Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jó-e a 3 gyerek egy családban a mai világban? fórum

Jó-e a 3 gyerek egy családban a mai világban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2064. b-zs (válaszként erre: 2063. - Szikora Betti)
2011. aug. 26. 11:18
tessék lazára venni, máshogy nem fog menni.
2063. Szikora Betti (válaszként erre: 2059. - B-zs)
2011. aug. 26. 10:25
Na ez az,mi sem kettőre készültünk...:)De azért nagyon örülünk nekik.Mondjuk,kicsit félek,hogy fogok 3 gyereket kordában tartani...:)
2062. Timicicaanyuka (válaszként erre: 2061. - B-zs)
2011. aug. 26. 08:37

Hol voltatok?

Mi Szemesen voltunk kedden meg szerdán. Tényleg nagyon szuper a víz. Csak Hanna nem marad meg még csónakban sem. Felváltva vigyázunk rá a parton.

2061. b-zs
2011. aug. 26. 08:15
Ja, a Balcsi nagyon meleg, és nem emlékszem, hogy valaha ennyire tiszta lett volna!
2060. b-zs (válaszként erre: 2054. - Bonti74)
2011. aug. 26. 08:14
Szakmai tudás a hétköznapi életben is kamatoztatható:)
2059. b-zs (válaszként erre: 2052. - Szikora Betti)
2011. aug. 26. 08:04

Most, a harmadiknál féltem egy kicsit, nehogy kettő legyen:) Az egyik kollégám járt úgy, hogy annyira jól sikerült a házassági évfordulójukat megünnepelni, hogy két gyerkőc mellé ikrek jöttek:D

Jó a nagy család, hidd el! Nem könnyű, de kárpótolnak a gyerekek.

Tegnap voltunk a Balcsin fürödni. Vettünk nekik fagyit, mármint a két nagyobbnak. Kiültek a plédre, a járda mellett, mint a verebek, és mind a három fagyizott, szépen libasorban ültek egymás mellett. A lányom a legkisebbet fagyiztatta, az fülig rózsaszín volt, mert epres fagyit ettek. Hát nagyon helyesek voltak ott hárman, együtt, a pléden, a Balaton-parton, mint a verebek:)

Aki látta őket, így, a pléden, fülig fagyisan, csak nevetett:)

2058. Szikora Betti (válaszként erre: 2057. - Andurka85)
2011. aug. 25. 17:14
1 fiú,1lány.:)
2057. andurka85 (válaszként erre: 2056. - Szikora Betti)
2011. aug. 25. 15:48
és milyen neműek lesznek a kis drágák?
2056. Szikora Betti (válaszként erre: 2053. - Andurka85)
2011. aug. 25. 13:21
Kicsi a világ.:)
2055. Bonti74
2011. aug. 25. 10:36
Most éppen Ok Baby fürdetőkarikát és egy siesta zárt cipőt (19-es és bordó) valamint egy Superfit rózsaszín szandált akarnék eladni, ami 20-as. Valakit nem érdekel valamelyik???
2054. Bonti74 (válaszként erre: 2044. - B-zs)
2011. aug. 25. 09:21

Nekem volt olyan üzletem, hogy megvettem egy vadi új Roba pelenkázót, nagyon jól nézett ki. Volt két polca, beleépítve kiskáddal, fa váza.

8eft-ért postakts-gel együtt és 15eft-ért adtam el egy évi használat után.

2053. andurka85 (válaszként erre: 2052. - Szikora Betti)
2011. aug. 25. 09:16
Nem mondod?? :) De jóóó!
2052. Szikora Betti (válaszként erre: 2051. - Andurka85)
2011. aug. 25. 08:03
Szia,köszönjük!:)Mi is megdöbbentünk először,mert csak egyre készültünk...:)Igen,Szentesen szülök.Viszont a nagyszüleim Tiszasasiak!:)
2051. andurka85 (válaszként erre: 2046. - Szikora Betti)
2011. aug. 24. 11:55
jah..bocs,most olvasom,hogy 2 babó lesz! ;) Gratula!!!!
2050. andurka85 (válaszként erre: 2049. - Bonti74)
2011. aug. 24. 11:54
akkor Jászkunságiak vagytok Ti is :)
2049. Bonti74 (válaszként erre: 2047. - Andurka85)
2011. aug. 24. 11:46
Én meg Martfűn nőttem fel, a férjem törökszentmiklósi. 18 éve költöztünk Fehérvárra.
2048. b-zs (válaszként erre: 2046. - Szikora Betti)
2011. aug. 24. 08:06
Ikrek jönnek másodszorra?? Hirtelen nagy család lesztek! Gratulálok!
2047. andurka85 (válaszként erre: 2046. - Szikora Betti)
2011. aug. 23. 21:14

Szia!

Látom szentesi vagy,nem is laksz tőlem olyan messze! :) Ott is szülsz akkor,ugye? Mi is oda tartoznánk,de én inkább Kecskemétet választottam mind a 3 alkalommal.

Várják már a tesók a Pindurt?

2011. aug. 23. 16:01
Sziasztok,csatlakozhatok?:)Bár én még csak kb.4 hét múlva leszek 3 gyerekes...:D
2045. Bonti74 (válaszként erre: 2044. - B-zs)
2011. aug. 23. 14:09

Én is eladom a nagy részét. Hugomnak fogalmam sincs mikor lesz gyereke... Azért néhány darabot, főleg amik nagyon a szívemhez nőttek, eltettem neki.

Soka eladok a vaterán a teszen, járok néha bababörzére is, meg az ismerősöknek nagyon olcsón.

De nekik is általában börzéken veszek mindent. Itt van egy hónapban 3x is. Nagyon olcsón veszek nekik szebbnél szebbeket.

Néha megyek turkálóba is, de általában nem megyek be a városba... Csak este pl. szaunázni.

2044. b-zs (válaszként erre: 2042. - Bonti74)
2011. aug. 23. 12:40

Jó vételt csináltál! És ha már nem kell, ugyanennyiért, vagy még többért el is tudod adni. Én is büszke vagyok néhány "üzletemre":D

Látod, itt kezdődik a spórolás!

A Luca kinőtt rucijaival mit csinálsz? Eladod mindegyiket? Én nem is tudom, a családban nincsen pici, max talán a bátyáméknál lesz pár éven belül. Nem is tudom, hogy érdemes-e tartogatni..A babaruhákat megtartom, meg a melegítő nacikat, pólókat, a többit eladom.

2043. b-zs (válaszként erre: 2041. - Bonti74)
2011. aug. 23. 12:34

Köszi, most megerősítettél! Errefelé kicsit furcsán néznek az emberre, ha azt mondom balettra szeretném vinni a gyereket:) Azt hiszik nagyzolok:) Pedig amit írsz te is, a helyes testtartás nagyon is fontos, mert később jön a hát és derékfájás. Már átfutott a fejemen, hogy lehet, hogy tényleg vannak artista hajlamai, imád csimpaszkodni , a minap a kengurulabdájára akart felállni, már hetek óta repüléssel van elfoglalva, az új őrület, vegyek neki gördeszkát, bár ezek talán a hasonló korú gyerekekre egyformán jellemzőek:)

Az oviban viszik őket úszásra, ezt is szerettem volna mindenképp. Már ezért megérte ovit váltanunk, mert itt kötelező az úszás, és nem délutáni elfoglaltság, torna óra keretében mennek az usziba.

Önvédelmi sportra szeretném majd egyszerre mind a hármat járatni. A sakkot és a lovaglást is szeretném kipróbáltatni velük. Szerencsére távolságban elérhető mindegyik. Ötletek vannak bőven.

Hiába, nőnek a gyerekek, teret kell nekik adni, és meg kell tanulnunk elengedni őket. Nem ülhetnek egész nap itthon a szoknyámon, nem igaz?!

2042. Bonti74 (válaszként erre: 2040. - B-zs)
2011. aug. 23. 08:47

Én is most vettem Lucának egy háromkerekű szülőkaros biciklit. Azért nem mindegy hogy 13eft vagy 4500...

Bevallom én ha megtehetném akkor se vennek mindig mindenből újat, mert minek ha az alig használtat is megkaphatja az ember fele vagy harmad annyiért?

2041. Bonti74 (válaszként erre: 2039. - B-zs)
2011. aug. 23. 08:43

Szia!:) Már hiányoztál!!!

Na kezdődik nálad is. Lesz még egy pár ilyen. Többek között erre is mondják, hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond...

Szóval én is 4 éves korától kezdtem el balettra hordani, pont a lúdtalp megelőzése, a szép tartás stb miatt. Heti kétszer.

Nálunk is akkor volt a középső pici. Eleinte szerette, egy évet végig is járt. Aztán valahogy a "balettos néniből" lett elege. Én is kihallottam, hogy sokat kiabált velük... Szóval nem erőltettem, helyette jött az úszás.

Szóval én is hordtam őket mindig is valahova. MOst csak azért nem mert a suliban sok szakkörre jár és az ovival is mennek hol úszni, hol kézizni.

Szerintem vidd! Mert tényleg jó. Ha meg nem tetszik neki vagy megterhelő azt mondani fogja és észre is veszed és legfeljebb kiveszed. Ennyi.

Van olyan ismerősöm, akik azóta is járnak (5éve) és biztosan hasznos. Általában a hozzáértők azt mondják, hogy minnél több sportot próbáljon ki, hogy megtalálja azt ami neki tetszik.

Úgyhogy hajrá. A két alkalom nem sok és szerintem a fél hatos hazaérkezés se vészes még.

2040. b-zs
2011. aug. 23. 08:40

Amin a héten kicsit meglepődtem..

El szoktam adni a gyerkőcök kinőtt ruháit és néha veszek is, bár az utóbbi időben (szerintem elszaladtak az árak) játékokat vásárolok. Amin meglepődtem, már a második dr nevű hölgy vásárolt tőlem, sőt én is vettem már dr nevű hölgytől. No az, hogy én megveszem a használtat, az egy dolog, de hogy már ők is..

2039. b-zs
2011. aug. 23. 08:32

Bonti! Te járatod valamelyik gyerkőcödet szakkörre?

Dilemmába estem. Tavasszal voltunk ortopéd orvosnál a gyerekekkel. A doktornő javasolta a balettot a lányomnak, mivel nagyon laza a csípője, nem nőtte el, így ez egy olyan adottság, amit ki kellene használni. Azt mondta ezzel az adottsággal balett táncosnő, vagy akár artista is lehetne.

Nem dédelgetek álmokat és ilyen irányú céljaim sincsenek egyenlőre, de megpróbálnánk a balettot, max megtanul táncolni. A dilemmám csupán az, hogy heti két alkalom 45 perc délután, 5 után érne haza. Most vacillálok, járassam, ne járassam, terhelhető-e ezzel egy ekkora gyerek? Mi a véleményed?

Ez egy gimnasztikai foglalkozás lenne, ahol balett alapokat is tanulnak. A lúdtalpának is jót tenne, mozogna, bár itthon is rengeteget biciklizik. A gondom az, hogy heti két nap későn érne haza:(

2011. aug. 23. 08:31
Minden kép jó csak kell hozzá némi anyagi háttér ...
2037. b-zs
2011. aug. 23. 08:25

Csajok! Mi újság?! Mikor kezdődik az ovi-suli?!

Lányom jövő héten megy oviba:) Kedden fülbevalót lövetek neki, mert már nyúz vele régóta, szép kislány szeretne lenni:) Pedig most is az, de hiába, előjön belőle a csaj:D

Most, hogy pár hete nem szoptatok, belőlem is előjön a "csaj" :P, hihetetlen, ilyenkor döbbenek rá, hogy mennyi energiát kivesz a szoptatás. Pár hete hirtelen kevés lett a tejem, mert sokat fogytam, így átálltunk a tápszerre. Azóta, hogy nem szopik a legkisebb, mint akit kicseréltek. Teljesen más a közérzetem, a kedvem, több energiám van, no meg a hormonjaim is visszatértek:)

2036. b-zs (válaszként erre: 2035. - Bonti74)
2011. aug. 16. 18:45
Döbbenet! Szegény gyerekek, no meg az apuka! Ilyenkor mindig azt mondom, hogy nincsenek is problémáim, egy szavam sem lehet! Igazságtalan az élet!
2035. Bonti74
2011. aug. 16. 16:58

Képzeljétek lányok, nagyon le vagyok törve még sok hoxás társammal együtt.

Van egy másik fórum és klub is, ahol a tavaly áprilisban született gyerekek anyukái leveleznek.

Szóval volt ott egy háromgyerekes anyuka, akiről tudtuk hogy beteg, de annyira életerős, lelkesítő, pozitív, megértő és még sorolhatnám, hogy mennyire szerettük. Sajnos pénteken meghalt.

Azóta nem térek magamhoz. MÉg emlékszem a szülésvideójára, olvastam a naplóját, a kislányaink pont egyidősek. Egyszerűen nem hiszem el, legyőzte a rák.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook