Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan veszítsünk el 40 kg súlyfelesleget fórum

Hogyan veszítsünk el 40 kg súlyfelesleget (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
14. lola124 (válaszként erre: 11. - Anzse)
2011. máj. 21. 10:41

Rendeltem egy vibrációs trénert, hétfőn hozzák. Remélem nagyon hasznos lesz izomépítéshez és zsírégetéshez, legalábbis ezt olvastam róla. Mert olvastam, hogy az izmoknak sokkal több kalóriára van szüksége a létfenntartáshoz is, mint a zsírnak, ezért szeretnék minél több zsírt izommá alakítani. És van egy jáde-köves masszázságyam, abba befekszem heti 3-szor. Az is fogyaszt energiát, mivel mélymeleg gerincmasszázst csinál, ami felpörgeti a vérkeringésemet.

Szóval mindent meg fogok tenni, hogy soványabb, erősebb és energikusabb legyek.

13. Rebeka2011 (válaszként erre: 11. - Anzse)
2011. máj. 20. 11:09
Gratulálok! Kár, hogy titkos a naplód. Jelentkezhetek olvasónak?
12. lola124 (válaszként erre: 11. - Anzse)
2011. máj. 19. 00:09

Ügyes vagy gratulálok. Én is már szoktatom magam a napi 5x kevés evéshez, mert eddig nagyon egészségtelenül étkeztem, leginkább délután és este. De ennek már vége.

Meg találtam olyan cikkeket, amik a zsírégető és fogyasztó étkekről szóltak, ezeket hasznosítom mikor ételt készítek magamnak. Szerencsére, vagy sajnos szinte mindent szeretek, így tudok sokféle egészséges ételt enni.

Ilyenek például: a dió, a kókusz, a tengeri ételek, a zeller, a brokkoli.

És természetesen a rengetek nyers zöldség gyümölcs, bár a zöldségeket párolva is imádom.

Szóval eszem és fogyok, csak nagyon körültekintően választom meg az ennivalót.

Napi 10 dkg dió havi 2,5 cm zsír leadását eredményezi.

A kókusz 30 %-al növeli a máj anyagcsere sebességét és hosszabb ideig fenntartja a a telítettség érzését.

11. Anzse
2011. máj. 18. 15:11

Szia!


nekem is. kb. ennyi volt a feleslegem, és október óta 20 kg ment le. Én 1200 kcal étrendet tartok. Most éppen stagnálás van nálam, de nem jönnek vissza a kilók és ez már valami.

Én szívesen csatlakozom hozzád!

Egyél napjában 5x! és valami lájtos mozgás se árt. Én bicajozni szoktam és néha úszni!

10. lola124 (válaszként erre: 8. - Rebeka2011)
2011. máj. 18. 11:22

Köszike. Remélem nem lassul, mert még ezután következik a torna, amit szintén elkezdtem már.

Zumbázok a youtobe-on lévő videókkal. Egyenlőre még csak 10 perc megy, de majd fokozatosan növelem.

9. lola124 (válaszként erre: 5. - Pinkylily)
2011. máj. 18. 11:20

Ezzel a módszerrel vigyázz, mert takarékra áll az anyagcseréd és leáll a fogyásod, és ha abbahagyod a drasztikus kalória megvonást biztos a visszahízás a "jo-jo" hatás.

Az ételeid minőségén változtass inkább, én ezt tettem.

Szétkajáltam magam cézár és görög salival, amit én csináltam friss hozzávalókból és nyakonöntöttem kefírből csinált öntettel. Hogy fehérje is legyin ettem hozzá kemény tojást, némi kis piritott tenger gyümölcseit és ez, az első négy nap után minusz 2,6 kg-ot eredményezett.

Most spenót lesz az ebéd mindjárt.

A héten délutános vagyok, úgyhogy nemsoká búcsúzom mára.

8. Rebeka2011 (válaszként erre: 4. - Lola124)
2011. máj. 18. 11:18
Szia! Szépen kezdődik, ne add fel, ha lelassul, akkor sem. Szorítok neked!
2011. máj. 18. 11:16
Igen megtaláltam, már kedvenccé is tettem :))
6. lola124 (válaszként erre: 3. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 18. 11:10

Gratulálok. Én is kiegyezek hasonló eredményességgel és mindent meg fogok tenni ennek érdekében.

Naplót elkezdtem írni ugyanezzel a címmel. Ott bővebben olvashattok rólam, ha akartok.

2011. máj. 18. 11:09
Én is nemrég kezdtem a fogyit, és minimum ugyanennyitől szeretnék megszabadulni. 1000kcal-os diétát csinálok!
4. lola124 (válaszként erre: 2. - Betsabé)
2011. máj. 18. 11:05

Köszönom a bíztatást.

Most elkezdtem én is napi 5x keveset enni, sok nyers salátával, zsírszegényen, kevés szénhidráttal és már 2,6 kg-ot fogytam pár nap alatt, úgy hogy sosem éhezem. Nagyon örülök neki. Remélem hamarosan lötyögni fog az új ruhatáram.

2011. máj. 18. 11:04
Szia, gratulálok az elhatározáshoz és sok kitartást kívánok! Én kicsit több, mint egy éve kezdtem a fogyit, akkor 42 kg súlyfelesleggel, mára maradt belőle 21, pontosan a fele. Azt mondhatom, hogy lesznek nehezebb időszakok, olyanok is amikor nem érdekel már az egész, nem baj, ha néha lazítasz egy kicsit, attól új erőre kapsz! És a legfontosabb tényleg az elszántság, hogy olyankor is mikor hetekig bármit csinálsz nem megy lejjebb a súly, na olyankor ki tudj tartani.. Én most egy ilyen periódusban vagyok és egyedül már lehet, hogy fel is adtam volna.. Jó, ha van kivel megbeszélned, otthon, itt a hoxán, akár ezen a fórumon is :)) Remélem fogsz írni naplót, szívesen olvasnám! Sok sikert még egyszer!!:)
2011. máj. 18. 10:28

Sok sikert!

Nekem a kalóriaszámolás bevált!

4 hónap alatt fogytam 9,5 kg-ot koplalás, megvonások nélkül. 5x eszem, és számolok.

2011. máj. 18. 10:25

1. Komoly elhatározás 2011-05-17 10:52



2010. október 11-én voltam biorezonanciás dohányzás leszoktatáson és azóta nem dohányzom, ami nagyon jó érzés és havi 10 ezer forinttal is beljebb vagyok.

Nem kívánt mellékhatás, hogy amúgy is elhízott alkatomra újabb 12 kg-mal lettem gazdagabb. Így ruhatáramat a megspórolt pénz egy részéből új "1 x-szel"nagyobb, 3-ról 4XL-esre kellett cserélnem.

Szerencsére makk egészséges vagyok, csak nehéz cipelni ezt a súlyt, így elhatároztam, hogy komolyan le kell fogynom és nincs több kifogás.

És elkezdtem 2011. 05. 15-én.


Sorstársak ide: minden új ötletet szívesen fogadok.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook