Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1448. stella03
2011. jún. 1. 18:41

Juhhúúú, jön a zip is le..:):)


Már csak pár percecske..:)

1447. v.katka
2011. jún. 1. 18:36
VÁVÁVÁ visszavonva, végszora megérkezett :)
1446. v.katka
2011. jún. 1. 18:35

már csak a hülye zip hiányzik....

amugy is ha meglesz az összes rész mindenhol meg lesz találhato, minden filmmel igy van, idövel egyre több helyen megtalálhatoak.

f.szom, azt hittem az már hamar megvan, igymeg nem tudok a tanulásra koncentrálni, 5 percenként várom... ha vkinek ez az élvezet h szopasson tuti nem normális... amugy ki akarna igy pénzt keresni? az vagy nagyon lusta vagy nagyon buta. nemhiszem h ezzel lehetne pénzt keresni, annyira sokan nem is nézik ezt a sorozatot. akinek pénz kell menjen el dolgozni, egy-egy kattintással fél centeket se nagyon se lehet keresni, nem? de sztem nem ezért megy a nagy netöltsdfelsehova-akcio, hanem valami szimpla elképzelés miatt, amire soha nem fog fény derülni. ajjjj, sztem direkt élvezi h itt szenevedek, az összes rész letöltve, csak a zip hiányzik.....

1445. stella03
2011. jún. 1. 18:34

Miért, ezen h keresnek pénzt?? a Fileserve oldal nem az övék, az ott esetleg elhelyezett reklámokért -amik amúgy nincsenek is, ha jól látom - ők nem kapnak pénzt. akkor hol van itt az anyagi haszon?


Nem hiszem h ez lenne mögötte. Vagy ha mégis, indokold meg, kérlek.

1444. qlek12321
2011. jún. 1. 18:22
de akkor egyből földobná vki megauploadra és nem keresnének rajta pénzt
1443. stella03
2011. jún. 1. 18:20
dehát úgyis elkezdené mindenki letölteni, akkor is, ha felraknák a zip fájlt. nem értem. számomra nem logikus.
1442. qlek12321
2011. jún. 1. 18:11
csak várakoztatnak h minél többen elkezdjék letölteni
1441. stella03
2011. jún. 1. 18:10
Lehet h az a bünti a megáért, h nem kerül fel a zip fájl?:(:(
1440. Rosalina (válaszként erre: 1439. - V.katka)
2011. jún. 1. 15:04

Én is épp így vagyok :(


Köszi mindenkinek a mostani részt is, elhiszem h kemény. De nem csak a sori rejtélyes, hanem a fordítás körülményei is. Épp a sorihoz illő :D

És ne veszekedjetek, felesleges. Max ha kérdeznek illő válaszolni, de itt minnig vannak titkok ;) hehe :D Attól amúgy sem lesz jobb ha egyik a másikat akarja alázni, nem csak azok járnak fórumozni akiknek millió idejük van millió oldalt visszaolvasni, meg vannak akik az olvasás ellenére is, hát... a szellemi képességeikkel lehetnek gondok (nem célzok senkire, csak arra, h nézzétek el a buta kérdéseket, megesik) amúgy én csak ebbe a foriba néztem be hébe-hóba, nem is tudtam h nem lehet feltölteni máshová, csak amikor már itt is mondták h máshol ezt-azt olvastak.


nade hagyjuk, beszélgessünk másról, vagy valamiről. Szerintetek (akik még nem néztek bele a végébe) kik fognak meghalni? bár már itt-ott elcsíptem olyan félmondatokat amiket nem akartam (na ezért nem olvasok vissza) kb azt szűrtem le, hogy lesznek még meglepik, de nem akarom tudni előre 100%-osan. No, ki kire tippel? :) nem vidámabb téma, de legalább nem veszekvés :D

1439. v.katka
2011. jún. 1. 14:56

hm-hm.

...



mindj lejön az uj rész, már csak 2 hiányzik amit még nem töltöttek fel. éééés.... TANULNOM KELL, A KUTYA ÉLETBE, csak holnap tudom megnézni :D:D:D:D ha lesz eröm kivárni a holnapot ;)

1438. Segito (válaszként erre: 1437. - Moncsa0825)
2011. jún. 1. 14:32

Gratulálok! Aláírtad a bizonyítványodat. Ezt akár be is keretezheted, és büszkeséggel mutogathatod.

További kellemes napot.

1437. Moncsa0825 (válaszként erre: 1426. - Segito)
2011. jún. 1. 14:15
Ha én vagyok az izé akkor te meg a senkizé szarcsimbók!Ennyi,és ha nem a hülye kérdezősködés helyett OLVASS!!!!Nem vagdalkozom,tudatlanságban az szenved,aki beír a topicba ilyen kérdéseket mikor ki van alakulva eleve egy vita helyzet.Talán neked meg ha olyan nagy okos vagy arra kéne talán rájönnöd okos tojás hogy internátuson kívül is van élet!Nem tudom mire fel sértegetsz életunt az aki másról ezt hiszi!!!!Most azt hiszed bölcsebb lettél a bizonyítvány dumáddal?Nevetséges vagy !!!!
1436. stella03
2011. jún. 1. 13:50

Átolvastam filnkatalógusra, brutál mi megy ott..:S


KÖSZÖNJÜK AZ ÚJ RÉSZT!!!!

2011. jún. 1. 13:08
köszönöm szépen!!:):) és neharagudjatok!
1434. kisnyikos92 (válaszként erre: 1433. - Stella03)
2011. jún. 1. 13:08
mert hogy?nem akartam semmi rosszat,de akkor bocs..csk segítséget kértem...
1433. stella03 (válaszként erre: 1431. - Kisnyikos92)
2011. jún. 1. 13:03

Ez most komoly???:):)


Az elmúlt 1 hét balhéjából semmit nem vettél észre, vagy már csak azért is?:)

1432. stella03
2011. jún. 1. 13:02

Juj, de jó..:):)


Jófejek. Tudtam én, hogy megenyhülnek..:):)

2011. jún. 1. 13:02
vki tud megás linket?legyne szíves küldje el.de ha youtubeos az sem gond!:):)
1430. qlek12321
2011. jún. 1. 11:16
14.rész feltöltés alatt a szokott helyen!!
1429. gyurmix
2011. jún. 1. 11:10
Köszi szépen, tényleg megy :-)
1428. Segito (válaszként erre: 1427. - Gyurmix)
2011. jún. 1. 11:00

nem megnyitni kell, hanem a partokat összeilleszteni.

Tehát, ha mindegyik partot letöltötted, akkor pl. TotalCommanderrel is össze tudod illeszteni a partokat. Klikkelj kettőt a .zip kiterjesztésüre, és meglátod benne a teljes .avi-t, amit F5-el (vagy másolás) másolj egy akármilyen könyvtárba. Ezzel a TmC automatikusan összeilleszti a partokat.

Persze WinRAR-al is összeillesztheted őket. Az eljárás hasonló.

1427. gyurmix
2011. jún. 1. 10:56

letöltöttem a fileserv-ről a 0713-at, de nem tudom megnyitni. Hogyan működik ez a program? Kérlek segítsetek..

Köszi

1426. Segito (válaszként erre: 1425. - Moncsa0825)
2011. jún. 1. 10:52

Kedves... izé!

Félre vagy tájékozódva... mint mindig, és tudatlanságodban még vagdalkozol is.

De hát így állít ki az ember magáról hiteles bizonyítványt.

Nyisd ki jobban életunt szemeidet és próbáld elképzelni, hogy ezen a fórumon kívül is van élet.

Igen, ezen is berághatsz, de az csak adalék lesz a már említett bizonyítványhoz.

1425. Moncsa0825 (válaszként erre: 1424. - Segito)
2011. jún. 1. 10:18

Kedves Segítő!


Ha végigolvastad volna a hozzászólásokat,akkor most nem írnál így ide be!!!!!!!Egyenlőre én olvastam helyetted is,hogy arról van szó,hogy Bruixától megpróbálják elkérni a feliratot,és vhogy maszekba akik értenek hozzá feliratozzák.Hogy mikor ?majd csak!!!!hogy hol?hát valahol!!!!!egyenlőre az ötlet van még csak,te meg már itt toporogsz a hülye kérdéseiddel @@@@!!!!!!hihetetlen!!!!!még az se biztos hogy Bruixa kiadja,téged meg már az érdekel hogy mikor és hol?szerined???????????,,

1424. Segito (válaszként erre: 1423. - Shakti79)
2011. jún. 1. 08:03

Ez komcsi? Csinál valaki feliratot? Szuper!

Mikor lesz kész? Már nagyon várom! Hol fog megjelenni? Jól hallom, már a héten kész lesz?

1423. shakti79 (válaszként erre: 1422. - Segito)
2011. máj. 31. 18:32
Azt hiszem, hogy még csak fordítás van, felirat nincs... de az se gond, megcsináljuk a feliratot is. Mondjuk nem aszondom, hogy sec-perc, de egy-két nap alatt kész van. :)))
1422. Segito (válaszként erre: 1421. - Shakti79)
2011. máj. 31. 18:00

Így van! Sec-perc közzétesszük mi minden lehetséges és lehetetlen szerveren, csak már nyögje ki végre valaki azt a két feliratot...

Vagy... nem így gondoltad?

1421. shakti79 (válaszként erre: 1388. - Cbdc8016bb)
2011. máj. 31. 17:10
Ha már a fordítás úgyis megvan, annak érdekében, hogy a lelkes rajongók ne maradjanak le a részekről (köztük én se), szívesen segítünk feliratot csinálni belőle, sőt a közzétételt is fel tudjuk vállalni...
1420. krisztin65 (válaszként erre: 1417. - Segito)
2011. máj. 31. 11:41

Szerintem ez csak egy rossz példa volt,véletlen költői kérdés, nyilván teljesen igazad van és senkire nem tartozik, csak a bruixa részéről elhangzott "pletyka" szó miatt kérdeztem én is az előzőt, mert ez viszont fontos, hogy csak valaki írogat a nevükbe.

Egyébként már rég akartam írni, hogy nem kéne egymásnak esni, itt mindenki olyan kedélyesen csevegett eddig, olyan jó volt olvasni és látni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a sorozat függőséggel. Mindenki másképp fejezi ki a szomorúságát, idegességét szerintem, össze kell fogni és megoldáast találni.

1419. mencsiberni (válaszként erre: 1417. - Segito)
2011. máj. 31. 11:37

Nem szeretnék veled vitázni, de ugye most ezt te sem hiszed el, hogy valami hatalmas fenyegetés áll a háttérben? :) Más filmeknél, sorozatoknál nincs ilyen? Csak itt? :)

Amúgy meg ha ők nem merik felrakni a ráégetett részt, fel rakhatnák a feliratot (az nem tiltott), és ha azt mégis valaki felrakja, azért már nem őket vonják felelősségre. És tudod sok ember pont azt nem érti, hogy ha valaki felrakja ezt más letöltő oldalra, miért nekik lenne belőle bajuk??? Azt büntetik, aki felrakja...:) Mellesleg megjegyzem, ebben az országban ilyenért még senkit nem büntettek.:) Max. torr. oldal üzemeltetőit, de azért messze áll ez még attól..

Egyébként pedig a kérdésedre a válaszom: megpróbálnám akkor is létrehozni a részeket, ha már egyszer belekezdtem (hisz akkor is tilos volt), hiszen egy fordító akkor élvezheti a munkája gyümölcsét, ha mások azt nézik, azt töltik..

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook