Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » István, a király fórum

István, a király (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2013. aug. 21. 09:23

szerintem borzasztó volt.


Feke Palival nincs bajom, ő tud énekelni, bár a múltkori feldolgozásban (Társulat) jobban énekelt. de ehhez a szerephez vagy 20 kilót le kellene dobnia (amúgy is, egy 31 éves fiatal srác)

Tompos Kátya jó volt, az egyetlen kb, akibe nem kötnék bele.

Stohl Buci borzalmas. Se énekelni nem tud, se nem erőteljes, sem semmilyen.

A főpap sem tudott énekelni.

Gizella egész jó volt.

Udvaros....hát nem tudom.

2013. aug. 21. 09:19
kit szidjak?
2013. aug. 21. 09:16
Sajnos megnéztem,de igyekszek gyorsan elfelejteni.
21. youlcsi (válaszként erre: 18. - Jajjj)
2013. aug. 21. 07:34
Igen, jobban benne volt a kettősség... azért is írtam, hogy nekem most teljesen más aspektusba helyezte a sztorit, mint amit eddig gondoltam róla. szóval ebből a szempontból jó játék, jó rendezés volt. szerintem nagyon.
20. youlcsi (válaszként erre: 19. - Jajjj)
2013. aug. 21. 07:32
ez a meleg-szex nekem is kimaradt :o
19. jajjj (válaszként erre: 17. - Temmp)
2013. aug. 21. 07:27

A rendszámot nem is vettem észre :)

A meleg szex jelenetet sem. A többi az szerintem ízlés esetleg korosztály kérdése, hogy szól-e hozzád, vagy beveszed-e a dolgot. Pl. én anyukámnak nem vennék jegyet erre az előadásra, épp ezek miatt. De én már nem akadok fenn az ilyen erősebb hatásoktól, még akkor sem ha nem minddel értek egyet.

Én 83-as születésű vagyok, így én úgy mondok véleményt, hogy én nem ismertem a történet 30 évvel ezelőtti mondanivalóját, mert még kicsi voltam akkor. Mint kamasz rengeteget hallgattam viszont a zenét, és minden szót szétcincáltam, de inkább a zene érdekelt.

18. jajjj (válaszként erre: 16. - Youlcsi)
2013. aug. 21. 07:23

Nekem a Gizella tettszett. Én a réginek a hangját éreztem színtelennek a mostani Gizellához képest, de kinek-kinek más. Rékát először nagyon gyanakodva néztem, de végül megbarátkoztam a hangjával.

És amúgy nekem az István is jobban tetszett most, színjátékra... nem feltétlen énekhangra.

Szerintem a mostaniban jobban benne volt a történet kettőssége, éppen annak köszönhetően, hogy színészekről van szó. És most nem az énekhangjukat dícsértem, hanem a játékukat.

17. temmp
2013. aug. 21. 07:21

Nem tudom mit vártam, de nagyot csalódtam. A meleg szex jelenet engem bocskai viseletre emlékezetető ruhában förtelmes volt. Mikor Nagy Feró meg Varga Miklós bejött és meghajoltak meg ténferegtek bohózatba illő volt, pedig örültem nekik.

István meg állandóan görcsölt, mint akiknek székrekedése van. Értem, hogy vívódott, de akkor is, nem hiszem, hogy csak így lehet eljátszani. Aztán meg négykézláb ment Réka(?) után.

Koppány asszonyai vonaglanak a színpadon és ketten nagy terpeszbe szétteszik a lábukat.

Volt még jó néhány megdöbbentő jelenet, de volt amit tetszett. Pl. a nyakkendő színével szimbolizált változások (egyház), vagy Deák Bill Gyulára emlékezve Novák Péter nadrágra felemás hosszú volt. IK 1983 a trabant rendszáma, stb.

16. youlcsi (válaszként erre: 14. - Jajjj)
2013. aug. 21. 07:18
igen, Laborc nagyon jó volt :) de nekem a táltos is bejött. Buci hangján éreztem inkább azt, hogy ő valóban színész, nem énekes. illetve talán Gizella volt haloványka :/
15. micsuned (válaszként erre: 14. - Jajjj)
2013. aug. 21. 07:15
Az autós táska nekem is nagyon bejött:)
14. jajjj
2013. aug. 21. 07:12

Nekem nagyon tetszett. A táltos hangja hagyott némi kívánni valót, ő mintha inkább színész lett volna.

Összességében, ha a zenét szeretném meghallgatni, biztos h. a régit venném elő. De ha tv-ben szeretném megnézni, ezt az újat. Ezek tettszettek leginkább a tegnapiban:

- Géza temetésén Buci lerántja a napszemüvegét, a "Megállj István.." -ra

- A finom üzenet kifelé... az "Unom a politikát..." c. résznél, aminek a végén a refrén ismételgetését az eredetinél jóval tovább húzták, és egy egész tömeget bevontak hozzá.

- Gizella hangja.

- Nagy Feró autós táskája. Ezt a részt az eredetiben soha észre sem vettem, most értettem meg miről szól.

- És végül, ami mindent vitt: Laborc. Nagyon tettszett a hangja is, és a játéka is. Őt majd szeretném megnézni másban is játszani.

13. d6c8b265ad (válaszként erre: 10. - Micsuned)
2013. aug. 21. 07:09
Hát nevetséges is lenne Vikidál hangját, egyéniségét Stohllal összehasonlítani... :D
2013. aug. 21. 07:08

próbáltam pozitívan hozzáállni, kb a darab felétől már határozottan tetszett. addig gondolkodtam, hogy kikapcsolom, nem figyeltem... de a végére már nagyon magával ragadott...

én nem láttam az eredeti verziót, csak a cd-t ismerem, szeretem... de ez most teljesen új aspektusba helyezte a sztorit, mint amit képzeltem róla. tudom, ez volt a cél :D

2013. aug. 21. 07:07

Nem látttam, de a legtöbb kritika negatív volt.

Személy szerint az a véleményem, hogy nagyon megszorulhattak Szörényiék, hogy ilyesmit engedtek... Kizártnak tartom, hogy amit egyszer ők jól átgondoltan megrendezetten megalkottak(!), most odalennének, ezért a verzióért...

2013. aug. 21. 07:05
Nekem nagyon tetszett, csak Stohl András játéka nem jött be, nem illett hozá Koppány szerepe, és szerintem nagyon erőlködött. Én próbáltam úgy nézni, hogy nem hasonlĺtottam össze az eredetivel.
2013. aug. 21. 07:02
Megpróbáltam.Többször is neki futottam!Többször is át és visszakapcsoltam, hátha magával ragad.Sajnos nem sikerült végig nézni.:(( Biztos a hiba az én készülékemben van. Számomra megrázó élmény volt-negatív értelemben....
2013. aug. 21. 06:54
Nem lehurrogtuk,csak leírtuk hogy nem tetszett.Ez volt a kérdés,nem ?:)
2013. aug. 21. 06:53

Nekem nagyon tetszett.:) Igaz némelyik hang kicsit gyenge volt, de jó volt az átgondolás.:)


Nem kell lehurrogni, nekem a régi is nagyon tetszett, de ezzel sincs bajom.

2013. aug. 21. 06:46
Nagyon gáz.
2013. aug. 21. 06:43
Hááát, nem tudnék ódákat zengni róla. Sajnos, kényes téma ez. Volt bennünk egy régi, beégett kép az első verzióról. Egy jóvágású Istvánról, korhű ruhában. Ehelyett most jött egy enyhén X lábú, kissé elhízott tag öltönyben, nulla színpadi jelenléttel. Nem akarom bántani, a hangja teljesen rendben van, de ahogy mostanában felkapták, többet vártam tőle! Valahogy a színészeknek a színpadon túl sok volt az "üresjárat", ott voltak, de csak néztek, mint a birkák, amíg a tánckar óriásit alakított. Nem néztem végig, közben el-elkapcsoltam, de a kíváncsiság állandóan visszavitt. Én maradok a "régi" rajongója, bár lehet, hogy én vagyok korlátolt...
2013. aug. 21. 06:40

Nagyon kíváncsi voltam,és hát borzasztó nagyot csalódtam!

A tény,hogy Alföldi ilyen polgárpukkasztó dplgokat művel nem volt titok előttem sem, de nagyon elvetette a sulykot most is!

Kár volt..

2013. aug. 21. 06:35

Én sem néztem végig,szerintem borzalmas,a zene és az ének jó,de nézni gáz volt.

Amúgy vedd már ki az y-t.

2013. aug. 21. 06:33
Az első benyomásom nem volt jó,ahogy kezdődött,tehát elkapcsoltam:))
2013. aug. 21. 04:57

Ki látta és hogy tetszett az Alföldi rendezte rockopera?

Szerintem nagyon szuper volt.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook