcsöt a mandarin, meg a banánt szeretem. Zabpelyhet is szoktam enni. Viszont a fehér kenyér, tészta, a nokedli nekem nem igazán tesz jót. És ebben segít ez a spray, hogy kevesebbet eszek ezekből. Én nem akarok kalóriákat számolni, vagy nem enni szénhidrátot egyáltalán. Így van ez a segítségem, és nem kell lemondanom semmiről. Ahogy fogyni fogok kevesebb étel is elég lesz majd, ahogy megy össze a gyomrom.


Nekem a kedvencem a grillezett csirkemell,, görögsalátával.

321. 55Judit (válaszként erre: 317. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 17:08

Én nem vitatom hogy jók a termékeid. Én is egy nagyon becsületes cég kiváló termékeit fogyasztom. Azt is tudom hogy nem ők az egyedüliek. És azt sem írtam hogy nem eszel gyümölcsöt. Nem értem miért veszel mindent támadásnak. Csak beszélgetek. Viszont azon elgondolkodtam hogy ha egészségesen táplálkozol, miért kívánsz többet enni a kelleténél? Miért kell segítség ahhoz hogy kevesebbet egyél? Eleve aki megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjét fogyaszt, az nem eszi túl magát. Aki megfelelő mennyiségű rostot fogyaszt, szintén nem. Aki kevés, és lassú felszívódásó szénhidrátokat fogyaszt, szintén nem. Én figyelek ezekre. De nem okoskodásból írtam ezt sem, és megértem azt hogy neked szükséged van + segítségre. Én nem akarok kevesbbet enni. Én csak azon vagyok, hogy időnként beiktassak valami olyat az étekezésembe, ami hasznomra válik.


Hogy kajáról is essék szó, leírom a legújabb kedvencemet:

Aszpikos csirkecomb sonka. Pikk-pakk elkészül, laktató, nem drága, egy tál salátát vagy reszelt retket, lilahagymát eszek hozzá. Hamar jóllakat, sokáig nem vagyok éhes utána. :)


Leírhatátok a kedvenc kajátokat ti is!

320. Andi.Bobi (válaszként erre: 318. - Bulikázós)
2020. dec. 20. 17:01
Ez csak egy napi, délelőtti tapasztalat volt. Kíváncsi voltam, tényleg úgy hat e ahogy ígérik. Úgy, vagy még jobban is😊
319. Andi.Bobi (válaszként erre: 318. - Bulikázós)
2020. dec. 20. 17:00

Mindenki máshogy gondolja. Sokan alkalmazzák az IF et, időszakos böjtölést. 8 órában esznek, 16 órában nem. Ebben benne van az alvás ideje is. Miért lenne egészségtelen?

Nekem már az is segítség, hogy kevesebbet eszek, nem vagyok mindig éhes, be tudom osztani az időt, a ételeket amiket az nap szeretnék megenni. Nem az van, hogy a kalória bázis kiszamilja, a sulyhoz a magassághoz, hogy mennyi kalóriát ehetsz és akkor fogsz fogyni. Én nem szamolgatok kalóriákat, azt eszek ami jól esik csak kevesebbet, kevesebbszer. Ebben segít a spray.

Nem szeretnék senkivel vitatkozni, régóta itt vagyok a hoxan, nem veszekedtem senkivel.. Csak a saját tapasztalatomat írtam le, és szeretném is még leirni..

318. bulikázós (válaszként erre: 313. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 15:28
A böjt sem egészséges! Egyébként te írtad, hogy hogy eszel. De nem akarok vitatkozni, mindenki a saját egészségéért felelős! Boldog karácsonyt!
317. Andi.Bobi (válaszként erre: 316. - 55Judit)
2020. dec. 20. 15:26

Nekem ez nagy segítség. Sokan keresnek olyat, ami segít nekik, hogy kevesebbet egyenek.

Most nem fogok példáját írni, hogy miből mennyit tudnék megvenni, ha akarnék.. De így évvel kevesebb étel is elég. Nem írtam, hogy nem eszek zöldséget, gyümölcsöt.. Nem is értem miért ezt írjátok. Kevesebbet eszek, mint eddig, nem eszek edesseget, mert nem kívánom. Teljesen természetes anyagok vannak benne. Mellé fújók meg más fajtát mivel 9 felé spray termék van. Immunerősítő, energiát adó, alvás segítő, lúgosító,.... C vitamin zinkkel,.. Mind mind tele a természetben megtalalhat gyümölcsök és zöldségek, növények kivonataival. Teljesen egyedülálló mikronizalt hatóanyag tartalommal. Ilyen nincs még egy a piacon.. Amit befujsz a nyelve alá /Pl a szivsprayk is/95 %ban felszívódik, a gyomrom keresztül kb 30 %.

316. 55Judit (válaszként erre: 315. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 15:08
De nem jobban járnál ha a spray árán zöldséget, gyümölcsöt, magvakat vennél? Ezekkel egy csomó létfontosságú ásványianyagot, nyomelemet, vitamint juttatnál a szervezetedbe. Így meg a kevesebb evéssel az eddiginél kevesebb hasznos anyaghoz jut a szervezeted ami veszélyes lehet. Még ha abszolut gészségesen eszel, akkor is.
315. Andi.Bobi (válaszként erre: 311. - Bulikázós)
2020. dec. 20. 14:55

Nem hitegetek senkit, már bocsánat. Se a cég sem, aki gyártja a termékeket. Ez egy mankó, egy segítség, befújom és kevesebb étel is elég, vagy egyalanal nem vagyok éhes, később eszek... A fogyás ugye akkor lesz, ha kevesebb kalóriát viszel mint amennyit elégetsz..

Na én ezt szenvedés nélkül elérem, mert nem sovargok az étel, az édesség után.

314. Andi.Bobi (válaszként erre: 310. - 55Judit)
2020. dec. 20. 14:50
Egy sprayt, amiben teljesen természetes növényi hatóanyagok vannak!
313. Andi.Bobi (válaszként erre: 309. - Bulikázós)
2020. dec. 20. 14:49
Én nem írtam, hogy egészségtelenül eszem. Miért kell kritizálni. Tesztelem a terméket. Amúgy bojtolni is szoktam, az sem egészségtelen.
312. 55Judit (válaszként erre: 311. - Bulikázós)
2020. dec. 20. 13:59
Most indulok bulikázni. :))) 6km gyors gyaloglás. :)
311. bulikázós (válaszként erre: 310. - 55Judit)
2020. dec. 20. 13:29
Mindegy, csak jó drága legyen, és hitegessen azzal, hogy mozgás és életmódváltás nélkül is lefogyhatsz! :-) :-) :-)
310. 55Judit (válaszként erre: 308. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 08:32
Mit fújsz a nyelved alá?
309. bulikázós (válaszként erre: 308. - Andi.Bobi)
2020. dec. 20. 07:18
Ezaz! Így kell egészségtelenül táplálkozni! :-)
2020. dec. 19. 09:48
4 nap alatt 1 kg ot fogytam😁 Ugyan úgy eszem,csak kevesebbet. Sok órán keresztül nem érzem az éhséget, jól vagyok..nem sóvárgok az édesség után. Befújok a nyelvem alá,éves előtt fél órával,aztán órák múlva jut eszembe,hogy nem is ettem🙂
307. Napsugár8 (válaszként erre: 306. - Andi.Bobi)
2020. dec. 18. 07:23

Csirke, pulyka bőre nélkül, párolva sok-sok párolt zöldség körettel

Pacal vagy akármilyen más belsőségből lehet pörkölt, vagy korhely leves, esetleg "húsos káposzta". Persze sovány tejföllel!

306. Andi.Bobi (válaszként erre: 305. - Andi.Bobi)
2020. dec. 17. 21:21
Fél 8 kor este fújtam megint, aztán ettem.. Éves közben érzem, hogy már elég. Sok folyadékot iszok, vizet. Most majd kitalalom újra a menüt, amiben ne legyen csak kevés szénhidrát. Az új jelmondatom:lefújom a kilókat!
2020. dec. 17. 21:19

Sziasztok! Én is az örök fogyókúrázók táborába tartozom.

2018.ban 5-6 hónap alatt 24 kg fogytam. Egy évig tartottam. Aztán szép lassan egy év alatt felkúszott 12 kg.

Most kezdtem el újra, oda figyelni. 3.napha nem ettem édességet. És nem hiányzik. Van egy segítségem, amit használok, amíg nem próbáltam ki saját bőrömön addig nem akartam írni róla.

Használom, és nem vagyok éhes. Reggel 7 kor befujom a nyelvem alá, 95 %a felszivodik a nyalkahartyan keresztül. Délután 1 ig nem éreztem éhséget. Kávét ittam csak... Semmi sóvárgás nincs.

Sokan ismerték már a fogyos fórumokról. Nem mondok valótlan, csakis a saját tapasztalatomat..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook