Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1538. bibi5 (válaszként erre: 1537. - EzüstLant)
2011. jún. 12. 17:27
a filmkatalógus fórumon van hozzá link, kettő is
2011. jún. 12. 14:33

Kedves Fórumozók,

szívesen hozzászólnék az utolsó részhez, de nem tudom, honnan lehet letölteni? A szokásos "hírmondó" helyen nem jelent meg.

Segítene ebben nekem valaki?

Előre is köszönöm

2011. jún. 12. 12:39
Én ma estére tervezem hogy megnézzük a párommal,mert ő is nagy függő,de viszont úgy néz ki sajnos h be kell mennie melózni estére:( így akkor csak holnap vmikor.nagyon mérges vagyok hogy még pünkösdkor is berángatják,mikor még a tesco is zárva van ami itt nálunk éjjel nappal nyitva van,de ha menni kell menni kell,viszont meg kell várnom őt hogy együtt nézhessük meg a finálét.Megírom priviben az elérhetőségemet.
1535. stella03
2011. jún. 12. 12:30
A másik fórumban is írja valaki és már én is kerestem, hogy hol lehetne rendelni Internátus egyenruhát? Elsősorban a kék póló érdekelne, na meg talán a szoknya..:):) Bár én szőke vagyok, de szerintem simán elvegyülhettem volna a diákok között. A lányok (Carolina, Vicky, Julia) '88-asak, de például Ivant játszó Yon Gonzalez '86-os, mint én..:)
1534. stella03
2011. jún. 12. 12:25

Moncsa, olvastam én is a másik fórumon, a filmkatalóguson, hogy mit kapott Bruixa. Esküszöm, csak néztem ki a fejemből..:) Szegényt, azért sajnálom, biztos nem olyan lelkis, mint én, de azért ez rohadtul szarul eshet neki..:(:( Tény, volt 1-2 dolog, ami zavart engem is, spec h még a nemét sem volt hajlandó elárulni, pedig nem akartam én semmi rosszat, meg a végén ez a huzavona, de én akkor is hálás vagyok a sok sok korábbi fordításért. Nem érdekem nyalni, láttam az utolsó részt is, kétszer..:):) Szóval őszinte vagyok csak...

Én komolyan gondolom a talit és olyan gáz, hogy senki más nem akar beszélgetni egy jót a kedvenc sorozatunkról..:( Jó, én nem számítok alaptagnak, meg semmi ilyesmi, de azért szívesen megismernék mindenkit személyesen is.


Hát, nem tudom. Olyan érdekes volt a vége. Nekem annyira gyors, pláne az utolsó 15 perc. De nem mondok semmit, írtad, hogy még nem láttad. Mikor tervezed megnézni?

1533. Moncsa0825 (válaszként erre: 1532. - Stella03)
2011. jún. 12. 11:50

Most hogy mondod tényleg ......de szerintem az lehetett,hogy Hector tőle vette meg az internátust mert az ő tulajdonában volt,és viszont mivel a lánya Elsa is ott tanított,már a lányára hivatkozva járkált oda be.Mivel Jacinta nem tudta hogy újraélesztették a gemini projektet,lehet már ártalmatlannak hitte,és nem akart a múltba vájkálni,szerintem örült ha elfelejthette (volna...)


A fórumról:nagyon meglepett hogy szinte csak te sziporkázol itt az új résztől,és részről,hát ennyi.Úgy látszik ennyi volt a fórum,nem igazán szólnak így már hozzá hogy vége,és már nem lesz kövi rész.Őszinte legyek?Kb erre számítottam,főleg itt.Van más fórum is,ott jobban zajlik az élet.Bár nem igazán a legjobb ott a hangulat,de ott jobban van mozgás,hozzászólás.Én még mindig nem láttam az utcsó részt,talán holnap meg tudom nézni,rossz is hogy ott van már a lehetőség,és egyszerűen nincs rá időm,3 gyerek mellett meg kell ezt is szervezni.Stella ha komolyan gondolod a talit,akkor szólj,és priviben megírom az elérhetőségeimet,és megbeszéljük hogy mikor hol ha már csak 2-en vagyunk rá,bár ez sem lep meg.Bruixára meg szerintem nem is számíts mert ha a nemét nem volt hajlandó elárulni (nem tudom miért olyan nagy titok)akkor nem gondolod hogy fel fogja fedni az arcát,főleg azok után ahogy lezárult az utolsó 2 rész körüli cirkusz,nagyon sokan megbántották,amit azért tartok gusztustalannak,mert a 15.rész kivételével az összes részt az ő jóvoltukból nézhettük meg.Igaz voltak szabályaik,meg érdekes a stílusa főleg itt a fináléban a huza vona,ezért is szidják mint a bokrot,mert miért pont az utcsó részt tartják vissza,ezt én sem értem,de ettől függetlenül hogy merik úgy színdi,és ilyen hangnemben beszélni vele.De azért jó volt élvezkedni az általuk lefordított részeken ugye?Érdekes,a legutolsó rész után meg lefikázzák,meg elküldik melegebb éghajlatra?felháborítóak az emberek komolyan mondom,undorító a magyar mentalitás,és tényleg igaz a mondás:jó tett helyébe jót ne várj.igaz ez amit ecseteltem nem ezen a fórumon történt,de megtörtént,és Bruixa ott is olvas,lát,figyel,úgyhogy sajnos hozzá is eljutnak a minősíthetetlen szavak.Nagyon sajnálom,mindazok ellenére hogy az utcsó részt nem kapkodták el hogy feltöltsék és azt nyilatkozta hogy egyenlőre nincs is szándékukban,ezt akkor sem érdemelte volna meg!!!!!Ja,és még az-az érdekes,hogy miután megnézték a 15.részt,utána merték jól kinyitni a pofájukat csak,hát ez is tipikus magyar bunkókat képviseli.Na most kifejtettem a véleményem,megyek főzni :)

1532. stella03
2011. jún. 12. 11:26

felvetődött bennem egy alapvető kérdés. Jacinta a régi Internátusban is ott volt, amikor Don Joaqin-ék, Elsa apjáék már javában kísérletezgettek meg minden. És ezt Jacinta tudta is, ugye ő segített Hectornak/Samuelnek megszökni. Akkor később, mikor újranyitott az Internátus, hogy hogy nem szólt Hectornak, hogy Don Joaqin-t nem kellene visszaengedni a suli közelébe se, vagy nem volt feltűnő Jacintának, hogy megint ott legyeskedik az öreg??


Meg ugye a nácik beszervezték a saját gyerekeiket, vagy korábbi nácik gyerekeit a projektbe. Hogy hogy pont Elsát hagyták ki??

1531. stella03
2011. jún. 12. 10:06
megdöglesztettem a fórumot. megint..:(
1530. stella03
2011. jún. 11. 17:57

Hát vége. Rendesen megkönnyeztem. Nincs több Internátus..:(:(:(


Csodálatos volt, fantasztikus sorozat..:(:(:(

1529. stella03
2011. jún. 11. 17:25

tök jó a felirat, amit gmilan csináltatott, vagy csinált, nem tom.


megáról villámgyorsan lejött és nézem. libabőrös vagyok..:) vagy 600x megállítom, mert nem akarom h vége legyen, közben úgy izgulok..:D ÁÁÁ, LEÍRHATATLAN!!!!


Kösz Gmilán a részért! Bruixa és csapata, nektek meg a korábbi munkátokért hatalmas hála!!!

1528. jomami (válaszként erre: 1527. - Stella03)
2011. jún. 11. 16:54
Nem vicc????
1527. stella03
2011. jún. 11. 16:48
Emberek, az utolsó részt nézem, annyira jóóóóóóóóó!!!!!!:):):):)
1526. juvielf
2011. jún. 11. 15:05
Hihetetlen, hogy PONT az utolsó résznél kell ekkora cirkuszt csinálni. Sose értettem meg az ilyet, és nem is fogom. Valahogy a sorozat értéke is hatalmasat csökkent bennem. Eddig vártam minden egyes nap, hogy mikor lesz felirat és lehet újra a "kedvencek" közé leülni. De ami itt megy minimum 1.5-2 hete az borzasztó. És hogy az utolsó részt meg nem voltak már hajlandóak megcsinálni, feltölteni nagyon sajnálom. Nem tudom, miért azokat kell büntetni, akiknek - és itt kb 95%-ról van szó - minden bejegyzése a hálálkodásról szól. Ha ennyire ki akarok a "nagyszájúakkal" szúrni, akkor beírom, hogy megvan az új rész, és aki ír, annak elküldöm... Akinek nem akarom, annak a nickjére pedig nem reagálok. Csodálatos befejezése ez a sorozatnak! Sziasztok!
1525. *nena*
2011. jún. 11. 14:23
bocsi:D:D uj resz:D:D:D az utolso:(:(
1524. *nena*
2011. jún. 11. 14:22
mm
2011. jún. 11. 14:01

Sziasztok!

Akit érdekel a gépi fordítás,mivel elkészült,és Milán feltette mu-ra is és youtube-ra is ,írjon,és belinkelem nekik priviben,de akik face-n fent vannak megtalálják az internátus üzifalán is mert Milán kitette oda is.

2011. jún. 11. 11:18

Utolsó rész felirata: Majd egyszer biztos megjelenik a mi verziónk is. De nem ezen a héten. Most, hogy mások megcsinálták, már csak azért sem, mert elég csúnya dolog lenne a részünkről fél órával később közzé tenni a miénket, hogy miután egy csomót melóztak vele, senki se töltse le az ő verziójukat.


Utolsó rész tartalma - nem spoiler: Szerintem is összecsapták, én is szívesen láttam volna jeleneteket a jövőből, de a forgatókönyv-írók másképp döntöttek.


0. évad: Én belenéztem néhány részbe, a főbb szereplők interjú-vallomás-szerűen mesélnek el egy-egy szálat, belevágnak jeleneteket a sorozatból, de szerintem új info nem nagyon van benne. (számomra nem volt világos, mert én kihagytam az első 4 évadot)

1521. stella03
2011. jún. 11. 10:55

Ha tényleg olyan lesz az utolsó rész, mint amilyenre gondolok és amiről mindenki írt már, hogy picit összecsapják azt, akkor én nagyon csalódott leszek..:( 7 évad után, annyi időhúzás után, miért nem lehet szépen mindent megmagyarázni? Néhány igazi titkot leleplezni, a misztikumra magyarázatot adni, vagy tudja a fene..:) Engem az se zavarna, ha visszakanyarodnánk megint a 2. vh-s időkbe és onnan mutatnának még érdekes dolgokat. Vagy legalább a szereplők jövőjéről ilyen két év múlva felvételek, hogy látjuk, akik túlélték boldogok, hogy halad az életük, stb. Szerintem az összes Internátus rajongó könnyes szemmel nézné ezeket..:)


Valaki esetleg tudja, hogy a 0. évadban - ha tényleg van- mik vannak? miről van szó bennük?

1520. stella03
2011. jún. 11. 10:50

A másik fórumon Bruixa azt írja, hogy ha tehetné, a normális fórumozóknak odaadná, de akkor így is úgy is megkaparintaná az a banda is, akik hőbörögtek és balhét generáltak az elmúlt hetekben és akkor igazuk lenne, hogy "úgyis lesz 7.15"..


Szóval valamennyire megértem Bruixáéket, én is hasonló magatartást szoktam tanúsítani, ha felhúznak. Csak remélni tudom, hogy idővel majd megnyugszanak. Ti kivárjátok, míg lesz rendes fordítás, vagy megnézitek a FB-ossal?

1519. Rosalina (válaszként erre: 1518. - Stella03)
2011. jún. 11. 10:38

neee. nem hiszem hogy ilyen ovis módszerekkel szórakoznának, szerintem annál intelligensebbek. na meg nem töltöttem fel se mu-ra, se te, se itt sokan, sehova a részeket, szóval mi oka lenne pl tőlem elvenni az új rész örömét? vagy tőled? különben is már kész van a fordítás, gondolod mint egy durcás 2 éves, "mostcsakazésetöljükfel"? :D hát szerintem tuti nem, nyugi :)) de a felrakás, beidőzítés, stb is idő, ki hogy ér rá.


ja, főleg hogy utolsó rész. szerinted mekkora g..ciség lenne már pont az utolsóval szivatni az embereket? :/ voltak itt ovis szankciók de rájöttek hogy nincs értelme a felesleges kötekedésnek, miért kezdenék újra, főleg így :/

1518. stella03 (válaszként erre: 1515. - Cbdc8016bb)
2011. jún. 11. 10:32

Bruixa, tényleg nem lesz utolsó rész fordítás, ráégetett avival részetekről? Bocs, hogy kérdem, de érdekelne. Mert ha lesz, csak várni kell, akkor visszaállok türelmes üzemmódba, de ha kategorikusan kijelented, nem lesz, akkor letöltöm ezt az izémizét, amit valaki fordított.. Előre is köszönöm a választ és az eddigi munkátokat!!


Moncsa, sikerült meggyógyulni? Olyan rosszul esik, hogy ők nem akarnak találkozni..:(:( Na mindegy, akkor majd mi..:)

2011. jún. 11. 00:31

Sziasztok!

Akik fent vannak face-n azok megtalálhatják a 7/15.rész fordításának a feliratát.Azt írja a srác aki felrakta hogy gépi fordítás,de szerinte egy próbát megér,aki gondolja próbálja meg így megnézni.Sajnos az egyik másik fórumon megint arra lehet következtetni hogy bizonyos megjegyzések miatt nem lesz feltéve a 15.rész,kimondva nem lett,de erre utaló hozzászólás van.Bocsi hogy a feliratot nem linkelem be,de azonnal kitörölnék az admik.Aki nincs fent face-n írjon ,és priviben belinkelem nekik.Én nem próbáltam még meg megnézni.

1516. mencsiberni (válaszként erre: 1515. - Cbdc8016bb)
2011. jún. 10. 21:35

Szerintem a dilidokit az Ottox simán kihozta a börtönből..Meg Noiret miért került volna börtönbe? Hisz ha ő bukik, megbukik az egész projekt...(mert nem hülye, simán elköp a zsaruknak mindent, h mentse ami még menthető...)

Amúgy sztem Noiret simán bedilizett attól, hogy rájött mekkora egy szemét a saját gyerekével (és erre a Luciával való közös gyereke hívta fel a figyelmet)..Nekem úgy jött le, arra jött rá, h Iván milyen bátor, mindent megtesz Juliáért, és ő még a saját feleségét is képes volt megölni...

1515. cbdc8016bb (válaszként erre: 1512. - Moofly)
2011. jún. 10. 21:11

"maga az esemény (ami ugye megtörtént)"

Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Az, hogy egy történet valós eseményeken alapul, messze nem azt jelenti, hogy az egész megtörtént. Egy sorozat esetében, amit éveken át forgatnak, és a közönség ízlése, valamint a szereplők rendelkezésre állása szerint alakítanak, különösen nem.


A valós események, amin az Internátus alapul: volt egy 2. világháború, amiben a nácik (egyéb embertelen dolgok mellett) embereken végeztek különböző kísérleteket, volt egy (vagy valszeg több) magát orvosnak nevező hentesük, (Wulf), végül több náci tiszt Spanyolországba menekült. És ezzel vége a valóság alapnak. Azt még el tudom képzelni, hogy a menekült nácik új személyazonossággal kezdtek új életet.


Lássuk be, nem történt meg se az, hogy Lucas megálmodja a jövőt, se az, hogy Julia szellemeket lát, se az, hogy Rebeca érintéssel belelát az emberek múltjába, se az, hogy Max belemászik mások álmába.


Az a jó a mesében, hogy nem kell agyalni azon, hogy ez bizony megtörtént, mert szerencsére nem történt meg.


Ja, Noiret: az agyturkászt az 5. évad végén letartóztatták. Ha Noiret vele van, az nem valószínű, hogy a pszichiátrián lenne, inkább a börtönben.

1514. mencsiberni (válaszként erre: 1512. - Moofly)
2011. jún. 10. 18:06
Az ezredest meg a banyát Rebecca elkapja mielőtt elmenekülnének, (gondolom börtönbe kerülnek), Hugo meg meghal a tűzben, és a vírusok is. De amúgy én is elbírtam volna képzelni még pár részt. Ahogy a 7.évad elejét elhúzták, annyira összecsapták sztem a végét.
1513. Moncsa0825 (válaszként erre: 1511. - Stella03)
2011. jún. 10. 17:26

Köszi Stella aranyos vagy,kicsivel már jobban vagyok,még az a szerencse hogy lázam legalább nincs.

Én is néztem 1x régebben egy részletet az utcsó részből,tényleg sok elvarratlan szál marad,még el tudtam volna képzelni pár részt,de vmiért a rendező nem így gondolta :(

Nem tudom a taliból lesz-e vmi,mert nem igazán reagál rá senki,max majd talizunk 2-esben a nyáron vmikor összehozhatjuk ha gondolod.

1512. moofly (válaszként erre: 1505. - Mencsiberni)
2011. jún. 10. 17:05

Noiret-ról sem azt nem mutatják hogy került oda,sem azt hogy végül mi lesz vele..

Az uccsó rész is furi,mert egyetlen katonát fognak le hogy őrizetbe veszik,de se az ezredes,se Hugo,se az a banya....velük mi lesz? Vajon nem maradt egyetlen vírus kapszula sem? Olyan sitysuty vége van.-bár maga az esemény (ami ugye megtörtént) a végére kikerekedik,hogy ki kicsoda meg miért került a képbe,de vannak zaza dolgok is benne..

1511. stella03 (válaszként erre: 1510. - Moncsa0825)
2011. jún. 9. 21:31

Moncsa, jobbulást neked és kitartást!!!!!! Remélem hamar meggyógyulsz!


Igen, én is szoktam néha látni h megy az AXN-en, vagy a Crime-on és tényleg rengeteget változtak. Majd figyeld meg, hogy először a képeket Marcosék apja totál máshogy néz ki, más "játszotta" a szerepet.


Én láttam youtube videókat, így nagyjából tudom, mi az utolsó rész storyja, szóval megvárom amíg lesz felirat.


Én örülnék, ha arcokat is tudnék párosítani a nevekhez. Nyilván Bruixa pont ezért nem jönne el, pedig rá is nagyon kíváncsi vagyok..:):)

2011. jún. 9. 21:23

Szia Stella!

Ha vígasztal téged,nekem is elég tré napom van,beteg vagyok,segítségem semmi,a gyerekek meg szétugráltatnak.A fórum elég régóta sajnos nem igazán arról szól hogy az internátust alaposan kivesézzük,ahogy az elején,el lett rontva sok mindennel,de a másik is ahogy elnézem.A tali lehetőségére még 1 vmi reagált rajtam kívül,vissza tudod nézni pár oldallal visszább.Én is várom nagyon az új részt,bár én elkezdtem az axn-en nézni elölről (vasárnaponként éfjélkor adják)hihetetlen mennyit változtak a szereplők az első részek óta :D de nem tudom mikor lesz az utcsó rész,sehol semmi hír róla,mindenhol nagy a csend.Megnézem lehet spanyolul ha a héten nem teszik fel.Bruixa azt írta a múltkor hogy kész van a fordítás,de mire felirat lesz bőlele az még időbe telik amit viszont már nem ő csinál,így már nem rajta múlik a dolog h mikor kerül fel.na meg arról nem is beszélve hogy mu-ra megint feltöltötték,és ki tudja nem-e ezmiatt nagy a csönd,én is félek nem lesz utcsó rész,úgyhogy nem csak te vagy negatív.

1509. stella03
2011. jún. 9. 20:08

Ja, nagyon haldoklik a fórum. Gyanítom nem lesz utolsó rész. Vagy csak túl negatív vagyok? Jellemző lenne rám. Stella jelmondata: sz.r az élet. (bocs, szörnyű napom van. bár nekem mikor nem az van??:))


Nagyon várom az új részt, még ha ez azt is jelenti, hogy utána nem lesz többé mire várni.


A múltkor felvetettem a tali lehetőségét, senki nem reagált rá, csak Moncsa, bár ő is csak priviben. Most komolyan, ennyire nem lenne kedvetek hozzá?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook