Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internátus c. sorozatról minden fórum

Internátus c. sorozatról minden (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1418. accelera
2011. máj. 31. 11:25
Értem :(
1417. Segito (válaszként erre: 1416. - Mencsiberni)
2011. máj. 31. 11:19

Bocs, hogy bátorkodom megkérdezni: Te például megválaszolnád, hogy ki fenyegetett meg, ha történne ilyesmi? Nem inkább behúznád füled-farkad és olyan messze menekülnél, amilyen messze csak lehet? És ha netán megmondanák, az miben segítene? A csodálkozáson, meg az esetleges együttérzésen kívül mit tudnál tenni azzal az információval?

Na látod... ezért nem közlik sem veled, sem senkivel, meg még ki tudja miért nem. Egyszerűen nem tartozik ránk és kész. Mi az, ami ebben érthetetlen? Persze minden érthető, de ha lehet, akkor természetesen ezzel is a fordítókat dobáljuk meg, nem?

1416. mencsiberni (válaszként erre: 1414. - Accelera)
2011. máj. 31. 10:41

Szia!

Igaza van krisztina65-nek, itt már rég nem arról van szó, hogy hova lesz feltöltve (ha lesz..)... Csak tudod, vannak itt elég furcsa dolgok, amit szinte senki nem ért..Valaki megmeri kérdezni, valaki nem...Igaz, amióta normális és egyszerű kérdéseket teszünk fel (pl. ki fenyegette meg őket, stb..), érdekes mód senki nem válaszol...:(

1415. krisztin65 (válaszként erre: 1414. - Accelera)
2011. máj. 31. 10:29

Szia!

Szerintem ezt már mindenki elfogadta és megértette, hogy csak erre lesz feltéve, "csak legyen", hanem, ha jól értem felmerült, hogy ezt az egészet valaki csak kitalálta, de már semmibe nem vagyok biztos, látod ezért kérdeztem én is az előzőt.

1414. accelera
2011. máj. 31. 10:09

Sziasztok!


Nekem gond nélkül lejött a fs-ről is. Igaz, hogy időigényesebb, de ha 1 nap, akkor 1 nap. Legalább meg tudom nézni.

Nem lehetne felfüggeszteni ezt a dolgot végre, és megvárni, hogy feltegyék az utolsó két részt? Ne most bukjuk már el!!!!

2011. máj. 31. 07:15

Bruixa!

Szeretném megkérdezni, akkor ezt sem Te írtad?


"Az érthetőség kedvéért: nem véletlenül nem töltöttem fel soha semmit sehova, és ezt már többször hangoztattam.

A felirat már kész van az utolsó 2 részhez is, de külön feliratként akkor adom ki a kezemből, ha úri kedvem tartja. Aki pedig napokat melózik a feliratos avival és annak többszöri feltöltésével... Nos, megértem, ha többet nem melózik, ha egyesek (feltételezzük, hogy amúgy jó szándékkal) hátbatámadják.


Ezennel kérem a többi fórumon jelenlévőket, hogy említsék meg az illetékeseknek is ezt az apró veszélyt.

Köszönjük a rajongók 98%-ának a nevében."


Köszönöm a válaszodat, ezek után jobb tisztázni mindent, nem tudni mi pletyka, mi nem.

1412. danya
2011. máj. 31. 06:11

hát már megy az 5. évad 8. része, akkor számoljunk csak hm hm hm aha 2014-ben nézhetjük is:)) na jó ez a vicc helye volt:)


reméljük csak pletyka az egész ami ott megjelent, és valaki szórakozik velünk. Még a Bruxia sem tud róla, akkor nagy a valószinüsége, hogy felültettek, vagyis azt szeretném.

rövidesen kiderül...

1411. mencsiberni (válaszként erre: 1410. - Cbdc8016bb)
2011. máj. 30. 23:46

Ez a pletyka, h nem lesz több rész, talán ebből a hozzászólásból a filmkatalógusról:


"Kedves Internátus rajongók!

Köszönjük támogatásotokat, megértéseteket, rengeteg türelmeteket, jó szándékotokat és azt a számtalan köszönetet, amivel rengeteg munkánkat jutalmaztátok. Nélkületek nem lett volna elég energiánk. Higgyétek el, ez csak egy látszólag könnyű feladat, és rémálmunkban sem gondoltunk arra, hogy a már általatok is látott végtermék létrehozásának feladatain kívül valami egészen más dolgokkal is szembekerülünk. Ez utóbbiak győzedelmeskedtek...


Őszintén sajnáljuk, hogy ebben az - úgy tűnt - egyszerű dologban sem lehetett egyetértésre lelni.


De kérlek, ne veszítsétek el reményeteket, lassan de biztosan megérkezik a szinkronos változat is, amit majd zavartalanul megtekinthettek.


Őszintén sajnáljuk.

A csapat."

1410. cbdc8016bb (válaszként erre: 1398. - Gmilan)
2011. máj. 30. 23:12
arckönyvön mi nem vagyunk. egyikünk sem. máskor is hallottam már, hogy megjelentek ott ilyen-olyan pletykák, de hogy azok honnan röppentek fel???
1409. mencsiberni (válaszként erre: 1408. - Krisztin65)
2011. máj. 30. 21:39
Akkor sajna nem nagyon tudok segíteni, mert nekem ilyet nem szokott csinálni.:( De akkor most már értem, miért van egy csomó ember kiakadva a fileservertől...:):)
1408. krisztin65 (válaszként erre: 1407. - Mencsiberni)
2011. máj. 30. 21:35
Sajnos a programot nem tudom használni, de amit visszaolvastam jobb is, mondjuk én még nem hallottam, hogy valakinek az a program bevált volna. Simán, ahogy Te is leírtad és ez csinálja, mondom az előző részt 1 napig töltöttem.
1407. mencsiberni (válaszként erre: 1406. - Krisztin65)
2011. máj. 30. 21:28
És simán próbálod tölteni, vagy azzal a programmal amit felraktak a honlapra? Mert nekem simán jön, de a programmal pl egyáltalán nem.:(
1406. krisztin65 (válaszként erre: 1405. - Mencsiberni)
2011. máj. 30. 21:24
Nálam elindul a letöltés és egy másodperc után kiírja, hogy letiltva és ez egy letöltésnek számolja, újra várni és újra letilt, van, hogy 5-6 aljkalommal is.
1405. mencsiberni (válaszként erre: 1402. - Krisztin65)
2011. máj. 30. 21:08

Mit jelent, hogy ledob egy-egy partról? Csak mert engem nem szokott, azért kérdezem. Max. annyi van, h hibásan tölti le az egyik part-ot, de arra pedig a megoldás, hogy új ip-et kérsz, és újra letöltöd.

Amúgy én is amellett vagyok, h nem értem miért kell bántani Milánt, hisz a megaupload-os 1000X egyszerűbb, csak segíteni próbáltam.:)

1404. qlek12321
2011. máj. 30. 15:28
az 5.évad szinkronosan nem tölthető le aviba? és nem fileserve-ről
2011. máj. 30. 10:58
A facebook-on azt írják, hogy ne szúrjanak ki a jó rajongókkal és ne büntessék a normális rajongókat, segítsetek ki a jó és normális és ki a rossz és nem normális rajongó.
1402. krisztin65 (válaszként erre: 1396. - Mencsiberni)
2011. máj. 30. 10:36

Ez igaz, tényleg így megy, de azt nem írtad oda, hogy hányszor dob le egy part-ról közben, van hogy ötször-hatszor és akkor kezdődik minden újra és újra. Az előző rész nekem 1 napig jött le, nem gond, így is csak hálás tudok lenni a fordítóknak és ezer köszönet, mert ez jobb mint az egy év.

De nem biztos, hogy mindenkinek van erre ideje, ezt azért lássuk be mindannyian, semmi másért nem volt ez a segítség, Milán nagyon sok embernek okozott örömet ezzel.

2011. máj. 30. 09:49

Kanyarodjunk vissza egy kicsit a film elejére.Axn tegnap éfjélkor elkezdete az elejéről a sorozatot,és ennek kapcsán lenne egy észrevételem.Alfonso az akit elsőként kiiktatnak ugye,mert megtalálja az árvák holttestét,és elkezd nyomozni.Viszont az ő gyűrűjét hordja Marcos,ami titkos szekrényt nyit,arra nem tértek ki soha hogy az honnan lett Alfonsonak?mert ha ő ugye érdekes mód nem tartozott a rosszak közé,sőt semmiről nem tudott,akkor hogy került hozzá az a gyűrű?vagy csak én nem emlékszem már rá és közbe szóba került?


Más: van egy másik fórum ahol a srác aki feltöltötte a lefordított részeket besokallt és leírta hogy nem teszi fel a maradék 2 részt.:( reméljük hogy átgondolja és felteszi,mert pár prunyó miatt most az egész rajongótábor megszívja,hát ez van sajnos,reménykedjünk,és szerintem hagyjuk leülni ezt a témát,ne feszegessük tovább,mert csak olaj a tűzre.Hagyjuk hadd gondolja át erre kérek mindenkit.

1400. danya
2011. máj. 30. 07:18

én sem értem az egészet, csak a könnyebb elérhetőségért könyörögtünk, hogy tegye már fel valaki megára.

lehet, hogy mások ráérnek töltögetni, de aki dolgozik és családja van, az nem.

nem hiszem, hogy akkora bün lenne ez.

ezért nem hiszem, hogy az eredeti feltöltő bármilyen hátrányba is került volna. neki is hálásak voltunk, hiszen ha nincs akkor a mi feltöltőnk sem tudta volna feltenni.

szóval, ha olvassa az aki..... bocsi, bocsi, bocsi mindenki nevében, ne légy velünk kegyetlen, hiszen emberből vagyunk mi is - igy megbotolhatunk.

akkor várjuk a következő részt:))))

köszi

1399. Caedy13
2011. máj. 30. 00:28

WTF ?!!??!?!


... komolyan, én egy szót sem szóltam sehol a napokban sőt máskor sem mikor számomra érthetetlen dolgok zajlottak, mert tuti nem lenne jó h kinyitnám a szám és leginkább mert nagyon szeretném megnézni végre a kedvenc sorozatomat ... de mostmáár ... komolyan ha kész vannak a fordítások, ki és miért akar kicseszni ennyi emberrel?? Ettől ő jobban érzi magát vagy több lesz? ... éés most abbahagyom mert csak mégjobban felhúzom magam!!

1398. gmilan
2011. máj. 29. 23:39

ARCKÖNYVÖN AZT ÍRJÁK HOGY NEM TÖLTIK FEL A FELIRATOKAT!!!

Ez igaz?!?!?????!!!!

Töröltem mindent basszus!

NE LEGYETEK MÁR ILYEN K.URVA LUSTÁK HOGY NEM TUDTOK VÁRNI A PÁR RÉSZRE AMÍG LEJÖN!!!!!!

Csak meg akarom nézni :/ Nem parasztságból írtam :/

1397. gmilan
2011. máj. 29. 23:26

na töröltem mindent mindenhonnan

14-15-öt pedig a feltöltése után SEM töltöm fel sehova :)

2011. máj. 29. 23:11
Rákattintasz arra a part-ra, amit tölteni szeretnél. Utána a free user alatt lesz a slower download, arra kattintasz, kiír egy kódot azt beírod, utána megint a slower download-ra kattintasz. Bejön egy oldal, ott számol pár mp-ig, majd ha elérte a 0 mp-t, ugyanott lesz megint slower download gomb, arra újra kattintasz, és fájl mentése. Ha letöltött egy part-ot, várjál egy kicsit, és töltheted a többit is. Amúgy az nem 900 perc, hanem 900 mp, azt azért ki lehet bírni.:) Egy részt napszaktól függően akár 1 óra alatt is le lehet szedni.Sok sikert!!
2011. máj. 29. 22:32
...ja;és nem hagyja magát törölni sem a gépemről...
2011. máj. 29. 22:16

Lehet, hogy nagyon béna vagyok, de az FS letöltést, nem értem. A gyorsabb változatért letöltöttem az FS managert is, aminek eredményeképpen bárhonnan valamit ki akarok másolni, Ő jelentkezik be, beléptet, és hülye reklámokat ad fel. És egymás után 5x is képes magát az FS M exejét letölteni, de nem az adott rész file-ját. VAgy ha véletlenül sikerül, utána 900 percet kell várjál.

Örülnék, ha valaki segítene a lépésekben, mert lassan földhoz fogom vágni a gépemet.

2011. máj. 29. 21:24

Én sem értem, hogy miért húzzák fel azon az emberek magukat, hogy most files.-ről kell letölteni két részt....KÉT RÉSZT!!...örüljünk neki, hogy csak ennyit, és ezt bírjuk már ki! Nem olyan bonyolult a letöltés!


Én is hasonlóképpen voltam Elsával, de mikor beszállt a bagoly....hát igen. :)

Én már belenéztem az uccsó rész végébe, ill. bele-bele nézegettem a két utolsó részbe, de így is izgi lesz, leszámítva azt, hogy tudom, hogy kik élik túl, és a kedvencem túléli :D

Nagyon jó sorozatnak lesz vége, főleg most, hogy már Apusomnak is felkelltette az érdeklődését, és látom, mikor nézem a TV-n, Ő is nézi, pedig feliratos filmeket nem lehet Vele megnézetni. :) Nah, de azért nagyon kíváncsi vagyok még, hogy az egyik szereplő, akit amúgy nem csippantok, miért is áll a rossz oldalon. :D Ezzel talán nem mondtam spoiler-t. :)

2011. máj. 29. 21:08

Bibi szerintem ne feszegesd tovább ezt a témát,hiszen semmire sem mész vele,legfeljebb nem lesz 2 rész amit mindenki nagyon de nagyon vár,én azt tapasztaltam hogy Bruixa minden hozzászólásra válaszolni szokott aminél úgy látja hogy érdemleges.Nekem is nem1x írt,segített is a részletes leírással,hogyan is töltsem le a feliratot,a filmet,hogy párosítsam,csak egyszerűbb volt megvárni a megás linket,de meg fogok bírkózni vele,mint ahogy mindenki más is.Tiszteletben kell tartani a kérésüket.


Én is megkönnyeztem azt a részt amit Stella említettél,pedig a sori elején nekem sem volt a kedvencem,de mára már egészen megkedveltem.Roquet addig vmilyen szinten megértettem,hogy áruló lett mert féltette az életét,sokan így tettünk volna szerintem.DE amikor Carollal volt az a baleset és nem segített max csak abban hogy minél később találják meg,ott elásta magát,és engem eddig a részig csak idegesített a jelenléte úgy ahogy a lányoké is,Havier is már mehetne a sunyiba.Most nagyon izgulok Rebecáért és hogy tényleg meglesz-e minden alkatrész a fénygéphez és lesz értelme a nagy akciónak,hogy Maxot visszalopják.Nagyon komoly volt ez a 13.rész,és sztem mostmár izgalmakkal teli lesz a 2 utolsó rész is.

1391. bibi5 (válaszként erre: 1389. - Cbdc8016bb)
2011. máj. 29. 20:49
persze ezt nem...de a többit igen??? hogy is van ez??
2011. máj. 29. 20:31
Na hát akkor hogy ebszéljünk a sorozatról is:D Hát Roqet nagyon nem sajnáltam h meghalt,de kíváncsi leszek mi lesz Ferminékkel,meg szegény Elsát sajnáltam ,az elején igaz nem bírtam de a végére már megszerettem. Nagyon izaglams lesz ez az utolsó 2 rész az biztos:)
1389. cbdc8016bb (válaszként erre: 1387. - Bibi5)
2011. máj. 29. 20:22
akkor ezt a posztot most nem vesszük figyelembe, jó?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook