Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan veszítsünk el 40 kg súlyfelesleget fórum

Hogyan veszítsünk el 40 kg súlyfelesleget (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
104. abcd85b849 (válaszként erre: 73. - Mannus20)
2011. máj. 28. 14:42

Szia!

Én még nagyon szeretnék fogyni 15 kilót. Puffasztott rizst én annyira nem szeretem, szerintem egyék inkább teljes kiőrlésű toast kenyeret(wollkorn kenyér, graham kenyér stbstb) (2 szelet reggelire) Sooook soook zöldséggel. Szerintem tartalmasabb a puffasztott búzánál, de nem tudom, kinek mi jön be, én mostanság kezdtem el ezeket a teljes kiőrlésű toast kenyereket enni, max napi 4 db. Vettem zsírszegény sajtot, sok zöldséget. A naplómba írom egy nap mennyit eszek kb. Biztos, hogy sikerülni fog, az elején csak úgy pörögnek le a kilók, én havi 5-6 kilót adtam le(heti 3 edzéssel). próbáld a kalóriákat 1600 alá szorítani, és akkor tuti eredmény. (én már 1200-at eszek). Sok-sok-sok sikert =)

103. lola124 (válaszként erre: 102. - 65b16b95ab)
2011. máj. 28. 14:12
A 90 napos, valóban nagyon jó, mert mindig ehetsz,de sajnos nálam nem működik, hogy mást kell ennem, mint amit esetleg kívánok is. Ezért én bele sem fogok. Inkább közelebb áll hozzám a Norbi féle update, bár én lazábban kezelem, mert én zsírszegényebben meg proteinszegényebben eszem, nehogy koleszterin és triglicerid problémáim legyenek. Nekem már voltak magasak ezen értékeim, meg a vérnyomásom is, mikor kezdődött a menopauzám, így azóta is nagyon vigyázok, hogy kordában tartsam ezeket, mert nem akarok gyógyszeressé válni.
2011. máj. 28. 13:57

Szia Lola,


Köszi a válaszokat, adtál is néhány ötletet. Ez a 90 napos nem is annyira drasztikus, mint amilyennek kinéz. Mondjuk a szénhidrát nap annyira nem jön be, így elsőre, de majd később okosabb leszek.

Nekem most jó, hogy szabályokhoz vagyok kötve, mert hajlamos vagyok ellazáskodni a dolgokat.

Az tejsavós recept tök jó, le is írtam magamnak, ha végeztem a 90 napossal én is kipróbálom.

101. lola124
2011. máj. 28. 11:36

Halihó!


Most rákattintottam egy google-s hirdetésre itt van jobb oldalt. Fogyás vibrációs géppel, ott meg lehet nézni, hogy működik.


[link]

100. lola124
2011. máj. 28. 11:18

Bocsi egész héten nem voltam neten, de remélem mindenkinek válaszoltam.


Üdv Lola

99. lola124 (válaszként erre: 69. - Mannus20)
2011. máj. 28. 11:16

Szia!


Üdv a csapatban. Látom már sok jó és megszívlelendő tanácsot kaptál a többiektől. Én is most kezdtem május 15-én a fogyit és én is követem a jó tanácsokat.

Amit még én is hozzá tehetek az előttem szólókhoz, hogy minden nap érdemes megenni 10 dkg diót, ha nincs más olajos magot, mert azt olvastam, hogy napi 10 dk dió havi 2,5 cm zsír elvesztését eredményezi. Tehát úgy gondolom, hogy a főétkezések között érdemes ezt elfogyasztani, vagy vacsorára egy kis sovány (mondjuk mocarella) sajttal, vagy egy kemény tojással.

Éjszakára a gyümölcs és a saláta fogyasztása nem ajánlott mert a lelassult anyagcsere miatt elkezd erjedni és alkoholt termel, ami hizlal.

Más karcsúsító ételek még a kókusz (reszelék is) amit be lehet keverni kefírbe, joghurtba mondjuk a darált olajos magvak keverékével együtt, akár a müzli mellé, vagy helyett.

És még a tengeri halak és egyéb tengeri herkentyűk is tele vannak telítetlen zsírsavakkal. Bár kagylót csak nagyon keveset, mert az tele van koleszterinnel.

A puffasztott rizsből inkább csak 1-1 szeletet, mondjuk éhhalál ellen, mert az is szénhidrát.

98. lola124 (válaszként erre: 55. - 65b16b95ab)
2011. máj. 28. 10:49

Egyetértek, hogy a legtöbb táplálékkiegészítő, meg fogyis por csak szemfényvesztés. Ha valaki mindenáron ki akar váltani egy-egy étkezést fehérje porral, nagyon megteszi az olcsó tejsavó por. Részemről még feldúsítom, zabkorpával, darált olajos magok keverékével és egy kis kókuszreszelékkel, mint karcsúsító étkek és rostok és jó habosra turmixolva talán több ideig megőrzi a telítettség érzését.

Most akartam venni, de sajnos kell várnom 2-áig, mert a DM-et, ahol venni szoktam ilyent, tatarozzák és 2-án nyit.

De onnantól ez lesz a vacsorám.

97. lola124 (válaszként erre: 44. - 65b16b95ab)
2011. máj. 28. 10:41
Kipróbáltam a soványító programot, nagyon tetszett, amit láttam.
96. lola124 (válaszként erre: 95. - 00f5915a1b)
2011. máj. 28. 10:40
Azt mondják az egészségügyi irományok, hogy egy banánba benne van az összes vitamin és nyomelem napi adagja. Persze ki tudja, de ezt olvastam. Amúgy azért szedek 1000 mg C vitamint naponta és egy tabletta Chromium picolinate nevű táplálék kiegészítőt, ami rendben tartja a vércukorszintemet és elmúlasztja az édesség utáni vágyamat.
95. 00f5915a1b (válaszként erre: 94. - Lola124)
2011. máj. 28. 10:17
Szerintem egy banánnál azért több vitaminra van szüksége a szervezetnek.
2011. máj. 28. 10:16
10 óra. Eszem egy banánt tízóraira. Napi vitaminszükséglet letudva.
93. lola124 (válaszként erre: 41. - Anzse)
2011. máj. 28. 10:13

Szia Anzse!


A Pados könyv legjobb ötleteit közre adhatnád, biztosan örülnénk neki. Köszike.

92. lola124 (válaszként erre: 38. - Abcd85b849)
2011. máj. 28. 10:12

Nagyon tetszik a módszered, én is így kezdtem neki, nagyon lecsökkentettem a szénhidrátot és azt is reggelire eszem meg. Cukrot már régóta nem használok és nem is veszek, kávét, teát is édesítővel iszom és fehér kenyeret is évente kétszer ha eszem, mondjuk a lecsóhoz. Már évek óta reformos kenyereket eszem, mert szerencsére szeretem őket. Lehet korpás, rozsos, teljes kiőrlésű, graham, magos stb.

Szóval ezen már nincs mit változtatni, már csak ezek mennyiségével operálhatok, meg azzal, hogy mikor eszem.

Meg "kedvenceltem" a naplódat, és kérlek továbbra is írd meg a tapasztalataidat.

91. lola124 (válaszként erre: 36. - Anzse)
2011. máj. 28. 10:04
Ez is nagyon jó dolog, de nyáron is igyál csak teát, hiszen mindenhol lehet hallani, hogy nyáron is egészségesebb meleg folyadékot inni, mint hideget.
90. lola124 (válaszként erre: 88. - 00f5915a1b)
2011. máj. 28. 10:02
Szerintem olvasd el a sorstársaid naplóit, hátha kapsz olyan ötleteket, amiket szívesen megfogadsz, mert tarthatónak érzel.
89. lola124 (válaszként erre: 35. - 65b16b95ab)
2011. máj. 28. 10:00

Én részemről azt csinálom, hogy a munkahelyemen is van egy 2 literes petpalackom és mindig készítek oda vizet benne, így nem felejtek el inni, mert nálam is volt olyan, hogy még evés után is lefelejtettem inni.

Most azt csinálom, hogy reggel kezdem a napot egy nagy pohár langyos vízzel, benne fél citrom levével.

Ezzel veszem be az L-tiroxinem, ami egy anyagcsere hormon és azért kell szednem, mert pajzsmirigy műtétem volt és kivették a pajzsmirigyem nagy részét, így lecsökkent a hormontermelés. Sajnos a 6-szoros alul működést csak 15 év és 20 kg plusz-nál vették észre, persze az én hibámból, mert nem jártam vizsgálatokra. Na mindegy késő bánat.

Utána bedobom a 2 dl tejeskávémat, igy máris 4 dl folyadékkal kezdem a napot. Most már mindenképpen megiszom a napi 2 litert minimum, néha többet is.

88. 00f5915a1b (válaszként erre: 76. - Mannus20)
2011. máj. 28. 09:51
Nem nagyon van módszerem. Próbálok figyelni arra, mit eszem és csökkentem a szénhidrátot.
87. lola124 (válaszként erre: 31. - 65b16b95ab)
2011. máj. 28. 09:49
Itt a helyed, és gratulálok, nem semmi, hogy a tervezett 40 kg fogyásból már a felét realizáltad. Csak így tovább, és köszönjük az étkezési ötleteket is.
86. lola124 (válaszként erre: 28. - Abcd85b849)
2011. máj. 28. 09:46
Hát ez csodálatos, gratulálok, remélem én is eljutok idáig. Remélem van naplód, hogy hogyan csináltad, hátha abból is meríthetünk ötletet. Mindjárt megnézlek közelebbről.
85. lola124 (válaszként erre: 26. - Rebeka2011)
2011. máj. 28. 09:43

Igen filmet nézek, mégpedig azt, amit a géphez kaptam, mert azon van számtalan gyakorlat, amiket csinálni lehet, de nem csak állni kell rajta, hanem lassan mozogni, mondjuk lassan rugózni, le-fel, vagy hol a sarkadra állni, hogy lábujjhegyre, vagy fekvőtámaszt csinálni, úgy hogy a kezed van a gépen, stb. Számtalan variáció van.

Eleve van egy bemelegítő progaramsor, aztán kezdő, középhaladó és haladó program és van masszázsprogram a végére. De egyedileg is beállíthatsz intenzitást és időintervallumot, 30 másodpercenként 2 percig. Egy etap max 2 perc.

84. lola124 (válaszként erre: 25. - Anzse)
2011. máj. 28. 09:38
Igen nálam is nehéz a hétvégén tartani a diétát, de a hal szintén karcsúsító étel, úgyhogy jó választás a diétához. Gondolom azóta túl vagy rajta, mert eltelt a hét és újra hétvége van. Bocsi, de délelőttös héten nagyon használhatatlan vagyok és keveset netezek.
83. lola124 (válaszként erre: 24. - Anzse)
2011. máj. 28. 09:35

Köszike azóta bejutottam és el tudtam olvasni, biztosan előzőleg elügyetlenkedtem a dolgot.

Nagyon tanulságos volt, viszont kérlek priviben írd meg, hogy ez mennyibe fájt ez neked, mármint pénzben, hogy felkészülhessek, ha sikerült lefogynom azt a sok felesleget és mondjuk 5 számmal nagyobb lesz a bőröm, mint én, akkor tudjam mire számíthatok.

Előre is köszike.

82. lola124 (válaszként erre: 23. - Pinkylily)
2011. máj. 28. 09:31
Szia. Megnéztem a leendő gépedet, ilyen is volt a fit-on-net oldalon, de ez csak 100 kg-ig terhelhető, én sajnos több vagyok, így kénytelen voltam egy drágábbat választani, ami 125 kg-ig terhelhető.
81. lola124 (válaszként erre: 22. - Rebeka2011)
2011. máj. 28. 09:27

Igen az is egy vibrációs gép, de az csak masszíroz, ami jó lehet a cellulitisz ellen, de nem dolgoztat meg.

Az amit én rendeltem és most hétfőn meg is hozták, ez egy edző gép, meg lehet tekinteni a www.fit-on-net.hu weblapon, onnan rendeltem. 140 ezerről le lett árazva 80 ezerre.

Van egy rázófelület ezen kell tornagyakorlatokat végezni és segít megdolgoztatni a különböző izomcsoportokat. Mikor dolgozom vele, csak úgy dől rólam a lé, felgyorsul a szívverésem, feszülnek az izmaim, szóval nagyon klassz.

Persze mielőtt emellett döntöttem rengeteget olvastam róla és nagyon biztatónak értékeltem. Persze szívesen vettem volna egy elliptikus trénert is, mert azon is szívesen dolgoznék, de csak az egyik fért be a keretbe és az olvasottak alapján, úgy tűnt ez a hatásosabb.

80. lola124 (válaszként erre: 78. - 65b16b95ab)
2011. máj. 28. 09:18
Köszike a jó tanácsot, én is ismerem ezt a szétválasztó diétát, de nekem ez nagyon szigorú, ehhez én túl laza vagyok, hogy be tudjam tartani, hogy mondjuk, ha szénhidrátot kívánok, akkor is proteint kell ennem, mert protein nap van.
79. lola124 (válaszként erre: 77. - 4fb42254b6)
2011. máj. 28. 09:16

Igen azt gondolom ez nem rossz ötlet és tartható, ki fogom próbálni, a jövő héten így fogok enni. Fehérje + zöldség, szénhidrát + zöldség, Köszike a jó tanácsot következő héten ezt fogom tenni. De gondolom ha 4 óra van a két étkezés között, akkor lehet a kétféle párosítást váltogatni, vagy nem?

Úgy értem, hogy reggelire mondjuk szénhidrát+zöldség ebédre meg fehérje + zöldség? Vacsira megy csak fehérje?

78. 65b16b95ab (válaszként erre: 74. - Mannus20)
2011. máj. 28. 09:08

Most az eszem vacsira, amit ebédre, mert a 90 napos úgy írja. 5, fél 6 felé vacsizom, és tök jól bírom.

Én már délben ebédelek, mert még elég nehéz csak gyümi enni reggel, de mostmár meg fogom szokni. Ez a harmadik napom.

77. 4fb42254b6 (válaszként erre: 1. - Lola124)
2011. máj. 28. 01:03

Szia lola!

Nagyon aranyos képeket tettél fel:)

A fogyást illetően: az eddig ismert legegészségesebb és tartható - akár meddig - fogyókúra az un. testkontroll, azaz a szénhidrát és a fehérjék egyidejű evésének kerülése.

Ez orvosilag sem ellenjavalt, működik és teljes értékű étkezést élvezhetsz minden esetben.

76. Mannus20 (válaszként erre: 75. - 00f5915a1b)
2011. máj. 28. 00:32
Szia, szuper gyűrjük le azokat a mihasznákat!!Van valami módszered?
2011. máj. 28. 00:29
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok a harcba a kilók ellen :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook