Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1508. danya
2011. jún. 9. 19:36
nagy a csenddddddddddd az erdő mélyén, hol késik a felmentő sereg?
1507. bibi5
2011. jún. 9. 19:25
jajjj...már nagyon megnézném az utolsó résztttt.
1506. accelera
2011. jún. 9. 16:13
Huh, viszont az uccsó résszel jól megváratnak :P Már olyan kíváncsi vagyok :P
1505. mencsiberni (válaszként erre: 1504. - Danya)
2011. jún. 7. 23:51

Szia!

Én úgy tudom, hogy Carolina (Ana de Armas), egy másik sorozat miatt (Hispania) lett kiírva, mivel ő ott lett a főszereplő...

De a többiek miatt, sajnos semmi ilyen szerep nem volt...

Noiret-et én is hiányolom, vagy legalábbis azt, h hogy került elmegyógyintézetbe....

1504. danya
2011. jún. 7. 15:22

az amcsi sorozatoknál amikor ilyen hirtelen eltünik valaki a sorozatból, az mindig a pénzről szól, vagy netán valami betegségről, de különbözó oldalakban leirják, sajnos erről a filmről magyarul pletykák nem jelentek meg, kint biztosan volt ennek visszhangja nagyobb, de az is már régen, mivel már vagy két éve be is fejezték a forgatást.

szerintem Carol is nagyon hamar tova tünt nem? azért ezt a történetet lehetett volna kicsit szinezni még, hogy megjelenik, mint szellem.

de annyi tény, hogy ami csak valaha volt sorozatban előfordult szituációt ide beleirták:)

helyszinelők, 007 ügynök, szellemekkel suttogó, abigél, szépség és a szörnyeteg, a relytéj, odaát, minden lében két kanál (a két kis csaj)

és sorolhatnám:)))

mindenestre, nekem bejött:)

1503. bibi5 (válaszként erre: 1501. - Lorexxa)
2011. jún. 7. 13:46
tényleg nem történt annyi minden, de ha egyszer be voltak zárva, nem sok mindent tehettek...foleg a hős Fermin...:)
2011. jún. 6. 22:18
Én azt hiányolom hogy Noiretről már nem esik szó.Nem mintha hiányozna,de hogy került oda a gyogyiba,és miért és meddig,stb...Maxot sajnálom.A náci nő pedig remélem rosszul végzi,és megfizet a sok rosszért na meg az összes többi,hulljon a férgese :D
1501. Lorexxa
2011. jún. 6. 18:49
Tényleg sok szálat nem varrtak el. A furcsa nekem az volt, hogy a 6. évad vége, az tiszta olyan volt, mint egy sorozatbefejezés, szinte minden kiderült. Éppen ezért a 7. évad eleje nekem kicsit erőltetettre is sikerült, mondhatni pár rész unalmas is volt, nem történt benne annyi minden, mint megszoktuk. De az utolsó pár rész ismét jó volt, csak hát nem tudom, hogy az utolsó részbe hogy lehet minden titkot belesűríteni. Félek, hogy egy kicsit "összecsapott" lesz. :S
1500. danya
2011. jún. 6. 16:55

pedig már nem lesz több rész, mert két éve vagy hogy volt a befejező része:(

igen jó film tetszett, de a 7 évadban rengeteg dolog volt amire sosem kaptunk választ, és csak ugy befejeztek különböző eseményeket.

na mindegy, kár boncolgatnunk, mert összességében szórakoztató, és izgalmas volt.

1499. moofly
2011. jún. 6. 10:00

Gondoltam rá hogy felteszem YouToube-ra a teljes sorozatot,de ahogy elnézem sokfelé még hisztiznek érte.

Szóval inkább csak nézegetem a lemezeket. :D


danya: Én is alig vártam hogy láthassam az utolsó részt,de valahogy olyan furi.Hiányérzetem van vagy mi.Azt hittem nagyobb durranás lesz,de csak olyan sitysuty vége.-olyan érzés van bennem,hogy ezt lehetne folytatni még.Sok dolog nem lett "tisztázva",rengeteg kérdést vetett fel bennem...

1498. stella03
2011. jún. 5. 19:20

Szerintem mindenki feszülten várakozik..:):)


"Történelmi" pillanat ez: az utolsó rész.:)

1497. danya
2011. jún. 5. 17:17
mindenki a filmen rágódik, hogy lesz a vége?:)
1496. danya
2011. jún. 3. 15:32

na engem már nem is érdekel, csak az, hogy miért volt olyan furi a vége a filmnek. olyan örök pá... érzésem van, megköszönték mindenki munkáját, mintha.... remélem nem azt jelenti, hogy várhatjuk amig az axn megveszi, mert az kb. 2022-ben lesz.:(


biztos van lové a dologban, de aki dolgozik az keressen is ez ellen nem is ágálnék, csak a módon...

1495. mencsiberni (válaszként erre: 1494. - Gmilan)
2011. jún. 3. 13:33

Hát..pont erről beszéltem én is.:) Előbb írtad, hogy azt büntetik meg, aki felrakja, tehát ha valaki feldobja megára, abból csak neki lehet baja, a fordítóknak nem..Ezért nem értem az egészet..mármint hogy miért baj, ha vki felrakja...(max. neki is törlik, és kap egy levelet..)

Amúgy én is hallottam már olyan esetről, hogy a MU töröl dolgokat..

1494. gmilan (válaszként erre: 1492. - Mencsiberni)
2011. jún. 3. 12:56

ha te rakod fel mu-ra téged büntetnek meg, mert a teljes filmet tetted közzé. Persze, opensubtitles-en is fennvannak a feliratok, ezeket át lehet írni, de napokkal később érkezik meg oda általában. Valamint a fordító akár pert is indíthat a plagizálók ellen, mivel mint mondtam, a felirat fordítása saját szellemi terméknek minősül. MU törölheti akkor is, ha mondjuk a jogvédők erre felszólítják, vagy ha ilyen tartalmat talál :)

Ezt kimondták, hogy direkt töltik fel rosszul, hogy jöjjön a zsé?

1493. qlek12321
2011. jún. 3. 12:15
gmilan annyit fűznék hozzá hogy a megaupload nem töröl semmit. Azt csak a feltöltő tudja törölni!! Oda azt raksz fel amit csak akarsz, és csak te tudod törölni!! Fs-re pedig azért töltik fel szándékosan rosszul mert így megsokszorozzák a letöltések számát és így sokkal töb pénz jár érte
1492. mencsiberni (válaszként erre: 1491. - Gmilan)
2011. jún. 3. 12:14

Az internátusnak is fel vannak töltve a feliratai különböző feliratos oldalakon, onnan le lehet szedni, és ha vki akarja, simán átírja a nevet..

Értem amúgy azt, h engedély nélküli publikálás büntetést von maga után, de gondoljunk bele. pl. leszedek egy feliratot hosszupuskáról, azt ráégetem az eredeti filmre, felrakom MU-ra, és akkor megbüntetik a fordítót?? Hisz ő csak a feliratot tette közzé, én követtem el jogsértést.. Félre ne értsd, nem szeretnék veled vitázni, csak számomra ez érthetetlen. Igen, hallottam már olyanról, h a mu küld fenyegető levelet, de ők olyankor csak azt az ip címet figyelik tovább, ahonnan mentek a feltöltések. Ezért van az, hogy ha más töltötte fel megára, azt már nem törölték és nem fenyegetőztek. És ezért nem értjük sokan, hogy miért nem lehetett feltölteni máshova...

1491. gmilan
2011. jún. 3. 11:38

Elmondom szerintem miért nem nyerő feltölteni máshová, és a többi feliratozót miért nem büntetik meg ezért: a felirat fordítása saját szellemi terméknek minősül, ám ha valaki csak a feliratfájlt tölti fel, mondjuk Hosszupuskára, akkor azt meg lehet nyitni, és át lehet írni, pl. a feltöltő nevét, és így már plágiumot is követ el az illető. DE! A megáról, meg innen-onnan azért törölték a fájlokat, mert a feltöltő a feliratot ennek elkerülése érdekében RÁÉGETTE a filmre, így azt levenni, átírni nem lehet(valószínű azért, mert spanyolból/franciából nem minden második ember tud fordítani az angollal ellentétben). DE! Azzal, hogy az Antena3(vagy melyik) engedélye nélkül publikálja, bűncselekményt követ el, és valószínű a MU-tól már szóltak a magyar jogvédőknek, akik szóltak nekik, hogy hagyják abba, mert büntetés lesz. Ezért nem lehet máshova feltölteni, mert a feltöltött részből látják, hogy a munkát ők folytatják, és ezért a fordító/feltöltő is, és a megás feltöltők is komoly büntetésre számíthatnak. Szerintem nem éri meg elb...ni egy ember életét, vagy legalábbis kockáztatni ezt :)


@mencsiberni: E-mailben pedig azért lehet elküldeni, mert az nem minősül publikálásnak. :)


@danya: Persze, a FS-re nem hibásan töltik fel, hanem a rendszer nyúl bele direkt, hogy akadályozza az illegális tevékenységet. Ezzel nem lehet tényleg mást tenni, aki hamarabb letöltötte, tudassa a többiekkel, hogy mely részek a hibásak, hogy azokat feleslegesen ne töltsék le.


@Hoxa: több letöltő linket nem teszek ki, szerintem a topikból sokan tudjuk, honnan lehet letölteni. Ez csak amolyan letöltési "kisokos" volt.

1490. Moncsa0825 (válaszként erre: 1488. - Stella03)
2011. jún. 3. 10:34

Szia Stella!


:D aztán én is elírtam a következő hozzászólásomat,szintén már nagyon fáradt voltam.Nagyon jó volt az egész sorozat,most izgulok mi lesz a befejező rész,úgy tudom fogunk sírni is és nevetni is,de ennek így is kell lennie,aztán jövő héten elkezdem elölről nézni,mert sokszor annyit kellett várni,meg már kb másfél éve láttam az első részeket.Most biztos még több dolog jobban össze fog állni,hogy folyamatosan egymás után látom a részeket több hét kihagyások nélkül.:)

1489. Hoxa
2011. jún. 3. 08:20

<strong>

Megkérlek titeket, hogy tartsátok tiszteletben a portál szabályait és NE helyezzetek el letöltő linkeket a fórumon! </strong>

1488. stella03 (válaszként erre: 1484. - Moncsa0825)
2011. jún. 3. 07:35

Rész..:) Bocsi, Moncsa! Csak már nagyon fáradt voltam..:)


Nagyon nagyon jó volt. Úgy várom az utolsót..:)

1487. danya
2011. jún. 3. 05:20

sziasztok:)


Milán nem azzal van a bajunk, hogy nenm tudjuk letölteni, én szerdán kezdtem tölteni, majd egész csütörtökön töltöttem estig. nevetséges, már tegnap reggelre meglett az összes, ki akartam csomagolni, és akkor kezdte, hogy ez a hibás, most meg az. mennem kellett dolgozóba, vittem a gépem magammal, egész nap töltöttem ujra és ujra csomagoltam, és mindig másik part volt a rossz.

én megtehettem, hogy midőben töltsek, mert enyém a cég, de mások? és este kaptam egy megás linket, 33 perc alatt lejött és igy tudtam megnézni, és igazat adok mencsiberni-nek énis.

tisztelem, becsülöm a forditókat, a szabadidejükben olyan hobbit végeznek, amin mi tudunk szórakozni. azt is megértettem, hogy nem megy a napi forditás, mint más filmeknél, mindenki szépen várt egy hétig - másfél hétig. az, hogy aki nem elég tájékozott és néha megkérdezte, hogy nem e tudja valaki.... hogy....., annak a fejét azonnal leszedték itt, neki estek, mint bolond tehén a fiának. azt is tulzásnak tartottam, és az is tulzásnak tartom, hogy a feltöltők igy viselkednek velünk. tudom, hogy jogukban áll hozni törvényeket, hiszen az ő kezükben van az adu-ász, mi csak kis cserkészek vagyunk. azt nem értem, hogy ha csinálják - jó szivvel - akkor miért nehezitik meg az egészet?

és azzal, hogy megáról akarnánk letölteni, nem lustaság, nem igényesség, nem bunkóság, hanem a mai rohanó világban se energiánk, se pedig idegünk, hogy két napig görcsöljünk a letöltés miatt, és főleg ugy, hogy folyamatosan ott kell lenni mellette. van egy másik partot letöltő is valamikor majdnem minden film arra volt feltéve a medifire.... ott egyszerre husz rart is elindithattál, és csinálta magától - még az is jobb volt mint ezt az uj franc.

szóval befejezésül - nagyon szépen köszönjük a forditóknak, és a feltöltőknek egyaránt amit tesznek - és kérjük őket, hogy ne vegyék személyes támadásnak azt, hogy könnyiteni szeretnénk a szórakozásunkat. és mondhatom az itteni rajongók és a facebook rajongók nevében irtam ezeket.

és mindenki nagyon várja a befejező részt és biztos lesz olyan aki majd megfogja kérdezni, hogy..... - de azzal ne foglalkozzatok.


amugy ami nekem személy szerint sokkal szinvonalasabb a többi sorozat feliratozásánal, hogy az olvashatóság miatt, kiemelitek a szöveget, odafigyelve az eredeti film reklámaira is, ami tudom további munkát igényel.

még egyszer gratula és reméljük lesz még másik film is amit együtt nézünk majd.

2011. jún. 3. 01:12

Szia Milán!

Sajna, szerintem itt nem azzal van a gond, hogy valaki nem tudja letölteni, csak sajna néha a partok hibások, éppen nem elérhetőek, az ip.cim bannolva van, meg egy csomó hibaüzenetet kiír a fileserve....És nem mindenkinek van annyi ideje, h partonként töltögesse, főleg többször, ha egy part hibás...

Nekem nincs ezzel gondom, én bárhonnan letöltök bármit, van időm, láttam végig, tudom is h miről szól, de sok embernek a mai világban erre nincs ideje... És ez sztem érthető, ezáltal nem értem, miért kell akadályozni, h ezek az emberek is láthassák.. Tudom, h te voltál eddig a MU-s feltöltő, nem téged akarlak bántani, sok ember neked köszönheti az eddigi részeket, de sztem ez túlzás amit kérnek a feltöltők, főleg úgy, hogy azt viszont engedik, h emailben át lehessen küldeni a részeket...Kérdem én? Ennek mi értelme? ???

2011. jún. 2. 21:40
Nem volt semmi az ez a rész sem ,,,mostmár kezd összeállni a kép :) végre már történik benne jó is,szétizgultam magam,na meg pityeregtem is a Hector-Sandra jeleneten,olyan megható volt :)
1484. Moncsa0825 (válaszként erre: 1483. - Stella03)
2011. jún. 2. 21:38
Új rosssz?:-O vagy ezt elírtad ? :)
1483. stella03
2011. jún. 2. 21:05

Annyira jó volt az új rossz! KÖSZÖNÖM A FORDÍTÓKNAK!!


Ha nem a vonaton néztem volna, tuti, hogy vagy 5x elbőgöm magam..:):)

1482. Merla^^
2011. jún. 2. 17:43
Jupjup:) Negyed óra és lent lesz!! :) Este megis tudom nézni remélem!! :):):) A múltkor volt szó taliról... azt hogy gondoltátok??
1481. shakti79
2011. jún. 2. 17:34
Na, talán megoldódik, végre elindult a mega, zúzza vagy 2 MB-vel... :)))
1480. mencsiberni (válaszként erre: 1479. - Shakti79)
2011. jún. 2. 17:33
Töltsd le az sfv fájlt is, az leellenőrzi, és kidobja melyik part hibás.
1479. shakti79 (válaszként erre: 1477. - Danya)
2011. jún. 2. 17:28

Sajnos nem írja ki, hogy melyik a hibás...

Megáról az a link van, ami megjelent a filmkatalóguson, mert az nekem be se jön... :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook