Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mellékhatás című sorozatról mi a véleményetek? fórum

Mellékhatás című sorozatról mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


12. Charlize (válaszként erre: 10. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 5. 11:14
Ettől azért sokkal többről szól.
11. Charlize (válaszként erre: 9. - Pap Katalin93)
2021. febr. 5. 11:13
Egyébként az, de ettől még jól játsza.
2021. febr. 5. 10:51
Én egy reszt lattam. Meg a masodikba még belenéztem, de aztan nem erdekelt tovabb. Szerintem baromi unalmas egy sorozat. Semmirol nem szol, de arrol nagyon. :D Tipikus magyar. Egy kis szex, egy kis alvilági romantika, hype, meg jo nok, jokepu pasik oszt le is van rendezve. Fantáziatlan egy vilagban elunk.
9. Pap Katalin93 (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2021. febr. 5. 09:26
Én egy tutyimutyi alakot látok az ő általa megformált karakterben, aki nehezen ismeri el, hogy hibázott...
2021. febr. 5. 09:21
Adorjáni Bálint nekem általában tetszik , de ebben a filmben nagyon morózus volt.
7. Pap Katalin93 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2021. febr. 5. 09:21
Én az házaspár férfi tagja miatt nézem, akit Nagy Zsolt alakít...
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Charlize)
2021. febr. 5. 09:12
Lesz 2. évad, elvileg tavasszal. Aztán, hogy a járvány bezavart e ebbe, azt nem tudom.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Pap Katalin93)
2021. febr. 5. 09:09
Bocs, nem tőlem kérdezted, de szerintem Molnár Áron zseniális ebben a sorozatban.
4. Charlize (válaszként erre: 3. - Pap Katalin93)
2021. febr. 5. 09:06

Hú, hát ez már annyira nem maradt meg bennem, mert jobban érdekelt a téma. Meg a hangulata ragadott magával. Szürke, nyomasztó...

Nagyon nem vagyok szakértő, és sok idő is eltelt, halványabb az emlék, de nem emlékszem, hogy ne tettszett volna valamelyik színész játéka.

(A Barátok közt pl. ezen a téren annyira kevés, hogy nekem nézhetetlen. Ez nyilván egy szélsőséges példa, más műfaj. Pl. Stohl Andrdás játékától is rosszul vagyok, nekem annyira gyenge és túljátszott, nézni is kellemetlen.)

Így azt mondom, ebben a sorozatban igen, tetszett a színészek játéka.

Szívesen nézném tovább.

3. Pap Katalin93 (válaszként erre: 2. - Charlize)
2021. febr. 5. 08:18
És a színészek játéka hogy tetszett?
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Pap Katalin93)
2021. febr. 5. 08:10

Én láttam. De nem fejezték be. Vagy lemaradtam róla?


7 évig lombikoztunk, igaz, nem magánklinikán. Ismerős világ, ismerős érzések. Kíváncsi voltam, mit hoznak ki a témából. Átérezhető-e, megérthető-e "kívülállók" részére az ilyen helyzet. Amikor nem számít se pénz, se hatalom, tehetetlenek vagyunk egy ponton túl. Plusz még ostoba jogszabályok is csak akadályt jelentenek. Átléphető-e a határ vagy mégsem?


Mivel nem láttam a sorozat végét, nem kaptam válaszokat, nyitott maradt a kérdés. Amúgy valószínűleg mindenkinek más a válasz.


(A saját életemben átléptem a saját határomat, amit eddig a legjobb döntésnek látok. De ez a teljesen legálison belül maradt még bőven. Plusz hosszú távon is remélem, hogy a pozitívumok mellett eltörpülnek a negatívumok.)

2021. febr. 5. 01:43
Ki látta ezt a sorozatot és mi tetszett benne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook