Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2011. máj. 29. 20:21

gmilan: köszönjük szépen. Ha mindenki így állna hozzá, soha nem lennének viták a fórumon.


stella: az, hogy a fordítás kész van, messze nem azt jelenti, hogy a feliratos epizód, vagy akár a kész felirat meglenne. Szerintem - érzésre - legalább 1 hét, amíg mindkét epizód elkészül, feltéve, hogy az illető az eddigi aláásások ellenére folytatja. Nem tudom, mit fog tenni, és eszemben sincs beleszólni.


Rosalina: emlékeim szerint Te nem vagy a fórum (aktív) résztvevője a feliratozás elejétől, így talán nem tudod: a legelején legalább 6 feliratos oldalra feltöltöttük illetve elküldtük admineknek, hogy töltsék fel. Ahova fel tudtuk tölteni, onnan igen hamar eltűntek, ahova be kellett küldeni, még válaszra sem méltattak (kivéve egy helyen, ahol annyit válaszoltak, hogy kisebb gondjuk is nagyobb ennél). Így elment a kedvünk az egésztől. Én is szívesen megosztom a munkámat másokkal, különben az eddigi epizódok sem jeletek volna meg. De nekem bőven elég, hogy a magyar szöveggel vesződöm, semmi kedvem az internettel is küszködni. Ebből lett az a megoldás, hogy az a műszaki zseni, aki arra kért mindenkit, hogy ne kontárkodjon bele, az elejétől fogva elintézte a feliratozást és a feltöltést.

Ha nem akarja megosztani a nagyérdeművel, hogy miért nem kéne máshova feltöltögetni, én sem fogom. Gmilan megértette, nem kérdezett többet, ígéretet tett rá, hogy törli. Sztem ennyinek elegendőnek kell lennie.


üdv mindenkinek

1387. bibi5
2011. máj. 29. 20:15
utolsó két rész...röhej ha itt hagyják abba..meddiig várjunk a szinkronos uccsó két részre? egy évet??? csak mert a feltöltőknek ilyen érzékeny a lelke???ha visszanézem hát megszámolni nem bírom hogy hányszor köszöntük meg a részeket...mi kell még??? ők vállalták önkéntesen...van egy-két hálátlan, de akkor nem kell őket fogyelembe venni...
1386. stella03
2011. máj. 29. 19:48

Filmkatalóguson látom, teljesen elszabadult a pokol. Golfim ott azt írja, bár szó szerint nem, de szavai arra utalnak, hogy néhány ember miatt nem lesz utolsó két rész..:(:(:(


Egyszerűen nem értem..:( Lehet, hogy sok embernek, köztük nekem sem teljesen világos, miért kérik ezt, de amíg ők megteszik nekünk azt a rohadt nagy szívességet, hogy több száz órányi közös munkával lefordítják imádott sorozatunkat, akkor tiszteljük már meg őket, hogy megtesszük azt, amit kérnek. Nem kérnek ők olyan nagy dolgot, nem a vesénket kérik, nem anyagi hasznot remélnek, csupán annyit, hogy a munkájukba ne rondítsunk bele.


Pláne azt nem értem, amit egyesek a másik fórumon reagálnak. Oké, nem tudtak esetleg eddig erről, én se nagyon, mondjuk én nem is töltögettem sehová semmit. De ha most már megtudta, akkor mondja, hogy so sorry, eddig nem tudtam, ezentúl így cselekszem. KÖNYÖRGÖM, NE ÁLLJON MÁR NEKI MÉG VITATKOZNI! Fogadja el, hogy ezt kérték és örüljünk a sorozat részeinek. Beszéljünk arról inkább, kinek h tetszett az előző rész, min lepődött meg leginkább, kinek milyen esemény nem tiszta, stb.


Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én bízom Bruixa-ék jóindulatában és mióta olvastam, hogy kész a másik két rész fordítása is, tényleg 10 percenként nézem a jsorozatokat..:) Hátha. Egyszerűen már annyira kíváncsi vagyok arra h mi hogy lesz. Már csak két rész, itt már időt húzni nem nagyon lehet. Nagyon várom az utolsó pillanatokat. Én speciel a mostani részben is megkönnyeztem tudjuk ki - nem írom le, hátha vki még nem látta - halálát (bár ha nem látta, akkor most a halál szóval is spoilereztem, bocsika..:( ). A gyerekek roppant mód idegesítenek már, nem igaz h nem lehet őket megnevelni..:):)

2011. máj. 29. 19:23
Én már abban sem vagyok biztos,hogy fel lesznek töltve a maradék részek :( tudom pesszimista hozzáállás,de igen EzüstLantnak igaza van abban hogy ha nem szálanként lenne felrakva,akkor senki nem nyaggatózna,és eddig miért nem volt probléma belőle.Már csak 2 rész van,lehetett volna már hagyni.De majd csak megbírkózunk vele valahogy :D Bruixa egyszer részletesen leírta hogy lehet letölteni,azt kell követni,úgy biztos meglessz.Pár oldallal visszább megtalálható.Én már régóta fórumozok itt,de nem tudtam erről a szabályról,és szerintem sokan csak pislogtak most mert most tudták meg.De ne nyaggatózzunk,inkább tényleg várjuk a kövi részeket.
2011. máj. 29. 15:27

Eddig nem szóltam bele a társalgásba, de nyilván azért "ragaszkodunk " a korábbi " helyszínhez, mert sokkal jobban működött egy letöltés. Ezen a helyszínen darabonként kell letölteni, és közben több órát várakozni... nagyon nem praktikus megoldás. Ha ez a "helyszín is olyan flottul menne, mint a korábbi, senki sem nyaggatózna itt.

Próbáltam én is letölteni az eredetit, és hozzátenni a feliratot, de nem akarja az Istennek sem együtt futtatni.

Nekem mindegy, hogy hol, de jó lenne egy komplett megoldású helyszínt kapni. hálás lennék érte. Köszönettel: EL

1383. Moncsa0825 (válaszként erre: 1382. - Accelera)
2011. máj. 29. 15:18
Haggyad,,,előbb utóbb veszik a fáradtságot,és visszább olvasnak.remélhetőleg
1382. accelera
2011. máj. 29. 13:41

Kedves Kisnyikos és Qlek!


Azért ez tök édes: az utóbbi jópár hozzászólás arról szól, hogy nem lehet megáról letölteni, és senki ne támogassa, mert az gondot okoz. De azért ti csak kéritek :P

2011. máj. 29. 09:42
kérhetnék egy megás linket fleirattal?:):) vki légyszíves küldjön!
1380. Segito (válaszként erre: 1376. - Rosalina)
2011. máj. 29. 09:33

Valószínűleg nem szeretnék a nagy nyilvánosság előtt taglalni, hogy miért kérik azt, amit kérnek.

Szerintem ezt el lehet fogadni.

Úgy érzem, számukra az lenne a legnagyobb ajándék, - amit egyébként küldeni szeretnél, - hogy betartod azt, amire megkértek! És ezt nem csak addig, míg felkerül az utcsó rész is, hanem később is. Gondold csak el... Te letöltöd és örvendsz neki, de ha ezután megjelenik valamelyik másik szerveren is és az eredetit le kell törölni, akkor már csak az a pár valaki tudja letölteni, aki valahonnan megtalálta azt az egy bizonyos linket. Kár lenne, ha a jsorozatokról lekerülne, mert ott legalább bárki megtalálhatja. Nagyon utálatos dolog az, ha nekem már jó, akkor a többiek már nem érdekelnek.

1379. qlek12321
2011. máj. 29. 09:31
valaki nem küldené el nekem a megás linket magyar felirattal? köszi
2011. máj. 29. 07:30
Na még egy pár perc és lejön:D
1377. harmony27
2011. máj. 29. 02:44
Ha csak FS-re lesz feltöltve akkor onnan fogják letölteni és kész...persze én is jobban szeretem a MU-ot,de mindegy, a lényeg,hogy felkerüljön az utolsó két rész is. Bár én már megnéztem őket spanyolul, azért úgy mégsem teljesen tiszta minden részlet:D Egyébként aki nagyon nem szereti a FS-t töltse le spanyolul a MU-ról és külön töltse le a feliratokat hozzá a feliratok.info-ról, ez ilyen egyszerű:):)
1376. Rosalina
2011. máj. 28. 23:01

oké, de mivel nem tudom mi az a hihetetlenül fontos ok, így nem értem, és nem is tudom elképzelni mi lehet olyan fontos h ezzel fenyegetnek (viszont minél nagyobb a titok annnál kíváncsibb vagyok, a hülye természetem :D) :D:D amiket barátnőim fordítottak anno, örültek ha sok helyen fent volt (nem film de nekünk jó volt szabadidőben olvasni őket), büszkék voltak magukra (mint én most a csodás kidolgozott közgáz tételeimre, én örülök ha megoszthatom mással az örömöm... nem vagyunk egyformák, na)

amúgy boxstr tényleg jó, mi mindenünket ott osztogatjuk :)) dehát most megértjük, oké. Szerintem ha meglesz az összes rész úgyis fel lesznek töltve ide-oda.... viszont ha a maradék 2 rész meg le van már fordítva, az csodás :D gondolom akkor 1-2 nap és azokat is láthatjuk, a feltöltés már a legkevesebb idő :))

Szóval nehari, nem akarom hogy most engem alázzatok mert elmélkedtem ezen kicsit, még mindig nem értem, de amíg nem mondja el nem is fogom, de nincs is értelme ezen agyalnom szerintem, a feltöltőnek is lehetnek fura dolgai :D Viszonyt naggggyon naggggyon naggggyon köszönjük a részeket, szerintem az oldalam szétfúrta volna a kíváncsiság ha ne vagytok, hatalmas kösziket küldök nektek :))) komolyan, ha lehetne, tuti küldenék valami köszönöm-ajándékot nektek, nagyon megérdemlitek :)))

1375. gmilan
2011. máj. 28. 20:59
Facen írtam, itt is írom: holnap letörlök minden internátussal kapcsolatos fájlt megáról és youtuberól is. Nem szeretném ha miattam maradnánk le a záróepizódokról.
1374. stella03
2011. máj. 28. 20:32

Azóta én is megnéztem. letöltöttem újra fileizéről, most már jó volt. IMÁDOM AZ INTERNÁTUST! KÖSZI BRUIXA ÉS CSAPATA!!


Nagyon várom az utolsó kettőt..:):)

2011. máj. 28. 20:11

A maradék két rész le van fordítva. De én soha semmit nem töltöttem fel sehova. Ezután sem fogok.

Aki feltölti, azt kérte, hogy senki ne töltse fel máshova. Jó oka van rá, de ha nem lenne, akkor is illene tiszteletben tartani. Ha ő nem tölti fel a maradék két részt, akkor nem lesz feltöltve.


Nekem nem esne jól, ha így érne véget ez a sok hónapon át tartó, több ezer órát igénylő munka. Azt hiszem, ezt nem nehéz megérteni.

1372. Rosalina
2011. máj. 28. 19:19

különben is annak h a MU törli a fájlokat mi köze ahhoz h Bruixa és a többiek lefordítják e a maradék részt? mert sztem semmi... max jöv héten nem fileserve-re, hanem mondjuk boxstr net-re töltik fel oszt kész. oda még darabolni sem kell.


ha nem igy van, azt meg majd ugyis mondják, h ezért fordítanak e vagy cska saját (és a mi <3) örömü(n)kre

1371. Rosalina (válaszként erre: 1370. - Segito)
2011. máj. 28. 19:15

én így sem értem :D nem mindegy honnan töltjük le? ezek a helyek azért vannak hogy feltöltsenek rá... meg le.... és Mo-n ez nem is büncseli amíg nem adom el (vagy valami hasonló)


és jobban szeretem a kényelmesebb gyorsat, mert így legalább pl meg tudok főzni közben, és kell 10 percenként bejönni nyomni a downloadot meg még arra is várni fél percet. ez van.

1370. Segito (válaszként erre: 1367. - Gmilan)
2011. máj. 28. 19:03

Kedves Milan!


Én nagyon szeretném megnézni a sorozat befejező részeit, ezért ideidézem azt, amit a másik fórumon olvastam:


"De bizony, sajnos nagyon is baj...

Úgy látszik még mindig nem értitek. Ezért kénytelen vagyok szóról szóra leírni:

Az MU nem hiába törölte az oldalról az Internátus, illetve más sorozatok fájljait. Ezért kellett más szerverre átköltöztetni az egészet.

Azzal, hogy egyesek mégis visszateszik az MU-ra ezeket a fájlokat, ezzel a sorozat további részeinek megjelenését kockáztatják.


Persze nagyon szép dolog egyeseken segíteni, azon az egy pár valakin, aki képtelen FS-ről letölteni a megfelelő fájlokat és azokat egyesíteni, de nem vagyok abban biztos, hogy majd a többi sok száz letöltő örvendeni fog, ha emiatt nem kerülnek fel többé sehova a befejező részek. Szerintem érdemes türelmesebbnek lenni és inkább azokat segíteni, akik még nem ismerik a fájlkezelést.


Nektek persze nagyon könnyű: ha letöltöttem megnézem és kalap-kabát.


Vajon azoknak is ilyen könnyű, akik nem keveset dolgoztak, hogy Ti ezt megtehessétek?


Ők csak annyit kérnek, legyetek szívesek és tartsátok tiszteletben - egyébként a saját érdeketekben - azt a kérésüket, hogy sehova se töltsétek fel az Internátus részeit. Töltsétek le as FS-ről, nézzétek meg a részeket békében és semmit többet.


Nagyon nehéz és szélmalomharc játék, folyamatosan újratölteni az FS-re, a szándékosan elrontott partokat.


Nem óhajtok a továbbiakban párbeszédet nyitni erről. Ha egy picit belegondoltok, biztos vagyok abban, hogy minden esetleges kérdéseteket magatok is meg tudjátok válaszolni.


Köszönöm"

2011. máj. 28. 18:42
nem lehet ilyen szerencsétlen.nekem nem nyitja meg a youtubeosat se meg semmi..:@ :( :(
2011. máj. 28. 18:23
nekem bejött,de azért köszönjük :D
1367. gmilan (válaszként erre: 1366. - Moncsa0825)
2011. máj. 28. 18:22

www. youtube. com/ watch? v=6GS2xSVAiIs

csak a linkkel rendelkező felhasználóknak engedtem a megnyitást :) a keresőben nem fog feljönni

2011. máj. 28. 18:05

Internatus_s07e13_hu-sub.avi

www.youtube.com

2011. máj. 28. 18:02
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
1364. kisnyikos92 (válaszként erre: 1358. - Harmony27)
2011. máj. 28. 17:44
sziaa.h tudtad megnézni?töltöttem le feliratot de elvan csúszva az egész:S:S
2011. máj. 28. 17:37
feliratot hol találok?:):)
1362. Rosalina (válaszként erre: 1361. - Rosalina)
2011. máj. 28. 17:26
mármint hogy csak a felirat, mint a múltkori rész(ek)nél?
1361. Rosalina
2011. máj. 28. 17:25
Sziasztok! hol van fent a felirat külön?
1360. stella03
2011. máj. 28. 15:49

:(:( nem hiszem el. először leszedtem fileservakármiről, ott rossz volt a 3. fájl. így azt töröltem.


leszedtem a megáról, azon meg nincs felirat.


Most látom, hogy a 3. fájlt feltöltötték jól, de én már töröltem az összes eddig leszedettet..:)


LÚÚÚÚZER VAGYOK..:)

1359. bibi5 (válaszként erre: 1356. - Felder)
2011. máj. 28. 15:25
a bökkenő hogy felirat nélküli
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook